PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سرعت آپلود (اینترنت فن آوا)

mohammadexpress
15-07-2009, 19:42
درود بر همه‌ی دوستان!

دقیقا یک هفته است که سرعت آپلود من از ۱۲۸ رسیده به ۳۲ و کسی هم در آی اس پی جواب من رُ درست نمیده هرچی میگم مشکل از من نیست مشکل از سمت آی اس پی و مخابراته گوش نمیدن و میگن که سیم کشی رُ مجددا چک کن ... ( این چه ربطی به سیم کشی می‌تونه داشته باشه آخه ؟) خواستم بدونم این مسئله فقط برای من هست در این آی اس پی یا کسان دیگری نیز این مشکل رُ دارن ؟ لطفا اگر کسی در این رابطه اطلاعی داره در اختیار من بذاره...

سپاسگزارم !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منتظر پاسخ هستم :)

ghanari_ghermez
15-07-2009, 21:21
این مشکل فقط مربوط به ISP نمیشه ، ممکنه از مودم ، ویندوز و خیلی چیزای دیگه هم باشه
شما با چه برنامه ای آپلود می کنی؟

Persian_Gun's
15-07-2009, 23:55
درود بر همه‌ی دوستان!

دقیقا یک هفته است که سرعت آپلود من از ۱۲۸ رسیده به ۳۲ و کسی هم در آی اس پی جواب من رُ درست نمیده هرچی میگم مشکل از من نیست مشکل از سمت آی اس پی و مخابراته گوش نمیدن و میگن که سیم کشی رُ مجددا چک کن ... ( این چه ربطی به سیم کشی می‌تونه داشته باشه آخه ؟) خواستم بدونم این مسئله فقط برای من هست در این آی اس پی یا کسان دیگری نیز این مشکل رُ دارن ؟ لطفا اگر کسی در این رابطه اطلاعی داره در اختیار من بذاره...

سپاسگزارم !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر پاسخ هستم :)
سلام..
دوست عزیز،تاپیک برای شرکت فن آوا موجود است...نیازی به زدن تاپیک نبود!!
به اینجا برو تا دوستان راهنماییت کنن...

بدرود.:11:

mohammadexpress
16-07-2009, 13:37
این مشکل فقط مربوط به ISP نمیشه ، ممکنه از مودم ، ویندوز و خیلی چیزای دیگه هم باشه
شما با چه برنامه ای آپلود می کنی؟

ممنون از پاسختون!

اما شما اسکرین‌شات رُ مشاهده نکردید فکر کنم!!! من ویندوز استفاده نمیکنم... داخل استاتوس مودم هم این اطلاعات ثبت شده که تا یک هفته‌ی پیش ۱۲۸ بود که یک مرتبه به ۳۲ رسید...

با هر برنامه و هرچیز که بگی تست کردم سرعت آپلود نمیره بیشتر از ۲کیلوبایت ...

مشکل رُ‌ در تاپیکه مربوطه مطرح کردم سپاسگزارم !