PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک مخصوص نرم افزار و مقالات ویوتی (KE990 - KU990)

almgti_79
12-07-2009, 17:18
با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی مخصوصا ویوتی داران عزیز.....

همانطور که دوستان اطلاع دارند یکی از پرطرفدارترین گوشی های الجی با توجه به راحتی و قابلیت تغییرات آسان و جذاب در رابط کاربری, گوشی ویوتی می باشد.
باتوجه به اینکه در تاپیک های مربوط به گوشی ویوتی هیچ توالی و پیوستگی و انسجام در ارائه ی نرم افزارها و ترفندهای گوشی ویوتی ندیدم, تصمیم گرفتم با کمک دوستان این تاپیک را ایجاد کنم که دارندگان این نوع گوشی راحت بتوانند نرم افزارهای مورد علاقه ی خودشان را بیابند...:11::11::11::11::11:

از دوستان عزیز خواهش میکنم برای اینکه پیوستگی مطالب ازبین نرود و مطالب درخواستی خوشان را راحت تر بیابند و فقط با کامنت هایی که در آنها لینک نرم افزارها موجود است, روبه رو گردند, در این تاپیک اصلا سوال و نظری ندهند و حتی تشکر کردن هم فقط بادگمه تشکر پایین هر کامنت بیان شود؛ درضمن اگر در مورد نرم افزاری سوال داشتید یا تقاضای نرم افزار خاصی را داشتید در تاپیک های دیگر ویوتی سوال خودرا مطرح کنید....

درضمن از دوستانی که میخواهند به پربارتر شدن این تاپیک کمک کنند, درخواست میشود که حتی المقدور عکسی از نرم افزار مربوطه به همراه آموزش (درصورت نیاز) به همراه لینک تقریبا ثابتی در این تاپیک قرار دهند.... (درصورت امکان از فورشیر جهت آپلود استفاده گردد.) در این تاپیک قرار دهند....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر از همه ی دوستان عزیز.........

دست در دست هم دهیم, ویوتی خود را کنیم آباد..........................

:10::10::10::10::10:

almgti_79
12-07-2009, 18:16
مهمترین کاری را که بعد از خرید گوشی ویوتی وآپدیت کردن آن باید انجام دهیم, گرفتن یک بک آپ از گوشی با نرم افزار مخصوص اینکار (EFS Media Builder) می باشد.
مهمترین بخش گوشی برای بک آپ گیری, پوشه ی LGAPP می باشد.....

من بک آپ گوشی خودم که ورژن فریمورش v10g می باشد و فارسی شده توسط شرکت پارس کامتل میباشد را برای دوستان به دو صورت آپلود کردم...

نرم افزار EFS Media Builder:
حجم: حدود 971KB
پسورد فایل: forum.p30world.com

بک آپ گوشی:
حجم: حدود 40مگابایت.

بک آپ بصورت یک قسمت:

فریمور v10f فارسی پارس کامتل:
حجم: حدود 72مگابایت.

فقط خواهشا قبل از استفاده از این فریمور چند خط پایین را هم بخوانید:

فقط آن شخصی که این فایل را آپلود کرده بود, نام مستعار Merlin داشتند و درخواست کرده بودن بعد از دانلود کردن یک صلوات برای مادربزرگشون بفرستید...:11:

با تشکر از مرلین جان و تمامی دوستانی که به خواست ایشون احترام میذارن...:11:

emad_67
13-07-2009, 09:43
سلام
من در جاهایی خوندم که نمیشه بکاپی رو که مال ورژن 10g هست رو ریخت روی گوشی که مثلا 10f هست(به عنوان آپدیت کردن). آیا درسته این حرف؟

siavash66
15-07-2009, 20:00
با تشکر از دوست بسیار گلم که زحمت کشیدن

تو این سایت راه تغییر زبان رو گفته ولی میگن برای زبان فارسی و عربی کار نمیکنه

بهترین راه ریختن 10g انگلیسی هست بعد ریختن بکاپهای دوستمون هست

توجه داشته باشید پارس کامتل برای ریختن 10g فارسی 20 تومن میگره البته اگر گارانتی خودش نباشه

siavash66
15-07-2009, 22:25
با تشکر از همه

من ریختم زبان فارسی رو هم اضافه کرد ولی باز هم کامل کار نمیکنه و تو بعضی از منوهاش مثل مسیج که میرید

گوشی ریست میشه فکر کنم باید فایلهای بیشتری رو به گوشی اضافه کنیم

ولی فونت قارسی در همه برنامه ها قابل دیدن هست من بازم روش کار میکنم نتیجشو میگم

almgti_79
22-07-2009, 16:19
بك آپ گيري از گوشي ويوتي

تمام آموزش فوق، به همراه عكسهاي آن، كه بصورت فايل ورد ميباشد را ميتوانيد از لينك زير دانلود كنيد:

حجم: 939KB ........................ پسورد: forum.p30world.com

1- مقدمه:
قبل از هر تغيير غير استاندارد در گوشي (همچون نصب تم يا برداشتن محدوديت امنيتي برنامه هاي جاوا و يا...)، بهتر است يك بك آپ از فايل هاي سيستمي گوشي گرفته تا درصورت بوجود آمدن هر مشكلي در هك گوشي، اين بك آپ بازگردانده شود تا گوشي به حالت استاندارد خود بازگردد.
همانگونه كه قبلاً قول داده بودم، آموزش همراه با تصوير از نحوه ي بك آپ گيري گوشي ويوتي را براي دوستان توضيح مي‌دهم؛ اميدوارم كه مورد استفاده دوستان قرار بگيرد....

2- نرم افزارهاي موردنياز:
1- نرم افزار گوشي ويوتي (CD درون جعبه گوشي)؛
2- نرم افزار EFS؛

2-1- نرم افزار گوشي ويوتي (CD درون جعبه گوشي):
براي شناخت گوشي توسط رايانه، احتياج به نرم افزار مربوط به گوشي داريم، اين نرم افزار توسط شركت الجي در جعبه گوشي موجود است؛ درصورتيكه به هر دليل CD مربوطه را نداريد، ميتوانيد از لينك زير جهت دريافت فايل‌هاي نرم افزار ويوتي استفاده كنيد:
حجم فايل: 127MB ......................................... پسورد: forum.p30world.com

2-2- نرم افزار EFS:
ما براي بك آپ گيري از گوشي ويوتي به نرم افزار EFS احتياج داريم؛
اين برنامه در دو ورژن هست كه در زير لينك آنها قرار داده شده است؛
حجم فايل: 654KB .................................... پسورد: forum.p30world.com

اگر فايل بالا توسط آنتي ويروس رايانه شما بعنوان ويروس شناخته شد، از ورژن زير استفاده كنيد؛
(من از برنامه زير استفاده ميكنم و آموزش هم براساس برنامه زير خواهد بود؛ البته كار با هر دو كاملا شبيه هم هست ولي پيشنهاد ميكنم از برنامه زير استفاده شود.)
حجم فايل: 971KB .................................... پسورد: forum.p30world.com

تذكر مهم قبل از شروع به بك آپ گيري: قبل از هركاري گوشي خود را كاملا شارژ نماييد.

3- نحوه بك آپ گيري از گوشي ويوتي:
ابتدا نرم افزار گوشي را بر روي رايانه نصب كرده؛ سپس مراحل زير را در گوشي خود طي كنيد:

منوي فارسي:
منو ← تنظيمات تلفن ← قابليت اتصال ← حالت اتصال USB ← خدمات داده اي

منوي انگليسي:
Menu → Phone Settings → Connectivity → USB Connection Mode → Data Service

سپس گوشي را توسط كابل گوشي كه در جعبه گوشي موجود هست، به رايانه متصل كنيد؛
بعد از شناختن گوشي توسط رايانه، مراحل زير را به ترتيب و با دقت طي كنيد:

• اجرا كردن برنامه‌ي EFS؛
• انتخاب گزينه‌ي EFS Files Explorer(شكل 1)؛

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

• انتخاب پورت مربوطه و كليك بر روي گزينه‌‌ي Connect (نكته: اگر از برنامه‌ي اول EFS با حجم KB654 استفاده مي‌كنيد، اين صفحه دائماً Refresh ميگردد و در هر مرحله شما فقط 3 ثانيه فرصت داريد تا پورت مربوطه را انتخاب كنيد و گزينه‌ي Connect را بزنيد؛ ولي اگر از برنامه‌ي دوم EFS با حجم KB971 استفاده مي‌كنيد، اين صفحه دائمي مي‌باشد و به راحتي مي‌توانيد پورت مربوط به گوشي خود را انتخاب كرده و گزينه‌ي Connect را جهت اتصال بزنيد.) (شكل 2)؛

• صفحه به چهار قسمت تقسيم شده؛ انتخاب كردن پوشه‌ي LGAPP در قسمت بالاي صفحه، سمت راست (شكل 3)؛

• راست كليلك كردن بر روي پوشه‌ي LGAPP و انتخاب گزينه‌ي Rename (شكل 4)؛

• تغيير نام اين پوشه از LGAPP به TOTO (شكل 5)؛

• راست كليك كردن بر روي پوشه‌ي TOTO و انتخاب گزينه‌ي Refresh (دراينحالت گوشي شما ريست شده و بر روي LCD گوشي يك صفحه‌ي زرد رنگ نمايش داده مي‌شود و در بالاي صفحه ي زردرنگ نوشته شده: Refreshing) (شكل 6)؛

• انتخاب گزينه‌ي Disconnect در بين دو قسمت بالا و پايين برنامه (شكل 7)؛

• انتخاب گزينه‌ي Yes در صفحه‌ي اخطار باز شده (شكل 8)؛

• انتخاب گزينه‌ي Connect بين دو قسمت بالا و پايين برنامه (شكل 9)؛

• انتخاب پوشه‌ي TOTO و راست كليك كردن برروي گزينه‌ي Read (البته در پايين برنامه سمت راست، ميتوانيد مكاني را براي ذخيره‌ي فايل بك آپ انتخاب كرده و بعد گزينه‌ي Read را انتخاب كنيد) (شكل 10).

حال مي‌توانيد دست از كار كشيده و به تماشاي تلويزيون يا استراحت يا ... بپردازيد، چون مرحله‌ي بك آپ گيري حدود 57 دقيقه زمان مي‌برد (شكل 11).

در اين مدت دست به گوشي و رايانه اصلا نزنيد، فقط يادتان باشد كه در اين مدت رايانه به حالت استندباي يا ... نرود.

بعد از اتمام ذخيره‌سازي مراحل زير را به ترتيب و با دقت طي كنيد:

• راست كليلك كردن بر روي پوشه‌ي TOTO و انتخاب گزينه‌ي Rename (شكل 12)؛

• تغيير نام اين پوشه از TOTO به LGAPP (شكل 13 – قسمت (1))؛

• راست كليك كردن بر روي پوشه‌ي LGAPP و انتخاب گزينه‌ي Refresh (دراينحالت گوشي شما ريست شده و به حالت اوليه باز خواهد گشت) (شكل 13 – قسمت (2))؛

• انتخاب گزينه‌ي Disconnect در بين دو قسمت بالا و پايين برنامه (شكل 14)؛

• انتخاب گزينه‌ي Yes در صفحه‌ي اخطار باز شده (شكل 15)؛

• بستن برنامه‌ي EFS (شكل 16)؛

بك آپ گيري از گوشي در اينجا به پايان رسيده است. هميشه اين بك آپ را در مكاني امن بر روي رايانه‌ي خود داشته باشيد كه در صورت لزوم بتوانيد از آن استفاده كنيد.

