PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش فرمت های مختلف ویدیویی با گوشی

hadi_balaa
11-07-2009, 12:41
من یه سوال دارم و اون اینه که :
1 ـ اگه ما گوشی بگیریم که از اول بعضی فرمتها رو پخش نمیکنه آیا میشه با نصب نرم فزار این قابلیت رو به گوشی اضافه کرد ؟ مثلا فرمتهایی مثل DivX wmv wave Ogg vqf و غیره .
البته خودم فکر کنم در گوشیهای جاوا اینکار امکانپذیر نباشه اما در گوشیهای دارای سیستم عامل(سیمبیان و ویندوز موبایل) اینکار شدنی باشه . اگه اینطور باشه که دیگه گوشیهای دارای سیستم عامل محدودیتی برای فرمتهای مولتی مدیا نخواهند داشت و این برای من ایجاد سوال کرد .
2 ـ این رو در مورد منشی تلفنی هم میخوام بدونم که آیا میشه با نصب برنامه رو گوشی این قابلیت رو به گوشی اضافه کرد ؟

Amir_Ans
11-07-2009, 13:18
من یه سوال دارم و اون اینه که :
1 ـ اگه ما گوشی بگیریم که از اول بعضی فرمتها رو پخش نمیکنه آیا میشه با نصب نرم فزار این قابلیت رو به گوشی اضافه کرد ؟ مثلا فرمتهایی مثل DivX wmv wave Ogg vqf و غیره .
البته خودم فکر کنم در گوشیهای جاوا اینکار امکانپذیر نباشه اما در گوشیهای دارای سیستم عامل(سیمبیان و ویندوز موبایل) اینکار شدنی باشه . اگه اینطور باشه که دیگه گوشیهای دارای سیستم عامل محدودیتی برای فرمتهای مولتی مدیا نخواهند داشت و این برای من ایجاد سوال کرد .
2 ـ این رو در مورد منشی تلفنی هم میخوام بدونم که آیا میشه با نصب برنامه رو گوشی این قابلیت رو به گوشی اضافه کرد ؟

بله دوست عزیز شما می توانی برنامه هایی نصب کنی که اکثر فرمت ها را پشنیبانی کنه در مورد منشی هم اینطوره و کلی نرم افزار مختلف دیگه...
شما تو تاپیک نرم افزار های پاکت پیسی یه گشتی بزن خودت منوجه میشی

S@nti@go_s&k
11-07-2009, 13:29
سلام چه گوشی میخای بگیری؟

Bs_panzer
11-07-2009, 13:39
Core player الان برای همه سیستم عمل ها به جز لینوکس و آندروید اومده
راحت می تونی دانلود ونصب کنی

hadi_balaa
11-07-2009, 16:31
سلام چه گوشی میخای بگیری؟

یه چیز که اول از همه یه یلیر خوب باشه ( کیفیت پخش صوت و ویدیو وهمچنین پشتیبانی از انواع فرمتها ویدیویی و برنامه پخش موزیک خوب )
2 ـ صفحه نمایش نسبتا بزرگ و با کیفیت ( از 2.6 کمتر نباشه و اگه لمسی هم نبود موردی نداره)
3 ـ صفحه کلید برای شماره گیری داشته باشه و در صورت امکان کشویی باشه
4ـ اگه سیستم عامل داشته باشه بهتره ( اول ویندوز موبایل اگه نشد سیمبیان )
5ـ کیفیت فیلمبرداری و عکسبرداری خوب ( فیلمبرداریش واسم مهمتره )
6ـ قیافه ساده و شیکی داشته باشه مثل : LG Prada و samsung b7300 omnia lite و LG KU990(Viewty), SAMSUNG S8300
7 _ قیمت زیر 350 هزار
موندم بین Nokia 5800 , samsung s7350 , samsung b7300 omnia lite

hesamkowsar
11-07-2009, 18:39
شما پاکت پیسی میخوای یا گوشی عادی؟اگه شما یه گوشی برای پخش 99% فرمتها میخوای باسد پاکت پیسی بگبری...
htc هم مدل های خوبی داره...

hadi_balaa
11-07-2009, 20:27
htc که قیمتاش از 500 به پایین تر نیست عزیز !
در ضمن من که ندیدم htc تو مدلهاش دوربین خوبی داشت باشه حداکثرشون 3 مگاپیکسل هست . اگه از بین مدلهای سامسونگ یا ال جی باشه بهتره هر چند که میدونم به کیفیت گوشی های htc و black bery نمیرسن .
در ضمن من شنیدم که گوشیهای وین موب کیفیت صدای خروجی خوبی نسبت به گوشیهای جاوا ندارند . آیا این مطلب درسته ؟

hesamkowsar
11-07-2009, 23:51
همه امکانات هیچوقت تو 1 گوشی نیست...اگه شرکتی اینجوری بساز ورشکسته که

hadi_balaa
12-07-2009, 07:19
همه امکانات هیچوقت تو 1 گوشی نیست...اگه شرکتی اینجوری بساز ورشکسته که

عزیز این مثلا جواب سوال من بود ؟!
منم اینو میدونستم . خواستم لااقل بهترین انتخاب ممکن رو انجام بدم .
در ضمن عزیز نگفتی کیفیت صدا در گوشیهای ویندوز موبایل نسبت به جاوا پایین تره یا نه ؟ خواهش میکنم اگه کسی از عزیزان میدونه بگه خیلی واسم مهمه .

hesamkowsar
12-07-2009, 10:22
ببین من این گوشی هارو تا حالا داشتم :
t610.k750.k800.w800.w950.xpera x1
هم سیمبیان داشتم هم جاوا هم اولین پاکت پیسی رو تازه گرفتم...
من بیشترین استفاده ای که از گوشی میکنم گوش کردن اهنگه.اون w800 صداش نسبی بهتر از همه بود اما با برنامه هایی که رو پاکت پیسی نصب کردم مثل pocket music به صدایی بهتر دست پیدا کردم....و سیستم ویندوز موبایل چنان مزه کرده که هیچوقت دیگه سراغ جاوا و سیمبیان نمیرم...به شما هم توصیه میکنم اگر مثل من خوره کامپیوتر هستید گوشی با سیستم ویندوز موبایل بگیری...
ایمیت ها هم ویندوز موبایل دارن و باز قیمت 350 نمیدونم داره یا نه.حالا با یه 50 تومان بالاتر فکر کنم بتونی امینا یا اکسپریا بگیری.
چون شما اون اول گفتی گوشی نیاز داری که تمام فرمت ها رو پخش کنه....
یه موضوع دیگه هم هست...فقط پخش فرمت نیست بلکه قدرت پخش گوشی در پخش فایل با حجم های بالا و بیترت بالا هم مهمه...
مثلا جاوا mp4 پخش میکنه اما تا 500 600 kbit/s ....اما یه پاکت پیسی دورو بر 1500 پخش میکنه....باز سوالی باشه در خدمتم دوست عزیز

hadi_balaa
12-07-2009, 15:43
ایول عزیز . یه همچین جوابی میخواستم . من خودم هم دنبال یه گوشی خوب وین موب میگشتم اما چون شنیده بودم صداش زیاد کیفیت نداره یه مقدار دستم شل شده بود . در هر صورت خیلی حال دادی عزیز . بازم ممنون از جوابت

hesamkowsar
12-07-2009, 16:37
ایول عزیز . یه همچین جوابی میخواستم . من خودم هم دنبال یه گوشی خوب وین موب میگشتم اما چون شنیده بودم صداش زیاد کیفیت نداره یه مقدار دستم شل شده بود . در هر صورت خیلی حال دادی عزیز . بازم ممنون از جوابت

خواهش میکنم.اما صدای تو هدفون رو میگی یا صدای اسپیکر؟من منظورم تو هدفون بودااا:20:

hadi_balaa
12-07-2009, 17:54
من صدای اسپیکر منظورم بود !!

hesamkowsar
12-07-2009, 19:35
صدای اسپیکر پاکت پی سی ها مختلف فرق دارن...مثل گوشی های دیگه...

drmoaven
27-07-2009, 20:08
Core player الان برای همه سیستم عمل ها به جز لینوکس و آندروید اومده
راحت می تونی دانلود ونصب کنی

نه اشتباه میکنی هنوز برای Symbian 9.4 (S60V5)0 مثل n97 نیومده ، تو سایت اصلیش هم بری میبینی هی سازنده هاش دارن دست دست میکنن هی میگن امروز میدیم ، فردا میدیم ... اعصاب همه رو خورد کردن ! :thumbsdow
وگرنه که اگه بیاد بهترینه ... :10:

mehr1095
29-07-2009, 14:48
من صدای اسپیکر منظورم بود !!

اگه یه پاکت پی سی بی درد سر و خوش دست و با قیمت مناسب و صدای اسپیکر بسیار قوی می خوای:

HTC Touch 3G

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آنچه شما خواسته اید!

peter-se
30-07-2009, 20:40
تائید میشود در حد1000000000میکرو در ثانیه
1لحضه هم شک نکن
خود من اگه ایکس وان رو نخریده بودم.با این قیمتی که3gداره فقط وفقط خودش و واقعا هم کامله!فلش دوربینش نداره اما این یکی از پاکت پی سی ها که دارن همین x1یاproکه جفتشو دارمproرو فروختم! هیچ گلی به سرت نمیزنن انقدر ضعیفه که نداشته باشه هم فرقی نمیکنه!:8: