PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با export در پریمیر

mohsen.rajabi
13-07-2009, 17:03
با سلام

تو پریمیر که یه کلیپ 5 دقیقه ای درست می کنم وقتی اکسپورت می کنم حجمش خیلی بالاست نزدیک یک گیگه

سوالی که داشتم اینه که چی کار کنم که حجمش کم بشه؟ با خود پریمیر می شه یا باید از نرم افزار جانبی استفاده کنم

منتظرم :11:

masoudtr
13-07-2009, 17:52
بهترین راه اینه که avi رندر کنی بعد با پرو کدر کانورت کنی
پریمیر چه ورژنی داری؟

mohsen.rajabi
13-07-2009, 22:06
بهترین راه اینه که avi رندر کنی بعد با پرو کدر کانورت کنی
پریمیر چه ورژنی داری؟

Premiere Pro CS3

davidjoker
14-07-2009, 17:26
دوست عزیز نرم افزارهایی هستند که حجم را پایین می آورند، اما باید توجه کنی که هر نرم افزاری نمی تونه با کیفیت خوب حجم رو پایین بیاره.

mohsen.rajabi
14-07-2009, 18:45
دوست عزیز نرم افزارهایی هستند که حجم را پایین می آورند، اما باید توجه کنی که هر نرم افزاری نمی تونه با کیفیت خوب حجم رو پایین بیاره.

دوست من یه نرم افزار به من معرفی کنید که این کار رو انجام بده

davidjoker
14-07-2009, 22:58
دوست من یه نرم افزار به من معرفی کنید که این کار رو انجام بده

یک نرم افزار در red6 وجود داشت که این کار را انجام می داد و کیفیت رو پایین می آورد. ولی داداشم یک نرم افزار داشت که با کیفیت خوب این کار را انجام می داد. داداشم حالا پیشم نیست. فردا اسم نرم افزار را براتون می زارم.:46:

masoudtr
14-07-2009, 23:03
بهترین نرم افزار Canopus ProCoder Express است همنطوری که گفتم
avi یا dv خروجی بگیر بعد با این تبدیل کن

teshneh
23-07-2009, 09:38
سلام

وقتی یه پروژه را بخوای در پریمیر ذخیره کنی ،خیلی زمان می برد.میشه کاری برای کوتاه تر کردن این زمان کرد؟؟؟
پس فیلم های عروسی را چه جوری خروجی میگیرن،این طوری کهیه هفته طول میکشه تا خروجی بگیرن.
از چه نرم افزاری برای میکس و مونتاژفیلم های عروسی استفاده می کنند؟؟؟

metal baz
25-07-2009, 21:10
سلام

وقتی یه پروژه را بخوای در پریمیر ذخیره کنی ،خیلی زمان می برد.میشه کاری برای کوتاه تر کردن این زمان کرد؟؟؟
پس فیلم های عروسی را چه جوری خروجی میگیرن،این طوری کهیه هفته طول میکشه تا خروجی بگیرن.
از چه نرم افزاری برای میکس و مونتاژفیلم های عروسی استفاده می کنند؟؟؟

ببین دوست عزیز اولا برای کار با برنامه قدرتمند پریمیر احتیاج به یه سیستمه خف داری
بعدم فیلمای عروسی رو با همین برنامه میکس میکنند و بستگی به کارن کپچر شما هم داره
من قبلا در پریمیر 6.5 کارت پینایکل پرو وان ار تی دیوی داشتم مثله اب خوردن ازش خروجی میگرفتم
یه مشخصات سیتمتو اگه میخوای بزار تا راهنمایت کنم :5::5::5::5:

Hossein_nasa62
27-07-2009, 11:57
با سلام

تو پریمیر که یه کلیپ 5 دقیقه ای درست می کنم وقتی اکسپورت می کنم حجمش خیلی بالاست نزدیک یک گیگه

سوالی که داشتم اینه که چی کار کنم که حجمش کم بشه؟ با خود پریمیر می شه یا باید از نرم افزار جانبی استفاده کنم

منتظرم :11:

دوست عزيز
شما اول بايد نوع خروجي تون رو مشخص كنيد مثلا اگر در وي سي دي مي خواهيد نگاه كنيد فرقي نمي كند aviباشد يا چيز ديگري
هر چقدر حجم را پايين بياوريد به نسبت كيفيت هم افت خواهد كرد
ولي من به شما پيشنهاد ميكنم براي داشتني حجم كم وكيفيت عالي از فرمت wmv استفاده كنيد كه بنظر من از divixهم كيفيت بالا تري دارد
براي اينكار فرمت خروجي را avi در نظر بگير وبعد از خروجي گرفتن آنرا با كانورتور به wmv تبديل كن
موفق باشيد

teshneh
27-07-2009, 13:30
ببین دوست عزیز اولا برای کار با برنامه قدرتمند پریمیر احتیاج به یه سیستمه خف داری
بعدم فیلمای عروسی رو با همین برنامه میکس میکنند و بستگی به کارن کپچر شما هم داره
من قبلا در پریمیر 6.5 کارت پینایکل پرو وان ار تی دیوی داشتم مثله اب خوردن ازش خروجی میگرفتم
یه مشخصات سیتمتو اگه میخوای بزار تا راهنمایت کنم :5::5::5::5:

سلام
مشخصات زیر رو پیدا کردم ، اگر چیز دیگه هم لازمه بگید تا ذکر کنم:

Motherboard > abit AN52

Graphic Card > NVIDIA
Memory/core clock:1000/500
256MB/128 bit/GDDR3
Dual-Link DVI/TV-out

AMD Athlon 64x2
Dual-Core Processor

metal baz
29-07-2009, 22:32
Motherboard > abit AN52

Graphic Card > NVIDIA
Memory/core clock:1000/500
256MB/128 bit/GDDR3
Dual-Link DVI/TV-out

AMD Athlon 64x2
Dual-Core Processo

اولا باید به طور کامل بنویسی ram رو جا انداختی مدله کامله سی پی یو رو بزار از چه نوع هاردی با چه مقدار بافر استفاده میکنی

teshneh
31-07-2009, 23:11
اولا باید به طور کامل بنویسی ram رو جا انداختی مدله کامله سی پی یو رو بزار از چه نوع هاردی با چه مقدار بافر استفاده میکنی

مدل سی پی یو :
AMD Athlon(tm) 64x2 Dual
Core Processor 4000+2.11 GHz

حجم رم :
1.00 GB of RAM

حجم هارد :
148.8 GB

مقدار بافر رو نمی دونم از کجا پیدا کنم؟؟؟اینها را با راست کلیک روی مای کامپیوتر بدست آوردم.

Animators
31-07-2009, 23:22
عزیزان اصلا ربطی به این چیزها نداره... ایشون می گند می خوام که حجم فایل کم بشه نکه زمان رندر.... عزیزم شما باید mpg اکسپورت کنید تا حجم بیاد پایین... یا همون avi را توی برنامه video studio تبدیل به mpeg بکنید...

mal2moh
25-08-2009, 00:21
با سلام و احترام

قدرتمندترین مرکز فروش و ارائه و مشاوره محصولات نرم افزاری و سخت افزاری عکاسی دیجیتال آتلیه و میکس فیلم

با هدف بالا بردن و ارتقاء سطح کیفی میکس و عکاسی همکاران در سراسر کشور و با ارائه محصولاتی چون :

روتوش های آمریکایی و اوریجینال عکس
روتوش فیلم با قابلیت جداسازی چشم و لب
کلیپ ، پروژه ، سینک
افکت و جلوه های ویژه ادوب پریمیر و افتر افکت
انیمیشن با آرشیو 500 عدد دی وی دی
فون و بکگراند عروس و داماد و کودک با ارائه 45 بسته استثنایی
تکنیک ها کمیاب تدوین

آموزش باورنکردنی پریمیر 6.5 و پرو در 4 روز تهران و کرمانشاه در محل شامل ساخت کلیپ های سه بعدی ، سینک ، ساخت پروژه و تمام تکنیک های مورد نیاز عروسی که پس از یک هفته به راحتی و الیته
باورنکردنی نیست یک فیلم عروسی را با روش ما و سبک حرفه ای میکس خواهید کرد و نمره بالایی خواهید گرفت (با ما تماس بگیرید و از سایت ما دیدن فرمائید)

و هر آنچه که در زمینه عکاسی و میکس و مونتاژ نیاز دارید

ضمنا طراحی وب سایت های کاملا گرافیکی به زبانهای سطح بالا و ارائه طراحی ها منحصر بفرد جهت آتلیه ها
و تحویل 5 روزه در سراسر کشور با عقد قرارداد در کرمانشاه و تهران

مانی سافت مرکز ارائه محصولات تخصصی عکاسی دیجیتال و میکس فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

09191770576
09187262454

زينب احمدي
11-10-2009, 14:04
من بلد نيستم ازcs4خروجي بگيرم

Mr Andersson
12-10-2009, 13:57
درود;

من بلد نيستم ازcs4خروجي بگيرم

ورودتون رو تبریک میگم. برای حل مشکلات یا سوال هاتون یک تاپیک جدا بزنین.

برای خروجی گرفتن بر روی گزینه file/export/media کلیک کنید و در منوی باز شده پس از انتخاب نام و آدرس ذخیره ی فایلتون بر روی OK کلیک کنید.

موفق باشید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قوانین انجمن میکس و مونتاژ

شیطان 15
14-10-2009, 23:25
با سلام اگه از ورژن 6.5 استفاده می کنید می تونید خروجی رو vcd ذخیره کنید تا حجم کمتری بگیره ولی خوب کیفیت زیاد جالب نمی شه . من خودم خیلی وقته با این نرم افزار کار می کنم . حتی می تونم مستقیم فایلهایی با پسوند dat رو وارد پریمیر کنم . با دو سوت . کمک خواتین در خدمتم

شیطان 15
14-10-2009, 23:31
با سلام .
بهترین راه برای خروجی با کیفیت تبدیل به avi هست و بعدش می تونید با نرم افزارهای مختلف تبدیل به dvd کنید و از کیفیت بالا لذت ببرید .