PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل دانلود فايلهاي با پسوند exe

safety
20-02-2006, 08:12
سلام
در سيستم شبكه اي كه من با آن كار مي كنم، اخيراً محدوديتهايي تعريف شده كه بدترين آن عدم امكان دانلود فايلهايي است كه با پسوند exe هستند و بدين ترتيب من ديگر نمي توانم بسياري از برنامه هايي كه در اين سايت معرفي مي شود را دانلود كنم. (دليل آنرا حفاظت از سيستم در برابر برنامه هايي كه مي توانند ويندوز را تحت تاثير قرار دهند عنوان كرده اند!)
اگر راهي مي شناسيد لطفاً راهنمايي كنيد. مي دانيد كه اين كار براي يك عضو p30world خيلي ضروري است.

Mitra_1360
20-02-2006, 15:21
با دانلود منیجر ها هم نمی تونی ؟

بیشتر توضیح بده

اگه که خود شبکه رو محدود کردن خوب دیگه کاریش نمی شه کرد

safety
20-02-2006, 16:20
نه ، اما ساير فايلها مثل rar,zip,3gp وغيره را مي شود دانلود كرد. براي مثال براي دانلود Flash Capture 1.55 كه امروز در سايت معرفي شده اين اخطار را مي دهد:
Forbidden
You don't have permission to access /download.htm on this server.
البته فكر كنم كه كار نشد نداره اما بايد راه آنرا پيدا كرد.

Mitra_1360
21-02-2006, 05:24
شاید مشکل سرویس شما با سایتی که اون فایل رو دانلود کردید مشکل داره

از سایر هاست ها همون پسوند exe رو می تونین دانلود کنین ؟

safety
21-02-2006, 08:05
سلام
از مسئول سرور پرسيدم گفتند كه فايلهايي كه ممكن است ويندوز را تحت تاثير قرار دهد داراي محدوديت هستند و اين موضوع شامل بعضي از فايلهاي exe مانند آپگريد كارت گرافيكي و غيره مي باشد. در اين مورد ممكن است حق با شما باشد. من امتحان نكرده ام.

کاپتان هادی
22-02-2006, 01:30
سلام
از مسئول سرور پرسيدم گفتند كه فايلهايي كه ممكن است ويندوز را تحت تاثير قرار دهد داراي محدوديت هستند و اين موضوع شامل بعضي از فايلهاي exe مانند آپگريد كارت گرافيكي و غيره مي باشد. در اين مورد ممكن است حق با شما باشد. من امتحان نكرده ام.
سلام دوست عزيز شبكه شما ورود فايلهاي با پسوند exe رو به خودش محدود كرده پس شما نمي تونيد كاري كنيد مگر اينكه يا سيستم رو هك كنيد يا با مدير شبكه طرح دوستي بريزيد

Captain Nemo
22-02-2006, 03:54
یه سر به این تاپیک بزن ببین با روشی که اونجا گفتم میتونی درستش کنی یا نه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

safety
23-02-2006, 07:23
سلام
دوستان ممنون
ظاهراً با توجه به درخواست ديگران و مشكلات پيش آمده قرار است اين محدوديت برداشته شود. در هر صورت اين روشها را هم امتحان مي كنم.
پيروز باشيد.