PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین مادربورد برای Phenom II با پشتیبانی از DDR3 و SLI ؟

mf.designing
12-07-2009, 15:53
دوستان میخوام کمکم کنید تا بهترین برد رو واسه AMD phenom II 955 انتخاب کنم که هم بتونم از حافظه های DDR3 استفاده کنم و هم بتونم از فناوری SLI استفاده کنم . (آخه اکثر بردای حرفه ای که من دیدم در این ضمینه ، اکثرا فقط کروسفایر رو پشتیبانی می کنند و چیپ AMD دارن )
پیشاپیش از کمکتون ممنون :40:

Stream
12-07-2009, 17:20
هنوز NVIDIA هیچ چیپستی برای سوکت AM3 عرضه نکرده یعنی همه مادربردهای AMD که از DDR3 پشتیبانی می کنند از چیپست های AMD استفاده می کنند.

مادربردی با مشخصاتی که دنبالش هستید هنوز به بازار عرضه نشده (و هیچ برنامه ای برای عرضه اش منتشر نشده)

mf.designing
12-07-2009, 18:52
stream عزیز ممنون . آخه قبلا من میخواستم I7 بگیرم ولی یه جایی خوندم که i7 از رده خارج میشه ! واسه همین اومدم سراغ AMD

Kianoosh
12-07-2009, 19:02
stream عزیز ممنون . آخه قبلا من میخواستم I7 بگیرم ولی یه جایی خوندم که i7 از رده خارج میشه ! واسه همین اومدم سراغ AMD

دقیقا اونجا گفته بود کی از دور خارج میشه!؟

بلینک ما هم بخونیم...

mf.designing
12-07-2009, 19:13
دقیقا اونجا گفته بود کی از دور خارج میشه!؟

بلینک ما هم بخونیم...

نوشته : خبر عجیب از اینتل در computex 2009 از دور خارج کردن پردازنده های core i7 موجود در بازار بود. همزمان با آمدن پردازنده های lynnfield که با چیپست P55 هماهنگند ، اینتل برای X58 تنها پردازتده core i7 975 که شش هسته ای خواهد بود را معرفی کرده که برای workstation کاربرد دارد .

harrypotter
12-07-2009, 23:25
نوشته : خبر عجیب از اینتل در computex 2009 از دور خارج کردن پردازنده های core i7 موجود در بازار بود. همزمان با آمدن پردازنده های lynnfield که با چیپست P55 هماهنگند ، اینتل برای X58 تنها پردازتده core i7 975 که شش هسته ای خواهد بود را معرفی کرده که برای workstation کاربرد دارد .
اون احبار هنوز تایید نشده بود بعدش الان 975 داره تولید میشه و 4 هسته ای هست

ess_1362
14-07-2009, 11:50
دوست عزیز شرکت Nvidea هنوز چیپستی برای سوکت AM3 نساخته است
شما می توانید از از چیپست های 780i استفاده کنید ولی قبلش باید بایوس آپدیت کنی.
در ضمن من پیشنهاد می کنم از مادر بردهای َAM3 با چیپ 790fx استفاده کنی چون در حال حاضر کارت های ATI هم از لحاظ قدرت نسبت به nvidea برتری دارن هم به لحاظ قیمت مناسب تر هستند

mf.designing
15-07-2009, 11:19
دوست عزیز شرکت Nvidea هنوز چیپستی برای سوکت AM3 نساخته است
شما می توانید از از چیپست های 780i استفاده کنید ولی قبلش باید بایوس آپدیت کنی.
در ضمن من پیشنهاد می کنم از مادر بردهای َAM3 با چیپ 790fx استفاده کنی چون در حال حاضر کارت های ATI هم از لحاظ قدرت نسبت به nvidea برتری دارن هم به لحاظ قیمت مناسب تر هستند

نه دوست عزیز ، حرفاتون رو قبول ندارم . به هیچ وجه ATI نه در قدرت ، نه در قیمت نسبت به NVIDIA برتری نداره . هر دوتا در تمام رنج ها محصول دارن و البته قدرتمند ترین محصل ماله NVIDIA یعنی GTX295 هست

Professor Massoud
15-07-2009, 12:04
نه در قیمت نسبت به NVIDIA برتری نداره .
در قیمت که 100 در 100 برتری داره .

فعلا که Core i7 تولید میشه و با قدرت هم تولید میشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و تازه سال بعد هم پردازنده های شش هسته ای Gulftown یا Core i9 که بر پایه چیپ x58 تولید میشن ، آینده ی فوق العاده سوکت LGA1366 رو رقم میزنن . لازم نیست نگران از رده خارج شدن Core i7 باشیم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mf.designing
15-07-2009, 12:28
فعلا که Core i7 تولید میشه و با قدرت هم تولید میشه :

و تازه سال بعد هم پردازنده های شش هسته ای Gulftown یا Core i9 که بر پایه چیپ x58 تولید میشن ، آینده ی فوق العاده سوکت LGA1366 رو رقم میزنن . لازم نیست نگران از رده خارج شدن Core i7 باشیم .

دوست گلم گزارش coputex 2009 رو که اینتل هم شرکت کرده بوده ، بخونی بدک نیست . من از اونجا میگم ، از خودم که نمیگم !:19:

Professor Massoud
15-07-2009, 12:42
دوست گلم گزارش coputex 2009 رو که اینتل هم شرکت کرده بوده ، بخونی بدک نیست . من از اونجا میگم ، از خودم که نمیگم !

خب شما لینکش رو بذار ما هم بخونیم ! این خبرایی که تو بخش اینتل گذاشتم هم از خودم نذاشتم که ! :دی وقتی اینتل داره Core 2 Quad رو هنوز ادامه میده دلیلی نداره که Core i7 تازه وارد و پرقدرت رو از رده خارج کنه .