PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید وایرلس

saeid000
11-07-2009, 21:33
دوستان من میخوام یه وایرلس رادیو بگیرم نمیدونم چی میگن میخوان از یه شرکت که اینترنت را از طریق وایرلس میده بگیرم با سرعت 128 روزی 7 ساعت ماهی هم 20 تومن ایا با این شرایط خوب هست راستش من میخوام یه مودم چی برای این لازمه بخرم که برای من رادیو وایرلس سنائو2.4 پیشنهاد دادن و نانو 2.4 راستی نانو 5.8 با سرور 2.4 هم کار میکنه یا نه من قیمت این قطعات را با راهنمایی میخوام کسی از دوستان میشه آقایی کنه منو راهنمایی کنه با تشکر نوکرتونم هر چه زودتر تو رو خدا

sms11
12-07-2009, 15:15
اولا دوست عزیز باید شما درخواست خودتونو در تاپیک اینترنت ADSLمطرح میکردید و به خاطر یه سوال یه تاپیک جداگانه مطرح نمیکردید
دوما برای اینترنت وایرلس چند شرکت بیشتر نیست که وایرلس میده که یکی از اونا داتک هست(بقیه شکرتا رو من ازشون خبر ندارم)
سوما اینکه بهتره برای اینترنت وایرلس از خود شرکت مودم بگیرید که شرکت یه بیعانه ای ازتون میگیره و مودم رو بهتون تحویل میده
درضمن فکر میکنم که قیمت اینترنت وایرلس بیشتر از این حرفا باشه و با 20 تومن نشه اینترنت گرفت
یه مشکلی دیگه ای هم اینکه چون خیلی از جاها به صورت کابل برگردون هست و تقاضای اینترنت وایرلس زیاد هست ممکنه که اصلا شرکت مودم برای شما نداشته باشه و مجبور باشه که منتظر بمونی تا کسی دست از اینترنت وایرلس برداره و مودم رو شرکت به شما بده.