PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام يک از اين سيستم عامل ها مناسب براي شما ميباشد(ويندوز موبايل يا مک)

merikh_merikh
15-07-2009, 14:23
دوستان در اين تاپيک ميخاستم به کمک شما دوستاني که از اين دو سيستم عامل(ويندوز موبايل و مک) سر در مياريد کمک بگيرم و برتري هاي هر دو سيستم عامل را نسبت به هم بشماريم.
دوستان نيازي به جنگ و جدال نيست همان طور که گفتم ميخايم ببينيم کدام سيستم عامل مناسب با نياز شماست شما فقط کافيه نياز خودتون را بگين و دليل انتخاب و نهايتن سيستم عامل مورد نظرتون را انتخاب کنيد. مثلن يکي ميگه به اين دليل و ان دليل من ويندوز موبايل را ترجيح ميدم و ديگري هم به دلايلي سيستم عامل ديگري را ترجيح ميده.........
پس نيازي به جنگ و جدال نيست بلکه ميخايم در اين تاپيک متوجه بشيم که کدام سيستم عامل طرفداراي بيشتري داره و بيشتر خودشو تو دل جا کرده.
چون اگه بخايم اين طوري بگيم که کدوم بهتره بايد بحث خيلي تخصصي باشه ولي وقتي بگيم کدام محبوبتره و کدوم تو دل شما بيشتر جا داره اين طوري طرفداراي اون سيستم عامل مشخص ميشه و ميشه تا حدودي اين طور گفت که سيستم عاملي که طرفداراي بيشتري داره پس خوبي هاي زيلدي داره که اين گونه ميباشد.
اينا را همه گفتم که فقط جنگ و جدال نشه تا باعث بسته شدن تاپيک بشه.
ميخاستم سيمبين ورژن لمسي و اندوريد را هم در اين بحث بيارم ولي به اين دليل که سيمبين ورژن لمسي و اندوريد هنوز مشکلاتي داره در اين بحث نيووردمشون.ولي دو سيستم عاملي که نام بردم تقريبن تکامل يافته هستن و بيشتر ايراداتي که دارن رفع شده.
حالا يکي بحث را شروع کنه اگرم بحث به جا هاي باريک کشيده شد کسي که با مدرک و با گذاشتن سايت هاي معروف سند بياره حرفش قابل قبول و اون بحث ديگه ادامه داده نشه.......

reza_r
15-07-2009, 14:29
دوست من بنا به استفاده و بیستر به بودجه هست!
شاید کسی ویندوز دوست داره اما بودجشو نداره گه گوشی با این سیستم عامل بخره!
من به شخصه با ویندوز راحتترم اما مک هم زیباست!جذابیت بیشتر مک به خاطر تنوعشه

smart00boy
27-07-2009, 10:42
ببین دوست من شما یه بار گفتی کدوم مناسب شماست یه بار گفتی با دلیل و منبع بگین کدوم بهتره ...

خب باید بگم در مورد برتری همون تایپیک مقایسه ویندوز 6.5 و مک os0.3 بهتر باشه ولی در مورد  اینکه کدوم رو به چه دلیل انتخاب کردیم باید بگم من خودم چون قدرت سیستم عامل و سرعت بالای اون و هنگ نکردن و برنامه های زیاد و کاربردی داشتن برام خیلی مهمه مک رو انتخاب کردم...

ali racer
01-08-2009, 22:00
سرعت..گرافيك و مولتي تاچ مك واقعي بي نظيره !

Vamp!r3
01-08-2009, 22:04
پست بالا تاييد ميشه...مك سيستم كاربري جذابي داره...

Sadeq_ME
09-08-2009, 11:38
بابا مک کجا ویندوز موبایل کجا؟مک خیلی‌ تنوع بازیها و نرم افزاراش بیشتره که.ها؟

Michael Ropy
09-08-2009, 13:04
من سیستم عامل لینوکس دستکاری شده رو خیلی دوست دارم (چون اپن سورسه و همه کار میشه کرد!). با این حال ویندوز موبایل رو به خاطر بیزنس انتخاب میکنم.

ali racer
09-08-2009, 14:39
دوستاني كه به ويندوز موبايل راي دادن
ميشه بگن ويندوز موبايل چي سر داره به مك كه به ويندوز راي دادن ؟؟؟

S@nti@go_s&k
09-08-2009, 14:41
ميشه بگن ويندوز موبايل چي سر داره به مك كه به ويندوز راي دادن ؟؟