با آرزوي موفقيت براي تمامي دوستان

almgti_79

nimaknot
27-07-2009, 16:08
من نرم افزار ٍُّ رو میخام...
باید از کجا دانلود کنم؟

nimaknot
27-07-2009, 16:09
آهان راستی تم منیجر رو هم میخام...

nimaknot
27-07-2009, 16:13
اقا میشه هر چی فایل مورد نیاز برای هک کردن ویوتی لازمه رو برای دانلود بزارید....
بعلاوه چند تا تم باحال مثل ... iphone
mer30....

shayan1370
03-08-2009, 18:47
من از اين برنامه efs استفاده كردم وديگه گوشيم روشن نميشه و در حالت زرد مونده :41::41::41::41::41:

shayan1370
03-08-2009, 18:50
من گوشيم زرد مونده كمكم كنيد

almgti_79
12-08-2009, 17:39
نحوه‌ي نصب تم بر روي ويوتي

تمام آموزش فوق، به همراه عكسهاي آن، كه بصورت فايل ورد ميباشد را ميتوانيد از لينك زير دانلود كنيد:

حجم: 1.60MB ........................ پسورد: forum.p30world.com

1- مقدمه:
قبل از هر تغيير غير استاندارد در گوشي (همچون نصب تم يا برداشتن محدوديت امنيتي برنامه هاي جاوا و يا...)، بهتر است يك بك آپ از فايل هاي سيستمي گوشي گرفته تا درصورت بوجود آمدن هر مشكلي در هك گوشي، اين بك آپ بازگردانده شود تا گوشي به حالت استاندارد خود بازگردد.
نحوه‌ي بك آپ گيري از گوشي ويوتي را مي‌توانيد در پست شماره‌ي 3 ببينيد.
تم‌هاي گوشي ويوتي به دو دسته تقسيم مي‌شوند كه عبارتند از تم‌هاي CYL كه جديد هستند و تم‌هاي عادي كه از قبل بودند؛ تم‌هاي CYL، تم‌هاي حرفه‌اي هستند كه اصولا در آنها سعي شده كل منوها و آيتم‌هاي گوشي تغيير كند تا جذابيت كار با گوشي ويوتي براي دوستداران اين گوشي بيشتر شود.
براي نصب تم‌هاي عادي، قبلا از Theme Manager استفاده مي‌شد؛ تا اين لحظه كه اين مطلب را مي‌نويسم، آخرين ورژن اين برنامه Theme Manager 3.2 هست. ولي دوستاني كه ميخواهند از تم‌هاي CYL استفاده كنند هم مي‌توانند از Theme Manager استفاده كنند و هم مي‌توانند از نرم‌افزار مخصوص اين تم‌ها استفاده كنند؛ البته قابل ذكر است كه با نصب نرم‌افزار مربوط به تم‌هاي CYL، مي‌توانيد از تم‌هاي Theme Manager هم استفاده كنيد.
من به دوستان پيشنهاد مي‌كنم از نرم‌افزار مخصوص تم‌هاي CYL استفاده كنند تا هر دو نوع تم را بتوانند روي گوشي خود نصب كنند.
همانگونه كه قبلاً قول داده بودم، آموزش همراه با تصوير از نحوه‌ي نصب تم‌هاي گوشي ويوتي را براي دوستان توضيح مي‌دهم؛ اميدوارم كه مورد استفاده دوستان قرار بگيرد....

از دوستان گرامي خواهشمندم ابتدا يكبار كامل اين متن را بخوانيد، سپس شروع به دانلود و نصب تم‌ها كنيد، چون بعضي نكات و نرم‌افزارها هست كه بسته به سليقه‌ي خود بايد دانلود كرده و از آنها استفاده كنيد.

2- نرم افزارهاي موردنياز:
1- نرم افزار گوشي ويوتي (CD درون جعبه گوشي)؛
2- نرم افزار EFS؛
3- برنامه‌ي نصب تم‌هاي CYL؛
4- فايل‌هاي مربوط به نصب تم‌ها و صفحه كليدها؛

2-1- نرم افزار گوشي ويوتي (CD درون جعبه گوشي):
براي شناخت گوشي توسط رايانه، احتياج به نرم افزار مربوط به گوشي داريم، اين نرم افزار توسط شركت ال‌جي در جعبه گوشي موجود است؛ درصورتيكه به هر دليل CD مربوطه را نداريد، ميتوانيد از لينك زير جهت دريافت فايل‌هاي نرم افزار ويوتي استفاده كنيد:
حجم فايل: Password: forum.p30world.com ----------------------------------- 127MB

2-2- نرم افزار EFS:
ما براي نصب تم‌ يا بك آپ گيري از گوشي ويوتي به نرم افزار EFS احتياج داريم؛
اين برنامه در دو ورژن هست كه در زير لينك آنها قرار داده شده است؛
حجم فايل: Password: forum.p30world.com ----------------------------------- 654KB

اگر فايل بالا توسط آنتي ويروس رايانه شما بعنوان ويروس شناخته شد، از ورژن زير استفاده كنيد؛
(من از برنامه زير استفاده ميكنم و آموزش هم براساس برنامه زير خواهد بود؛ البته كار با هر دو كاملا شبيه هم هست ولي پيشنهاد ميكنم از برنامه زير استفاده شود.)
حجم فايل: Password: forum.p30world.com ----------------------------------- 971KB

2-3- برنامه‌ي نصب تم‌هاي CYL:
براي نصب و استفاده تم‌ها بر روي گوشي دو روش موجود است:
• بصورت دستي و با استفاده از فايل‌هاي مربوط به آن؛
• بصورت اتوماتيك با استفاده از نرم‌افزار CYL Manager.
در اين آموزش طريقه‌ي نصب بصورت دستي را به دوستان آموزش مي‌دهم؛ البته با استفاده از نرم‌افزار كار بسيار راحت است وليكن من خودم تابحال امتحان نكردم (چون نرم‌افزار .Net Framework 3.5 را براي نصب لازم دارد و همينطور زبان برنامه آلماني مي‌باشد.)!!!

نرم‌افزار CYL Manager (براي دوستاني كه مي‌خواهند با استفاده از نرم‌افزار اين تم‌ها را نصب كنند):
حجم فايل: Password: forum.p30world.com ----------------------------------- 1.83MB

براي نصب بصورت دستي بايد از فايل‌هاي مربوط به آن استفاده شود؛ در اينجا دو نكته‌ي مهم قابل ذكر است:
1. اين فايل‌ها در چندين نسخه ارائه شده است (از اينجا به بعد، در متن بجاي لغت فايل‌ها، از كلمه‌ي برنامه استفاده مي‌كنم.) كه همگي بر اساس زبان انگليسي و فرانسوي است؛ يعني اگر گوشي خود را در حالت منو فارسي يا هر زباني بغير از انگليسسي و فرانسوي قرار دهيد، بعد از يكبار خاموش و روشن كردن گوشي، از تم‌ها نميتوانيد استفاده كنيد تا زمانيكه منوي گوشي خود را در حالت انگليسي و فرانسوي قرار داده؛ به همين جهت براي دوستاني كه عادت به استفاده از منوي فارسي دارند، خودم فايل فارسي اين برنامه را تهيه كرده‌ام و فايل آن‌را بجاي فايل مربوط به فرانسوي درون اين نرم‌افزارها قرار دادم تا دوستان استفاده كنند (شكل 8).
2. دوستاني كه گوشيشون منوي فارسي دارد، يك بازي به نام گلف بصورت پيش فرض بر روي گوشيشون هست كه با نصب برنامه‌ي CYL و قرار دادن منوها در حالت انگليسي، اين بازي مخفي مي‌شود؛ اين مشكل را هم با تصحيح فايل‌هاي مربوطه رفع كردم و دوستاني كه عادت به استفاده از منوي انگليسي دارند، با نصب اين برنامه‌‌ها مشكل نبود اين بازي حل خواهد شد و بازي گلف براي آنها هم در حالت منوي انگليسي قابل مشاهده خواهد بود.
‍‍
برنامه CYL v0.6.1:
حجم فايل: Password: forum.p30world.com ----------------------------------- 1.09MB

برنامه CYL v0.6.5:
حجم فايل: Password: forum.p30world.com ----------------------------------- 1.00MB

برنامه Colored CYL v0.6.5:
حجم فايل: Password: forum.p30world.com ----------------------------------- 1.16MB

من به دوستان پيشنهاد مي‌كنم از نرم‌افزار آخري (Colored CYL v0.6.5) استفاده كنند.

2-4- فايل‌هاي مربوط به نصب تم‌ها و صفحه كليدها:
اين فايل‌هاي به سه دسته تقسيم مي‌شوند:

• فايل‌هاي اصلي تم‌هاي خود گوشي:
اين فايل‌ها هم براي نصب تم‌ها لازم است (البته بر اساس گفته‌ي خود سازنده) كه در آموزش آورده شده و حتي طريقه‌ي نصب آنها هم همراه با تصوير آورده شده، البته مي‌توانيد همانند من اين فايل‌‌ها را نصب نكنيد، چون ترجيح دادم تم‌هاي اصلي گوشي خود را تغيير ندهم!!!

فايل‌هاي Theme:
حجم فايل: Password: forum.p30world.com ----------------------------------- 357KB

• فايل‌هاي اصلي تم‌ها:
اين فايل‌ها كه خود تم‌ها هستند، را مي‌توانيد از لينك‌هاي كه در پست‌هاي بعدي ميگذارم دانلود و سپس استفاده كنيد (چون درطول زمان، اين تم‌ها زيادتر مي‌شوند و در اينجا مكان مناسبي براي آوردن لينك‌هاي اين تم‌ها نيست.).

• فايل‌هاي صفحه كليدها:
اين فايل‌ها اين قابليت را دارند تا صفحه كليد گوشي را تغيير دهند، البته اين نكته را بايد در نظر بگيريد كه اين صفحه كليدها وقتي كارايي دارند كه نماي گوشي (Handset Theme) را در حالت سياه (Black) قرار دهيد و از تم‌ها استفاده نماييد؛ اگر نماي گوشي را در حالت‌هاي نقره‌اي (Silver) يا ماهي(Fish) قرار دهيد، صفحه كليد تغيير نخواهد كرد.

فايل‌هاي Dialpad:
حجم فايل: Password: forum.p30world.com ----------------------------------- 1.17MB

3- نحوه‌ي نصب فايل‌ها و تم‌ها:
در ابتدا بايد فايل‌هاي دانلودي را اجرا كنيد تا پوشه‌ها ايجاد گردد، همانند شكل‌هاي 3-1 عمل نماييد؛ پوشه هاي Theme و Colored CYL v0.6.5 (يا CYL v0.6.1 و يا CYL v0.6.5، بسته به نوع نرم‌افزار دانلودي) ايجاد خواهد شد.

