PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گذاري روي بانك Access

tarantino
12-07-2009, 12:03
من يه ديتابيس با اكسس ساختم كه ازش تو يه برنامه ي VB استفاده مي كنم.حالا مي خام اين ديتابيس رو قفل گذاري كنم طوري كه فقط برنامه ي خودم بتونه بهش دسترسي داشته باشه؟
البته خود Access مي تونه يه پسورد براي فايل قرار بده ولي اون پسورد به راحتي با Access Password Recovey شناسايي مي شه؟!

mimic
12-07-2009, 15:49
سلام. تیاز به رمز گذاری داده ها دارید. تست کنید
mole BOX
THEMIDA X-BUNDER plug-in

tarantino
12-07-2009, 23:08
من molebox رو قبلا آزمايش كردم تو خيلي از سيستمها موقع اجرا مشكل داره
THEMIDA X-BUNDER plug-in رو هم يه توضيح بدين و نحوه استفادشو بگين ممنون

Mohsen_Hoseyni
13-07-2009, 21:01

اگه اون مشكل داشته باشه با مورد شما اين هم احتمالا همينطور هست

mimic
14-07-2009, 00:08

مول باکس مثل ساعت کار میکنه. تعجبم واسه شما یک خط در میون کار میده
themidda یک پکر قدرتمند و سنگین هست. یک پلاگ اینز براش هست که فایل های جانبی را موقع پک کردن شوت میکنه تو فایل اصلی. اسم اون پلاگ اینز X-BUNDER هست. اگر درست اسپل کرده باشم
دست به گوگل شو هر دو را پیدا میکنی:31:

tarantino
14-07-2009, 09:53
ممنونم از راهنماييت
در خصوص molebox بايد بگم كه من يه برنامه داشتم كه در سري اول كه قصد فروشش رو داشتم براي قفل گذاري از Molebox استفاده كردم به طور ميانگين از هر 1000 نفر كه برنامه رو داشتن استفاده مي كردن نزديك به 50 تا 60 مورد سيستماشون با molebox مشكل اساسي داشت و برنامه Run نميشد.

gonbad city
27-07-2009, 02:17
اگه فرمت اکسزتو بذاری scf خیچ راهی برای باز شدن اون وجود نداره حتی خودتم نمی تونی بازش کنی حالا اگه روی دیتابیست هم پسورد بذاری معجون کاملتری میشه
امتحان کن متوجه حرفم می شی
پسوند scf یعنی open with دیگر در راست کلیک وجود نداره و فایل ناشناخته با هیچ برنامه ای پیشنهاد نمی کنه که باز شه
البته ذکر این نکته ضرورییه که وی بی می تونه اطلاعاتشو استخراج کنه

mehdi_7070
27-07-2009, 08:46
من يه ديتابيس با اكسس ساختم كه ازش تو يه برنامه ي VB استفاده مي كنم.حالا مي خام اين ديتابيس رو قفل گذاري كنم طوري كه فقط برنامه ي خودم بتونه بهش دسترسي داشته باشه؟
البته خود Access مي تونه يه پسورد براي فايل قرار بده ولي اون پسورد به راحتي با Access Password Recovey شناسايي مي شه؟!

من قبلا یه نمونه سورس VB توی pscode دیده بودم که بانک اطلاعاتی را encrypt می‌کرد و همین کاری را که شما می‌خواهید، انجام می‌داد. سرچ کن، احتمالا پیدا می‌کنی:46: