PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلی وود - هفت کثیف - کاری از شالینه || آرشــیو ||

shalineh
12-07-2009, 17:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازي 7 خبيث يا هفت کثيف
اين بازي اصالتا یک بازي آلماني هستش ، بازيش بدرد جمعهاي زياد ميخوره. ( در بازی رایانه ای تقدیم شده از 2 تا 7 نفره میتونید بازی کنید)
نحوه شروع بازی اينجوريه که به هر کس 7 برگ ميديد جهت عقربه ساعت. بعد کارتهاي باقیمانده را به پشت در وسط قرار ميدهيد ويکي از کارت های مانده را بر ميگردانيد و کنار کارتهايي که از پشت هستند از رو قرار ميدهيد.
بازي به اين شکل است که شما بايد يا آن عدد مورد نظر رو بيايد پايين يا آن خال را.
مثلا اگه 3 دل رو بود اگه دل داشتي که دل رو ميايي اگه نداشتید، بايد 3 يه خال ديگه رو بياي.
اگه 3 هم نداشتي بايد يک کارت برداري، اگه کارتي که برداشتي با برگ روی زمين سازگار بود ميتوني روش قرار بدي اگر نه که تو دستت نگه ميداري و نوبت بازی ، به نفر بعدی میرسه.
قوانين :
1- عدد 10 جهت بازي رو بر ميگردونه
2- عدد 2 که مياد بايد بگي يک نفر یک کارت برداره به انتخاب خودت.
3- عدد هفت که مياد ، اگر 7 داري روش میذاری وگرنه بايد 2 تا کارت برداري . بعد از برداشتن 2 تا کارت، عدد 7 یک عدد معمولی میشه و مثل قبل میتونی بازی کنی.
وقتی که 7 اومد، اگه شما هم هفت اومدی، نفر بعدیت باید 4 تا کارت برداره و اگر اون هم هفت اومد نفر بعدی 6 تا کارت بر میداره و الی آخر .
4- عدد 8 جايزه داره و بايد براي جايزه يک خال از همون برگ رو بازی کني يا اگه 8 داشتي ميتوني دوباره روش بياي و جايزتو بندازي
5-آس نفر بعدي رو ميپرونه و نوبت يک دست بازي رو ازش ميگيره
6- سرباز حکم رو عوض ميکنه و ميتونه رو همه چيز به جز 7 بياد. حکم نوع خال سرباز بازی شده است.

تو اين بازي هر کس زودتر برگاشو تموم کنه اون برنده بازی حساب میشه. اگر برگهای هیچ کس تموم نشده باشه، ولی امکان بازی کردن وجود نداشته باشه، فردی برنده بازی حساب میشه که امتیاز منفی کمتری داشته باشه.
اگر هیچ یک از برگهای شما با برگ روی زمین سازگار نباشه، و برگهای وسط هم تموم شده باشه ( یعنی نتونی برگ جدید بگیری ) نوبت بازی از شما سلب و به نفر بعدی می رسه.

وقتي که فقط يک برگ تو دستتون هست بايد سريع بگيد تک برگ . ( این کار رو برنامه بصورت اتوماتیک انجام میده )

نحوه امتياز دهي:
برگهای 2 - 10 همون امتياز منفي برابر خودشون را دارند
سرباز امتياز منفي برابر 20 را داره
بي بي 3
شاه 4
آس 11
و اگر کسي بتونه بازي را با سرباز تمام کنه يعني آخرين کارتي که مياره سرباز باشه امتياز منفي بقيه در 2 ضرب ميشه (دو برابر ميشه)

براي خاتمه بازي بايد يه مقداري براي حد امتياز منفي قائل شد ( که ميتونه از 50 تا 1000 باشه ) و هر کس مقدار امتياز منفيش به اين حد برسه باخته و از دور بازي حذف ميشه و بقيه نفرات بازي را ادامه ميدن تا نهايت نفري که امتياز منفيش از همه کمتره برنده حساب ميشه.
یا بازی بصورت حذفی برگزار میشه. یعنی در پایان هر دست بازی، هر کس مجموع امتیازات منفیش بیشتر از دیگرون باشه، فقط اون از جریان بازی حذف میشه ( بدون توجه به حد نصاب امتیاز بازی ) و بقيه نفرات بازي را ادامه ميدن . اگر در این روش ، مجموع امتیازات دو یا چند نفر برابر باشه، فردی از دور بازی خارج میشه که در این دست ، بیشترین امتیاز منفی رو به دست آورده باشه.