البته پوشه‌ي CYLTheme مربوط به فايل خود تم‌ها هست كه بايد جداگانه دانلود شود و بعداز باز كردن در اين پوشه قرار داده شود.
درصورتيكه نرم‌افزار خود گوشي (CD درون جعبه گوشي) را نصب نكرده‌ايد (كه مطمئناً براي بك آپ گيري نصب كرده‌ايد)، ابتدا نرم افزار گوشي را بر روي رايانه نصب كرده؛ سپس مراحل زير را در گوشي خود طي كنيد:

منوي فارسي:
منو ← تنظيمات تلفن ← قابليت اتصال ← حالت اتصال USB ← خدمات داده اي

منوي انگليسي:
Menu → Phone Settings → Connectivity → USB Connection Mode → Data Service

سپس گوشي را توسط كابل گوشي كه در جعبه گوشي موجود هست، به رايانه متصل كنيد؛
بعد از شناختن گوشي توسط رايانه، مراحل زير را به ترتيب و با دقت طي كنيد:

• اجرا كردن برنامه‌ي EFS؛
• انتخاب گزينه‌ي EFS Files Explorer (شكل 4)؛

• انتخاب پورت مربوطه و كليك بر روي گزينه‌‌ي Connect (نكته: اگر از برنامه‌ي اول EFS با حجم 654KB استفاده مي‌كنيد، اين صفحه دائماً Refresh ميگردد و در هر مرحله شما فقط 3 ثانيه فرصت داريد تا پورت مربوطه را انتخاب كنيد و گزينه‌ي Connect را بزنيد؛ ولي اگر از برنامه‌ي دوم EFS با حجم 971KB استفاده مي‌كنيد، اين صفحه دائمي مي‌باشد و به راحتي مي‌توانيد پورت مربوط به گوشي خود را انتخاب كرده و گزينه‌ي Connect را جهت اتصال بزنيد.) (شكل 5)؛

• صفحه به چهار قسمت تقسيم شده؛ انتخاب كردن پوشه‌ي LGAPP در قسمت بالاي صفحه، سمت راست (شكل 6)؛

• مراحل روبه‌رو را طي كنيد Media → swf → LGAPP تا به آدرس /LGAPP/Media/swf/ برسيد (شكل 7 - قسمت (1))؛

• در قسمت فايل‌هاي سيستمي، نام فايل اصلي گوشي خود را پيدا كرده؛ دراينجا ممكن است اسامي مختلفي بر اساس شركت ارائه دهنده‌ي گوشي وجود داشته باشد (گوشي‌هاي گارانتي داخلي، اصولا فايل سيستمي آنها Nyx_Open_menu.swf مي‌باشد، البته ممكن است اين فايل با نام‌هاي ديگري همچون Nyx_VDF_menu.swf يا Nyx_Orange_menu.swf و يا ... باشد.) (شكل 7 - قسمت (2))؛
• پوشه‌ي CYL v0.6.x را كه دانلود كرده‌ايد باز كرده و نام فايل Nyx_XXXXX_menu.swf موجود در اين پوشه را به نام فايل سيستمي كه در برنامه‌ي EFS ديديد، تغيير دهيد (شكل‌هاي 8، 9 و 10)؛

• حال در قسمت پايين سمت چپ برنامه‌ي EFS، پوشه‌ي CYL كه در آن فايل تغيير نام داده شده وجود دارد، را انتخاب كرده (شكل 11 - قسمت (1)). همانطور كه در سمت راست پايين برنامه‌ي EFS ديده مي‌شود، تمامي 5 فايل موجود در پوشه‌ي CYL و فايل تغيير نام داده شده، قابل مشاهده است (شكل 11 - قسمت (3))؛

• از قسمت پايين سمت راست برنامه‌ي EFS، تمامي 6 فايل را انتخاب كرده (شكل 12 - قسمت (1)) و گزينه‌ي Write در قسمت مياني برنامه‌ي EFS را انتخاب كرده (شكل 12 - قسمت (2)) تا فايل‌هاي پوشه‌ي CYL جايگزين فايل‌هاي سيستمي گردد.

نكته: اگر دوست نداريد صفحه كليد گوشي را تغيير دهيد، مي‌توانيد همانند من از اين 6 فايل، دو فايل Dialpad.swf و DefDialpad.swf را نصب نكنيد، البته دوستاني كه مي‌خواهند صفحه كليد گوشي را تغيير دهند، بايد بعد از نصب اين 6 فايل، نماي گوشي (Handset Theme) را در حالت سياه (Black) قرار دهند؛ اگر نماي گوشي را در حالت‌هاي نقره‌اي (Silver) يا ماهي(Fish) قرار دهيد، صفحه كليد تغيير نخواهد كرد.

• در قسمت بالا سمت راست، يك پوشه‌اي به نام theme به آدرس /LGAPP/Media/swf/theme موجود است، وارد اين پوشه شده كه در آن 4 فايل قابل مشاهده است (شكل 13 - قسمت (1) و (2))؛
• در قسمت پايين سمت چپ به پوشه‌ي Theme كه دانلود كرده‌ايد رفته (شكل 13 - قسمت (3)) و از قسمت پايين سمت راست، فايل‌هاي موجود در آن را انتخاب كرده (شكل 13 - قسمت (4)) و در آخر گزينه‌ي Write را كه در قسمت مياني برنامه‌ي EFS هست را انتخاب كنيد (شكل 13 - قسمت (5)) تا فايل‌هاي پوشه‌ي Theme جايگزين فايل‌هاي سيستمي گردد.

نكته: اگر دوست نداريد مي‌توانيد اين قسمت (جايگزيني فايل‌هاي پوشه‌ theme) را انجام ندهيد؛ من هيچ تفاوتي در جايگزيني اين پوشه در گوشي نديدم؛ به همين‌خاطر فايل‌هاي اصلي خود گوشي را برگرداندم!!!

• انتخاب گزينه‌ي Disconnect در بين دو قسمت بالا و پايين برنامه (شكل 14 - قسمت (1))؛

• انتخاب گزينه‌ي Yes در صفحه‌ي اخطار باز شده (شكل 14 - قسمت (2))؛
• بستن برنامه‌ي EFS (شكل 15)؛

حال گوشي شما خاموش و روشن خواهد شد، در همين حين، گوشي را از رايانه جدا نماييد.
در اينجا مرحله‌ي نصب برنامه‌ي تم‌ها (CYL) به اتمام رسيده است و از آن مي‌توان استفاده كرد.

براي استفاده از تم‌ها، بعد از روشن شدن گوشي، با دوبار فشردن دكمه‌ي C (دكمه‌ي مياني گوشي)، مي‌توانيد وارد برنامه‌ي CYL شويد و از آن استفاده كنيد؛

البته راه ديگري هم وجود دارد كه داخل منو‌ها شده و در قسمت برنامه‌ها (Program) يك آيكون جديد به نام C.Y.L بوجود آمده است كه مي‌توانيد با انتخاب آن وارد محيط برنامه‌ي CYL شويد.

حال بايد خود فايل تم‌هاي دانلودي را برروي مموري خارجي ريخت تا بتوان از تم‌هاي موردنظر خود استفاده كنيد.
بعد از روشن شدن گوشي، مراحل زير را در گوشي خود طي كنيد:

منوي فارسي:
منو ← تنظيمات تلفن ← قابليت اتصال ← حالت اتصال USB ← ذخيره انبوه

منوي انگليسي:
Menu → Phone Settings → Connectivity → USB Connection Mode → Mass Storage

حال گوشي را به رايانه وصل كنيد و جهت ريختن فايل تم‌ها بر روي مموري خارجي گوشي، مراحل زير را به ترتيب و با دقت طي كنيد:

• دراينحالت با رايانه وارد حافظه‌ي خارجي گوشي شده كه در آن 7 پوشه مشاهده مي‌شود (شكل 16 - پوشه‌هايي كه با خطوط آبي احاطه شده اند.)؛
• يك پوشه‌ي جديد در سطح حافظه‌ي خارجي گوشي با نام CYLThemes درست كنيد (شكل 16 – پوشه‌اي كه حلقه‌ي قرمز به دور آن كشيده شده.)؛

نكته: پوشه‌ي ايجاد شده حتماً بايد با همين نام و در سطح حافظه‌ي خارجي باشد؛ درغير اينصورت تم‌هاي گوشي فعال نخواهند شد.

• تم‌هاي دانلودي را بعد از باز كردن داخل اين پوشه (CYLThemes) كپي كنيد (شكل 17 - قسمت (1))؛

• پوشه‌اي با نام Dialpads در پوشه‌ي CYLThemes درست كرده و صفحه‌ كليدهاي جديد و دانلودي را به آن انتقال دهيد (براي دوستاني كه دو فايل اضافي در مورد صفحه كليد (DefDialpad.swf و Dialpad.swf) كه در بالا تشريح شد را نصب كرده‌اند.) (شكل 17 - قسمت (2)).
• بعد از كپي كردن هريك از تم‌ها يا اضافه كردن صفحه كليد جديد، بايد فايل مربوط به ليست تم‌ها و صفحه كليد (شكل 17 - قسمت (3)) جهت استفاده ويرايش گردد.

4- ويرايش فايل تم‌ها و صفحه كليدها (ThemeList.xml):
براي استفاده از تم‌هاي جديد، بايد فايل‌هاي مربوط به آن تم داخل پوشه‌اي قرار گيرد كه مي‌تواند همنام خود تم موردنظر باشد يا هر نام ديگري براي پوشه‌ي آن در نظر گرفت؛ حال بايد فايل مربوط به ليست تم‌ها مورد ويرايش قرار گيرد تا تم جديد در ليست تم‌هاي گوشي به نمايش درآيد و بتوانيد از آن استفاده كنيد.
همينطور دوستاني كه مي‌خواهند از صفحه كليدهاي جديد استفاده كنند، بايد بعد از كپي كردن فايل‌هاي صفحه كليدها درون پوشه‌ي Dialpads كه در پوشه‌ي CYLThemes هست، فايل ThemeList.xml را تحت ويرايش قرار دهند.
البته براي سهولت در استفاده از تم‌ها و صفحه كليدها، من اين فايل را با تم‌ها و صفحه كليدهايي كه لينك آنها را در پست‌هاي بعدي قرار خواهم داد، ويرايش كرده‌ام ولي آموزش ويرايش آنرا هم به دوستان خواهم داد تا به قول معروف ماهيگيري را دوستان ياد بگيرند!!!

براي ويرايش فايل ThemeList.xml بايد از برنامه‌ي Notepad استفاده شود.
بعد از باز كردن برنامه با Notepad، چندين خط دستور ديده مي‌شود (شكل 18) كه اين دستورها، به سه بخش عمده تقسيم شده است كه عبارتند از:
1. قسمت اول (خط اول) كه نشان دهنده‌ي نسخه‌ي نرم‌افزار مورد استفاده، تم و صفحه كليد پيش فرض مي‌باشد (شكل 18 - قسمت (1))؛
2. سمت دوم كه در بر گيرنده‌ي آدرس و نام تم‌هاي مورد استفاده در برنامه است (شكل 18 - قسمت (2))؛
3. قسمت سوم كه شامل آدرس و نام صفحه كليدهاي مورد استفاده در برنامه است (شكل 18 - قسمت (3)).

براي وارد كردن مشخصات تم‌هاي جديد و يا صفحه كليدهاي جديد در اين ليست، بايد خطوط دستوري مربوط به هريك از موارد (تم يا صفحه كليد) را جداگانه به زير هر قسمت اضافه كرد.
براي اين‌كار كافيست كه براي نصب تم، خط مربوط به يكي از تم‌ها را كپي كرده و در زير مجموعة تم‌ها اضافه كنيد و اين خط جديد را ويرايش كنيد؛ براي صفحه كليد نيز به همين‌گونه عمل كنيد.
براي نشان دادن چگونگي ويرايش اين فايل، مثالي را در اينجا همراه با شكل آورده‌ام (شكل 19).

