PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت مخصوص افتر افکت

bonyan1
13-07-2009, 12:48
سلام دوستان.میخاستم ببینم چه کارتی با افتر real time نشون میده.

reza2kn
13-07-2009, 12:58
سلام دوست عزیز. منظورت از کارت چیه؟؟؟؟ گرافیک؟؟؟
فکر کنم بیشتر کارت گرافیک هایی که قدرتمند باشند و روی یه سیستم قدرتمند سوار شده باشند. بتونن Real Time کار کنن. من خودم با ATI Radeon HD 4550 512 DDR3 کار میکنم. خیلی خوبه. فقط یه کم مشکل رم دارم .که به خاطر ویندوز هستش.

shahroozvaz
14-07-2009, 10:51
دوست عزیز ، بهترین کارت گرافیک که کاملا با سری Adobe CS4 کامپتیبله و خود سایت adobe هم اونو معرفی کرد ، کارت گرافیک NVidia Quadro CX است که البته قیمت بالایی داره ، اما افترافکت رو میکنه "هلو".
من برای دفتر یکی از دوستانم خریدمش ، البته از دبی ... نمی دونم ایران هست یا نه ...

در هر حال برای دیدن نمونه ای از قدرت کار در افتر ، می تونید به سایت Adobe و یا nVidia مراجعه کنید و توضیحات کامل اون از سایت دریافت کنید .

موفق باشید

علي طهماسبي
14-07-2009, 15:51
من برای دفتر یکی از دوستانم خریدمش ، البته از دبی ... نمی دونم ایران هست یا نه ...

با سلام مي تونم بپرسم قيمت اين كارته چنده

Javad_Ed
15-07-2009, 01:53
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bonyan1
12-08-2009, 13:48
سلام دوستانمنظورم کارت گرافیک نبود.منظورم کارت مونتاژه که افتر رو Real Time بده.ممنون

hosein0251
27-08-2009, 12:08
aja kona خوبه

RedShot
11-09-2009, 02:34
سلام
RTX-2 خیلی خوبه که SD حدود 900 هزار تومان هست و HD حدود 1600000
RTX 100 هم خوبه ولی باید دست دوم پیدا کنی حدود 250 هزار تومان
این دو کارت با پریمیر cs3 و cs4 هم کار میکنه

lion_sun
12-09-2009, 00:52
سلام دوست من
اولا افتر اصلا کارت مونتاژه يا چيزي به نام كارت رندر نياز نداره مثل پریمیر همون طور كه ايدوس احتياج نداره

خيلي تعجب ميكنم كه دوستان نتونستن جواب درستي رو بهت بدن . به هر حال با احترام به همه ي دوستان اشاره ميكنم كه تو اموزش هاي Lynda هم اعلام ميشه كه سيستم مورد نياز AE چيه و واسه اجرايreal time بايد كارت گرافيك
شما قابليت Open GL 2.0 را داشته باشه .

همين

نيازي هم به 900 هزار تومان خرج و اين حرفا نيست .
شايد يه كارت گرافيك با قابليت ي كه گفتم جواب شما رو باز هم اون طوري كه ميخواين نده ولي دليل نداره واسش اينقدر خرج كنين مگر اينكه منبع درامد شما ، از اين نرم افزار باشه و درامدش هم كفاف خرج شما رو بده در اون صورت هرچي پول بدين همونقدر اش ميخورين .

و من باز پيشنهاد ميكنم دنبال كارت گرافيكي بگرديد كه Open GL 2.0 رو ساپورت كنه و كلا بيشتر از 200 ت. هم نيازي به خرج نيست.

lion_sun
12-09-2009, 00:53
سلام دوست من
اولا افتر اصلا کارت مونتاژه يا چيزي به نام كارت رندر نياز نداره مثل پریمیر همون طور كه ايدوس احتياج نداره

خيلي تعجب ميكنم كه دوستان نتونستن جواب درستي رو بهت بدن . به هر حال با احترام به همه ي دوستان اشاره ميكنم كه تو اموزش هاي Lynda هم اعلام ميشه كه سيستم مورد نياز AE چيه و واسه اجرايreal time بايد كارت گرافيك

همين

شايد يه كارت گرافيك با قابليت ي كه گفتم جواب شما رو باز هم اون طوري كه ميخواين نده ولي دليل نداره واسش اينقدر خرج كنين مگر اينكه منبع درامد شما ، از اين نرم افزار باشه و درامدش هم كفاف خرج شما رو بده در اون صورت هرچي پول بدين همونقدر اش ميخورين .

و من باز پيشنهاد ميكنم دنبال كارت گرافيكي بگرديد كه Open GL 2.0 رو ساپورت كنه و كلا بيشتر از 200 ت. هم نيازي به خرج نيست.

pouyan_pro2008
12-09-2009, 16:23
سلام دوست من

همين

دوست عزیز شما درست میگی ولی اگه یه 300 تومن هزینه کنی واسه render box کار یه گرافیک 900 تومنی رو واست انجام میده
مثل کارتهای dv-raptor
dv storm
nx
dvx
,....
اینا )به جز nx ( sd
هستن ولی تا تعداد زیادی لایه میتونی باهاشون در زمان خیلی کمتری render کنی:40:

shahroozvaz
23-09-2009, 13:06
سلام دوست من

همين

دوست عزیز ، درسته کارت گرافیکی که OpenGL 2 رو ساپورت کنه میتونه با افتر افکت هم به خوبی کار کنه ...
اما نکته اینجاست که زمان رندر هر فریم برای دیدن نتیجه بعد از هر تغییر در تایم لاین ، ممکنه با یک کارت معمولی گرافیک خیلی طول بشکه ... درسته که افترافکت مانند نرم افزار های تدوین کارت مخصوص رندر Real Time نداره ، اما کارت هایی وجود دارند که preview را بسیار سریعتر و راحتتر می کنند ، در نتیجه در پروژه های سنگین سرعت کار را بسیار افزایش می دهند ...
حالا اگه بازم قبول نداری یک سری به سایت Nvidia بزن و از کارت Quadro CX یک بازدید کوچیک بکن تا متوجه شی که یک کارت گرافیک 2000 دلاری خیلی متفاوته با یک کارت گرافیک 200 دلاری
موفق باشی