در بازی رایانه ای هفت کثیف که تقدیمتان شده است، در هر مرحله ای از بازی که شما از دور بازی خارج بشید، بازی تمام شده محسوب می شود. ( شما که نمی خواهید بشینید و بازی کامپیوتر رو با خودش تماشا کنید !!! :31: )
در ضمن بهتره که دو دست ورق را با هم بر بزنيم تا ورقها زود تمام نشوند و بازي هم سختتر بشه. ( انتخاب یک یا دو دست ورق با خودتان است ).
سرعت بازی قابل تنظیم شدن است.
نوع بازی ( حذفی یا امتیازی ) قابل تنظیم شدن است.
تعداد بازیکنان و امتیاز هدف ، قابل تنظیم شدن است.
به هر حال ، بازی هفت کثیف از مجموعه بازیهای پلی وود می باشد که شامل چندی بازی است که به تدریج تقدیم خواهند شد.
تاکنون دو بازی ( حکم و هفت کثیف ) ، در همین انجمن معرفی شده است. بازی بعدی چهار برگ می باشد.

توجه --> برای اجرای بازی ، نیاز به نت فریم ورک 3.5 دارید.

دانلود بازی هفت کثیف با حجم 88 کیلوبایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
باز هم مثل همیشه منتظر نظرات ، انتقادات و پیشنهادات دوستان هستم.
ممنون.

masood2525
14-07-2009, 17:13
يه مجموعه معرفي و آموزشي از تمام بازيهاي مي خواستم مي تونيد كمكم كند ؟؟؟ يه فايل ورد يا پي دي اف

malkemid
20-08-2009, 01:29
با تشکر از شما...اسم اصلی این بازی mau mau هست که قوانینش دقیقا اینی که شما نوشتید نیست...ولی چه اهمیتی داره؟همین هم خیلی عالیه...
لینک ویکیپدیا بازی رو می ذارم شاید کمکی باشه در ورژنهای آتی...ممنون

shalineh
24-08-2009, 17:53
با تشکر از شما...اسم اصلی این بازی mau mau هست که قوانینش دقیقا اینی که شما نوشتید نیست...ولی چه اهمیتی داره؟همین هم خیلی عالیه...

از راهنمایی و تذکر شما ممنونم. یکی از دوستان دیگر به نام Hamed S نیز در پیام خصوصی قوانین دیگری از بازی رو برای من نوشته بودند و خواستار این بودند که بازی رو با قوانین مورد نظر ایشان بازنویسی کنم.
در ورژن 2 این بازی که همزمان با 3 بازی دیگر آپلود خواهد شد، قوانین بازی بصورت آپشنال خواهد بود و هر کس مطابق سلیقه و آیینهای سنتی سرزمین خود :31: میتونه اون رو تغییر بده و بازی رو با شیوه مخصوص خود انجام دهد.
منتظر باشید ... :46:

miladman88
07-09-2009, 15:36
دوست عزیز
لطف کنید و نت فریم ورک 3.5 قرار دهید

miladman88
07-09-2009, 16:26
این هم نت فریم ورک 3.5

shalineh
09-09-2009, 20:49
شدیدا دارم روی ورژن 2 کار می کنم، این ورژن تمام variation های این بازی رو در بر خواهد داشت و مطمئنا رضایت کاربران سختگیر پی سی ورلد را جلب خواهد کرد. :20:

با تشکر از شما...اسم اصلی این بازی mau mau هست.

