PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : n70 یا w800

wrackful
20-02-2006, 15:46
سلام دوستان من مي خوام يك گوشي خوب بگيرم به نظر شما ان70 نوکیا بگیرم یا دبلیو 800 سونی اریکسون
کمک

Lucky Luck
20-02-2006, 15:53
من پیشنهاد میکنم N70 بگیر
به قول بچه ها گفتنی یه چیز دیگست :biggrin:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا رو هم یه نیگاه بندازه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی :blush:

R£ɀД
20-02-2006, 16:12
منم N70 رو پيشنهاد مي كنم. چون خودم دارم و ازش راضي هستم. اگه مي خواي سيستم عامل سيمبين داشته باشه توي خريد N70 شك نكن. چون w800 نداره.
فقط يكسري چيز ها رو نداره:
1- فوكوس اتوماتيك
2- عدم توانايي در ارسال picture massage البته sms تصويري كه برامون فرستاده شده رو ميشه forward كرد.
ولي قابليت هاي بالايي داره. حتي ميشه گفت كه به نوعي كامپيوتر جيبي هستش.

30naa
20-02-2006, 17:43
سلام دوستان من مي خوام يك گوشي خوب بگيرم به نظر شما ان70 نوکیا بگیرم یا دبلیو 800 سونی اریکسون
ولی من میگم اگه از امکانات سیستم عامل سیمبیان گوشی استفاده نمی کنی W800 بهتر و ارزونتره.

pv2005
20-02-2006, 17:47
اگه سیمبین می خوای n70
اگه mp3 پلیر می خوای w800

maysam65
21-02-2006, 03:20
اينو هم بگم كه ان70 صداش خيلي خوبه

Masy
21-02-2006, 04:04
فقط N70 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من خودم N70 دارم و دوستم w800. اصلا هیچ رقم به پای N70 نمیرسه!
برای آهنگ هم بگم که کولاکه....! کافیه Ogg player رو N70 بریزی و کیفیت 64 ogg مثل mp3 128 بهت حال میده با حجم نصف.

Radin
23-02-2006, 08:14
خب مثل اينكه اينجا تاپيك نوكيا هست همه طرفداريه گوشي نوكيا را مي كنند اما به نظرم w800 هم از نظر دوربين و هم از نظر صدا خيلي عاليتر از ان 70 خوده مغازه دار وقتي برگرده بگه ان 70 فقط ژول اسمش را مي گيرد يعني هيچي درست سيمبيان نيست اما w800 برنامه اي هم كم نداره كه بخوايد بريزيد بازم ميل خودتونه اما اين دو تا عكس را ببنيد( البته دوربين ان 90 اما زياد فرقي با ان 70 نداره بهتر نباشه بدتر نيست)
w800= [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
n90=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودتون كيفيت را ببينيد و مقايسه كنيد
اينم ماله يه سايت معروف كه اين دو تا گوشي را با هم مقايسه كرده ببينيد بد نيست

mehdi_mahan
23-02-2006, 08:53
مطمئن باشيد كه هيچ وقت كيفيت دوربين N90 و N70 به پاي سوني اريكسون W800 و حتي K750 i هم نميرسه! من همشونو امتجان كردم و به نظر من هم N70 بهتره ولي در مورد كيفيت دوربين همونطوري كه گقتم سوني اريكسون حرف اول رو ميزنه!

alir3za
23-02-2006, 12:18
از نظر امکانات نوکیا N70 در سطح بالاتری هستش اما کیفیت دوربین سونی اریکسون با وجودیکه هر دو گوشی 2Mega Pixel هستن بهتره یعنی سونی اریکسون 2MP 1632*1224 و نوکیا 2MP 1600*1200 هستن.
ولی خب یه برتری N70 میتونه وجود دوربین هرچند VGA در جلو باشه.
در ضمن تو سایت Zedge که دوست عزیزی برای مقایسه گذاشتن اومده که N70 رادیو FM نداره در صورتيكه اين گوشي مجهز به اين امكانه.
در پايان لينك مقايسه كلي اين دو گوشي رو ببينين :

Radin
23-02-2006, 23:16
بله درسته تنها اشتباهی که داره رادیو هست که تیک نزده
اما خلاصه نزدیک 1 ماه از فروختن 7610 گذشت و تا همین دیروز هم قصد خریدن ان 70 را داشتم اما یکدفعه دیروز نظرم برگشت و همین امروزم رفتم و w800 گرفتم از نظر mp3 كه بگم هيچي بيسي داره كه هيچي نداره مموري داخليشم 35 و خارجيش 512 يعني عالي براي ان 64 روشه
از نظر عكس هم ديديد و دوستمونم گفتند چقدر عاليه
خلاصه هركسم نظر خودش مهمه

Masy
23-02-2006, 23:51
موضوع عکس رو قبول دارم، سونی اریکسون عکسهای بهتری میگیره.

30naa
25-02-2006, 12:16
از نظر امکانات نوکیا N70 در سطح بالاتری هستش اما کیفیت دوربین سونی اریکسون با وجودیکه هر دو گوشی 2Mega Pixel هستن بهتره یعنی سونی اریکسون 2MP 1632*1224 و نوکیا 2MP 1600*1200 هستن.
ولی خب یه برتری N70 میتونه وجود دوربین هرچند VGA در جلو باشه.
در ضمن تو سایت Zedge که دوست عزیزی برای مقایسه گذاشتن اومده که N70 رادیو FM نداره در صورتيكه اين گوشي مجهز به اين امكانه.
در پايان لينك مقايسه كلي اين دو گوشي رو ببينين :
دوست من برتری کیفیت دوربین سونی اریکسون مربوط به دو چیزه
1. پردازنده ی قویتر تصویر
2. داشتن فوکوس اتوماتیک
وگرنه 2 مگاپیکسل بودن دلیل بر خوب یا بد بودن کیفیت عکس نیست.
مثلا من خودم دیروز برای اولین بار یه عکس که با دوربین وی جی ای ه پی910 گرفته شده بود رو دیدم.
عکسهاش نسبتا بد نبود.
از 6600 که بهتر بود.
با تشکر
سینا

MOHAMMAD_SAT
25-02-2006, 12:50
سلام
منم ميگم N70 بگير
خيلي گوشي سنگين و با كلاسيه

info_free
25-02-2006, 13:54
به نظر من ان 70 با كلاس تر و با امكانات بيشتر
دبليو 800 بيشتر واكمنه تا گوشي

Hpower_sl3
25-02-2006, 16:06
معلومه N70

30naa
25-02-2006, 18:29
ولی دوستان
3g که تو ایران ساپورت نمی شه.
پس در واقع فرق n70 با w800 فقط در سیستم عامل سیمبین و مموری رو خودشونه.
دوربین w800 هم کیفیت بهتری داره.
به نظر من اگه از سیستم عامل سیمبین استفاده نمی کنی برو تو کار دبلیو800.
دوربین بهتر، کیفیت پخش ام پی 3 و پخش 30 ساعت ام پی تری با گوشی خاموش، مموری 512 که روشه و فکر نمی کنم بیشتر نیاز بشه.
MP3 Player+یه گوشی خوش دست+ یه دوربین دم دستی خوب برای شکار لحظه ها=SonyEricsson W800
با تشکر
سینا

Radin
26-02-2006, 23:23
خب واقعا خوشحالم كه w800 گرفتم علاوه بر اينكه از همه چيزش راضيم واقعا n70 نيومده از كلاسش افتاد n90 هم كه خيلي وقته افتاده هيچي نشده گوشي دست هر كسي هست گوشي بايد تك باشه

mehdi_mahan
28-02-2006, 11:39
البته مشكل بزرگ W800 و K750i اينه كه با اينكه دوربين 2 مگاپيكسل دارن وقتي فيلمبرداري ميكنن به صورت 3GP ذخيره ميكنن در صورتي كه N70 و N90 و حتي سامسونگ E720 به صورت MP4 فيلم برميدارن كه واقعا آخر كيفيت هستش!

jack_panosyan
14-11-2006, 08:54
خب واقعا خوشحالم كه w800 گرفتم علاوه بر اينكه از همه چيزش راضيم واقعا n70 نيومده از كلاسش افتاد n90 هم كه خيلي وقته افتاده هيچي نشده گوشي دست هر كسي هست گوشي بايد تك باشه

دوست عزیز علت اینکه گوشی دست هر کس هست اینه که کیفیتش خوب در اومده و وقتی من میبینم کیفیتش خوبه به هر کس میرسم پیشنهادشو میکنم و اینطوری میشه که گوشی رو شما دست همه میبینین اگه شما میخواین با گوشیتون کلاس بزارین برین یه nokia 8800 بخرین که به قول خیلیها با کلاس هستش با قیمت بالا و بدون امکانات (با دوربین vga) و اونوقت میبنین که تک هستین .در مورد سونی اریکسون w800 منم با این گفته شما کاملا موافقم که گوشی خوبی هستش حتی دوستم که یه مدت پیش میخواست گوشی بگیره بهش پیشنهاد این گوشی رو کردم چون میدونستم خیلی برنامه باز نیست و همین سونی اریکسون کل نیازهاشو برطرف میکنه.ولی چه میشه کرد که بعضی ها یه چیزایی شنیدن و تعصب الکی پیدا کردن.(اخرشم رفت یه 3250 گرفت که به نظر خود من که باهاش کار کردم اصلا جالب نبود) در کل به نظر من نوکیا و سونی اریکسون هر دو حرفهایی برای گفتن دارند

metal_militia
14-11-2006, 14:11
ن70
صدای بلند و با کیفیت معمولی
صدای هدفونش هم نسبتا خوبه
دوئربینش بد نیست
فیلم برداری عالی
سیمبیان که اختیاری هست
ال سی دی بزرگ و با کیفیت متوسط
ساپورتمموری تا 2گیگ با افت سرعت وحشتناک

و800
صدای کم و در عوض بسیار با کیفیت
هدفونش که واقعا عالیه بحثی هم روش نیست
عکس برداری عالی
فیلم برداری خیلی ضعیف
جاوا
ال سی دی ریز با کیفیت خوب
ساپورتمموری تا 2گیگ بدون ذره ای افت سرعت

جمع بندی
ن70گوشی کمیتی هست !!!!یعنی صداش بلند تره ال سی دیش بزرگ تره وگنده هم هست
و و800 گوشی کیفیتی !!!!صدای بسیار با کیفیت ال سی دی با کیفیت تر و کوچک تر

بیشتر توضیح خواستی در خدمتم

pajara
14-06-2007, 18:14
سلام عزيزم.منم N70دارم.يه چيزه عاليي.

ali_chenger
15-06-2007, 00:18
ن70
صدای بلند و با کیفیت معمولی
صدای هدفونش هم نسبتا خوبه
دوئربینش بد نیست
فیلم برداری عالی
سیمبیان که اختیاری هست
ال سی دی بزرگ و با کیفیت متوسط
ساپورتمموری تا 2گیگ با افت سرعت وحشتناک

و800
صدای کم و در عوض بسیار با کیفیت
هدفونش که واقعا عالیه بحثی هم روش نیست
عکس برداری عالی
فیلم برداری خیلی ضعیف
جاوا
ال سی دی ریز با کیفیت خوب
ساپورتمموری تا 2گیگ بدون ذره ای افت سرعت

جمع بندی
ن70گوشی کمیتی هست !!!!یعنی صداش بلند تره ال سی دیش بزرگ تره وگنده هم هست
و و800 گوشی کیفیتی !!!!صدای بسیار با کیفیت ال سی دی با کیفیت تر و کوچک تر

بیشتر توضیح خواستی در خدمتم
پست دوستمون تایید میشه ولی در کل 800 یه چیز دیگست ان70 هم خوبه ولی به 800 نمیرسه:20:

ehsan_henry
15-06-2007, 15:06
[quote=maysam65;256756]اينو هم بگم كه ان70 صداش خيلي خوبه[/quotیب
صدای n70 که معمولیه.

ehsan_henry
15-06-2007, 15:08
به نظر من اگر سیستم عاملشو بزاریم کنار w800 بهتره

hossein1990
15-06-2007, 15:21
فقط سوني اريكسون

hossein1990
15-06-2007, 15:25
نوكيا كجا سوني اريكسون كجا !!!!!!!!!!!
معلومه كه w800 بهتره . از تمامي جهات گوشي هاي سوني اريكسون بر نوكيا برتري دارند .
از نظر منو عكس هدفون كارايي قيمت و ................
هر گوشي با هر قيمت فقط سوني اريكسون .
باي

Rjoun
15-06-2007, 16:41
دوستان اين تاپيكهاي قديمي رو لطفا بالا نيارين!
آخه ديگه از اين دوگوشي مدلهاي جديدتري هم عرضه شدن!
حداقل به تاريخ آخرين پست يه نگاهي مينداختين
باتشكر!

ehsan_henry
16-06-2007, 02:08
نوكيا كجا سوني اريكسون كجا !!!!!!!!!!!
معلومه كه w800 بهتره . از تمامي جهات گوشي هاي سوني اريكسون بر نوكيا برتري دارند .
از نظر منو عكس هدفون كارايي قيمت و ................
هر گوشي با هر قيمت فقط سوني اريكسون .
باي
دیگه خدایی اغراق میکنید.:5:

pesareabi4000
29-03-2008, 14:24
N70 واقعا عاليه

killerdeadlystar
29-03-2008, 23:17
Nokia N70

آنچه در بسته ی خريداري شده ی شما موجود است :
- گوشي موبايل
- كابل USB
- كارت حافظه 64 مگا بايتي كوچك (RS-DV-MMC) به همراه تبديل به كارت حافظه ی MMC معمولی
- هدست استريو
- دفترچه راهنما
- CD برنامه

تقريباً مي توان گفت كه توليد گوشي ها بر مبناي پلت فرم سری 60 به يك موضوع اصلي و محوري در توليدات شركت نوكيا تبديل شده است و نوکیا به همراه اين گوشي ها امكاناتي نظير دوربين هاي ديجيتال قوي و تكنولوژي WI-FI و ظرفيت بالاي حافظه و همچنين صفحات نمايشگر با وضوح بالا را ارائه نموده است . نكته ديگر اين كه مي توان گفت توليد گوشي بر مبناي سري 60 نسبت به گوشي هاي سري 40 پيشي گرفته است .
از توليدات موفق نوكيا مي توان به گوشي هاي 6680 و 6630 اشاره كرد ، و بعد از آن نوكيا با ارائه گوشي هاي سري N توانست نبض بازار را در دست بگيرد . از جمله تفاوت هاي N70 با 6680 مي توان به وجود دوربين 2مگا پيكسلي و كيفيت فيلمبرداري بهتر ، وجود راديو FM و استفاده از نرم افزارهاي جديد سري 60 از مدل N70 اشاره كرد . همچنين N70 لاغر تر از 6680مي باشد و نسبت به آن از نظر ظاهري جذاب تر است .
نوكيا N70 را مي توان يك مدل پيشرفته و جهش يافته 6630 ناميد كه هر دو از يك سخت افزار بهره مي برند و از نظر طراحي ظاهري ، گوشي N70 را مي توان در كنار گوشي هاي 3230 و 6680 ، يكي از برترين مدل هاي نوكيا دانست كه مورد استقبال عمومي قرار گرفته اند .

