PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام يک از اين سيستم عامل ها مناسب براي شما ميباشد(ويندوز موبايل يا مک)

merikh_merikh
15-07-2009, 13:47
دوستان در اين تاپيک ميخاستم به کمک شما دوستاني که از اين دو سيستم عامل(ويندوز موبايل و مک) سر در مياريد کمک بگيرم و برتري هاي هر دو سيستم عامل را نسبت به هم بشماريم.
دوستان نيازي به جنگ و جدال نيست همان طور که گفتم ميخايم ببينيم کدام سيستم عامل مناسب با نياز شماست شما فقط کافيه نياز خودتون را بگين و دليل انتخاب و نهايتن سيستم عامل مورد نظرتون را انتخاب کنيد. مثلن يکي ميگه به اين دليل و ان دليل من ويندوز موبايل را ترجيح ميدم و ديگري هم به دلايلي سيستم عامل ديگري را ترجيح ميده.........
پس نيازي به جنگ و جدال نيست بلکه ميخايم در اين تاپيک متوجه بشيم که کدام سيستم عامل طرفداراي بيشتري داره و بيشتر خودشو تو دل جا کرده.
چون اگه بخايم اين طوري بگيم که کدوم بهتره بايد بحث خيلي تخصصي باشه ولي وقتي بگيم کدام محبوبتره و کدوم تو دل شما بيشتر جا داره اين طوري طرفداراي اون سيستم عامل مشخص ميشه و ميشه تا حدودي اين طور گفت که سيستم عاملي که طرفداراي بيشتري داره پس خوبي هاي زيلدي داره که اين گونه ميباشد.
اينا را همه گفتم که فقط جنگ و جدال نشه تا باعث بسته شدن تاپيک بشه.
ميخاستم سيمبين ورژن لمسي و اندوريد را هم در اين بحث بيارم ولي به اين دليل که سيمبين ورژن لمسي و اندوريد هنوز مشکلاتي داره در اين بحث نيووردمشون.ولي دو سيستم عاملي که نام بردم تقريبن تکامل يافته هستن و بيشتر ايراداتي که دارن رفع شده.
حالا يکي بحث را شروع کنه اگرم بحث به جا هاي باريک کشيده شد کسي که با مدرک و با گذاشتن سايت هاي معروف سند بياره حرفش قابل قبول و اون بحث ديگه ادامه داده نشه.......

merikh_merikh
15-07-2009, 18:13
دوستان بازم هر کاری میکنم نظرسنجی نمیتونم بزارم برای همین تاپیک جدید زدم.
مدیران لطفن این تاپیک را یه کاریش کنن..........

aran khan95
16-07-2009, 21:52
من مک رو به ویندوز موبایل ترجیح می دم
با هردوشونم کار کردم

merikh_merikh
17-07-2009, 09:13
لطفن ادامه ی بحث در این تاپیک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]