1. قسمت اول، ويرايش تم و صفحه كليد پيش فرض:
در ابتدا مي‌توانيد تم و صفحه كليد پيش فرض كه براي اولين دفعه گوشي با آن بالا مي‌آيد را مشخص كنيد، فقط كافيست كه نام تم مورد نظر خودتان را در بين دو تا علامت " قرار دهيد (شكل 19 - قسمت (1)) كه در اين شكل تم LG Arena بعنوان پيش فرض قرار گرفته است. همينطور كافيست كه نام صفحه كليد مورد نظر خودتان را بين دو تا علامت " قرار دهيد (شكل 19 - قسمت (2)) كه در اين شكل صفحه كليد Meel Dialpad بعنوان پيش فرض قرار گرفته است.

2. قسمت دوم، ويرايش آدرس و نام تم جديد:
براي ويرايش كردن اين فايل و اضافه نمودن يك تم جديد به ليست تم‌ها، ابتدا يك خط از خطوط دستوري تم‌هاي ديگر را كپي كرده و در انتهاي قسمت خطوط دستوري تم‌ها اضافه مي‌كنيد؛ سپس اين خط جديد را ويرايش مي‌كنيد. اين خط دستوري همانگونه كه مشاهده مي‌شود داراي سه بخش است (شكل 19 - قسمت (3)، (4) و (5)).
بخش اول (شكل 19 - قسمت (3)) مربوط به انتخاب نامي هست كه شما دوست داريد براي تم خود در نظر بگيريد و اين تم با اين نام در گوشي شما در برنامة CYL نشان داده خواهد شد. براي ويرايش اين نام كافيست كه اسم مورد نظر تم جديدتان را روبه‌روي =ThemeName بين دو تا علامت " قرار دهيد (شكل 19 - قسمت (3)) كه در اين تصوير نام تم جديد براي نشان دادن روي گوشي، Windows7 در نظر گرفته شده است.
بخش دوم (شكل 19 - قسمت (4)) مربوط به نام پوشه‌ي تم جديد مي‌باشد كه در پوشه‌ي CYLThemes قرار مي‌گيرد. همانگونه كه مشاهده مي‌شود، نام پوشه‌اي كه تم جديد در آن هست، Windows7 درنظر گرفته شده (شكل 20 - قسمت (1))؛

براي ويرايش نام پوشه‌ي تم جديد كافيست كه اسم پوشه‌ي تم جديد را روبه‌روي =FolderName بين دو تا علامت " قرار دهيد (شكل 19 - قسمت (4)).

نكته: الزاماً نبايد نام پوشه‌ي تم، نام تم كه بر روي گوشي نشان مي‌دهد و نام فايل اصلي تم يكي باشد و هريك از نام‌ها مي‌تواند با ديگري متفاوت باشد.

بخش سوم (شكل 19 - قسمت (5)) مربوط به نام فايل اصلي تم جديد به همراه پسوند فايل مي‌باشد كه در پوشة تم جديد قرار دارد. همانگونه كه مشاهده مي‌شود، نام فايل اصلي تم جديد به همراه پسوند فايل، W7Eg.swf مي‌باشد (شكل 20 - قسمت (2))؛ براي ويرايش نام فايل اصلي تم جديد كافيست كه اسم فايل تم جديد به همراه پسوند فايل را روبه‌روي FileName= بين دو تا علامت " قرار دهيد (شكل 19 - قسمت (5)).

3. قسمت سوم، ويرايش آدرس و نام صفحه كليد جديد:
براي ويرايش كردن اين فايل و اضافه نمودن يك صفحه كليد جديد به ليست صفحه كليد‌ها، ابتدا يك خط از خطوط دستوري صفحه كليد‌هاي ديگر را كپي كرده و در انتهاي قسمت خطوط دستوري صفحه كليد‌ها اضافه مي‌كنيد؛ سپس اين خط جديد را ويرايش مي‌كنيد. اين خط دستوري همانگونه كه مشاهده مي‌شود داراي سه بخش است (شكل 19 - قسمت (6)، (7) و (8)).
بخش اول (شكل 19 - قسمت (6)) مربوط به انتخاب نامي هست كه شما دوست داريد براي صفحه كليد خود در نظر بگيريد و اين صفحه كليد جديد با اين نام در گوشي شما در برنامة CYL نشان داده خواهد شد. براي ويرايش اين نام كافيست كه اسم مورد نظر تم جديدتان را روبه‌روي =DialpadName بين دو تا علامت " قرار دهيد (شكل 19 - قسمت (6)) كه در اين تصوير نام صفحه كليد جديد براي نشان دادن روي گوشي، M22 Dial Carbone در نظر گرفته شده است.
بخش دوم (شكل 19 - قسمت (7)) مربوط به نام پوشه‌ي صفحه كليد جديد مي‌باشد. همانگونه كه قبلاً گفته شد، تمامي صفحه كليدها را در پوشه‌ي Dialpads قرار مي‌دهيم (شكل 21 - قسمت (1))؛ پس روبه‌روي =FolderName بين دو تا علامت " بايد كلمه‌ي Dialpads نوشته شود (شكل 19 - قسمت (7)).

بخش سوم (شكل 19 - قسمت (8)) مربوط به نام فايل اصلي صفحه كليد جديد به همراه پسوند فايل مي‌باشد كه در پوشه‌ي Dialpads قرار دارد. همانگونه كه مشاهده مي‌شود، نام فايل اصلي تم جديد به همراه پسوند فايل، M22_Dial_Carbone.swf مي‌باشد (شكل 21 - قسمت (2))؛ براي ويرايش نام فايل اصلي صفحه كليد جديد كافيست كه اسم فايل صفحه كليد جديد به همراه پسوند فايل را روبه‌روي =Dialpadfile بين دو تا علامت " قرار دهيد (شكل 19 - قسمت (8)).

آموزش نصب تم و صفحه كليد و همينطور ويرايش فايل مربوط به آنها در اينجا به اتمام رسيد. اميدوارم براي دوستان مثمر ثمر واقع شود.

با آرزوي موفقيت براي تمامي عزيزان
almgti_79

almgti_79
12-08-2009, 17:43
با عرض معذرت از دوستان كه بدقولي كردم و انقدر دير اين مطلب را براي شما آپ كردم، متاسفانه اين چند وقت در تهران نبودم و اين مطلب با فايل‌هاي آپلودي موردنياز براي نصب تم را هم با گوشي ويوتي از يكي از جزاير جنوب كشور براتون با خط همراه اول آپ كردم......

به هرحال شرمنده‌ي دوستان هستم....:11::11::11::11:

starblue7750
13-08-2009, 16:08

خداوندا مي آيم به سويت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اين ديگه چيه؟!

راستي سلام يادم رفت
سلام

واقعا که ترکوندي!
ديگه جاي بحثي نموند
دستت درد نکنه
درسته يکمي دير شد ولي کامل و خيلي خوب بود
البته من خودم نحوه نصب اين تمارو مي دونستم
خيلي ممنون

almgti_79
13-08-2009, 19:58
خداوندا مي آيم به سويت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اين ديگه چيه؟!

راستي سلام يادم رفت
سلام

واقعا که ترکوندي!
ديگه جاي بحثي نموند
دستت درد نکنه
درسته يکمي دير شد ولي کامل و خيلي خوب بود
البته من خودم نحوه نصب اين تمارو مي دونستم
خيلي ممنون

ممنون كه وقت گذاشتي و خواندي؛ اگر اشتباه يا ايرادي در اين متن هست لطف كنيد بهم بگيد تا مطلبو ويرايش كنم و بچه ها مشكلي برايشان پيش نياد...

درضمن اين مطلب حاصل تجربه ي خودم توي اين مدت بود به همراه مطالبي كه در سايت ها خواندم....

almgti_79
13-08-2009, 20:02
اين هم نمونه اي از فايل ThemeList.xml با حجم 5KB كه با تم‌هايي كه روي گوشي خودم نصب كرده ام ويرايش كرده ام....

almgti_79
13-08-2009, 20:15
فايل منوي فارسي براي برنامه CYL با حجم 17KB:

فايل منو انگليسي براي برنامه CYL با حجم 9KB:

توجــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــه:

اين فايل‌ها براي دوستاني كه از برنامه‌هايي كه من در توضيحات نصب تم گذاشته بودم استفاده نكرده اند.....
همانگونه كه گفتم در برنامه ي CYL نميشود براي هميشه از منوهاي فارسي استفاده كرد مگر اينكه فايل فارسي منوها جايگزين فايل‌هاي برنامه ي CYL شود و همينطور در حالت انگليسي هم بازي گلف را اضافه كرده ام....

(مراجعه شود به پست مربوط به نصب تم‌ برروي ويوتي - بخش "2-3- برنامه‌ي نصب تم‌هاي CYL:")

scapula
19-08-2009, 20:11
تعویض فونت

1.گوشی خود را در حالت DATA SERVISE قرار دهید
Phone Settings > Connectivity > USB Connection Mode > Data Service
2.گوشی را به رایانه متصل کنید
3 . EFSرا اجرا و گزینه EFS Files Explorer را انتخاب کنید
4. پورت مربوطه انتخاب کرده و بر روي گزينه‌‌ي CONNECT انتخاب کنید.
5.پوشه LGAPP را به TOTO تغییر نام دهید.
6.با راست کلیک روی TOTOگزینه REFRESH را انتخاب کنید
7.بر روی DISCONNECT کلیک کنید سپس YES را کلیک کنید.گوشی ریستارت شده و صفحه ی ان زرد میشود.
8.مجددا روی CONNECT کلیک کنید و پورت را انتخاب کنید.
9.وارد مسیر زیر شوید
TOTO>MEDIA>FONT
10.از پنحره ی پایین فایل فونت که حتما باید به اسم LG_Vectorباشد را انتخاب روی آن راست کلیک و گزینه ی writeرا انتخاب کنید.
11.در پنجره ی بالا نام پوشه TOTOرا به LGAPP تغییر دهید و REFRESH کنید.
12.DISCONNECTرا انتخاب کنید و YES را بزنید تا گوشی ریستارت شود.
*سعی کردم آموزش کامل باشه برای همین مراحلش که اکثرا مشابه بالاوتکراری بود را هم نوشتم.
*این لینک یک فونته که از ترکیب چند تا فونت ساختم و هیچ ایرادی نداره و کامل هست اما میتونید فونتهای دیگه رو هم امتحان کنید اکثر فونتها ایرادات زیادی برای کار روی ویوتی دارند.