من هم ممنون.
اما بعضی از قوانین رو نمیشه در بازی رایانه ای پیاده کرد :46:
مثلا این مورد رو که عینا از ویکی پدیا کپی کردم ببینید:

Whoever lays down a 3 must get up and sing and dance
:31::31::31::31::31::31:
یا این مورد:

If the Ace of Spades is played, the player must stand up, and sing "The Ace of Spades!!" in the style of Motörhead, with mandatory air-guitar
:18::18::18::18::18::18:

malkemid
09-09-2009, 22:30
شدیدا دارم روی ورژن 2 کار می کنم، این ورژن تمام variation های این بازی رو در بر خواهد داشت و مطمئنا رضایت کاربران سختگیر پی سی ورلد را جلب خواهد کرد. :20:

من هم ممنون.
اما بعضی از قوانین رو نمیشه در بازی رایانه ای پیاده کرد :46:
مثلا این مورد رو که عینا از ویکی پدیا کپی کردم ببینید:

:31::31::31::31::31::31:
یا این مورد:

:18::18::18::18::18::18:

اگه می شد چی می شد!!!:21::31:
اگه بشه یکم کار گرافیکی کرد روش عالی تر میشه.مثلا وقتی یه نفر آس خورد تو سرش یه ضربدر بیاد که یعنی تو نوبتت پرید...یا مثلا 10 اومد یه فلش بیاد که نشون بده جهت بازی عوض شده...از اینجور کارا

shalineh
10-09-2009, 12:36
اگه بشه یکم کار گرافیکی کرد روش عالی تر میشه.مثلا وقتی یه نفر آس خورد تو سرش یه ضربدر بیاد که یعنی تو نوبتت پرید...یا مثلا 10 اومد یه فلش بیاد که نشون بده جهت بازی عوض شده...از اینجور کارا
وااااااااااای چه جالب.
الان چند روز داشتم فکر می کردم که چجوری این تغییرات رو به کاربر نشون بدم. دستت درد نکنه. راهنمایی جالبی بود.

hamed s
16-09-2009, 13:06
دوست عزیز یک نظر دیگه علاوه بر اونیکه توی پبغام خصوصی دادم دارم
ما موقع بازی گاهی برای رد گم کردن الکی موقع نوبتمون بجای انداختن کارت، کارت برمیداریم و یا موقع برخرد کردن به 7 اگر توی دستتون 7 باشه دیگه باید 7 رو بندازی (چون ممکنه 7 رو که انداختی بعدی هم یه 7 دیگه بندازه و6 تا نوش جان کنی) ولی توی این بازی شما امکان اصطلاحا ردکردن (برداشتن کارت) وجود نداره

ممنون و موفق باشی

vorool
27-09-2009, 12:09
بازي خيلي قشنگي است اما متاسفانه براي من منوي گيم غيرفعاله بايد جي كار كنم؟

malkemid
27-09-2009, 14:37
بازي خيلي قشنگي است اما متاسفانه براي من منوي گيم غيرفعاله بايد جي كار كنم؟

باید رجیستر کنی...کد رجیستر رو به shalineh یادداشت بده برات کد رجیستر رو بذاره

jigar-tala
28-09-2009, 18:02
جالب بود اگه تمام تصویر باشن خیلی توپ میشن

vorool
29-09-2009, 11:42
خب براي من ميگه كه هنوز در دوره آزمايشي هستم و نمي تونم به shalineh پيام بدمك حالا من چي كار كنم؟

kaveh73
29-09-2009, 23:04
واقعاً دست شما درد نکنه، عالی است، خاطره زمانهایی که وقت و حوصله بازی داشتیم برایمان زنده شد

shalineh
30-09-2009, 16:14
ميشه بگيد چه جوري ميشه اين بازي رو رجيستر كرد يا سرعتشو بيشتر
با اين سرعت داره ديوونم ميكنه

خب براي من ميگه كه هنوز در دوره آزمايشي هستم و نمي تونم به shalineh پيام بدمك حالا من چي كار كنم؟
بازی هفت کثیف نیاز به رجیستر نداره. اما برای اینکه با سرعت بالا اجرا بشه، حتما باید کارت گرافیک بصورت صحیح نصب شده باشه ( با آخرین درایور ) ، چون شدیدا از توابع گرافیکی دات نت استفاده میکنه.