نه نمیشه:دی

علی جان خوب سلیقه ای هستش اینچیزا وگرنه

جاوا از همشون بهتره با این که سیستم عامل حسابش نمیکنن :دی

s-a-l-i-m
09-08-2009, 20:22
من فکر می کنم ویندوز بهتره اما چون خیلی سنگینه برای همین گوشی خوبی براش نیومده پس مک با گوشی ایفون برنده این مسابقه هست.

smart00boy
09-08-2009, 22:28
سلیم جون این حرف از شما دیگه بعیده اصلا" مک با ویندوز موبایل (و حتی در مورد رایانه ها هم مک و ویندوز) با هم قابل مقایسه نیستند..

مگه این ویندوز چی داره که شما میگی این قدر سنگینه که هنوز گوشی خوبی براش نیومده اگه اینجوری باشه پس حتما" تو دنیای رایانه هم هنوز قطعاتی مناسب ویندوز ساخته نشدن که این همه مشکل داره...

عزیزم منم عشق ویندوز و بیل گیتس بودم و اما الان از ویندوز به هیچ وجه خوشم نمیاد (در مقایسه با مک نه در کل) ولی کماکان به بیل گیتس احترام میزارم ( همپای استیو جابز)

البته پروفسور که جای خود داره(بحث رو به کجا کشوندم) :->

saman65
10-08-2009, 02:07
من بدون هیچ گونه توضیح میگم مک بهترین سیستم عامله:31::40:

perjixen
10-08-2009, 09:52
اولا چرا سيستم عاملهاي لينوكس بيس - يا صحيح تر يونيكس بيس- توي نظر سنجي نيست.....!؟!؟؟!؟!؟ هان....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟!؟!؟

بعدشم من خودم از مك خوشم مياد ... ولي بنظرم ويندوز الان خيلي بهتره ... چرا...!؟؟
خصوصيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زيرا ... ويندوز بعد از ارائه شونصد ورژن ... و بر طرف شونصد هزار باگ نرم افزاري ميشه به اندازه سوراخ جوراب پاي مورچه بش اطمينان كرد ... البته ميدونم كه مك از لحاظ امنيتي در رده بالاتري از ويندوز هست. ولي فقط امنيت مد نظرم نيست ... الان ببينيد كه كسايي كه مك دارن از چه مشكلاتي مينالن. مشكلات ساده يي كه آدم فكرش رو هم نميكنه - شاماهم بش فكر نكنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -.

ولي خوب حقيقتا وسوسه مك و كلا وسوسه شركت اپل چيزه ديگه يي هست ... كه آدم نميتونه ازش دست بكشه.

saman65
10-08-2009, 09:58
الان ببينيد كه كسايي كه مك دارن از چه مشكلاتي مينالن. مشكلات ساده يي كه آدم فكرش رو هم نميكنه - شاماهم بش فكر نكنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -.

من که تا حالا فقط لذت بردم.هیچ مشکلی هم نداشتم....:31:
اسمایلات من و کشته:31:

ولی بی تعصب به عنوان کسی که به همه سیستم عامل ها جز آندرویید کار کردم میگم مک بهترینه.یه گوشی با سیستم عامل سیمبیان تاچ و غیر تاچ و وین موب و اینترفیس جاوا(از نوع اس ای نه سامی:27:) همه رو یه جا با مک عوض نمیکنم!

perjixen
10-08-2009, 10:06
من که تا حالا فقط لذت بردم.هیچ مشکلی هم نداشتم...
1. اينكه تو خودت مشكل داري ... نه گوشيه گوشكوبت !!
2. چخه ... مگه كلاس نداري .....؟!؟!؟!
3. مشكل ساده كه دارن ؛‌ داستان اين آپديت جديد براي س م س چي بود.....؟!؟!؟ البته جديد كه نيست چند روز پيش رو ميگم.
4. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی بی تعصب به عنوان کسی که به همه سیستم عامل ها جز آندرویید کار کردم میگم مک بهترینه

از نوع اس ای نه سامی
بيا برو ... دسته تو رو شده برام ... قصهات و بلد شدم ... سامسونگ برند خوبي بود ... تو چيز كردي توش دي.!

saman65
10-08-2009, 10:16
1. اينكه تو خودت مشكل داري ... نه گوشيه گوشكوبت !!
2. چخه ... مگه كلاس نداري .....؟!؟!؟!
3. مشكل ساده كه دارن ؛‌ داستان اين آپديت جديد براي س م س چي بود.....؟!؟!؟ البته جديد كه نيست چند روز پيش رو ميگم.
4. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بيا برو ... دسته تو رو شده برام ... قصهات و بلد شدم ... سامسونگ برند خوبي بود ... تو چيز كردي توش دي.!

1.اشتباه گرفتی.من نازترین گوشی دنیا رو دارم که 3 ساله سامیت 300 تا گوشی داده که بشه مثل این و هنوز نشده!اون اچ دیه که لقب گوش کوب 2 رو گرفته.(بعد N91):31:نه 3GS.
2.امروز تعطیل بودیم:31:بعدشم الان 12 شبه:31:
3.همین دیگه.به باگ بود سریع آپدیت کرد.حل شد.حالا وین موب بود میگفت صبر کنین سال دیگه آپ میکنیم!
4.چه خوشگل شدی امشب تو این عکست:31:

سامی خوبه ولی تو دل نرو ه!کاریشم نمیشه کرد:31:

fariborz_1
10-08-2009, 10:19
از اون جايي كه نه از سيستم عامل مك استفاده كردم و نه حتي مقاله اي دربارش خوندم به ويندوز راي مي دم

perjixen
10-08-2009, 10:21
كلا فرقي نميكنه امروز چند شنبس ... چخه ..... !!!

3.همین دیگه.به باگ بود سریع آپدیت کرد.حل شد.حالا وین موب بود میگفت صبر کنین سال دیگه آپ میکنیم!

معمولا چقدر از اين مشكلات داري......!؟؟! و اين مشكله ريزش چي بوده.....؟!؟!

aran khan95
11-08-2009, 16:41
من با هردوشون کار کردم
برتری مک کاملا واضحه

ali racer
11-08-2009, 19:52
سامان مشكل دليوري ريپورت مك حل شد ؟

ninja3000sh
11-08-2009, 20:01
من با 4 تا سیستم عامل هم کار کردم.به ترتیب زیر رای میدم:
1:مک
2:ویندوز موبایل و سیمبین:31:
3:آندرویید.

e.khafan!
11-08-2009, 20:29
1-سیمبین
2-مک
3-ویندوز !

saman65
11-08-2009, 21:30
سامان مشكل دليوري ريپورت مك حل شد ؟
نه:دي
اخه وقتي هميشه دليور ميشه ديگه لازم نيس گوشي بگه كه :ديي

Ali_BlueBoy
12-08-2009, 00:06
نه:دي
اخه وقتي هميشه دليور ميشه ديگه لازم نيس گوشي بگه كه :ديي

سامان اون تو داهات شوما این شکلیه ...

تو داهات ما اگه دلیور هم بشه بازم به احتمال 90 درصد قبل از گوشیه مقصد گور بگور میشه...: دی

saman65
12-08-2009, 10:33
سامان اون تو داهات شوما این شکلیه ...

تو داهات ما اگه دلیور هم بشه بازم به احتمال 90 درصد قبل از گوشیه مقصد گور بگور میشه...: دی

اولا من رو این کلمه حساسم.دهات درستشه نه داهات(ده جمعش میشه دهات:31:)
ای گفتی ده.کاش من تو دهمون بودم ولی هیچ وقت اس ام اسم دلیور نمیشد:19:

Ali_BlueBoy
12-08-2009, 12:09
اولا من رو این کلمه حساسم.دهات درستشه نه داهات(ده جمعش میشه دهات)
ای گفتی ده.کاش من تو دهمون بودم ولی هیچ وقت اس ام اسم دلیور نمیشد

من خواستم ساده بگم داهتیم (یا همون دهاتی...!!) ( یاد شادمهر بخیر....) !!!

سامان جون شوما چرا ناراحتی ....الان نصف بچه های اینجا دارن زور میزنن بیان اونجا...!!!!

arman khan95
14-08-2009, 19:16
من مکو بیشتر دوست دارم
به نظرم امکاناتش بیشتره

smart00boy
23-08-2009, 16:55
1-مک
2-مک
3-آندروئید
4-وین مو

سیمبیان هم بی خیال

mr_rayan
20-09-2009, 22:54
وین موب بیشتر جنبه بیزینس داره و مک جنبه سرگرمی.جفتشون در سطح خودشون عالیند.اگه دنبال تفریح هستید مطمئنا مک عالیه و اگه دنبال کارهای تخصصی تر وین موب عالیه.