[

scapula
20-08-2009, 17:40
فونتی که دیروز براتون اپلود کردم توی پلیر مشکل داشت که تصحیحش کردم و لینک فونت جدید را توی همون پست جایگرین قبلی کردم.

lonly28
20-08-2009, 20:28
سلام دوست عزيز
از لطف بزرگت ممنونم. من همه اينار و دانلود كردم و همه رو هم ياد گرفتم فقط اين فايل CYL theme كه گفتي رو گير نياوردم. و ديگه اينكه فكر كنم تم ها توي همو ن باشه كه من ندارم و اگه تو اون نيست پس تم از كجا دانلود كنم؟
ممنون

bahaareh
21-08-2009, 09:22
سلام دوستان من خواستممسیر LGAPP رو RENAME کنم گوشیم به حالت زرد رنگ مونده!!!!! میشه راهنمایی استفاده از فایل بکاپ رو بگید لطفا فوری!!!!و

almgti_79
21-08-2009, 17:42
سلام دوست عزيز
از لطف بزرگت ممنونم. من همه اينار و دانلود كردم و همه رو هم ياد گرفتم فقط اين فايل CYL theme كه گفتي رو گير نياوردم. و ديگه اينكه فكر كنم تم ها توي همو ن باشه كه من ندارم و اگه تو اون نيست پس تم از كجا دانلود كنم؟
ممنون

سلام. شما مي توانيد از لينك‌هاي زير نسخه هايي از تم ها را دانلود كنيد (البته سعي ميكنم تا چندروز آينده چند نسخه از بهترين تمها را براي دوستان آپلود كنم):

almgti_79
21-08-2009, 17:49
سلام دوستان من خواستم مسیر LGAPP رو RENAME کنم گوشیم به حالت زرد رنگ مونده!!!!! میشه راهنمایی استفاده از فایل بکاپ رو بگید لطفا فوری!!!!و

دوست عزيز همانگونه كه از LGAPP بك آپ ميگيرند، بك آپ را هم بر ميگردانند...
اسم فولدر LGAPP را به TOTO تغيير دهيد و Refresh را بزنيد , و بعد فولدر TOTO رو از روی گوشیتون پاک کرده و سپس در قسمت پايين برنامه‌ي EFS، كل پوشه‌ي TOTO را كه قبلا بعنوان بك آپ گرفته ايد، انتخاب كرده و بعد گزينه‌ي Write در بين دو قسمت بالا و پايين برنامه‌ي EFS را انتخاب كنيد و بعد از يك ساعت كل فايل ها بازگشته....
سپس روي TOTO در قسمت بالا كليك راست كرده و نام فولدر را به LGAPP تغيير نام دهيد سپس Refresh كرده و دكمه ي Disconnect را انتخاب كنيد و بعد گزينه‌ي Yes را بزنيد و گوشي به حالت ابتدايي باز خواهد گشت....

درضمن دوست عزيز همانگونه كه گفتم بعد از Rename كردن و Refresh زدن، صفحه ي گوشي زرد مي‌شود تا وقتيكه دوباره نام آنرا به LGAPP تغيير نام دهيد... (چه در بك آپ گيري و چه در بازگشت و ....)

bahaareh
21-08-2009, 18:09
دوست خوبم من موقع تعویض فونت به این مشکل دچار شدم مشکل اساسی من اینه که فایلهای بکاپ گوشیم بعضیهاشون رایت نمیشن unknown error 28ا یا کامتل برای گوشیهایی که بدون گارانتی ان (مسافر اورده) خدمات میده؟

almgti_79
22-08-2009, 10:30
دوست خوبم من موقع تعویض فونت به این مشکل دچار شدم مشکل اساسی من اینه که فایلهای بکاپ گوشیم بعضیهاشون رایت نمیشن unknown error 28ا یا کامتل برای گوشیهایی که بدون گارانتی ان (مسافر اورده) خدمات میده؟

اگر اينترنت پرسرعت داريد، از بك آپي كه براي دوستان در صفحه ي اول قرار دادم استفاده كنيد شايد مشكلتون حل شود.

پارس كامتل خدمات ميدهد در حد فلش كردن با نسخه ي فارسي ولي هزينه اي از شما در يافت ميكند، اگر اشتباه نكنم براي فلش كردن با نسخه فارسي 20هزارتومان خواهد گرفت...

درضمن دوست عزيز شما بايد بعد از تغيير نام حتما Refresh را بزنيد در غير اينصورت براي نوشتن يكسري فايل هاي سيستمي زمان برگرداندن بك آپ، به شما Error خواهد داد...

bahaareh
22-08-2009, 18:11
با تشکر از شما فعلا که گوشیمونو دادیم کامتل

bahaareh
25-08-2009, 12:06
دوستان من گوشیومو که چند روز پیشموقع تعویض فونت فایلهاشو خراب کرده بودم دادم کامتل الکی گفتند113 هزارتومن هزینه تعویض بردشه گفتم دست نزنید میام گوشیمو میگیرم ایا کسی جای دیگه ای (توعلاالدین)میشناسه گوشیمو ببرم بدم فلش کنن

yeganeh_lover
26-08-2009, 21:59
تشکر از almgti_79

من با راهنمایی ها و توضیحات کامل این دوست عزیز(almgti_79) تونستم بصورت کامل و صحیح هم از گوشی بکاپ بگیرم هم تم نصب کنم.واقعا قشنگ و کارآمد هستند.خیلی ممنونم

masoud_persia
28-08-2009, 11:40
یه منبع می خواستم واسه نصب گیم و نرم افزار که بصورت لمسی بشه استفاده کرد

millij
03-09-2009, 18:42
سلام
لطفا یکی منو راهنمایی کنه که از کجا میتونم v10g رو برا ke990 dw کنم اگه برا نصبشم راهنمایی کنین ممنون میشم

bahaareh
04-09-2009, 12:12
دوستان ببخشید ما تخصصی نداریم ولی از روی مطالب زیر که توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تونستیم گوشیمونو فلش کنیم شاید به دردشما هم بخوره...اگه مطلب ناقصه برید سایت اصلی!!

اولا شما لازمه که برنامه اي رو که در همين پست ضميمه کردم دانلود کنيد.سپس به يه نسخه فريمور جديد احتياج داريد که در همين پست لينک دانلود را قرار ميدم.البته توجه کنيد که هر فريموري به کار شما نمياد.چون يکسريش مربوط به برندهاي خاص مثل Orange هستن و يکسري هم قفل هستن.ولي نگران نباشيد، من فريمورهاي مناسب را براي دانلود واستون آماده کردم.

همچنين لازمه که بوسيله Cd گوشي که درون جعبه قرار داره،USB Driver را نصبش کنيد.
حالا اگه 2 مرحله بالا را انجام داديد،ديگه آماده ايد براي نصب فريمور جديد.

1.ابتدا برنامه اي که در ضميمه قرار داره را دانلود کنيد و سپس اون را از حالت فشرده خارج کنيد
2.البته براي اين کار نياز به رمز داره که اين رمز را وارد کنيد .3de.ir
3.در پوشه برنامه،بر روي آيکونLGMPD_OPEN کليک کنيد تا برنامه اجرا بشه
4.بعد از اجرا شدن برنامه بر روي دکمه Select Port کليک کنيد.
5.در صفحه کوچک باز شده،پورت گوشيتون انتخاب شده و شما بايد ير روي دکمه Connect کليک کنيد.
توجه:اگه در اين صفحه پورت گوشيه شما نشان داده نميشه،مشکل از نصب Usb Drive گوشيتون هست و بايد اون را بصورت صحيح نصب کنيد.
6.در اين صفحه بر روي دکمه DZ در پايين صفحه کليک کنيد.
7.در اين قسمت هم بر روي دکمه Browse کليک کنيد و فايل فريمور را که دانلود کرده اين را انتخاب کنيد.
بخش مشخص شده را هم بر روي Reset Database and Content قرار دهيد و بر روي دکمه استارت کليک کنيد.
از اينجا شروع ميکنه به نصب فريمور جديد.شما بايد حدود 15 دقيقه صبر کنيد تا تمام بشه و به شما پيغام پايان کار را بده

تمام شد به همين راحتي شما تونستيد فريمور گوشيتون را تغيير بديد
آموزش تصويري كار با نرم افزار به تاپيك اضافه شد:

توجه: 1. پسوند تمام اين نسخه هاي فريمور firmware بصورت DZ ميباشد.
2.حروف بعد از عبارت v10 مدل نسخه فريمور را نشان ميدهد که جديد ترين آن در حال حاضر v10g ميباشد.
البته نسخه t-mobile نسخه v10i هم اومده که من براي دوستاني که مايلن اون را هم قرار ميدم ولي اصلا توصيه نميکنم. t-mobile v10i

توصيه من اينکه اگه از دوستان کسي ميخواد گوشيش را فلش کنه بهتره از نسخه OPEN-v10g-EURO استفاده کنه که تا اونجايي که من متوجه شدم،تا حالا مشکل خاصي نداشت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

دوستان عزیز فریم ویرهای جدید تو لینکهای زیر اضافه شد.دوستان میتونن از روش بالا استفاده کنن و گوشیشون رو فلش کنن.در ضمن فریم ویر 10g آخرین فریم ویر برای این گوشی هستش:

10G:

آخرين ورژن فرموير گوشي KU990 به در خواست چندتا از دوستان عزيز اضافه شد:
لينك دانلود 10I
zSHARE - KU990GO-DZ-V10i-AUG-15-2008-VDF-GB.dz

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

bahaareh
04-09-2009, 12:25
ا
ینم لینک فلش فارسی
ببخشید این فقط برای باکس است!!!!!!!

yeganeh_lover
04-09-2009, 15:10
سلام دوستان.
من یه ke990 دارم که نسخه فریمورش 10f فارسی هستش.میخوام نسخه 10g فارسی رو روی گوشیم نصب کنم اما تا حالا هر چی تایپیک خوندم،هرکسی اینکارو کرده به مشکل برخورده.یکی گفته بود گوشی مدام ریست میشه،گوشی باقیشون هم no newtwork میداده.واسه دلخوشیم که شده یکی نبود که موفق شده باشه.کسی هست که بتونه کمکم کنه؟مرسی

bahaareh
04-09-2009, 16:12
نسخه فارسی فریمویر10g رو فقط کامتل داره و بس .

yeganeh_lover
05-09-2009, 23:00
آره،منم شنیدم که فقط کامتل داره اما یکی از دوستان از فریمور گوشیی که توسط کامتل به نسخه 10g فارسی تبدیل شده بود،بوسیله برنامه EFSS بک آپ گرفته .منم دانلودش کردم اما میخوام بدونم آیا میشه ازش استفاده کرد یا راهش این نیست؟

bahaareh
06-09-2009, 19:33
با استفاده از بکاپ دوستتون هیچ نتیجه ای نمیگیرید !!!!!!! من قبلا امتحان کردم..

yeganeh_lover
06-09-2009, 23:57
آخه چرا هیچ نتیجه ای نمیگیرم؟!!!!!!!!یعنی همین کاری که من میخوام انجام بدم رو امتحان کردید؟میشه بگید نتیجه کارتون چی شد؟لطفا.ممنون میشم

bahaareh
12-09-2009, 20:03
زبان انگلیسی خراب شد مجبور شدم دوباره بکاب گوشی خودمو بریزم !!!!!! بعد درست شد.!

yeganeh_lover
15-09-2009, 16:36
مرسی.یعنی بنظرتون هیچ راهی واسه آپدیت کردن توسط خودمون نیست؟حتما باید توسط کامتل آپ بشه؟آخه چطور ممکنه!کار نشد نداره،در ضمن فکر نمیکنم سختر از نصب تم CYL باشه.

almgti_79
11-10-2009, 13:00
نقشه ی رهیاب همراه تهران اردیبهشت ماه 1388

اصل فایل نقشه ی تهران دارای حجم 4.16MB هست که فینگرتاچ است, این نقشه قابلیت بزرگنمایی های 7 برابر, 60 و 100 برابر را دارد ولی این نقشه روی گوشی های الجی قابلیت استفاده ندارد.

در لینک زیر نقشه ی تهران با بزرگنمایی های 7 و 60 و 100 مشاهده میشود با حجم 4.16MB

برای استفاده از این نقشه در گوشی های الجی باید حجم این برنامه به زیر 3MB کاهش یابد که با حذف یکی از بزرگنمایی های 60 یا 100 میتوان حجم آنرا به زیر 3 مگ کاهش داد.

در لینک زیر نقشه ی تهران با بزرگنمایی های 7 و 100 مشاهده میشود با حجم 2.97MB

در لینک زیر نقشه ی تهران با بزرگنمایی های 7 و 60 مشاهده میشود با حجم 1.59MB

asgharkolah
14-10-2009, 00:02
انگار یادت رفته فایلای اصلی تم ها رو آپ کنی !
اما تا اینجاشم ممنون.
اگه اونام بذاری حال دادی !

Hiss man
14-10-2009, 00:29
سلام
واقعا دستت درد نكنه. من تازه ويوتي خريدم و راهنماييات خيلي كمكم كرد.
فقط يه مشكل دارم: تم Viewty Ultimate رو از همون سايتي كه گفتي دانلود و نصب كردم. اما بعد از اينكه تو گوشي انتخاب ميكنمش به صورت كامل فعال نميشه و يه كد ميخواد!!!! ميشه بگين اين كد چيه يا چنده؟؟
با تشكر فراوان

almgti_79
14-10-2009, 18:32
انگار یادت رفته فایلای اصلی تم ها رو آپ کنی !
اما تا اینجاشم ممنون.
اگه اونام بذاری حال دادی !

دوست عزيز متاسفانه اينترنت پرسرعت فعلا ندارم كه بتونم آپ كنم....

سلام
واقعا دستت درد نكنه. من تازه ويوتي خريدم و راهنماييات خيلي كمكم كرد.
فقط يه مشكل دارم: تم Viewty Ultimate رو از همون سايتي كه گفتي دانلود و نصب كردم. اما بعد از اينكه تو گوشي انتخاب ميكنمش به صورت كامل فعال نميشه و يه كد ميخواد!!!! ميشه بگين اين كد چيه يا چنده؟؟
با تشكر فراوان

يك فايل با پسوند txt درون فولدر تم هست، آنرا باز كنيد و پسورد آنرا از آن بخوانيد....

damavand200
23-11-2009, 21:58
سلام . من واقعا ممنونم .
کمک بزرگی کردید.
ahmad.mob
29-11-2009, 20:44
سلام میشه نحوه ی بک آپ گرفتن رو توضیح بدید . تو پست دوم نوشته بودید که تو پست توضیح دادید ولی نبود .

m.mohammadi
01-12-2009, 15:07
:41:
سلام منم گوشیم موقع بکاپ گرفتن تو صفحه زرد رنگ موندش و جالب که اون فایل گوشی کهlgapهستش رو renameکردم اما دوباره هم فایل toto اومد هم فایل lgapو نمیدونم که فریمور گوشیم چیه من الان باید چی کار کنم.ببرم نمایندگی یا یدونه از این فایلای که گفتهشده رو دانلود کنم :41:

almgti_79
02-12-2009, 18:55
:41:
سلام منم گوشیم موقع بکاپ گرفتن تو صفحه زرد رنگ موندش و جالب که اون فایل گوشی کهlgapهستش رو renameکردم اما دوباره هم فایل toto اومد هم فایل lgapو نمیدونم که فریمور گوشیم چیه من الان باید چی کار کنم.ببرم نمایندگی یا یدونه از این فایلای که گفتهشده رو دانلود کنم :41:

ببینید کدام یک از فولدرهای LGAPP یا ،TOTO اصلی هستند, برای اینکه بفهمید کدامیک فایل سیستمی توش است باید اونها را بازکنید و ببینید کدام یک از این دو فقط فولدر ها را دارد و فایلی درون فولدر ها نیست که به احتمال زیاد همین فولدر LGAPP فولدری است که توش همون فولدر های TOTO هست ولی هر فولدری از آن را باز کنید داخلش فایلی موجود نیست...

ایندفعه اگر LGAPP همان فولدر مجازی ای بود که فایلی درونش نیست را ابتدا پاک )delete) کنید و بعد روی TOTO رفته و کلیک راست کرده و Rename را انتخاب کنید و بعد TOTO را به LGAPP تغییر نام دهید و بعد دوباره روی فولدر تغییر نام یافته کلیک راست کنید و ایندفعه گزینه ی Refresh را انتخاب کنید. بعد Disconnect کنید و بعد Yes را بزنید تا گوشیتون ریست بشه...

مطمئن باشید با اینکار که گفتم , گوشیتون میاد بالا ....
فقط یادتون باشه حتما بعد از تغییر نام, فولدر تغییر نام یافته را Refresh کنید و بعد Disconnect کنید...

اگر درست نشد به نظرم ببری کامتل برات فلش کنن بهتره...

m.mohammadi
03-12-2009, 12:12
سلام .من اون دوتا فایل رو بررسی کردم و دیدم محتویاتش یه جوره و یکیشو که totoبودش رو پاک کردم بعد از اون دیگه گوشیمو کامپیوتر نمیشناسه یعنی صدای وصل شدنش به کامپیوتر میاد اما بالا نمیاد .بعدش رفتم یه کافی نت و برنامه فلش گوشی رو دانلود کردم حالا اون برنامه رو نمیتونم باز کنم نمیدونم که چقدر خوش شانسم امروز 5شنبه رفتم کامتل دیدم که امروز اونا تعطیل هستند و خوش شانسی من تکمیل شدش:20:

almgti_79
04-12-2009, 16:19
دوست عزيز من كه گفتم به احتمال زياد LGAPP فولدر مجازيه گوشي شماست....

ولي ايرادي نداره، شنبه ببر كامتل كلا يه فلش اساسي گوشيتونو كنن هم سرعتش ميره بالاتر هم گوشيت درست ميشه...

m.mohammadi
05-12-2009, 11:21
دوست عزيز من كه گفتم به احتمال زياد LGAPP فولدر مجازيه گوشي شماست....

ولي ايرادي نداره، شنبه ببر كامتل كلا يه فلش اساسي گوشيتونو كنن هم سرعتش ميره بالاتر هم گوشيت درست ميشه...
سلام.با تشکر از راهنمای تون .شما نمیدونید که این پسوند DZچطوری باز میشه چون من برنامه LGروهم نصب کردم اون برنامه فلش رو نشناختش راستی امروز هم کامتل تعطیله فردا هم که عیده من گفتم اگه بشه و احتیاج به باکس نباشه خودم فلشش کنم البته اگه بشه.

almgti_79
05-12-2009, 21:51
توي لينك زير يكي از دوستان زحمت كشيدن و روش فلش كردن را با نرم افزارهاش توضيح دادن...

من خودم تا بحال گوشيمو فلش نكردم...

TCG
09-01-2010, 11:16
يچه ها فريمور KE990 با KU990 فرق داره؟
ميشه به جاي هم استفاده كرد؟

yeganeh_lover
11-01-2010, 10:50
بازم سلام.من ke990 دارم.وقتی خریدمش فریمورش 10f بود اما همین هفته پیش بردمش پارس کامتل و رایگان واسم ورژن 10g نصب کردن.الانم مشکلات گوشیم برطرف شده.توصیه میکنم دوستان حتما این کارو انجام بدن

Draiush
21-01-2010, 12:26
سلام

خیلی ممنونم almgti_79

من تونستم با توضیحات صفحه 1 و 2 از گوشیم بک آپ بگیرم و تمش رو عوض کنم .

پیش از این یک تم آیفون دانلود کرده بودم و با استفاده از فایل های اون تونستم تمم رو عوض کنم ، اما تم جدیدم مشکلاتی داره مثلا عکس پشت صفحه نمیتونم بذارم و چند مشکل دیگه از این قبیل ....

همه مراحل پست های صفحات 1 و 2 رو به درستی پیش رفتم تا قسمت ویرایش فایل ها توسط برنامه Notepad
اما از این قسمت به بعد هیچ کاری نتونستم انجام بدم .....

من یه هفته هست KE 990 گرفتم و 3 روز عضو این سایت شدم ، نمیدونم مولف این تاپیک هنوز سر میزنن یا نه و آیا موضوع فعاله ؟!..

به هر حال امیدوارم دوستان راهنما ییم کنن

ممنون

safari252
28-01-2010, 11:35
سلام.من کابل و سی دی گوشی ویوتی ام رو ندارم از طریق رم نمیشه تم موبایل رو عوض کرد؟ضمنا گوشی من اس ام اس فارسی هم نمی خونه.باید چه کار کنم؟

r.shadow_1989
21-02-2010, 17:30
با سلام
من از راه هاییی که گفته شده بود رفتم اما فایل بک آپ از گوشیم نگرفتم . و حالا صفحه زرد اومده فکر کنم اگه بک آپ روبزنم درست میشه . من بک آپ هاییی رو که شما گذاشتین رو داونلود کردم اما تو نصب شدن مشکل دارن . ازتون خواهش میکنم یه بک آپ بدون مشکل برامون بزارین تا مشکلمون حل بشه . واقعا نیاز فوری به این بک آپ دارم .

sharkmil65
04-03-2010, 08:12

سلام. خسته نباشی آقا مجید
من تازه (اسفند88) فروم شما رو پیدا کردم. متاسفانه اکثر فایلهایی که برای دانلود گذاشتین از سایت 4shared هستن که فیلتره. ممنون میشم جای دیگه آپ کنید. گوشی من بدون گارانتیه و میترسم اگه فایل تست نشده ار جای دیگه بگیرم خطرناک باشه!
منتظرم:11:

pooria.rio
04-03-2010, 09:20
آقا پس شیلتر شکن واسه چی گذاشتن :دی ؟
وصل شو با شیلتر دانلودشون کن دیگه

pooria.rio
04-03-2010, 09:20

Michael Ropy
04-03-2010, 12:19
میشه با رپید باز هم دان کرد! :دی

sharkmil65
04-03-2010, 16:14
اگه حجمش کم بود با اون میرفتم دانلودش میکردم ولی حجمش خیلی زیاده و منم اینترنت دایل آپ دارم.ممنون میشم اگه کمک کنی آقا پوریا!
فایل cyl manager و theme رو میخوام. بقیه رو تقریبا از اینور اونور دانلود کردم...

djdado200200
07-03-2010, 21:50
سلام . من ویوتی دارم . ke990 . برنامه جاوا بزرگ رو اجرا نمی کنه .

آیا راهی هست ؟؟
میشه فایل رو به چند قسمت تقسیم کرد و در گوشی اجرا کرد؟/

poolpool
11-03-2010, 13:03
با سلام
لطفا یکی از دوستان کمک کنه من تمام مراحل نصب تم های cyl رو رفتم ولی وقتی توی گوشی داخل تم منیجر میرم ارور میده که themelist.xml اشتباهه نمیدونم چیکار کنم:41:

sherlock_Holmes
14-03-2010, 00:52
سلام...
حین این فلش و نصب تم آیا مسیجها و شماره ها از بین میره؟

چطور ازشون بکاپ بگیرم؟

Persian_Gun's
14-03-2010, 15:01
سلام...
بچه ها قیمت باتری این مدل ke990 چنده؟

pooria.rio
14-03-2010, 17:43
سلام...
بچه ها قیمت باتری این مدل ke990 چنده؟

9500 تومان :دی

Persian_Gun's
14-03-2010, 20:06
9500 تومان :دی
اصل؟
تقلبی هم دارند؟
مثله نوکیا؟

pooria.rio
14-03-2010, 20:58
اصل؟
تقلبی هم دارند؟
مثله نوکیا؟

بهتره بری از خود دفتر گارانتی بخری ،هم قیمتش مناسبه،هم خیالت راحته که تقلبی نیست :10:

omid_zendegi
22-03-2010, 00:09
با عرض سلام وخسته نباشید:11:

من دو روز پیش ویوتی گرفتم:5:

1-از کجا میشه فهمید نسخه فریمور گوشی چیه اون مشکل نداشتن "د" و "پ"در یکی از دوحالت کیبرد با آپ دیت فریمور حل میشه؟

2-بعضی دوستان گفتند طبق راهنما تونستند تم رو عوض کنند...ولی هنوز که پوشه‌ي CYLTheme رو واسه دانلود نذاشتند پس چطوری موفق شدند؟ یا شاید این پوشه نرم افزار خاصی نداره وفقط همون تم هاست که یکجا کنار هم ریختند

3-یه سوال دیگه من طبق دستور العمل راهنمای گوشی با همون نرم افزار داخل سی دی اورجینالش بک آپ گرفتم حالا لازمه که با این efs دوباره بک آپ بگیرم؟:8:

aa241355
26-03-2010, 22:51
با سلام به همه برو بچ !
من قبلا نوکیا ان73 داشتم کيفيت عکسش خيلي بالاتر از ال جي پنج مگا پیکسلی بود ! البته تفکیک رنگاش!
می خواستم بدونم کسی دیگه هم مقایسش کرده؟
عکسای نوکیا خیلی زنده و طبیعی بود ولی ال جی مات ومه گرفته !