vorool
30-09-2009, 16:38
مرسي Shalineh جان از راهنمائيت

kaveh73
30-09-2009, 22:20
با عرض پوزش

کاش منوی Options را بگذارید تا بتوان بازی تنظیمات مورنظر را انجام داد

sinasadegi
09-10-2009, 17:16
یک سوال ؟
آیا این بازی که شما قرار دادید نرم افزار فارسی هست که توی این بخش قرار دادین؟

moriss
24-10-2009, 23:00
برای من همه اش این ارور رو میده

Unhandled exception has occurred in your application. If you click
Continue, the application will ignore this error and attempt to continue. If
you click Quit, the application will close immediately.

moriss
24-10-2009, 23:04

amin1354
19-11-2009, 19:37
دست شما درد نکنه

hamed s
19-12-2009, 15:37
شالینه جان متاسفانه روی ویندوز ویستا ارور میده بالا میاد ولی گیر میکنه

gholam14
21-12-2009, 03:16
شالینه جان متاسفانه روی ویندوز ویستا ارور میده بالا میاد ولی گیر میکنه

اين جناب شالينه اصلانيستش كه بشودازاوسوالي پرسيد من ٢٥ روزاست اين بازيهارادانلودكردم ومنظركدرجيسترآنهاهستم ولي هرچه پست ميدهم وپيغام خصوصي فايده اي نداشته است.

Ship Storm
27-12-2009, 21:10
تاپیک موقتا بسته میشه تا ایجاد کننده تاپیک shalineh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در انجمن حضور پیدا کنند و به درخواست های دوستان رسیدگی شود

Ship Storm
26-02-2010, 18:54
تاپیک بعد از گذشت 2 ماه و پیگیریهای انجام شده توسط برخی از دوستان از حالت تعلیق در میاد و دوستان میتونن مباحث خودشون رو ادامه بدند
تاپیک مرتبط با این موضوع : پلی وود - سریال ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید :11:

***Spring***
30-03-2010, 00:26
سلام ...

با تشکر از shalineh عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif ...

* برای راحتی و دسترسی همیشگی به فایل ، فایل پیوست و ضمیمه شد ...

بازي 7 خبيث يا هفت کثيف
اين بازي اصالتا یک بازي آلماني هستش ، بازيش بدرد جمعهاي زياد ميخوره. ( در بازی رایانه ای تقدیم شده از 2 تا 7 نفره میتونید بازی کنید)
نحوه شروع بازی اينجوريه که به هر کس 7 برگ ميديد جهت عقربه ساعت. بعد کارتهاي باقیمانده را به پشت در وسط قرار ميدهيد ويکي از کارت های مانده را بر ميگردانيد و کنار کارتهايي که از پشت هستند از رو قرار ميدهيد.
بازي به اين شکل است که شما بايد يا آن عدد مورد نظر رو بيايد پايين يا آن خال را.
مثلا اگه 3 دل رو بود اگه دل داشتي که دل رو ميايي اگه نداشتید، بايد 3 يه خال ديگه رو بياي.
اگه 3 هم نداشتي بايد يک کارت برداري، اگه کارتي که برداشتي با برگ روی زمين سازگار بود ميتوني روش قرار بدي اگر نه که تو دستت نگه ميداري و نوبت بازی ، به نفر بعدی میرسه.
قوانين :
1- عدد 10 جهت بازي رو بر ميگردونه
2- عدد 2 که مياد بايد بگي يک نفر یک کارت برداره به انتخاب خودت.
3- عدد هفت که مياد ، اگر 7 داري روش میذاری وگرنه بايد 2 تا کارت برداري . بعد از برداشتن 2 تا کارت، عدد 7 یک عدد معمولی میشه و مثل قبل میتونی بازی کنی.
وقتی که 7 اومد، اگه شما هم هفت اومدی، نفر بعدیت باید 4 تا کارت برداره و اگر اون هم هفت اومد نفر بعدی 6 تا کارت بر میداره و الی آخر .
4- عدد 8 جايزه داره و بايد براي جايزه يک خال از همون برگ رو بازی کني يا اگه 8 داشتي ميتوني دوباره روش بياي و جايزتو بندازي
5-آس نفر بعدي رو ميپرونه و نوبت يک دست بازي رو ازش ميگيره
6- سرباز حکم رو عوض ميکنه و ميتونه رو همه چيز به جز 7 بياد. حکم نوع خال سرباز بازی شده است.

