PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Marc Eckō's Getting Up: Contents Under Pressure

jarooo_khakandaz
20-02-2006, 18:45
بازي Getting Up يك action-adventure مهيج است كه شما را غرق در دنيايي پر از نقاشي هاي ديواري و فرهنگ شهرهاي غربي مي كند. در اين بازي شما نقش يك پسر شرور شهري به نام Trane را به عهده خواهيد د اشت. فضاي اصلي بازي، شهري خيالي به نام city of New Radius است. هدف Trane نيز در اين بازي مبارزه با حكومتي ستمگر و زورگو مي باشد. Trane‌ بايد با استفاده از حركات مخفيانه، مبارزه هاي خياباني، و كشيدن نقاشي هاي مختلف بر روي ديوارهاي شهر به اهداف خود برسد. خط داستاني و فضاي اصلي اين بازي توسط Marc Ecko و در چيزي حدود هفت سال خلق شده است. Marc Ecko همان كسي است كه در اوايل دهه 90 با مارك تجاري Rhino به عنوان يكي از معروفترين و مهمترين نمادهاي مد و فرهنگ urban معروف شده بود. چهره و اندام Trane نيز بر اساس فيزيك ظاهري برخي از شناخته شده ترين خواننده هاي سبك رپ مانند Sean "Diddy" Combs، Michael "MC Serch و يا The RZA طراحي شده است. صداي بازي نيز توسط هنرپيشه هاي معروفي چون George Hamilton و يا Adam West انجام شده است.

In the role of a thoughtful urban rebel named Trane, players tag their way to greatness in this graffiti culture action-adventure. Set in the fictional city of New Radius, the game pits Trane against an overbearing, repressive government, and the hero must use stealth, street fighting, and spraycan style to assert his idealistic presence. The characters and story line of Getting Up: Contents Under Pressure are said to be the culmination of over seven years of planning by title project lead Marc Ecko, whose "Rhino" brand of urban attire helped propel him to the heights of the fashion world in the early '90s. Trane is portrayed by musician Talib Kweli; rap artists such as Sean "Diddy" Combs, Michael "MC Serch" Berrin, and The RZA, as well as veteran actors George Hamilton and Adam West (among others), also provide voice acting.
Action Adventure>Modern

OMID
21-02-2006, 16:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
بازی که دوست عزیز جارو معرفی کردند در بازار ایران پخش شده است.
این بازی به صورت 4 سیدی یا 1 dvd در بازار پخش شده است.

بازی محصول کمپانی atari هست و نمره بسیار خوبه 8.4 را از gamespot گرفته فکر میکنم امتحان بازی برای دوستداران این سبک بازیها ضرر نداشته باشه ;)
این هم عکسهایی از محیط بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک نکته رو نیز بگم بازی کرک شده است و راحت اجرا میشه :laughing:

nazanin 000
04-07-2006, 12:44
ببخشيد كه من مشكلم رو اين جا مطرح ميكنم اما اون جوري كه من گشتم مربوطترين قسمت در مورد همين بازي
marc eckos getting up contents under pressure
هست.
من تو مرحله دوم يا بهتره بگم كه همون اوايل بازي قسمت دوم مشكل دارم جايي كه پليس ها همه رو گرفتن و يه پليس اين طرف هست و يه ماشينم پارك هست و يه اچار شلاقي ! من بايد اونجا چيكار كنم ؟!!!
همين اوايل بازي گير كردم اگر كسي كمكم كنه كه بدونم اينجا واس چيكار كنم تا مرحله رو رد بشم ممنون ميشم
كم كنيد لطفا

ماراتون
04-07-2006, 14:17
با سلام . بازی بسیار جالبی بود . من خیلی وقته که تمومش کردم. خیلی باحاله یه ماجراجویی جالب

ببخشيد كه من مشكلم رو اين جا مطرح ميكنم اما اون جوري كه من گشتم مربوطترين قسمت در مورد همين بازي
marc eckos getting up contents under pressure
هست.
من تو مرحله دوم يا بهتره بگم كه همون اوايل بازي قسمت دوم مشكل دارم جايي كه پليس ها همه رو گرفتن و يه پليس اين طرف هست و يه ماشينم پارك هست و يه اچار شلاقي ! من بايد اونجا چيكار كنم ؟!!!
همين اوايل بازي گير كردم اگر كسي كمكم كنه كه بدونم اينجا واس چيكار كنم تا مرحله رو رد بشم ممنون ميشم
كم كنيد لطفا

باید بری نزدیک ماشین یعنی کنار ماشین . بعد روی اون هی امضا کنی و برچسب بزنی یا با اسپری روی ماشین نقاشی کنی بعد از اینکه تعداد مشخصی امضا کردی و برچسب زدی (تعدادش یادم نیست) روی صفحه علامت Objective Complate می یاد یا یک چیزی شبیه اون که علامت تیک داره. حالا می ری و آچار شلاقی رو برمیداری بعدش به طرف دری که تور داره میری. بهش یک زنجیر آویزوون هست اون رو میشکنی (فکر کنم باید کلید E رو مرتب فشار بدی) تموم شد دیگه......

nazanin 000
04-07-2006, 16:55
ممنون
خيلي كم كرديد
با كمك شما همين الان مرحله رو رد كردم

JVC
04-07-2006, 17:21
با سلام . بازی بسیار جالبی بود . من خیلی وقته که تمومش کردم. خیلی باحاله یه ماجراجویی جالب

باید بری نزدیک ماشین یعنی کنار ماشین . بعد روی اون هی امضا کنی و برچسب بزنی یا با اسپری روی ماشین نقاشی کنی بعد از اینکه تعداد مشخصی امضا کردی و برچسب زدی (تعدادش یادم نیست) روی صفحه علامت Objective Complate می یاد یا یک چیزی شبیه اون که علامت تیک داره. حالا می ری و آچار شلاقی رو برمیداری بعدش به طرف دری که تور داره میری. بهش یک زنجیر آویزوون هست اون رو میشکنی (فکر کنم باید کلید E رو مرتب فشار بدی) تموم شد دیگه......
منم مشکلم دقيقاً همين بود ممنون
میدونيد من چيکار میکردم؟؟؟
ما هی با پليس دعوا میکردم..تا 1 ساعت میزدمش ولی نمی مرد....من گفتم
حتماً اين بازيش مورد داره..پاکش کردم....ولی حالا باز بايد نصبش کنم

ماراتون
05-07-2006, 16:43
قابل نداشت . اگر مورد دیگه ای بود در خدمتم.
ضمنا
به همه دوستان توصیه می کنم یکبار این بازی رو امتحان کنند مطمئن باشید پشیمون نمیشید که هیچ خوشحال هم میشید. بازی بسیار جالب هست با یک داستان نو و سبکی متفاوت. وقتی تیکه فیلمهای وسط بازی رو میبیند کیف می کنید که دارید چنین بازی میکنید. علاوه بر اون فکر کنم این بازی امتیاز بالایی رو هم اورده باشه. خلاصه باید ببینید چه کارهایی می کنه این نقش.

kavoosh
02-08-2006, 15:47
كسي ميتونه توي بازي Getting Up به من كمك كنه؟
من وقتي tab رو ميگيرم كه آچار رو انتخاب كنم فقط اسپري و پلاك ماشين رو ميشه انتخاب كني و هر كاري كه ميكنم نميشه آچار رو انتخاب كنم.
(لطفا مرا راهنمايي كنيد)

ALt3rnA
02-08-2006, 17:10
برو کنترل هاشو تغییر بده

ماراتون
21-08-2006, 02:39
بهمراه كليد تب بايد بر حسب جايي كه در دايره آچار قرار داره كليدهاي S W A D رو بزني مثلا اگر در قسمت شمال شرقي دايره باشه بايد كليد تب رو نگه داري و كليد Wوa رو باهم فشار بدي.

(يادش بخير چقدددددددددددر بازي باحالي بود)

Dani devil
23-05-2009, 23:32
اینم کدهای بازی getting-up

PC Cheats:

In the options area select codes and use the up down arrows to enter the cheat. Entering the cheat code again will turn it off.

Infinite Health Cheat
Cheat code: marcuseckos

Infinite Skills Cheat
Cheat code: flipthescript

Max Health Cheat
Cheat code: babylontrust

Max Skills Cheat
Cheat code: vancedallister

Unlock All Beat Down Arenas
Cheat code: workbitches

Unlock All Beat Down Characters
Cheat code: stateyourname

Unlock All Black Book Graffiti / Truth Pieces
Cheat code: shardsofglass

Unlock All Combat Upgrades
Cheat code: dogtags

Unlock All Concept Art
Cheat code: sirully

Unlock All Ipod Songs
Cheat code: grandmacelia

Unlock All Legends
Cheat code: ninesix

Unlock All Levels
Cheat code: ipulator

Unlock All Movies
Cheat code: dextercrowley

saman.2220
19-02-2014, 21:29
ببخشید زبانشو چه جوری تغییر بدم؟(واسه من روسی هستش میخوام انگلیسیش کنم)