صفحه كليد N70 نسبت به 6680 تغييرات فراواني كرده است . به عنوان مثال مي توان به كوچكتر شدن صفحه كليد اشاره نمود كه به همين دليل کلید كليه اعداد هم كوچكتر شده اند و رنگ زمينه كليد ها هم آبي است . همچنين مي توان به اندازه كليد هاي كمكي اشاره كرد كه حدودا نسبت به كليدهاي كمكي در مدل 6680 يك چهارم شده اند . دكمه هاي منو Menu و C هم كوچكتر شده اند و دكمه ی Pencil نیز به سمت چپ گوشي منتقل شده است .

درباره دكمه هاي جهت دار مي توان گفت كه در بعضي مواقع دكمه وسط به درستي كار نمي كند و هنگامي كه دكمه وسط را فشار مي دهيم بعضي مواقع به اشتباه يكي از جهت ها ی دیگر انتخاب مي شود .
ابعاد گوشي 108.8x53x21.8 ميلي متر مي باشند و وزن گوشي 126 گرم است ، قرار دادن گوشي در جيب شلوار مشكلي بوجود نخواهد آورد ، ولي اگر گوشي را در جيب پيراهن خود بگذاريد حتما وزن زياد آن شما را اذیت خواهد کرد . در كل گوشي به نظر يك گوشي مردانه مي آيد و از نظر ظاهري جذاب به نظر مي رسد .

اطلاعات بیشتر

killerdeadlystar
29-03-2008, 23:21
Sony Ericsson W800

آنچه ی در بسته خریداری شده ی شما موجود می باشد :
- گوشی موبایل
- باتری
- شارژر
- راهنمای مصرف کننده
- کابل USB
- هندزفری استریو
- کارت حافظه 512 مگابایت
- CD نرم افزار

به هر حال هر سازنده ، مزایای سونی اریکسون را دارا نمی باشد. از یک سو توان و تجربه تکنیکی و علمی شرکت سونی اریکسون و از سوی دیگر قدرت تبلیغاتی و طراحی و بازار سونی اریکسون در کنار یکدیگر محصولاتی بکر و عالی را تولید نموده است و این مزیت دقیقاً با تولید گوشی W800 خود را نشان داده و جلوه گر گردید . این اولین گوشی بود که تحت لیسانس و عنوان واکمن سونی با همان نام و آرم به بازار عرضه گردید و حتی در بعضی کشورها با همین نام خوانده شد که برای ضبط صدا کارایی بسیاری داشت.
البته خیلی از شرکت ها چنین کاری را انجام دادند ولی هیچ یک از آنان یک تاریخچه قطور هم چون واکمن را پشت سر خود نداشتند.

و اساساًً اسم W برگرفته از ابتدای نام واکمن (Walkman) می باشد و تنها شش محصول تولید شده با نام های W600,W550,W900,W810,W300,W800 با این پیشوند موجود می باشد که W600 تنها مورد استفاده در آمریکا می باشد . مطمئناً شما اگر گوشی بخواهید ، سونی اریکسون یک نام آشنا می باشد ولی اگر یک ضبط صوت بخواهید واکمن سونی جزء معروفترین نام هایی است که می شناسید.
و در نهایت اگر به هر دوی این ابزارها با هم احتیاج داشته باشید سری W سونی اریکسون بهترین انتخاب برای شما خواهد بود ، ساختار نرم افزاری و تلفنی گوشی W800 کاملاً کپی شده از K750i است .

اولین تفاوت در طراحی و رنگ آمیزی گوشی می باشد ، این گوشی دارای قابی با کناره های نارنجی و روی سفید رنگ می باشد و دکمه های آن کاملاً در قاب دستگاه فرو رفته اند و فشار دکمه قدرت زیادتری را می طلبد که البته برای خیلی ها راحت است. همچنین نور پس زمینه صفحه کلید نارنجی بوده که باعث می شود نوشته ها در هر شرایطی خوانا باشد.

دوربین در پشت دستگاه قرار گرفته است و دارای یک درب محافظ لنز می باشد ، که توسط یک دکمه در همان پشت گوشی کنترل می گردد و ساختار متفاوتی با K750i دارد. در K750i این دریچه بزرگتر و به صورت کشویی بود و ممکن بود در حین مکالمه باز شود.

دکمه پخش موسیقی دقیقاً در زیر صفحه نمایشگر و به جای دکمه ی منو قرار گرفته است و به خاطر عدم وجود دکمه های کناری به منظور کنترل پخش صدا کارائی گوشی کمی تقلیل یافته است .
تفاوت دیگر ، وجود کارت 512 مگابایتی به جای 64 مگابایتی و قابلیت دستگاه برای پشتیبانی تا کارت 2 گیگا بایت می باشد ، این گوشی بهترین وسیله برای گوش دادن به موسیقی نیز است و شما در بسته خریداری شده در همین راستا دارای هندزفری استریوی HPM – 70 می باشید که صدا در آن خیلی بهتر از هندزفری K750i است. تفاوت دیگر در نرم افزار گوشی می باشد ، این گوشی اولین گوشی سونی اریکسون با ساختار جاوا است که بدون آنتن و سرویس دهی و حتی بدون سیم کارت به کار خود ادامه می دهد و در ابتدای کار گوشی از شما می پرسد که می خواهید تلفن نیز فعال گردد و یا صرفاً می خواهید از پخش کننده موسیقی استفاده کنید و در این حالت حتی علاوه بر حافظه گوشی می توانید از کارت حافظه نیز بهره مند شوید ، البته به دیگر کارآیی های مربوط به تلفن دستیابی نخواهید داشت .
برای ورود به پخش کننده موسیقی باید دستگاه را دوباره روشن نمایید ولی نمی توانید از طریق پروفایل ، گوشی را غیرفعال ساخته و فقط Mp3 Player داشته باشید.

همچنین شرکت سازنده میزان کارکرد باتری دستگاه را از 15 به 30 ساعت کار در حین خاموش بودن تلفن ارتقاء داده است و این مطلب حتی مورد آزمون قرار گرفت و درستی آن به اثبات رسید. یعنی در حالت روشن بودن تلفن ، 12 ساعت به موسیقی گوش دادیم ولی در حالت خاموش بودن تلفن این میزان به 21 ساعت رسید.
البته این قسمت موسیقی برای قشر خاصی از مردم مهم است که در واقع پدربزرگ اینجانب نیز جزء آنها نخواهد بود! به هر حال شما گوشی خریده اید ، نه یک پخش کننده موسیقی.
تفاوت چندانی در منوها و نرم افزار نیست و تفاوت اساسی در گوشی وجود یک نوار ابزار در بالای صفحه نمایش است که اسم و مشخصه های آهنگی که پخش می شود را نشان می دهد که 3 تا 4 ثانیه در ابتدای پخش ظاهر شده و سپس مجدداً ناپدید می گردد .
در K750i همین نوارابزار با نشانگر حجم صدا موجود بود که در این گوشی تغییر کرده است . به هر حال این گوشی نیز از لحاظ کارآیی دست خوش پیشرفت گردیده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ودر نهایت :
در حالی که K750i با قیمت بسیار بالایی به بازار عرضه گردید این گوشی در ابتدا نیز از قیمت متعادلی برخوردار بود و هدف آن نیز افرادی بود که دوست داشتند یک ضبط همراه داشته باشند و گوشی خود را ارتقاء دهند و سونی اریکسون را هم بشناسند و نتیجه چیزی جزء W800 نمی شد . W800 اولین همکاری این دو موضوع بود و W600 نیز تفاوت های زیادی را با سرشاخه خود یعنی S600 داشت که یکی از آنها کارت حافظه 512 می باشد.