تو اين بازي هر کس زودتر برگاشو تموم کنه اون برنده بازی حساب میشه. اگر برگهای هیچ کس تموم نشده باشه، ولی امکان بازی کردن وجود نداشته باشه، فردی برنده بازی حساب میشه که امتیاز منفی کمتری داشته باشه.
اگر هیچ یک از برگهای شما با برگ روی زمین سازگار نباشه، و برگهای وسط هم تموم شده باشه ( یعنی نتونی برگ جدید بگیری ) نوبت بازی از شما سلب و به نفر بعدی می رسه.

وقتي که فقط يک برگ تو دستتون هست بايد سريع بگيد تک برگ . ( این کار رو برنامه بصورت اتوماتیک انجام میده )

نحوه امتياز دهي:
برگهای 2 - 10 همون امتياز منفي برابر خودشون را دارند
سرباز امتياز منفي برابر 20 را داره
بي بي 3
شاه 4
آس 11
و اگر کسي بتونه بازي را با سرباز تمام کنه يعني آخرين کارتي که مياره سرباز باشه امتياز منفي بقيه در 2 ضرب ميشه (دو برابر ميشه)

براي خاتمه بازي بايد يه مقداري براي حد امتياز منفي قائل شد ( که ميتونه از 50 تا 1000 باشه ) و هر کس مقدار امتياز منفيش به اين حد برسه باخته و از دور بازي حذف ميشه و بقيه نفرات بازي را ادامه ميدن تا نهايت نفري که امتياز منفيش از همه کمتره برنده حساب ميشه.
یا بازی بصورت حذفی برگزار میشه. یعنی در پایان هر دست بازی، هر کس مجموع امتیازات منفیش بیشتر از دیگرون باشه، فقط اون از جریان بازی حذف میشه ( بدون توجه به حد نصاب امتیاز بازی ) و بقيه نفرات بازي را ادامه ميدن . اگر در این روش ، مجموع امتیازات دو یا چند نفر برابر باشه، فردی از دور بازی خارج میشه که در این دست ، بیشترین امتیاز منفی رو به دست آورده باشه.

در بازی رایانه ای هفت کثیف که تقدیمتان شده است، در هر مرحله ای از بازی که شما از دور بازی خارج بشید، بازی تمام شده محسوب می شود. ( شما که نمی خواهید بشینید و بازی کامپیوتر رو با خودش تماشا کنید !!! :دی )
در ضمن بهتره که دو دست ورق را با هم بر بزنيم تا ورقها زود تمام نشوند و بازي هم سختتر بشه. ( انتخاب یک یا دو دست ورق با خودتان است ).
سرعت بازی قابل تنظیم شدن است.
نوع بازی ( حذفی یا امتیازی ) قابل تنظیم شدن است.
تعداد بازیکنان و امتیاز هدف ، قابل تنظیم شدن است.
به هر حال ، بازی هفت کثیف از مجموعه بازیهای پلی وود می باشد که شامل چندی بازی است که به تدریج تقدیم خواهند شد.
تاکنون دو بازی ( حکم و هفت کثیف ) ، در همین انجمن معرفی شده است. بازی بعدی چهار برگ می باشد.

توجه --> برای اجرای بازی ، نیاز به نت فریم ورک 3.5 دارید.

ahmadreza_65
08-04-2010, 07:59
سلام من يك سالي هست كه عضو پي30 هستم و لي بلد نيستم كه چطور يك مطلب مثل شما در پي30 ايجاد كنم
بازي حكمتون هم دانلود كردم ولي طريقه ريجستر كردنش رو بلد نيستم
بازي سرعتش خيلي پايينه
اگه ممكنه بهم آموزش بديد ممنون ميشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

***Spring***
08-04-2010, 09:04
سلام من يك سالي هست كه عضو پي30 هستم و لي بلد نيستم كه چطور يك مطلب مثل شما در پي30 ايجاد كنم

سلام ...

سرآغاز / به انجمن های P30world خوش آمدید! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش تمام قسمتهاي مورد نياز براي كاربران در انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ســـوالــات و اشــکـالـات راجع به سیستم انجمن های پـــی ســـی ورلـــد << ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

K A R I M I
09-04-2010, 18:38

سلام
ممنون از شالینه عزیز بابت ساخت این بازی های زیبا و جالب !
من تمام بازی ها رو به راحتی اجرا می کنم ولی نمیدونم که چرا این یکی رو نمیتونم اجرا کنم و همین ارور رو برای من میده !!
مشکل از کجاست ؟؟

shalineh
09-04-2010, 21:27
سلام
از Spring و Ship Storm عزیز بابت زحماتشون تشکر می کنم.

دوستان عزیزی که در اجرای برنامه با مشکل مواجه شده اند، لطفا بخش Details ارور رو اینجا بنویسن تا رسیدگی بشه.

K A R I M I
10-04-2010, 15:22

shalineh
10-04-2010, 19:09
System.IO.FileNotFoundException: Could not load file or assembly 'System.Core, Version=3.5.0.0
نت فریم ورک 3.5 رو حذف و مجددا نصب کن.

secretman
12-05-2010, 09:58
فكر كنم تو اين بازي بايد يكم تغييرات بوجود بياد ، مثلا تعداد برگاي هر نفر كه دستشه رو بنويسه كه ما بدونيم كه كي كمتر ورق دستشه
حداقل موقعي كه 2 ميزني بايد ببيني كي برگ كمتر داره تا به اون برگ جريمه بده

ما وقتي مثلا 8خشت ميزنيم اگه واسه جايزه تو دستمون برگ خشت نبود بايد يه برگ جريمه برداريم مگر اينكه سرباز داشته باشيم ،‌ نميدونم ما اشتباه بازي ميكنيم يا شما

يه نكته ديگه اينه كه وقتي ما سرباز ميندازيم ميتونيم خودمون زمينه رو عوض كنيم ،‌مثلا بر فرض سرباز پيك انداختيم وسط ميتونيم زمينه رو به گشنيز يا هر چيزي كه دوست داريم (ميبينيم چي دستمون بيشتره همون رو زمينه ميكنيم)

بعد واسه شروع بازي اولين برگي كه رو ميشه واسه اولين نفر هم تو بازي تاثير داره ،‌مثلا وقتي آس رو بشه به جاي اينكه نفر اولي كه بهش برگ داديم بازي رو شروع كنه نفر بعديش بازي ميكنه (يكي ميپره)

يا اگه 7 بياد نفر بعدي بايد دوتا جريمه برداره ،‌ يا اگه 2 بياد نفر اول ميتونه بگه كي بايد برگ جريمه برداره ،‌يا اگه سرباز بياد همون اول ميتونه زمينه رو به انتخاب خودش عوض كنه

ما اينجوري بازي ميكنيم خيلي باحال ميشه

shahab_f
12-05-2010, 10:14
لینک خرابه : invalid download link

secretman
12-05-2010, 10:42
لینک خرابه : invalid download link
از اين لينك استفاده كن

aryalink
04-06-2010, 15:41
عالی بود... فقط اینکه فکر میکنم قوانینی که گفتید یه کم با قوانین اصلی بازی تفاوت داشته باشه
تو ویکی پدیا قوانینش هست

ALI . R
09-01-2014, 10:33
تاپیک آرشیو و بسته شد.
از این پس معرفی تمامی نسخه های پلی وود در تاپیک جدید معرفی میشن :
پلی وود ؛ چهار برگ - حکم - شلم - هفت کثیف ؛ کاری از شالینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باتشکر