گوموش
05-04-2010, 14:58
با سلام به همه برو بچ !
من قبلا نوکیا ان73 داشتم کيفيت عکسش خيلي بالاتر از ال جي پنج مگا پیکسلی بود ! البته تفکیک رنگاش!
می خواستم بدونم کسی دیگه هم مقایسش کرده؟
عکسای نوکیا خیلی زنده و طبیعی بود ولی ال جی مات ومه گرفته !
تو تايپيك ويوتي پاسخ داده شده:20:

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

با عرض سلام وخسته نباشید:11:

من دو روز پیش ویوتی گرفتم:5:

1-از کجا میشه فهمید نسخه فریمور گوشی چیه اون مشکل نداشتن "د" و "پ"در یکی از دوحالت کیبرد با آپ دیت فریمور حل میشه؟

ورژن اينفو رو چك از منو مخفي كد منو هم زيره
با كد#990*# 2945

lgmate
12-04-2010, 15:17
من بک آپ گوشی خودم که ورژن فریمورش v10g می باشد و فارسی شده توسط شرکت پارس کامتل میباشد را برای دوستان به دو صورت آپلود کردم...

سلام.

من بک آپ شما رو روی گوشیم نصب کردم اما بازم ورژن نرم افزار 10f هست!
اما به نظرم میاد حساسیت تاچم زیاد شده.

hosca
17-04-2010, 13:36
با سلام
من گوشیم هنگ بود ولی بای فایل v10fبرگردوندمش ول no network میده آگر امکانش

هست من را راهنمایی کنید قبلا" از شما سپاسگذارم

jahfer
19-04-2010, 16:24
سلام بچه ها
ميخواستم بدونم آيا اين گوشي رمز ميخوره يا نرم افزاري هست كه گوشي را قفل كنه و براي باز كردن رمز بخواد؟

hosca
25-04-2010, 13:00
با سلام

من گوشیم ke990 و می خواستم از بک آپ دیگران استفاده کنم و آن را روی گوشی خودم بریزم نمی دانم چجوری میتونم بک آپ دیگران راروی گوشی خودم بریزم شما فقط بک آپ گیری رو توضیح دادید ممنون می شوم آگر لطف کنید طرز استفاده از بک آپ ریختن روی گوشیke990 را توضیح دهید

aaeiria
25-05-2010, 15:03
سلام
یه نرم افزار قرآن (عربی و فارسی) می خوام برای LG ku990
اینا رو تست کردم فایده نداشت:
1. حبل المتین 2. مشکات 3. پارس آسان افزار

sherlock_Holmes
25-05-2010, 15:11
بچه ها چجوری میشه تنظیم کرد sms ها روی مموری کارت ذخیره بشه یا منتقلشون کرد اونجا؟

almgti_79
25-05-2010, 18:09
بچه ها چجوری میشه تنظیم کرد sms ها روی مموری کارت ذخیره بشه یا منتقلشون کرد اونجا؟

چنین کاری توی این گوشی نمیتوان انجام داد، یعنی گوشی های جاوا این قابلیت را ندارن...

sherlock_Holmes
25-05-2010, 23:42
بیخیال.. :41: جدی میگی؟:41:

چه ضد حالی! یعنی باید هی پاک کنم؟

.
یه سوال دیگه:
با آپدیت فریمور میشه آنتن دهی رو بهتر کرد؟ یکم تو محیطی که کار میکنم مشکل آنتن دهی دارم با این گوشی..

الان v10f هست اگر اشتباه نکنم..

aaeiria
26-05-2010, 08:41
سلام

و یک سوال:
اینکه مگه سیستم ku990 جاوا نیست؟ پس چرا اینقدر بد از جاوا پشتیبانی می کنه؟

S_ALI_A
26-05-2010, 11:09
ولي با پي سي سوييت فك كنم بشه تو كامپيوتر ذخيره كرد

sherlock_Holmes
26-05-2010, 13:01
اونم نمیشه! اگرم بشه بعد نمیشه بر گردوند رو گوشی..

آقا این گوشی تو آواتار شما چیه؟

aaeiria
28-05-2010, 10:37
و یک سوال:
اینکه مگه سیستم ku990 جاوا نیست؟ پس چرا اینقدر بد از جاوا پشتیبانی می کنه؟

سلام

یکی جواب سوالمو بده please

S_ALI_A
28-05-2010, 16:14
اونم نمیشه! اگرم بشه بعد نمیشه بر گردوند رو گوشی..

آقا این گوشی تو آواتار شما چیه؟
LG GC900 داداش. قابله شما رو هم نداره.:31:

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

یکی جواب سوالمو بده please
من فک کنم قبلا یکی داشتم ولی یادم نی فارسی داشت یا نه. در عوض همراه با صوت بود. ضمنا سایزش هم 240*400 نبود. فک کنم 240*320 بود.

aaeiria
30-05-2010, 10:29
LG GC900

من فک کنم قبلا یکی داشتم ولی یادم نی فارسی داشت یا نه. در عوض همراه با صوت بود. ضمنا سایزش هم 240*400 نبود. فک کنم 240*320 بود.
اگه برام پیداش کنی ممنونت میشم

morimt
16-07-2010, 11:24
سلام.خوبين دوستان......
ميخواستم ببينم كسي از اپديت جديد lg ke990 خبري نداره!!؟؟؟
چجوري ميتونم گوشيم رو از طريق اينترنت اپديت كنم... ممنونم اگه جوابمو بدبن:11:

blue_moon
27-07-2010, 12:08
من گوشی ویوتی خودمو یک بار فلش کردم اما حالا هر وقت روشن میکنمش یک صفحه ی زرد میاد که نوشته refreshing بعد از چند دقیقه گوشی ری استارت میشه !! کسی میتونه کمکم کنه یا نههه ؟؟:41:

شهنام89
28-07-2010, 22:08
يه سري نرم افزارو گيم واسه ويوتيه990 مي خام.

sheji
15-08-2010, 22:12
من گوشی ویوتی خودمو یک بار فلش کردم اما حالا هر وقت روشن میکنمش یک صفحه ی زرد میاد که نوشته refreshing بعد از چند دقیقه گوشی ری استارت میشه !! کسی میتونه کمکم کنه یا نههه ؟؟:41:
با برنامه efs media builder برو تو گوشیت و فایل TOTO رو به LGAPP تغییر بده...فکر کنم درست بشه

Amir M.ohAma.D
09-10-2010, 15:17
ميشه اموزش تم ريختن رو ويوتي اسمارتم توضيح بدين؟

myselfe
09-10-2010, 19:34
با سلام به ویوتی داران عزیز من یک فریمور KE990AT-V10g-FEB-10-2009-OPEN-CIS-OFF.dz دانلود کردم اما نمیدونم چه طوری نصبش کنم راهنماییم کنید

almgti_79
27-10-2010, 18:18
با سلام خدمت تمامی دوستان گلم:40:
خوشحالم که باز عمری باقی بودو تونستم دوباره سری به این فروم بزنم
امیدوارم حال همه دوستان خوب و خوش باشه و همه در سلامتی کامل باشند:20:

چند روز قبل توی نت دنبال کارهای خودم بودم که بطور اتفاقی فریمور ورژن 10F فارسی پارس کامتل را دیدم که یکی از بچه ها آپلود کرده بود, من هم دانلودش کردم و براتون آپلود کردم که لینک دانلودش را در پست دوم قرار دادم, امیدوارم کسانیکه گوشیشون فریمور فارسی ندارن بتونن از این فریمور استفاده کنند و لذت ببرند...

فقط خواهشا قبل از استفاده این چند خط پایین را هم بخوانید:

آن شخصی که این فایل را آپلود کرده بود, به نام مستعار Merlin کامنت گذاشته بود و درخواست کرده بودن بعد از دانلود کردن یک صلوات برای مادربزرگشون بفرستید...:11:

با تشکر از مرلین جان و تمامی دوستانی که به خواست ایشون احترام میذارن...:11:

paaaaa
17-12-2010, 13:19
با سلام خدمت دوست گلم این کار نمیکنه اگه دوباره بذاریش ممنون میشم چون خیلی نیاز دارم

payamu
30-12-2010, 18:17
سلام و خسته نباشید ..
لینک فارسی شده ورژن 10g خرابه اگه میشه دوباره آپلود کنید ممنون میشم ..

javid1988
01-01-2011, 14:32
من گوشیم حافضه داخلیش پر شده

من تو گوشیم theme manager نصبه میتونم تم cyl نصب کنم؟

دمتون گرم چنتا تم بزارین. خواهشا.:18:

سلام من گوشيم زرد موندهوچيکا کنم؟تورو خدا

اقا من یه گوشی LG مدل KE970 shine دارم. هر کاری می کنم بره اینترنت نمی شه. یعنی وقتی اپراطور واسم تنظیمات GPRS می فرسته توو پروفیال Proifile سیو نمی کنه. چیکار کن

يكي از بزرگترين مشكلاش هست من هم يه زماني اين گوشي رو داشتم ولي هر چي سعر كردم نتونستم باهاش اينترنت وصل بشم:41:

yashgin128
15-04-2011, 20:21
این تاپیک هنوز پابرجاست .....

almgti_79
20-04-2011, 11:14
این تاپیک هنوز پابرجاست .....

پابرجاست....:46:

ali1223
23-04-2011, 20:55
سلام دوستان من میخوام یک ویوتی حدود ۲ سال کار کرده ولی نسبتا تروتمیز بخرم میشه بگید چند میرزه اصلا گوشی خوبی بخرم

داش يعقوب
19-05-2011, 13:04
سلام دوستان ........

ميخواستم ببينم نميشه ku990i رو فارسي كرد يا حداقل برنامه باشه كه بتونه اس ام اس فارسي بخونه:41:

... سرويس شديم به خدا .... ممنون اگه راهنمايي كنيد :10:

داش يعقوب
20-05-2011, 10:59
سلام دوستان ........

ميخواستم ببينم نميشه ku990i رو فارسي كرد يا حداقل برنامه باشه كه بتونه اس ام اس فارسي بخونه:41:

الووووووووووووو .. كسي نيست جواب بده :19:

almgti_79
28-05-2011, 11:26
سلام دوستان ........

دوست عزیز یک نگاهی به لینک زیر بیانداز, فریمورهای عربی گوشی ها را گذاشته, من نسخه KE990 اینرا که دانلود کردم, هم زبان عربی داشت هم فارسی که گوشیمو باهاش فلش کردم
شما هم نسخه مربوط به خودتون KU990 را دانلود کن و گوشیتو فلش کن, اگر فارسی نداشت, حداقل عربی داره که بتونی SMS فارسی را بخونی!!!

داش يعقوب
02-06-2011, 12:19
ممنون داداش..... رفتم تو سايتش و زبان عربيشو پيدا كرد .... ولي مشكلي كه هست فايلاشو تو سايت megaupload

آپلود كردن ... كه فيلتره ... :45: چون حجم فايل بالاست نميتونم با وي پي انم دانش كنم :37:

داش يعقوب
24-07-2011, 16:20
اقاييون.. ببخشيد من آموزش فلش ku990 رو از كجا بيارم :31:

داش يعقوب
25-07-2011, 15:42
بخش الجي متروكه شده رفته :13:

mehran0939
02-02-2012, 23:12
من یک بک اپ می خوام و چگونگی گذاشتن بک اپ در گوشیم رو هم می خوام می دونم این تایپیک قدیمیه ام چی کا ر کنم

ke990

غلام0662
16-04-2012, 08:26
سلام دوستان عزيز از كليه مديران محترم و دوستاني كه اطاعات كافي دارند درخواست كمك دارم من گوشي yu990iدارم و موقع دريافت پيام فارسي حروف را مربع نشان ميدهد همين مشكل بران حل شود كافيه نميخوام كل گوشي فارسي بشه.ممنون ميشم اگه اطلاع دارين اينجا يا يه پيامك انگليسي به شماره 09158250662 برام بفرستين.

---------- Post added at 09:26 AM ---------- Previous post was at 09:23 AM ----------

اصلاح مدل گوشيku990i

mahdi3ds
25-11-2013, 12:25
من گوشی ku990i_v10c دارم با همون روشی که دوستمون گفت :

تعویض فونت

1.گوشی خود را در حالت DATA SERVISE قرار دهید
Phone Settings > Connectivity > USB Connection Mode > Data Service
2.گوشی را به رایانه متصل کنید
3 . EFSرا اجرا و گزینه EFS Files Explorer را انتخاب کنید
4. پورت مربوطه انتخاب کرده و بر روي گزينه‌‌ي CONNECT انتخاب کنید.
5.پوشه LGAPP را به TOTO تغییر نام دهید.
6.با راست کلیک روی TOTOگزینه REFRESH را انتخاب کنید
7.بر روی DISCONNECT کلیک کنید سپس YES را کلیک کنید.گوشی ریستارت شده و صفحه ی ان زرد میشود.
8.مجددا روی CONNECT کلیک کنید و پورت را انتخاب کنید.
9.وارد مسیر زیر شوید
TOTO>MEDIA>FONT
10.از پنحره ی پایین فایل فونت که حتما باید به اسم LG_Vectorباشد را انتخاب روی آن راست کلیک و گزینه ی writeرا انتخاب کنید.
11.در پنجره ی بالا نام پوشه TOTOرا به LGAPP تغییر دهید و REFRESH کنید.
12.DISCONNECTرا انتخاب کنید و YES را بزنید تا گوشی ریستارت شود.

یه فونت از توی ویندوز برداشتم که شانسکی خوب در اومد .
حروف رو برعکس و از هم جدا نشون میده ولی حداقلش اینه که اگه کسی فارسی بزنه دیگه می فهمی چی نوشته . مربع نمی گیرید . یه خوبیه دیگه هم داره که همه ی فایلا رو دستکاری نمی کنی که یه وقت گوشیت مرتب هنگ کنه .

اینم فونت :

اینم اون نرم افزاره :

mahdi3ds
25-11-2013, 13:10
چند تا تم قشنگم اینجا هست .

من اون آبیه رو انداختم اصلا گوشیم تومنی سنار بهتر شد .

از روش آقای boy_in_the_box ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم انجام دادم .

وسائل لازم:

يكعدد گوشيه Viewty
كابل گوشي
cd گوشي (براي شناخت گوشي و كابل گوشي لازم ميباشد و اگه شما قبلا اون رو نصب كرديد،ديگه نيازي به cd نداريد)
برنامه Theme manager
برنامه EFS Media Builder
فايلهاي لازم براي هك كردن گوشي

نحوه گرفتن Back Up از فايلها

( براي انجام اين مراحل،گوشي بايد در حالت "Data Mod" باشد.براي اين منظور به قسمت تنظيمات گوشي رفته و در قسمت usb connection گزينه "Data Mode" رو فعال كنيد. )

گوشي رو با كابل به كامپيوتر وصل كنيد و مراحل زير را دقيق انجام بديد.

1.ابتدا برنامه EFS رو باز كنيد.در پنجره ظاهر شده بر روي گزينه EFS Explorer كليك كنيد.

2.صفحه اي مانند صفحه زير ظاهر ميشه كه پورت اتصال گوشي ، مدل گوشي و ... رو نشون ميده.شما بايد مربع سمت چپ رو تيك بزنيد و سپس بر روي گزينه Connect كليك كنيد.البته توجه داشته باشيد كه اين صفحه هر 5 ثانيه رفرش ميشه و شما بايد سريع اين كارها رو انجام بديد.

3.سپس صفحه زير ظاهر ميشه كه در قسمت بالا بر روي پوشه LGAPP راست كليك كرده و بر روي Rename كليك ميكنيد و نام پوشه را به TOTO تغيير ميدهيد.حالا بر روي همون قسمت بالا يه راست كليك ديگه بكنبد و Refresh رو انتخاب كنيد.اين كار رو كه انجام بديد،صفحه گوشي شما مثل اين عكس زير ميشه،كه اصلا نگران نباشيد.

4.بعد از اينكه صفحه موبايل به اين شكل در اومد،ابتدا بر روي گزينه Disconnect كليك كنيد و دوباره Connect كنيد.

5.اين مرحله طولاني ترين بخش اين آموزشه كه حدود يكساعت طول ميكشه و فايل هاي Back Up را روي كامپيوتر ذخيره ميكنه. اين دفعه بر روي پوشه TOTO راست كليك كنيد و گزينه Read رو اتخاب كنيد.البته توجه داشته باشيد كه در قسمت پايين برنامه شما ميتوانيد محل ذخيره شدن فايل هاي Back Up بر روي كامپيوتر رو به دلخواه مشخص كنيد.

6.بعد از اينكه ذخيره سازي تمام شد،بر روي پوشه TOTO است كليك كنيد و نام اون رو به LGAPP تغيير بديد.سپس بر روي Disconnect كليك كنيد و بر روي پيغام ظاهر شده بر روي گزينه سمت چپ كليك كنيد تا موبايل ريست شود.

خوب Back Up گرفتن از فايل هاي سيستمي تموم شد و الان به بخش آخر يعني هك گوشي و نصب تم ها ميرسيم.

هك كردن گوشي و نصب تم

.ابتدا برنامه EFS را باز كرده و مراحل 1 و 2 قسمت قبل رو عينا انجام دهيد.
.در پنجره باز شده با دوبار كليك كردن اابتدا وارد پوشه LGAPP و سپس پوشه Media و در آخر وارد پوشه swf ميشويم.
.در پنجره پايين برنامه EFS بر روي پوشه -----ke970 كه دانلود كرديد و فايلهاي هك در آن قرار دارد كليك ميكنيد تا فايل هاي موجود در آن نمايش داده شود.حالا بر روي فايلهاي "widget2.swf", "widget4.swf" و "nyx_viewtyx.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.
.حالا در همون پنجره بالا در قسمت swf وارد پوشه theme شويد و در پنجره پايين،بر روي فايل "theme_bg2.swf" راست كليك كرده و گزينه Read را انتخاب كنيد.سپس بر روي گزينه Disconnect كليك كنيد و در پيغام ظاهر شده Yes رو انتخاب كنيد تا گوشي ريست بشه.
حالا گوشي رو از كابل جدا كنيد و در قسمت تنظيمات تلفن،تنظيمات كابل رو از "Data Mode" به "Mass Storage Mode" تغيير بديد.وقتي تنظيمات رو تغيير داديد،دوباره گوشي رو به كابل وصل كنيد تا فولدر مربوط به مموري كارت به صورت خودكار ظاهر بشه و شما فولدر Themes كه دانلود كرديد رو در مموري كارت كپي كنيد.من در اين پوشه به عنوان نمونه،تم گوشي iphone رو براي دوستان قرار دادم.

كار تمام شد.گوشي رو از كابل جدا كنيد و خودتون رو براي ديدن تم جديد آماده كنيد.
حالا به قسمت تنظيمات گوشي بريد و در قسمت تنظيمات صفحه،قسمت تم رو انتخاب كنيد و تم دوم ،يعني Silver رو انتخاب كنيد.تنظيمات ساعت را هم بر روي Dual mode قرار بديد.
از تنظيمات بيرون بياييد و در صفحه اصلي ،دكمه C ( كه بين دكمه قرمز و سبز قرار دارد ) را دوبار فشار دهيد.منويي ظاهر ميشود كه همان برنامه Theme manager است و س تم اسليه گوشي به همراه تم iphone كه من براي دوستان قرار داده بودم در اون هست.شما براي ديدن حاصل زحماتتون بر روي تم iphone كليك كنيد و سپس دكمه قرمز را براي خروج فشار دهيد.حالا از تم جديدتون لذت ببريد.
دوستان توجه كنند كه در منوي برنامه Theme manager در فسمت Clock هم ميتونن از چند مدل جديد ساعت نيز براي صفحه خودشون استفاده كنند و يا حتي ساعت رو حذف كنند.

يه نكته خيلي مهم : دوستان اگه زماني تم هاي اصليه گوشي بغير از silver رو انتخاب كردند،ديگه با دوبار كليك دكمه C ،منوي Theme manager ظاهر نميشه و حتما دوباره بايد از قسنت تنظيمات گوشي،تم گوشي را روي silver فرار بديد تا منوي برنامه Theme manager ظاهر بشه.

من از اين به بعد در همين تاپيك تم هاي مخصوص اين گوشي رو براي دوستان قرا ميدم ولي دوستاني كه ميخوان اون تم ها رو هم بر روي گوشيشون نصب كنند بايد 2تا كار انجام بدن:

اول اينكه پوشه تم مورد نظر رو در پوشه Themes موجود در مموري كپي كنند.
مورد دوم كه خيلي خيلي مهمه اينكه در پوشه Themes كه مموري گپي كرديد يه فايل note بنام ThemeList وجود داره.شما بايد اطلاعات مربوط به تم جديد رو بصورت دقيق مانند همان تم iphone در مكاني كه در عكس زير مشخص شده وارد كنيد و اگه اين كار رو انجام نديد،اصلا تم در ليست تم ها نشون داده نميشه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نرم افزار EFS Media Builder رو که تو پست قبلی گذاشتم . بقیه اش هم با چند تا تم قشنگ با صلیقه خودم اینجاست .

فقط یه نکته اینه که از هر تمی می خواید استفاده کنید باید برید توی فایل ThemeList و به جای اسم iPhone اسم فولدر اون تم رو replace کنید . همین .

موفق باشید

mahdi3ds
25-11-2013, 15:38
کسی اگر فونت فارسی داره که که احتمال میده تو ku990 از هم جدا نشه و برعکس نمی شه بذاره ممنون میشم . چون من فونت خود ویندوز رو گذاشتم احتمال میدم فونتی باشه که اذیت نکنه .

mahdi3ds
01-12-2013, 04:42
یه سری هم به این لینک بزنید خیلی عالیه . تمهای اچ تی سی رو گذاشته .
ViewtyGate by Adrian DC - Themes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خودم از HTCHero خیلی خوشم اومد .

SOLISTAR1985
07-11-2015, 13:04
سلام با چه نرم افزاری گوشی ال جی KE990 به سیستم وصل میشه نرم افزار مدیریت فایلش چیه ؟:n12: