PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی بازی های FREE آنلاین

mhv_kntu
11-07-2009, 01:43
توی این تاپیک تمام بازی های با ارزش و قابل بررسی FREE که تا اواسط سال 2009 عرضه شدن رو معرفی می کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما برای بازی کردن فقط کافی هست فایل نصب بازی رو از خود سایت رسمی بازی که معرفی می کنم دانلود کنید و روی سرور اصلی بازی می تونید بازی روشروع کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اکثر این بازی ها نیاز به اینترنت خیلی پرسرعت ندارن و با ADSL 64 هم قابل اجرا هستن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-همه بازی ها سبک MMORPG هستن. اگر دنبال یه بازی با سرور FREE می گردین از بین همین بازی ها یکی رو انتخاب کنین و بی خودی وقتتون رو صرف سرچ کردن اضافی نکنین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه بازی های سبک mmorpg که تا حالا ریلیز شده رو بررسی کردم و مطمئنم بازی های دیگه به غیر این یه مشکلی دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مثلا فرق یکی که داره FREE بازی می کنه و اونی که داره برای اون بازی پول میده خیلی زیاده
یا بازی لگ داره یا موتور گرافیکیش ایراد داره یا سرورش امریکایی و اروپایی هست و به آسیا و ایران سرویس نمیدن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من این بازی ها رو من هم 100 درصد تضمین نمی کنم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستانی که این بازی ها رو دانلود کردن و بازی کردن تقاضا می کنم نظرات خودشون رو بگن
تا بقیه بتونن از نظرات استفاده کنن و انتخاب بهتری داشته باشن.:7:

لینک معرفی بازی ها :

1-The Chronicles of Spellborn

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2-Requiem: Bloodymare

3-Rappelz

4-Runes of Magic

5-Rohan : Blood Feud

6-perfect world international

mhv_kntu
11-07-2009, 02:36

اولین بازی که معرفی می کنم و 100% تهیه و بازی اون مجانی هست بازی The Chronicles of Spellborn ملقب یه TCos
لینک سایت رسمی بازی:

دانلود بازی:(حجم 3 گیگابایت)

قبل از دانلود در سایت RIGESTER کنید تا یوزر و پسورد برای ورود به بازی رو بهتون بده.
سبک این بازی mmorpg هست و کلیتش شبیه به تمام بازی های دیگه این سبک هست و من ویژگی های خاص این بازی اشاره می کنم.
این بازی از موتور گرافیکی UNREAL 2.5 بهره میبره و نسبت به بازی های آنلاین دیگه گرلفیک قابل قبولی داره. مخصوصا نسبت به بازی های FREE
یکی از ویژگی ها خاص این بازی نسبت به MMORPG های دیگه سیستم COMBAT این بازی هست که دیگه حالت AUTO خارج شده و برای هر ضربه ای که بازیباز می خواد وارد کنه باید حتما جداگانه جهت بده و یکبار کلیک کنه.این کار رو به این دلیل کردن که ضریب شانس رو تو بازی کمتر کنن و مثلا وارد کردن ضربه Critical دیگه به حرفه ای بودن بازیباز و به موقع کلیک کردن و جهت دادن بازیباز هست.بازی دارای جزییات بسیار زیادی هست و بعد از شوع بازی مدت زیادی طول میکشه تا به همه جزییات پی ببرین.

این بازی داری 3 کلاس Warrior . Rogue . Spellcaster هست.
Warrior
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کلاس که برای همه شناخته شدست.مخصوص نبردهای نزدیک و تن به تن
Rogue
این کلاس هم شبیه بهassassin است و سرعت و دقت و استفاده از تاکتیک در زمان مبارزه ویژگی اصلی این کلاس هست.
Spellcaster
این کلاس هم که همون جادوگر خودمونه و استفاده از جادوهای مختلف و مبارزه از راه دور از ویژگی های این کلاس هست.
خصوصیات هر ضخصیت(Attributes and States)

هر شخصیت 3 خصوصیت اصلی body . mind . focus داره که مبتنی بر کلاس خودش اونارو باید در طول بازی افزایش بده.مثلا rogue بیشتر روی focus خودش کار می کنه.
یه خصوصیت دیگه بازی وجود item های شکسته و خراب هست که با مراجعه به shopkeeper ها اونها بهتون میگناین آیتم برای تعمیر به چه چیزهایی نیاز داره و شما می تونید با تامین وسایل مورد نظر و تامین اونها از یه آیتم باارزش برخوردار بشین.
مثلا شما این رو پیدا می کنید:

بعد میبرید پیش یه shopkeeper واین رو بهتون نشون میده:

حالا باید لوازم تعمیر رو پیدا کنید.
این هم لیست shop های موجود در بازی:

• Forge: Forge Assistant: Sell Weapons and Armor.

Blacksmith: Identify Broken items to create Recipes. Craft items from Recipes.

Sigilcrafter: Craft Sigils from Recipes. Place and remove Sigils.(link to FD)

Tailor: Sell Clothing

Dyer: Dye Armor or Clothing.

• Rune Shop:

Tattooist: Sets Runemage Tattoos.

Bloodletter: Applies Bloodwarrior Scars.

Tinkerer: Sells Trickster Gadgets.

• Soul Shop:

Preceptor: Teaches Adept Stances.

Orb Weaver: Creates Void Seer Spheres.

Soul Catcher: Sells Skinshifter Soul Mazes.

• Spirit Shop:

Heraldist: Sells Wrathguard Crests.

Echotamer: Sells Ancestral Mage Spirit Pets.

Physician: Sells Deathhand Poisons.

• Tavern:

Tavern Keeper: Sells Consumables.

Cook: Creates Consumables from Recipes.

یکی از جالب ترین ویژگی های بازی ساختن شخصیت مورد نظر در ابتدای بازی هست که در بازی های آنلاین منحصر بفرد هست. شما همه اندازه تک تک عضلات بدن رو میتونید تنظیم کنید . این قسمت دارای انعطاف پذیری بالایی است و به شما امکان می دهد موجودات فوق العاده عجیب غریب بسازید و به این ترتیب وقتی وارد بازی میشد چهره های متفاوت و عجیب زیادی رو اطراف خودتون می بینین(بهر حال فکر و سلیقه آدم ها با هم فرق می کنه)

یه نمونه شخصیت سازی (از نوع پا شترمرغی!) :18::

این هم یه review کلی از این بازی:

چون اکثر review جنبه تبلیغاتی بالایی دارن و یکم زیادی تعریف می کنن توصیه می کنم تحلیل های بازیبازهایی که این بازی رو انجام دادن هم از لینک های زیر بخونید تا کاملا با بازی آشنا یشید:

اینم چند تا عکس از محیط بازی:

mhv_kntu
11-07-2009, 02:51
یک نکته در مورد بازی های آنلاینی که تحت عنوان FREE شناخته میشن بگم:
بازی های آنلاین FREE دو معنی خاص میدن. دسته اول بازی هایی هستن که تهیه اونها پولیه و برایی دانلود و یا تهیه DVD باید پول بدید در عوض در هنگام بازی EXTRAS های پولی قرار نمیدن و دیگه فرقی بین بی پول و پولدار نیست و همچنین شما ماهیانه مجبور به پرداخت پول برای سرور بازی نیستید. دسته دوم هم دانلود و تهیه DVD اونها مجانیه مثل همین بازی بالا و هم پول ماهیانه لازم نیست پرداخت بشه ولی در عوضش امکاناتی در بازی وجود داره که فقط با پول واقعی میشه اونهارو تهیه کرد فرق بین پولدار و بی پول مشخص میشه.
اون دسته اول بازی های جالبتری هستن ولی باز تهیه بازی برای ما ایرانی ها خیلی سخته. تو پست های بعدی از اون دسته اول هم بازی معرفی میکنم.

mhv_kntu
11-07-2009, 02:53
سایت رسمی بازی:

برای دانلود به قسمت زیر برید RIGESTER کنید و سپس دانلود کنین:

اگه به خون و خونریزی علاقه دارید حتما این بازی رو انجام بدین.
این بازی هم به سبک MMORPG است و شبیه به WoW وتمام خصوصیت های بازی های MMORPG رو دارا هست و من باز هم فقط به ویژگیهای خاص اشاره می کنم.
بازی و سرورش هم مجانی هستن.
این بازی دارای نقاط قوت بسیار زیادی هست که من به چندتاشون اشاره می کنم:
_کلاس های متنوع و جالب کراکترها
_نداشتن لگ تو بازی و سرور خوب ومطمئن
_تغییر حالت کراکتر شما نسبت به DAMAGE که بهش وارد میشه.هرچی جونش کمتر باشه سر و یدنش زخمی تر و خونی تر میشه که این ویژگی رو تو کمتر بازی دیدیم.
_نمایش جالب خون و خونریزی هنگام کشتن MOB ها.
_وجود قسمت حراجی در بازی که باعث میشه هر کی هرچی بخواد راحت اونجا بخره یا بزاره برای فروش!
_جو سیاه(DARK)حاکم بر بازی که منحصربفرده
_ساختن آیتم های ترکیبی متنوع و زیاد.
_سیستم ارتباطی بازی هم خوب طراحی شده و ضعف آشکاری نداره.
_و..
اما خصوصیت های منفی:
_اوایل بازی پیشرفت سخته و چون کراکتر آپدیت نشده جنگیدنش هم خیلی پایه ای و سادست و اسکیل خاصی نداره و بازیباز ممکن خسته بشه ولی بعد لول 20 دیگه راحت میشین.
_در کنار اکثر MOB های معمولی بازی MONSTER های قوی هستن که اگه برای انجام کوئست بخوای اون MOB ها رو بکشی کار سخت میشه. مخصوصا توی اوایل بازی
_MOB های این بازی به این راحتی ها ول کن شما نیستن و اگه شما یهشون نزدیک بشی و جنگ رو شروع کنی و وسط کار بخوای فرار کنی همین طوری دنبالت میان و ولت نمی کنن تا به یجای امن برسی یا از اسکیل خاصی استفاده کنی.

اما کلاس های این بازی :
در ابتدای این بازی هم مثل بازی های دیگه کراکترها به دو گروه کلی تقسیم میشن.
کلا 4 نوع کلاس برای کراکترها داریم که اسماشون برای این دو گروه فرق می کنه(فقط اسمشون)

کلاس اول: TURAN

خصوصیت این کلاس این هست که strength, agility, intelligence اونها کاملا بالانس هست و در حالت تعادل
نقطه ضعفشون هم دفاع ضعیف در برابر MAGIC ها است.
اسم گزاری این کلاس در بازی برای دو گروه به این صورت هست:

کلاس دوم : BARTUK

نقطه قوت :High Strength and Solidarity
و نقطه ضعف :Low Spirit, Susceptible Minds

نامگذاری در دو گروه:

کلاس سوم: KRUXENA

نقطه قوت:Physical and Spiritual Superiority
نقطه ضعف:Won't cooperate with other races. Lack compassion and tenacity, and are inhumane
(شرمنده بعضی از این این اصطلاحات رو تا بازی رو شروع نکنیدمعادلش رو نمی تونید دقیق بفهمید)
نامگذاری در دوگروه:

گروه چهارم: XENOA

نقطه قوت : High intelligence level, swiftness and visual power.
نقطه ضعف: Small Body, Low Physical Strength
طریقه نامگذاری در دو گروه:

این بازی دارای یک جهان با نقشه ای به شکل کلی زیر است: (اگه تونستین بگین تو این جهان چند منطقه داریم!)

جزییات بازی بسیار زیاده و تا 40 ساعت نربن تو فضای بازی نمی تونین متوجه اونا بشین.

اینم چند تا عکس اط محیط بازی:

mhv_kntu
11-07-2009, 02:58
3- Rappelz

سایت رسمی بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود بازی:(حجم set up اولیه بدون آپدیت ها 1437 مگابایت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقبل از دانلود RIGESTER کنید .

سومین بازی که می خوام معرفی کنم یه بازی MMORPG دیگه با ایده های جالب و خاص خودش.
شخصا موقع خوندن REVIEW های این بازی کلی لذت بردم.
خصوصیات ویژه این بازی:
_وجود 15 کلاس متفاوت برای کراکترها:18:
_تعداد انواع MAGIC ها در این بازی نسبت به بازی های دیگه خیلی بیشتر هست و جادوها هم مجزا و خصوصیت خاص خودشون رو دارن.
_استثنایی ترین ویژگی این بازی اینه که می تونین یکی CREATURES ها یا همون جونورهایی داخل بازی رو رام و اهلی کنید و از اون به بعد اون PET شما میشه و کنترل اون رو در اختیار می گیرید.:8:یه چیزی مثل FABLE 2 ولی از اون پیشرفته تر.
همه PET ها برای خودشون آپگرید دارن و سیستم TRAINING مخصوص خودشون رو دارن و شما باید PET خودتون رو هم آپگرید کنین :5:
_ در بازی هر PET هم خصوصیت های خودش رو داره و شما یجوری PET خودتون رو باید آپگرید کنین که مکمل شما بشه و این نکته خیلی مهمیه در پرورش PET هست. مثلا اون یجور گارد یا تانک بشه برای شما و شما یه کلاس جادوگر باشین و از دور حمله کنید. اینطوری:31::

البته باید مواظب PET خودتون هم باشید که نمیره:41:
_اگر یه PET خوب پرورش بدین وقتی زخمی بشین این شکلی نجاتتون میده:31: :

_روی MAGIC های این بازی خیلی کار شده و توصیه من اینه که کلاس های جادوگرها رو انتخاب کنین. جادوها در این بازی دارای شکل ها زیاد و متفاوتی هست و شکل اجرای اون هم توسط کلاس های جادوگرها مختلف و جالبه.در بعضی کلاس های جادوگرها جادوگر می تونه قدرت MOB مقابل رو جذب خودش کنه و به این قدرت جادوهای خودش رو بالاتر ببره:21:
_در این بازی برای کسب یه قدرت جادویی شرط لازمش اینه که به اون لول مربوطه برسین و شرط کافیش اینه که SKILL CARD پیدا کنید(مثل ANIME یو گی اوه:31:)
_ در این بازی SKILL CARD ها هم با هم ترکیب می تونن بشن. شما با ترکیب چند SKILL CARD می تونین یه جادوی خیلی قوی تر داشته باشین.:8:
_قابلیت ENCHANT کردن در این بازی هم وجود داره . و میتونین با ENCHANT کردن قدرت لباس و زره و کل EQUIPMENT هاتون رو بالا ببرین. نکته جالب و خاص این بازی اینه که جادوها و SKILL CARD ها هم قابلیت ENCHANT شدن دارن:18: و دوباره قدرت جادوهاتون بیشتر میشه:8:.(من نفهمیدم اون کلاس های غیر جادو گر به چه امیدی بازی می کنن:31:)
_سیستم CHATTING بازی هم بی نقص و کامل هست.
_و اما PVP بازی :5: PVP این بازی هم خاص برنامه ریزی شده !؟
-در قسمت PVP یه سیستمی به نام PK MODE تعریف شده . اگه PK رو OFF کنید در PVP و هنگام مردن EXP از دست نمیدین ولی با کشتن حریف ها EXP کمتری گیرتون میاد.
_در PVP این بازی اگر بمیرید امکان داره شما هم مثل MOB ها یک آیتم بندازین(از آیتم های جمع کرده خودتون) و اون آیتم رو حریف پیروز برمیداره:21: البته افتادن آیتم از اشخاص هم بستگی به فاکتوری به نام immorality points داره.
_PVP قانونها و جزییات زیادی داره مثلا اگه با PK مود ON بجنگید و حریف هاتون رو بکشیدXP بیشتری میگیرید و اگه اونی که PK مودش رو ON گذاشته بکشین باز EXP بیشتری میگیرید:21: (سیستمی برای جلوگیری از طمع ورزی)
در PVP این بازی مثل کشتن MOB ها EXP که از کشتن حریف نصیبتون میشه بستگی به اختلاف لول شما با حریف داره. مثلا اگر یکی که 10 لول از شما بالاتره رو بکشید یه EXP درست حسابی می گیرید و احتمال زیاد یکی از آیتم های با ارزش حریف خیلی قویتره شکست خورده میفته پایین و مال شما میشه:40:

اینهم فاکتورهایی که در بازی باید کنترلشون کنین:

می بینین که هر چی فاکتور ممکن بود رو تو این بازی گذاشتن:18:! حتی تو قسمت STATUS یه فاکتوری بنام Vitalityهم تعریف کردن!؟

_در این بازی تا لول 170 میتونین پیشروی کنین:18: و ظاهرا 11 تا مپ داره که مپ 11 اون فقط برای لول آخر یعتی 170 هست:5:
دوتا تا از نکته ضعف هایی که بازیباز ها به اونا اشاره کردن رو میگم:
-تا لول 20 این گلابی میتونین لول آپ کنین ولی بعد از اون همین طور لول آپ کردن سخت تر و سخت تر میشه(البته بنظر من این نقطه ضعف نیست)
_از لول 120 به بعد (اگه تونستین بهش برسین) یکمی اونایی که آیتم پولی میخرن راحت تر پیشرفت می کنن و قویتر میشن و این موضوع باعث عقده ای شدن بازیباز های بی پول و گریه کردن اونا میشه:31:

یه نکته جالب دیگه در مورد Dungeon های این بازی بگم.(dungeon مکان هایی مخصوص پارتی گرفتن و لول آپ کردن هست)
-در راستای رابطه بیشتر عزیزان بازیباز یا یکدیگر قبل از هر dungeon یه wating room یا همون اتاق انتظار درست کردن :36: دوستانی که در پارتی خاصی نیستن می تونن وارد اتاق انتظار بشن:33: . اتاق انتظار چند ویژگی داره یکیش اینه که کسی که وارد این اتاق میشه اگر در پارتی هم باشه در ورودی اون پارتیشون برداشته میشه و دوباره باید
توی اتاق انتظار یارگیری کنن(خوب من نفهمیدم کسی که پارتی داره الکی چرا باید بیاد اتاق انتظار؟) یعنی هیچ کس با پارتی حق نداره وارد اتاق انتطار بشه....
این بازی تا حلا چندین بار آپدیت اساسی شده و expansion هایی بهش اضافه شدن.
در ابتدای ریلیز شدن بازی باگ های زیادی داشت ولی الان بعد گذشت چند سال اونها رو برطرف کردن:20:
خوب مردم از بس تایپ کردم:24: .جزییات بازی خیلی زیاده من فقط اونایی که خاص بود رو گفتم .
به نظر خودم که بازی خیلی خوبیه ونمره 8.5 از 10 بهش میدم.

اینم چند تا تصویر از محیط بازی:

به pet هایی که تحت کنترل اون دو جنگجوی عقب و جلو هستن توجه کنید! الیته اینا از نوع ریزه میزه و کمیت بالا هستن .نظرتون در مورد سلاح جنگجوی سمت چپ و اون قایق کوچیک پایین دستش چیه:31: اگه گفتین اون قایقه چیه؟

اینم یه صحنه مبارزه دیگه ماشالله اینقدر جادوهای مختلف پشت سرهم میزنن چیزی دیگه دیده نمیشه:21:

به pet های پرنده و لباس کراکتر سمت راست توجه کنید. اگه گفتین چه کلاسی داره؟:21:

این pet بنده خدا از ترس monster رفته پشته صاحابش :31:

اینم یه تیم کاملی که می تونین با pet هاتون بسازین و سفر های مجراجویانه انجام بدین!

+ این هم map اصلی بازی . در تمام بازی شما آزاد هستید اون لول هایی که در map مشخص شده مربوط یه لول mob هاست.
مپ بازی وسعت خیلی زیادی داره !(هنوز هیچ کارشناسی مساحت دقیقش رو کشف نکرده)
امیدوارم از انجام این بازی لذت ببرید:10:
:40::40::40:

alizshah
11-07-2009, 10:23
خوب بالاخره درست شد !

bersam
11-07-2009, 19:02
بله !!! هر دو تاشون يه ويزيكي خوب داشتن ! اوليه اين كه مي توني ادمت رو خودت بسازي (البته ما يه بازي مثل اين داريم منظورم SOPRE هست !! ولي اون براي انلاين بازي كردنش بايد سي دي اصل و اين صوبتا داشته باشي !!! ولي خيلي باحاله !)
و دومي هم اين خصوصيت كه مثلا ريخت و قيافه هاشون فرق مي كنه و محيط بزرك بازي ! ولي مشكل هر دوتاشون كرافيك ضعيفشون هست ! WoW هم به سيستم بالايي نياز نداره ولي به مراتب كرافيك و ايجاد صحنه هاش بهتر از اين هاست !!! البته باز دوميه حس مي كنم يكم بهتره ! البته تا بازي نكني نمي توني نظر درستي در موردش بدي : دي
بااين حال منتظر بقيه ش هستيم ! : دي

hadi_gamer
11-07-2009, 20:10
فعلا اومدم سر بزنم.الان میرم پست معرفی بازیها رو میخونم نظر میدم.

ali_metal_357
11-07-2009, 21:27
من از دومیه خوشم اومد

اولیه خیلی تکراری میزنه

ولی دومیه یکم جذابیت داره

میرم دومی رو دانلود کنم

bersam
11-07-2009, 21:54
ولي من منتظر بست هاي بعدي دوستمون هستم ! اين دو تا زياد جذاب نبودن !!! : دي ولي دوميه زياد بد نيست ! با اين حال مي كم ! صبر كنيم ببينيم ميشه از اين غوره يه ته حلوايي جيزي درست كنيم !!! يا به همين كاجي بايد بسازيم !!! : دي

hadi_gamer
11-07-2009, 22:56
اولی که تعطیله...منتظر بعدی ها هستم....

mhv_kntu
11-07-2009, 23:42
ولي من منتظر بست هاي بعدي دوستمون هستم ! اين دو تا زياد جذاب نبودن !!! : دي ولي دوميه زياد بد نيست ! با اين حال مي كم ! صبر كنيم ببينيم ميشه از اين غوره يه ته حلوايي جيزي درست كنيم !!! يا به همين كاجي بايد بسازيم !!! : دي
کار درستی می کنین که منتظر می مونین.من هم توصیه می کنم تا بازی ششم حداقل صبر کنید بعد به بحث بپردازیم .
پست 5 آپدیت می شود.برای معرفی سومین بازی.

bersam
11-07-2009, 23:59
کار درستی می کنین که منتظر می مونین.من هم توصیه می کنم تا بازی ششم حداقل صبر کنید بعد به بحث بپردازیم .
پست 5 آپدیت می شود.برای معرفی سومین بازی.
اوووووه !!! تا بازي ششم !!! خب اون بازي ششم رو همين اول بتوضيح !!! ولي به نظرم بهتره كه بست دوم رو بكني فهرست و همين طوري با روال تابيك بقيه ي بازي ها رو بزاري !!! :)

mhv_kntu
12-07-2009, 02:01
بله !!! هر دو تاشون يه ويزيكي خوب داشتن ! اوليه اين كه مي توني ادمت رو خودت بسازي (البته ما يه بازي مثل اين داريم منظورم SOPRE هست !! ولي اون براي انلاين بازي كردنش بايد سي دي اصل و اين صوبتا داشته باشي !!! ولي خيلي باحاله !)
و دومي هم اين خصوصيت كه مثلا ريخت و قيافه هاشون فرق مي كنه و محيط بزرك بازي ! ولي مشكل هر دوتاشون كرافيك ضعيفشون هست ! WoW هم به سيستم بالايي نياز نداره ولي به مراتب كرافيك و ايجاد صحنه هاش بهتر از اين هاست !!! البته باز دوميه حس مي كنم يكم بهتره ! البته تا بازي نكني نمي توني نظر درستي در موردش بدي : دي
بااين حال منتظر بقيه ش هستيم ! : دي
سبک بازیspore بااین بازی mmorpg کاملا متفاوته و فقط یه ویژگی مشترک تو شخصیت سازی دلخواه دارن که اونم اصلا با spore نمیشه مقایسه کرد و محدودتره.
در مورد گرافیک بازی ها : می تونم مدل cpu.ram.vga شما رو بدونم؟ اگه نرم افزار 3dmark03 دارین یه تست از سیستمتون بگیرین اگه امتیازتون زیره 5000 بود اون 2 بازی اول مخصوصا دومی رو اصلا رو کیفیت ماکزیمم نمی تونید اجراکنید.
اگه گرافیک رو بالا ببرن با توجه به map های زیاد و mob های متنوع و... اولا حجمش میره بالای 10 gig دوما دیگه ما ایرانی ها با این اینترنت ذغالی نمی تونیم بازی کنیم. در حال حاضر با این وضعیت اینترنت ما این حالت ماکزیمم حالت هست.

این بازی هایی که دارم معرفی می کنم شاخ بازی های آنلاین free هستن و اگه بهتر می خواین باید پول و paypal برای پرداخت پول داشته باشین.

اولی که تعطیله...منتظر بعدی ها هستم....
اون بازی اول بهیچ وحه تعطیل نیست . از معدود بازی های آنلاین هست که داستان درست حسابی بر بازی حاکم هست و Quset های متنوع و تاثیرگذار در روال داستان داره .
اون اولی تو اکثر سایت ها و نظرات نمرات بیشتری نسبت به shaiya و بازی دوم گرفته.
هادی جان بقول دوستمون havas یذره زود به قاضی میرین:31:
معلومه که خودتون تحقیقی نکردین و فقط ریویو من رو یه نگاه انداختین:41:
البته حق می دم review ضعیفی از بازی اول ارائه دادم اونم بخاطر review های ناقص و کمی بود که تو نت ازش پیدا کردم.
اون بازی اول محصول 2009 و 2 ماه پیش هست و بازی دوم هم محصول 2008 هست. اگه می خواستن خیلی راحت گرافیکش رو در حدی بالا می بردن که شما مجبور شی برای بازیش سیستمی که تو امضا من هست رو بخری:46:و مجوز یه ISP ایرانی هم برای تهیه پهنای باند کافی برای انجام بازی بدون lag وping بگیرین :31:بعدشم از حالت free خارجش می کردن و پول می خواستن.

اوووووه !!! تا بازي ششم !!! خب اون بازي ششم رو همين اول بتوضيح !!! ولي به نظرم بهتره كه بست دوم رو بكني فهرست و همين طوري با روال تابيك بقيه ي بازي ها رو بزاري !!! :)
خوب اگه خیلی عجله داری فقط اسماشون رو بگم و توضیحی ازشون ندم ؟
در آینده قطعا ویرایش می کنم. چون تو تاپیک قبلی مشکل پیش اومد دیگه جرات ویرایش کردن ندارم:41:

bersam
12-07-2009, 02:35
سبک بازیspore بااین بازی mmorpg کاملا متفاوته و فقط یه ویژگی مشترک تو شخصیت سازی دلخواه دارن که اونم اصلا با spore نمیشه مقایسه کرد و محدودتره.
در مورد گرافیک بازی ها : می تونم مدل cpu.ram.vga شما رو بدونم؟ اگه نرم افزار 3dmark03 دارین یه تست از سیستمتون بگیرین اگه امتیازتون زیره 5000 بود اون 2 بازی اول مخصوصا دومی رو اصلا رو کیفیت ماکزیمم نمی تونید اجراکنید.
اگه گرافیک رو بالا ببرن با توجه به map های زیاد و mob های متنوع و... اولا حجمش میره بالای 10 gig دوما دیگه ما ایرانی ها با این اینترنت ذغالی نمی تونیم بازی کنیم. در حال حاضر با این وضعیت اینترنت ما این حالت ماکزیمم حالت هست.

فكر نكنم سيستم من امتيازش حتي به 2000 هم برسه !!! D: !!! من هم كه كفتم ! WoW با اين كه سيستم بالايي نياز نداره ! ولي خيلي قشنك طراحي شده !
اتفاقا از اين لحاظ كه مي كي ! همون بهتر كه كرافيكش ضعيف باشه ! من منظورم طراحي شخصيت ها و محيط بازي بود !
و به نظر من اكه يه بازي باشه كه طراحي شخصيت و محيط(اين سري به جاي كرافيك از اين استفاده كردم !!!) خوبي داشته باشه ! مي ارزه 10 كيك براش دانلود كرد !!!! همون طور كه ورلد اف واركرافت بازي فوق العاده اي هست و هر كي هم نتونه بيدا كنه شده توي دو هفته سه هفته ! دانلودش مي كنه !!!

اين سوميه هم باحال مثل اين كه !!! مي كم فقط در مورد نقشه هاش يه توضيحي مي دي ؟؟؟ مثلا مثل WoW و اون دوميه نقشه هاش ازاده و هر جا بخواي مي توني بري يا اينكه مثل shaiya مثل ماربله مي مونه ؟؟؟!!!!(يكي از دلايلي كه من shaiya !! بازي نمي كنم همين محدود بودنش هست !) دوميه و اين pet هاش جذاب مي زنه !!!

bersam
12-07-2009, 02:37
راستي اين نرم افزاري كه كفتي برم توش ببينم امتيازم chand هست !!! 200 مكه !!!!!!!!!!!!!!!

mhv_kntu
12-07-2009, 03:32
فكر نكنم سيستم من امتيازش حتي به 2000 هم برسه !!! D: !!! من هم كه كفتم ! WoW با اين كه سيستم بالايي نياز نداره ! ولي خيلي قشنك طراحي شده !
اتفاقا از اين لحاظ كه مي كي ! همون بهتر كه كرافيكش ضعيف باشه ! من منظورم طراحي شخصيت ها و محيط بازي بود !
و به نظر من اكه يه بازي باشه كه طراحي شخصيت و محيط(اين سري به جاي كرافيك از اين استفاده كردم !!!) خوبي داشته باشه ! مي ارزه 10 كيك براش دانلود كرد !!!! همون طور كه ورلد اف واركرافت بازي فوق العاده اي هست و هر كي هم نتونه بيدا كنه شده توي دو هفته سه هفته ! دانلودش مي كنه !!!

اين سوميه هم باحال مثل اين كه !!! مي كم فقط در مورد نقشه هاش يه توضيحي مي دي ؟؟؟ مثلا مثل WoW و اون دوميه نقشه هاش ازاده و هر جا بخواي مي توني بري يا اينكه مثل shaiya مثل ماربله مي مونه ؟؟؟!!!!(يكي از دلايلي كه من shaiya !! بازي نمي كنم همين محدود بودنش هست !) دوميه و اين pet هاش جذاب مي زنه !!!
حرکت تو مپ ها همیشه رو به سمت جلو هست مثلا تا لول 30 مپ 1 از لول 30 تا 45 تو مپ 2 کوئست انجام میدی و همین طور میری بالاتر تا لول 170 که آخرین لول هست و یه مپ مخصوص لول آخری ها رو داره.

راستي اين نرم افزاري كه كفتي برم توش ببينم امتيازم chand هست !!! 200 مكه !!!!!!!!!!!!!!!
شما cpu , ram , vga خودتون رو بگید نیازی به تست گرفتن نیست من خودم امتیازی که این نرم افزار بنچمارک به شما میده رو میگم.
زیره 2000 کم نیست خیلی خیلی کمه:46:

bersam
12-07-2009, 03:47
شما cpu , ram , vga خودتون رو بگید نیازی به تست گرفتن نیست من خودم امتیازی که این نرم افزار بنچمارک به شما میده رو میگم.
زیره 2000 کم نیست خیلی خیلی کمه:46:
من كرافيكم Gefoce 5500 Fx هست و يه رم يك كيك دارم ... CPU هم سلرون اينتل 2.8 هست .

حرکت تو مپ ها همیشه رو به سمت جلو هست مثلا تا لول 30 مپ 1 از لول 30 تا 45 تو مپ 2 کوئست انجام میدی و همین طور میری بالاتر تا لول 170 که آخرین لول هست و یه مپ مخصوص لول آخری ها رو داره.

اين كه خيلي بده !!! فايده نداره اين طوري كه !!!!
توي ورلد اف واركرافت خصوصيت خوبش اينه كه شما مي توني همه جا بري !!! البته به جز اون سرزمين اونوري كه بايد لول 40 به بالا باشي ! توي مب سمت راست همه جاش مي توني بري !!! حتي مي توني كويست هاي محل خودت رو حل نكني و بري كويست هاي Race هاي ديكه رو حل كني و لول اب كني ! (البته خب مسلمه اكه horde هستي نمي توني بري توي سرزمين ally ها و ول بجرخي !!!
اكه همه ي اينا اين طوري باشن از نظر من اين خصوصيت اين جوري مب ها يه نقطه ضعف اساسيه !
شما توي سيلورمون سيتي WoW مي توني شونصتا لول 80 بيدا كني در حالي كه bloodelf ها هم از همون جا شروع مي كنن ! ولي خب اين جوري كه باشه لول 170 ها همشون توي اون مب هستن ! لول 150 ها هم همين طور !
و مثلا توي اين shaiya وقتي كه شروع مي كنه يه مب مربع مانند هست ! بعد اخرش كه شد ميري توي map بعدي !!!! مثل مار و بله هست !!!
تا اين جا اون دوميه باحال تر بود ! به خاطر اين كه مب هاش جذابيت باحال تري دارن !

mhv_kntu
12-07-2009, 04:57
4- Runes of Magic

سایت رسمی بازی:

لینک دانلود بازی(حجم set up اولیه بدون add-on ها 3.4 گیگابایت):

در سایت rigester کنید و ID و PASSWORD خودتون رو برای وارد شدن به بازی مشخص کنید.

این بازی هم به سبک MMORPG هست و محصول سال 2009
این بازی شباهت بسیار زیادی به (WoW (WORLD OF WARCRAFT داره و فقط سعی کردن یه چیزهای جدید بهش اضافه کنن و از موتور گرافیکی متفاوتی هم استفاده کردن.

کراکترهای این بازی هم دارای 8 کلاس متفاوت هستن از این قبیل:
WARRIOR- SCOUT -ROGUE- MAGE -PRIST- KNIGHT -WARDEN -DRUID
نوآوری این بازی استفاده از کلاس های تلیقی یا DOUL CLASS SYSTEM هست به این صورت که وقتی شما به لول 10 رسیدی کلاس دوم کاری خودتون رو مشخص می کنید.
این کار برای چندکاربرده شدن یک کراکتر انجام شده و BUILD یک کراکتر رو هم بسیار پیچیده می کنه.هنگام لول آپ کردن باید دقیقا هدف از ساختن کراکتر خودتون رو بدونین و بعد بیلد کنین.
سیستم مبارزه بازی هم به ساده ترین شکل طراحی شده و پچیدگی و مشکل خاصی نداره.

*یکی از نوآوری ها و تفاوت های آشکار این بازی با بازی های دیگه این سبک وجود قابلیت Housing در این بازی هست.:blink:
شما علاوه بر این که از guild و guild house مخصوص دارین . یه house خونه نقلی هم از اول بازی به شما تعلق می گیره و شما باید در طول بازی خونه خودتون رو گسترش بدین و در آخر یه چیزی شبیه کاخ و قلعه برای خودتون داشته باشین:5:
یکی از امکاناتی که خونه شخصی در اختیار شما میزاره اینه که میتونین برین chest بخرین و از اون به عنوان warhouse استفاده کنین و وسایل خودتون رو اونجا نگهداری کنین و ...
محیط این بازی یذره ناامن هست چون یه عده قاتل همیشه توش پیدا میشن:18:
تو این بازی امکان دزدی و قتل هست و برای همینه که خونه یجای امن حساب میشه و اگه یکی وسط راه لختت کرد اونوقت می فهمی که بایست وسایلت رو خونه میزاشتی و با خودت نمی آوردی.:21:
شما بر اساس کارهایی که در طول بازی انجام میدین یه لقبی میگیرین مثلا قاتل killer میشه و...
هر کس بر مبنای لقبش هم skill هایی براش آزاد میشه:18:
مثلا اگخ آدم خوبی باشی یه skill بهت میده که قدرت دفاعیت رو بیشتر می کنه.
یا قاتل باشی یه skill میده که راحت تر بکشی:18: (تشویق مجرمین)

pvp این بازی هم به صورت مبارزه معمولی دونفر با هم- مبارزه پند تا گیلد با هم و مبارزه دو تا سرور با هم (که این جدیده)
در این بازی شرکت در pvp و نتایج او در لول آپ خیلی تاثیرگذار هست.
این بازی مرتب در حال آپدیت هست و یه روز می بینی 10 جور لباس جدید اضافه شده!
کوئست های این بازی وحشتناک زیاد هستن و تعدادشون به بیش از 1000 تا میرسه!
این بازی دارای 10 تا map نسبتا بزرگ هست.
بازیبازهای این بازی تا حالا متوجه انجام cheat تو این بازی نشدن و این احتمال صفر هست(بگفته منابع آگاه و کارشناسان امور بازی)
کلا به کسانی که به wow علاقه دارن می تونن این بازی رو بصورت کاملا مجانی انجام بدن و از cheat و bug هم در سرور این بازی خبری نیستفقط مشخصا یه لول از wow پایین تره ولی ارزشش و داره.
البته به گفته منابع آگاه یکی دو نفر تو این بازی حرکاتشون وبازیشون خیلی ماشینی هست و احتمال استفاده از نرم افزاری که خودش بازی می کنه هم هست البته این خبر تایید نشدست و این افراد اگر الان بازی رو شروع کنید سال دیگه همین موقع امکان داره به لول اونا نزدیک بشید و خودتون تشخیص بدین ماشین هستن یا آدم:31:
این یه مدل mount تو بازی که میتونین حسابی ازش سواری بگیرین:

راستی تو این بازی به guild house میگن guild castle

در این بازی به طراحی و گرافیک لباس ها خیلی اهمیت داده شده حتی بیشتر از صورت کراکترها:

خیلی از quest ها رو نمیشه تنهایی انجام داد و حتما باید کمک بگیری.

بزرگترین اشتباه سازندگان بازی استفاده از موتور گرافیکی نامناسب بود ولی با این وجود این بازی خیلی طرفدار داره و امتیازهای خوبی از اکثر سایت ها و منتقدین گرفته.
سازندگان بازی سعی کردن یذره جنبه اجتماعی به بازی بدن ولی چون خیلی کم و محدوده زیاد به چشم نمیان و عادی میشن.

این بنده خدا هم بعد از کلی مبارزه و کسب پول و تهیه خونه مجلل می خواد سنت حسنه ازدواج رو انجام بده!

bersam
12-07-2009, 05:10
WoW !!! اين اخريه كه خيلي باحال مي زنه !!! و مهم تر از همه همونه كه كفتي كه توش جيت نمي زنن !!! و اين قابليت هوسينك !!! اصولا با اين سبك بازي خفن حال مي كنم !!!
فقط يه جيزي ! RACE ها رو هم توضيح ندادي ها !!! يعني فقط يه تيم اون جا هست اينا همشون انسان هستن مثل اينكه !!!
بريم يه سري عكس ديكه از اين اخريه ببينيم ! فكر كنم همين رو برم تو كار دانلودش !
---
رفتم تو سايتش !!!!!!!!!!!!!! يه سري عكس نشون داده بود اينا ساز مي زدن !!! فكر كنم جشني جيزي باشه !!! نه اين اخريه خيلي باحاله !!! با اين حال ما كه صبر كرديم ! اين خورده ديكه هم روش !!! بقيه ي بازي ها رو هم ميبينيم بعد ميريم دانلود مي كنيم !!! ولي بين اينا فعلا اين اخريه با اين توصيفاتي كه كردي خيلي جذب كرده ما رو !!!

يكي اين اخريه يكي هم اون سوميه !!! تا حالا اين دوتا بهتر بودن !!! : دي

bersam
12-07-2009, 05:16
عجب !!!! مي كم اين اخرين عكس تو مثل اين كه يكي حسابي دل اين بنده خدا رو برده !!! اين صور قبيههه جيه مي زاري اين جا !!! : دي

mhv_kntu
12-07-2009, 05:28
من كرافيكم Gefoce 5500 Fx هست و يه رم يك كيك دارم ... CPU هم سلرون اينتل 2.8 هست .

امتیاز شما در 3dmark03 حدود 2700 میشه. که خیلی کمه و همونطور که گفتم اون دو تا بازی اول رو هم نمی تونید رو حداکثر تنظیمات 20 fps ازشون بگیرین . کارت گرافیک شما کاملا از رده خارج حساب میشه و بدجوری با بازی های 2007 به بعد مشکل داره.

توي ورلد اف واركرافت خصوصيت خوبش اينه كه شما مي توني همه جا بري !!! البته به جز اون سرزمين اونوري كه بايد لول 40 به بالا باشي ! توي مب سمت راست همه جاش مي توني بري !!! حتي مي توني كويست هاي محل خودت رو حل نكني و بري كويست هاي Race هاي ديكه رو حل كني و لول اب كني ! (البته خب مسلمه اكه horde هستي نمي توني بري توي سرزمين ally ها و ول بجرخي !!!
اكه همه ي اينا اين طوري باشن از نظر من اين خصوصيت اين جوري مب ها يه نقطه ضعف اساسيه !
شما توي سيلورمون سيتي WoW مي توني شونصتا لول 80 بيدا كني در حالي كه bloodelf ها هم از همون جا شروع مي كنن ! ولي خب اين جوري كه باشه لول 170 ها همشون توي اون مب هستن ! لول 150 ها هم همين طور !
و مثلا توي اين shaiya وقتي كه شروع مي كنه يه مب مربع مانند هست ! بعد اخرش كه شد ميري توي map بعدي !!!! مثل مار و بله هست !!!
تا اين جا اون دوميه باحال تر بود ! به خاطر اين كه مب هاش جذابيت باحال تري دارن !
من کی گفتم آزادی ندارین و نمی تونین برین مپ قبل یا بعد؟
من گفتم کوئست های لول 1 تا 30 در مپ 1 و ... یعنی اگه می خواین فقط بازی خودتون رو بکنید و قسط کمک به دیگران یا کنجکاوی ندارین روال کار به این شکل طراحی شده.
این بازی مرتب map هاشم آپدیت میشن و در سایت خودشون map هاشون رو به عنوان نقطه قوت این بازی نسبت به بازی های دیگه یاد کردن.

ویرایش : map بازی سوم رو به review بازی سوم اضافه کردم. ببینید و لذت ببرید.

mhv_kntu
12-07-2009, 05:29
5-Rohan : Blood Feud

سایت رسمی بازی:

لینک دانلود بازی:(حجم set up اولیه بدون آپدیت ها و پچ ها حدود 1.8 گیگابایت)

این بازی به سبک mmorpg می باشد و تمام ویژگی های یک بازی mmorpg بعلاوه یک سری ویژگی های خاص خودش رو داره.
مثل اکثر بازیهای mmorpg در کراکتر ها به دو دسته متفاوت برای مقابله با هم تقسیم میشوند.
کراکتر های این بازی نیز دارای 7 کلاس مختلف است که تو هر یک از دسته نامگذاری خاص خودشون رو دارن. کلاس ها نیز به شرح زیر می باشند:

1-Human : این گروه دارای خصوصیات دفاعی بالا هستن.
نامگذاری در دو گروه: Defenderو Guardian

2-ELF : این کلاس نقش healer ها رو داره و در این بازی برای پارتی گرفتن و کار گروهی خیلی ضروری هستن.

نامگذاری در دو گروه: Priestو Templar

3- HALF ELF: همون Archer ها (تیراندازها) هستن. و متخصص جنگیدن از راه دور.
نامگذاری در دو گروه: Scout و Ranger

4- DEKAN : همون Fighter ها هستن دارای قدرت حمله بالا و متخصص جنگیدن از نزدیک.
نامگذاری در دو گروه: Dragon Knight و Dragon Sage

5-DHAN : همون Assassin ها هستن. یک نوع ماشین کشتار که تو جنگ تن به تن اکثر کلاس ها رو شکست میده ولی بدرد پارتی و کار گروهی نمی خوره.
نامگذاری در دو گروه: Avenger و Predator

6-DARK ELF : همون mage ها هستن. متخصص مبارزه از راه دور و مفید برای کار گروهی و پارتی.
نامگذاری در دو گروه: Warlock و Wizard

7-GIANT : همون warrior ها هستن. مفید در pvp و جنگ های نزدیک.
نامگذاری در دو گروه: Berserker و Savage

اینم یک شمای کلی:

ویژگی های بازی:
هدف اصلی اکثر بازیباز ها در این بازی pvp هست . pvp این بازی به شکل مناسبی طراحی شده و از لول 30 به بعد می تونید در pvp شرکت کنید.:21:(البته اگر در لول 30 وارد pvp بشید چیزی جز مرگ در انتظارتون نیست!)
این بازی دارای گرافیک مناسبی هست و باگ های نسبتا کمی داره:41: (امیدواریم رفع بشه!)
* یه ویزگی جالب این بازی این هست که اگر کسی شماره رو بکشه اون شخص وارد Hit list شما میشه و به موقع می تونین دوباره از teleport شین پیش قاتل و انتقامتون رو ازش بگیرین.:21:(کلا حس انتقام گیریتون تو این بازی خوب گل می کنه و همش به فکر حال یکی دیگه رو گرفتن هستین!:18:)
وجود Guild های مختلف و روش های مختلف برای خرید و فروش بازیبازها از هم(مثل خرید آیتم ها از وب سایت شخصی بازیکن!) از ویژگی های دیگه این بازی هست.

* در این بازی هر Armor رو هر کاراکتری می تونه استفاده کنه(اگه به لول اون Armor رسیده باشه) ولی اون Armor برای کلاس های مختلف اثر مختلفی میزاره و بهتره که هر کلاسی armor مناسب خودش رو پیدا کنه و استفاده کنه.

در این بازی برای teleport شدن در بازی 2 راه وجود داره:
اولیش استفاده از Bindstones هست که این شکلی هستن:

و دومیش استفاده از یک آیتم بنام Portal Stone هست:

*در بازی یک سری صندوق های باارزش به اسم Treasure Box هست .شما برای باز کردن هر کدوم از اونها نیاز به کلید مخصوص اون صندوق رو دارید(معمولا این کلید رو از monster که نزدیک های اون صندوق هست می تونید پیدا کنید)

***نکته مهم در مورد کار گروهی و پارتی گرفتن در این بازی:
حداکثر اعضای یک پارتی 6 نفر می تونن باشن. اگر 6 تایی یه monster رو بکشید اون monster 420% حالت عادی خودش EXP میده . نکته جالب در مورد پارتی در این بازی اینه که اگر فاصله ضعیف ترین عضو گروه و قویترین عضو گروه از 20 لول بیشتر بشه exp بسیار کمی به اعضا پارتی تعلق میگیره مثلا تو مثال قبلی 420% می شه 20% !!! (یعنی یکی که لولش خیلی بالا هست نمی تونه به شما کمکی بکنه و دیگه نمیشه برای دوست های ضعیف خودت مرام بزاری:41:!)

اما نکته جالب در مورد مردن و دوباره زنده شدن در این بازی :
اگه تو بازی بمیرید 4 حالت پیش میاد :
1-یه Elf بیاد و از skill Revive خودش استفاده کنه شما رو زنده کنه:43:
2-یه DEKAN بیاد و از skill Karma خودش استفاده کنه :12:
3-یه کراکتر دیگه (از هرکلاسی) مرام بزاره و بخاطر شما از یک Revive Scroll خودش استفاده کنه:42::42::42:
4-اگه این حالت ها پیش نیاد شما احتمال خیلی زیاد سه سری از آیتم هاتون رو از دست میدین و بعد از مدتی از یک Bindstone دوباره میتونین کار خودتون رو شروع کنین.:41::9:

**توصیه می کنم در این بازی خیلی مراقب باشید که نمیرید چون اولا کلی exp که با زحمت بدست آوردین از دست میدین دوما احتمال خیلی زیاد چند تا آیتم از آیتم های شما Drop میشه .
موقعی که مردید یعنی اینجوری شدید:
قسمت chat شما هنوز آزاد هست و مدتی برای التماس کردن از بقیه فرصت دارید وگرنه اون آیتم هایی که از شما افتاده یه دزد پیدا میشه و میبره :4:اینجوری:

_در این بازی 4 نوع mount برای افزایش سرعت شما در جابجایی و سفر در جهان بزرگ این بازی میده.
این mount ها سرعت شما رو 25% یا 50% یا 80% افزایش میدن:

* در این بازی شما می تونید یک جونو اهلی برای خودتون داشته باشین که برای شما می تونن مفید باشن.
داشتن pet لول خاصی نمی خواد .
شما فقط یک pet در هر لحظه داشته باشین.
pet ها برای ادامه زندگیشون نیاز به غذا دارن و شما حتما باید برای اونا غذا تهیه کنید چون اگر 3 بار به pet خودتون گرسنگی بدین pet شما میمیره:4:

== pet ها در این بازی نقش بسیار محدودی دارن و قابل مقایسه با تنوع و زیبای و کنترل بازی Rappelz نیستن:41: طراحیشون هم خیلی بچگونه هست.
ما کلا 3 نوع pet داریم:

1-Soft Kahto : سرعت شما رو 10 تا 30 درصد افزایش میده.غذاش هم Organic Food, Fresh Fish هست.

2-Honey Bear : جون شما رو 10 تا 30 درصد افزایش میده و غذاش هم Organic Food, Sweet Honey هست.

3-Angel Bunny : قابلیت Teleport کردن شما رو داره! و غذاش هم Organic Food, Crunchy Carrot هست.
(در این بازی حس عروسک بازیتون هم اغناء میشه:31:)

_در این بازی شما به ازای هر یک لول که بالا میرید یک skill point میگیرین و با هر 6 یا 7 skillpoint شما Master اون Skill میشید.:21::6:
در این بازی قابلیت enchant کردن هم وجود داره و شما می تونید Enhancement Stone را به اسکیل های خودتون enchant کنین و قدرت اسکیل خودتون رو بالا ببرین. Enhancement Stone رو اکثرا فقط به اسکیلهای لول 5 و بالاتر می شود enchant کرد.:18:
_سیستم forging در این بازی بسیار متنوع و کامل طراحی شده و شما می تونید به انواع طریق روی equipment هاتون کار کنین و اونها رو آپگرید کنین. در این بازی potion ها هم با هم ترکیب میشن و potion بهتری میتونید بدست بیارید.

=در این بازی شما می تونید یک مغازه برای خودتون بزنید و ایتم هاتون رو اونجا برای فروش بزارید(گرونفروشی ممنوع:46:)

=همچنین وسط بازی می تونید برید آرایشگاه یا پیش خالکوب و ظاهر خودتون رو عوض کنید.(گشت ارشاد هم فعلا تو بازی نداریم:8:)

_توی بازی هر 20 تا monster ی که میکشید به شما مقدار زیادی EXP اضافه تعلق میگیره.:5:
** در بازی یک mini game وجود داره بنام Fishinh :5:
شما در fishing می تونید آیتم های مختلفی بدست بیارید که بدرد ادامه بازی شما می خوره.

این هم map کلی بازی هست:

و اما چند تا نقد منفی که نسبت به این بازی شده:
1- این بازی نسبت به بازی های mmorpg دیگه سخت تره
2- لول آپ کردن در این بازی حتی در ابتدای باز هم خیلی سخته. مثلا از لول 1 تا 4 که هنوز بازی شروع نشده چندین ساعت باید زحمت بکشین و در لول های بالاتر که دیگه واقعا کار سخت میشه.:19:
3-این بازی انجامش به صورت انفرادی غیر ممکنه و لول آپ کردن تنهایی تقریبا برای بیشتر کلاس ها غیر ممکنه.
افراد با لول بالاتر هم که نمی تونن به ضعیف تر ها کمک کنن.
(پیشنهاد می کنم دوست وآشنا های خودتون رو هم برای انجام بازی تشویق کنید تا همتون بتونین به یجاهایی برسین)
4-بعضی از بازیباز ها معتقد هستن که عده ای دارن از cheat استفاده می کنن!!؟:2:
5-این بازی هم مثل بقیه بازی های free دارای item های پولی هست که در لول های بالا شدیدا احتیاج میشه و کسایی که پول دارن کار براشون سخت میشه.
6-یه عده نامرد تو بازی پیدا میشن که بقیه رو برای دزدی میکشن :41::2: تا از اونا دزدی کنن!؟
مثلا شما که لول 40 شدی یه لول 90 پیدا میشه و شما رو میکشه و لول آپ کردن برای شما غیر ممکن میشه.
پس همیشه در بازی باید یه لول بالا هواتون رو داشته باشه و نزدیک های شما باشه.
پس لازم میشه که حتما عضو guild بشین تا لول بالاهای گیلد هوای شما رو داشته باشن.

-کلا جزییات بازی بسیار زیاده و هنوز خیلی هاش رو من نگفتم.
من انجام این بازی رو برای دوستاران بازی آنلاین توصیه می کنم.

در آخر چند تا تصویر از محیط بازی براتون میزارم:

امتیاز این بازی رو یک شرکت کره ای هم در اختیار داره:

امیدوارم این review براتون مفید باشه و از انجام این باز لذت ببرین.:10:
:40::40::40:

bersam
12-07-2009, 05:51
امتیاز شما در 3dmark03 حدود 2700 میشه. که خیلی کمه و همونطور که گفتم اون دو تا بازی اول رو هم نمی تونید رو حداکثر تنظیمات 20 fps ازشون بگیرین . کارت گرافیک شما کاملا از رده خارج حساب میشه و بدجوری با بازی های 2007 به بعد مشکل داره.

من کی گفتم آزادی ندارین و نمی تونین برین مپ قبل یا بعد؟
من گفتم کوئست های لول 1 تا 30 در مپ 1 و ... یعنی اگه می خواین فقط بازی خودتون رو بکنید و قسط کمک به دیگران یا کنجکاوی ندارین روال کار به این شکل طراحی شده.
این بازی مرتب map هاشم آپدیت میشن و در سایت خودشون map هاشون رو به عنوان نقطه قوت این بازی نسبت به بازی های دیگه یاد کردن.

ویرایش : map بازی سوم رو به review بازی سوم اضافه کردم. ببینید و لذت ببرید.
خب بله !!! اين شد !!! اكه مب هاي shaiya رو ببيني مي فهمي من جي مي كم ! واقعا دل ادم رو مي زنه !
خب اين دو سه تا بازي اخري رو هم ببينم ! بعد تصميم مي Giram ! كدومش رو اول دانلود كنم !!!
و يه سوال ديكه ! توي بازي 4 كه كفتي قاتل بيدا ميشه !!! خب اكه كسي اومد من فورا همون جا از بازي مي برم بيرون !!! اونقوت حكمش جيه ؟؟؟

bersam
12-07-2009, 05:54
.نظرتون در مورد سلاح جنگجوی سمت چپ و اون قایق کوچیک پایین دستش چیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه گفتین اون قایقه چیه؟
اميدوارم نكي كه اون قايقه pet اون ياروه هست !!!

mhv_kntu
12-07-2009, 06:11
و يه سوال ديكه ! توي بازي 4 كه كفتي قاتل بيدا ميشه !!! خب اكه كسي اومد من فورا همون جا از بازي مي برم بيرون !!! اونقوت حكمش جيه ؟؟؟

حکمش رو باید از مراجع تقلید پرسید!؟ احتمالا دیه اش نصف میشه!!؟ شوخی کردم.
اگه قبل اینکه به تو حمله بکنه این کار رو بکنی احتمالا یدفعه از جلوی چشماش غیب میشی.

اميدوارم نكي كه اون قايقه pet اون ياروه هست !!!

دقیقا درسته!!!
اون قایق pet اون جنگجو بود!! pet الزاما حیوون یا mob خاصی نیست می تونه مثلا یه مترسک چوبی هم pet شما باشه!!!

تعداد بازی های مورد نظر من 8 تاست.
من هم روزی 2 تا بیشتر نمی تونم review بنویسم. پس دو روز دیگه باید صبر کنید.

bersam
12-07-2009, 06:24
حکمش رو باید از مراجع تقلید پرسید!؟ احتمالا دیه اش نصف میشه!!؟ شوخی کردم.
اگه قبل اینکه به تو حمله بکنه این کار رو بکنی احتمالا یدفعه از جلوی چشماش غیب میشی.

دقیقا درسته!!!
اون قایق pet اون جنگجو بود!! pet الزاما حیوون یا mob خاصی نیست می تونه مثلا یه مترسک چوبی هم pet شما باشه!!!

تعداد بازی های مورد نظر من 8 تاست.
من هم روزی 2 تا بیشتر نمی تونم review بنویسم. پس دو روز دیگه باید صبر کنید.
بهتره بكي شبي دو تا بنويسي !!! شب زنده داري شما خوش باشه ! احتمالا امشب رو بزارم بازي شماره ي 4 رو دانلود كنم ! ميشه Map بازي شماره 4 رو هم بزاري براش !

hadi_gamer
12-07-2009, 13:56
این نظر چند نفر درباره runes of magic.تقریبا اکثرا گفتن که این هم مثل shaiya هدف اصلیش پول کشیدن از بازیکنا هست و تقریبا بدون پرداخت پول نمیشه درست حسابی بازی کرد.

Coming from a character with just about every skill maxed and from a high end guild, this game is junk. It is extremely cash shop heavy if you plan on doing the high end instances. The cash shop itself is very pricey the upgrade items should just be labeled "Insert coin here for failure".
The GM's are retarded. They have started hiding negative posts in the spam section of their forums which is all the way at the bottom. The support is one of the worst I have seen in any game to date.
The concept of the game is fairly good. The dual class system is nice but it leave many classes overpowered and many classes underpowered. The cookie cutter roles apply here as anything outside the norm is gimped. The economy is flawed at the moment due to the diamond nonsense on the auction house.
Diamond purchases have a 30 day hold (except for personal use in the cash shop) even if you use a credit card. If I had read up about this game prior to playing, I would have saved money, time, and patience which all were lost on this game. The game will have level upgrades which will make all the gear people spent quite a bit of money on obsolete. Mounts are bound to your character so even if you wanted a new mount (with real cash) you can't even pass the old one to your alt. Huge failure.
The company seems to be in over their head. The game is produced by one company, translated by another, and run by another. Sadly the company running it, Frogster, has no clue about 90% of the things they deal with. Their GM's and staff are rude, and ignorant about their product.
If you want something to play around with while you wait for something else, this is fine, but don't spend a dime on this game.
-------------------------------------
ROM is one of the best cash shop games out there. But all cash shop games have some component of subterfuge woven into their fabric. Obviously, they want you to spend money on their game. They know many people will be sucked into doing that. They build that into the game. Their every move is directed to that end. They take great pain to portray themselves as giving something for free all the while plotting to coax as many as possible into parting with their money. I prefer the straightforward approach rather than the disingenuous. As I have repeatedly said, if people want to try this game go right ahead, but be wary. It is designed to suck the money out of you.

How much have you spent on this "free" game?

Again, it is unfair to lump GW into the p2p pile. There is not a subscription fee. I suppose it falls somewhere in between f2p and p2p. Certainly it costs FAR FAR less to play GW for 2 years than it would cost to play any p2p game out there.
----------------------------------------------------

you spent money, so its not a free game to you, however it is cheaper than other games out there

imo spending money on the game only delays with how long you have to get annoyed with it. from what i have seen on my server, even the people who have put hundreds of dollars into the game have dissapeared, so yeah id say changes need to be made, or else avoid this game actually may become GOOD advice. but if thats the way someone feels about the game, why not leave and stop arguing about it and come back in the future when there is new features, or chat it up with some important people like GMs and see if you can get some changes made to make it so that the game is not an avoidable game instead of other players in the game who do not yet share the same opinion as you (which you eventually will, trust me)

-----------------------------------

nha this game is big,the one that hate it are mostly those that cant budget
yes in f2p the amount you can spend isnt static like wow
in wow ,buy 1,2,3 box set plus monthly fee
in rom you got to crunch what wow costed and spend about same
some player dont like the fact that rich men spend 100 $ a week in rom
who cares lol the majority spend about 15 to 25$ a month total average in a year
they ll buy lot of diamond to start rolling then they dont need a lot once they re on a roll
all game cost something even guild wars
guild wars have kit like the pvp kit etc
yes you can farm skill by doing pve lol by the time your done farming all skill
lot of water will have flowed under the bridge
yep sorry to bust your bubble but ALL GAME cost something
you just have to do a budget how mutch your willing to spend and for f2p its a big + in my view

hadi_gamer
12-07-2009, 14:06
اه آدم واقعا گیج میشه کدوم رو بازی کنه.تقریبا هدف همه اینا گرفتن پول از بازیکناست.باز اگه ما هم میتونستیم پرداخت کنیم مشکلی نبود ولی تو ایران هیچ کاری نمیشه کرد.
من با همون guild wars موافقم.حالا بقیه رو هم معرفی کن ببینیم.

hadi_gamer
12-07-2009, 14:58
خوب برای من rappelz هم رفت کنار.

hmm i didnt play rappelz for long but i got to lvl 30 and was sick of it.

Reasons for quitting:
-Slow, long, and repetitive quests
-dieing....alot
-armor sets that are 30 levels apart
-LAGGGGGGGGGGG >.<

...and that's pretty much it

-------------------------------------------------

Played it for a week.
Reason to quit: Poor graphics, boring quests, hardly any character customization.
-------------------------------------------

Pretty much the same for me, but left out all the crap you have to go through just to get the damn game running. The amount of BSODs I got because I refused to run a crappy game without protection to my comp was ridiculous.
---------------------------------------
After accomplising R6 first on Tanda server It got boring. I had a goal, reached it, then left. Was actually bored even before R6. But finally left for all the reasons stated above and the following ones:

!. NO DROPS!!!! ( I played from 120 to 128 with no R6 drops)
2. The company (Gala-Net) Lies to thier customer base
3 Dev's could care less what theri players ask for.
4. Kids started taking over server. And was on the other servers that I tried. I don't want see all the back biting crap or the kissing up to the GM's in game chat. And especially don"t care about Chuck Norris.

BTW When are the devlopers of any online game going to figure out that their basic players who pay for items or a game are usally older and dont' want to have to deal with the unitellegent chatter in game chats?
---------------------------------------------

i dont want this to turn into spam because this is the 5th time i say this, here it goes anyways
The game lacks originailty, its 5months back from the korean version, gpotato is awful magnagment, no quest after lv 65~, cash shop DESTROYS the game, inflacion is wack, chuck norris is an idol, GM events are retarded, if you want a lag & grind fest, Register Here. I have tryed to shove this in their faces and they just ignore the players, all they care about is $$$$$$$$$$$.
[Mod Edit]
enjoy your life in a dungeon if you want to level up!
did i mention the game becomes a grindfest in purpose AT EVERY LEVEL. Mobs give you 1-30(1-300exp) 40-50(1100~) 60-70 (2000~, takes about 3-5m xp to level) now, here is the fun part, 70-80(4000~5000 w/SS) (5-7m exp to lv) 80-100 (6000-7000 w/SS) (7-15m exp to level) 100-120 (10000-15000~ w/SS) (15-40m to lv) 120+ (if you are stil playing this game you need a life)
as far as i know, rappelz is in the past unless they hire chuck norris or an asian guy with an useful mind cause the people at potato are wack.
and just to make sure this gets out, an epic for these [Mod Edit] players is: 2 pets (You need to be 120+ to get and the drop rate is 0.000000000000000001%) 1 mount (120+, You need to get an HV pass -cash shop-) a island in the middle of nowhere(110+ to fight) [Mod Edit].
i dont see how it relates to your post but it gives you a preview of why i quit.

بازم نظرات منفی تا دلتون بخواد هست.خواستید بگید تا بذارم.

hadi_gamer
12-07-2009, 14:59
از بین اینا فقط requiem مونده که اونم دارم روش تحقیق میکنم.

ehsan_rx1
12-07-2009, 16:27

این بازی به نظر جالب میاد ؟

mhv_kntu
12-07-2009, 16:55
من تو پست 2 گفتم بازی هایی که هم سرور مجانی دارن و هم دانلود مجانی مثل اینایی که تا حالا معرفی کردیم وارد بازی که بشیم یه فرقی بین پولدارها وبی پول ها بوجود میاد. البته بعضی از این بازی ها تا چند ماه بازی نکنی و به لول های بالا نرسی این مشکل بی پولی خودش رو اصلا نشون نمیده. در ضمن نظرات مثبت در مورد این بازی ها هم تا دلتون بخواد پیدا میشه.
در ادامه هم اون بازی هایی که خرید پولی دارن ولی سرور مجانی دارن و مشکل بازی های قبلی رو ندارن معرفی می کنیم.
در ضم

bersam
12-07-2009, 17:23
خب اون بازي ها رو هم كه ماها بايد رسما بيخيال بشيم ! :) راستي شما اطلاعتي در مورد اين بازي RPG ارباب حلقه ها داري ؟؟ من يه سري عكس هاش رو ديدم ! همين قدر مي خوام بدونم سرورش هم فري هست يا سرورش هم مثل WoW بوليه ؟

ولي با همه ي اين ها من اون بازي شماره ي 4 و 3 رو بسنديدم ! خب تا يه جاهاييش اكه اونايي كه بول مي دن قوي تر باشن مشكلي نداره ! خب اون سه سوته لول اب مي كنه ! ما 5 تا سوت مي زنيم !!!! ولي اكه مثلا ديكه به يه جاهاييش نشه تحمل كرد و اون سه سوته لول اب كرد و ما اصلا نتونيم لول اب كنيم ! ديكه خيلي خفن ميشه !

hadi_gamer
12-07-2009, 18:01
خب اون بازي ها رو هم كه ماها بايد رسما بيخيال بشيم ! :) راستي شما اطلاعتي در مورد اين بازي RPG ارباب حلقه ها داري ؟؟ من يه سري عكس هاش رو ديدم ! همين قدر مي خوام بدونم سرورش هم فري هست يا سرورش هم مثل WoW بوليه ؟

ولي با همه ي اين ها من اون بازي شماره ي 4 و 3 رو بسنديدم ! خب تا يه جاهاييش اكه اونايي كه بول مي دن قوي تر باشن مشكلي نداره ! خب اون سه سوته لول اب مي كنه ! ما 5 تا سوت مي زنيم !!!! ولي اكه مثلا ديكه به يه جاهاييش نشه تحمل كرد و اون سه سوته لول اب كرد و ما اصلا نتونيم لول اب كنيم ! ديكه خيلي خفن ميشه !
ارباب حلقه ها هم پولیه.ماهی 15 دلار حدودا.
آیتمهای پولی فقط تو لول آپ تاثیر نمیذاره.لول آپ یکیشه.چیزهایی مثل سلاح و لباس قوی،گلد زیاد تو بازی ، کشتن سریع تو pvp و... اینا همش هست.

hadi_gamer
12-07-2009, 18:08

این بازی به نظر جالب میاد ؟
این نسبت به اون سه تا بهتره ولی اینم مشکلاتی داره.
فعلا کاندیدای اصلی
requiem:bloodymare و rohan:blood feud هستن.

bersam
13-07-2009, 02:11
برادر يه ريويو از اين rohan مي زاري برامون ؟؟؟ با يكم مشخصات !!!!

neo_345
13-07-2009, 06:44
آقا يه سوال كدوم يكيش تعداد player هاي آنلاينش بيشتره و لگ كمتري داره ؟

bersam
13-07-2009, 06:59
اينا اصولا فقط يه سرور دارن توي همشون هم حداقل يه 1000 تا بليري هست ... با يكم زياد تر و كم تر :) شما بيشتر به كيم بلي بازي نيكاه كن !!! البته خب بعضي هاشون هم مي كن مشكل داره !

alizshah
13-07-2009, 11:46
به نظر من سبک های دیگه ای رو هم معرفی کن میخوای من لیست بازی هارو بدم ؟

hadi_gamer
13-07-2009, 11:48
آخه سبک دیگه حال نمیده.مثلا چه سبکی؟
اگه استراتژی بخوای که تو همین بخش بازیهای آنلاین تاپیکاش پره...
اکشن هم فقط کانتر رو میشه بازی کرد.من خودم بتلفیلد 2 رو بازی میکنم ولی چون سرور ایرانی نداره مجبورم تو خارجی ها برم و پینگم خیلی بالاست...

mhv_kntu
13-07-2009, 12:20
لیست بازی ها رو بگو اگه جالب بودن بررسی می کنیم.

hadi_gamer
13-07-2009, 12:22
محمد من مشکل خاصی تو rohan ندیدم.باز میخوای خودت یه بررسی بکن.

MR.Punisher
13-07-2009, 15:53
از بین اینا فقط requiem مونده که اونم دارم روش تحقیق میکنم.

من این بازی رو دیدم.گیم پلی اون زیاد با شایا فرقی نداره.صحنه هاش تاریک تره و خون ریزی زیادی داره.
کاراکتراشم اونقدر تنوع ندارن.من که با بازی زیاد حال نکردم ولی یه کلیپ از بازی میذارم که همه ببینید.
فرمت 3GP هست.

hadi_gamer
13-07-2009, 16:08
من این بازی رو دیدم.گیم پلی اون زیاد با شایا فرقی نداره.صحنه هاش تاریک تره و خون ریزی زیادی داره.
کاراکتراشم اونقدر تنوع ندارن.من که با بازی زیاد حال نکردم ولی یه کلیپ از بازی میذارم که همه ببینید.
فرمت 3GP هست.

راست میگی من هم زیاد باهاش حال نکردم.شایا خیلی بهتر از اینه.

mhv_kntu
13-07-2009, 17:56
محمد من مشکل خاصی تو rohan ندیدم.باز میخوای خودت یه بررسی بکن.
باشه خودم معرفی می کنم. منم متاسفانه الان اومدم شهرستان دیال آپ دارم کار می کنم! سرعتم خیلی کند شده و جمع آوری data ها برام یذره سخت شده ولی سعی می کنم تا آخر امروز تا قبل از خواب 2 تا بازی rohan و Rakion رو معرفی کنم.

mhv_kntu
13-07-2009, 18:23
خوب برای من rappelz هم رفت کنار.

hmm i didnt play rappelz for long but i got to lvl 30 and was sick of it.

Reasons for quitting:
-Slow, long, and repetitive quests
-dieing....alot
-armor sets that are 30 levels apart
-LAGGGGGGGGGGG >.<

...and that's pretty much it

-------------------------------------------------

Played it for a week.
Reason to quit: Poor graphics, boring quests, hardly any character customization.
-------------------------------------------

Pretty much the same for me, but left out all the crap you have to go through just to get the damn game running. The amount of BSODs I got because I refused to run a crappy game without protection to my comp was ridiculous.
---------------------------------------
After accomplising R6 first on Tanda server It got boring. I had a goal, reached it, then left. Was actually bored even before R6. But finally left for all the reasons stated above and the following ones:

!. NO DROPS!!!! ( I played from 120 to 128 with no R6 drops)
2. The company (Gala-Net) Lies to thier customer base
3 Dev's could care less what theri players ask for.
4. Kids started taking over server. And was on the other servers that I tried. I don't want see all the back biting crap or the kissing up to the GM's in game chat. And especially don"t care about Chuck Norris.

BTW When are the devlopers of any online game going to figure out that their basic players who pay for items or a game are usally older and dont' want to have to deal with the unitellegent chatter in game chats?
---------------------------------------------

i dont want this to turn into spam because this is the 5th time i say this, here it goes anyways
The game lacks originailty, its 5months back from the korean version, gpotato is awful magnagment, no quest after lv 65~, cash shop DESTROYS the game, inflacion is wack, chuck norris is an idol, GM events are retarded, if you want a lag & grind fest, Register Here. I have tryed to shove this in their faces and they just ignore the players, all they care about is $$$$$$$$$$$.
[Mod Edit]
enjoy your life in a dungeon if you want to level up!
did i mention the game becomes a grindfest in purpose AT EVERY LEVEL. Mobs give you 1-30(1-300exp) 40-50(1100~) 60-70 (2000~, takes about 3-5m xp to level) now, here is the fun part, 70-80(4000~5000 w/SS) (5-7m exp to lv) 80-100 (6000-7000 w/SS) (7-15m exp to level) 100-120 (10000-15000~ w/SS) (15-40m to lv) 120+ (if you are stil playing this game you need a life)
as far as i know, rappelz is in the past unless they hire chuck norris or an asian guy with an useful mind cause the people at potato are wack.
and just to make sure this gets out, an epic for these [Mod Edit] players is: 2 pets (You need to be 120+ to get and the drop rate is 0.000000000000000001%) 1 mount (120+, You need to get an HV pass -cash shop-) a island in the middle of nowhere(110+ to fight) [Mod Edit].
i dont see how it relates to your post but it gives you a preview of why i quit.

بازم نظرات منفی تا دلتون بخواد هست.خواستید بگید تا بذارم.
در ضمن این انتقادات هم که بازیباز ها کردن و شما اینجا نوشتی بیشترشون دیگه قابل قبول نیست.
لطفا اگه امکانش هست تاریخ ثبت این review ها رو هم بزارید چون این بازی کار خود رو سال 2006 شروع کرده و در سال اول دارای bug های زیادی بود که بهشون هم اشاره شده و شما در این پست آوردین رو داشته.
ولی به گفته خود سایت همه نظرات بازیبازها رو مورد بررسی قرار دادن تا جایی که تونستن باگ های بازی رو در طول این چند سال برطرف کردن و بازی با اونی اول بیرون اومده متفاوت هست.و این ریویو ها که شما اشاره کردید احتمالا تاریخش قدیمیه .
و اما در مورد لول آپ کردن که اعتراض می کردن. خود سایت بازی و کسانی که از این بازی خوششون اومده و نمره بالا به اون میدادن هم به یک نکته اشاره می کردن که سختی این بازی نسبت به بازی های mmorpg دیگه بیشتر هست. مشخصا یک عده با بازی های سخت حال نمی کنن یه عده هم حال می کنن.
من هم نمی گم بازی بدونه اشکال هست ولی سرسری بررسی کردن رو هم کار درستی نمی دونم.
این جور کپی کردن انتقاد و نظرات منفی رو هم جالب نمی دونم. چون حتی برای بهترین بازی ها افلاین مثل GOW و AC و... من براتون چندین صفحه انتقاد و نطر منفی و مقالات با نظر مخالف میزارم .
باز هم می گم بقول دوستمون اینقدر راحت یطرفه به قاضی نرید.

bersam
13-07-2009, 18:42
عجب !!! ما اين وسط مونديم !!! اون بازي 3 و 4 كيم بلي خيلي جذابي دارن ! ولي خب ! اخرش تو شكيم بريم برا دانلود يا نه !!! ولي مي كم ! بازي مثل شماره ي 2 حتي اكه خيلي عالي هم باشه باز هم مثل همون شايا و بازي هاي قديمي ديكه هست ! حداقل 3 و 4 يكم تفاوت دارن :)

bersam
13-07-2009, 18:55
در ضمن این انتقادات هم که بازیباز ها کردن و شما اینجا نوشتی بیشترشون دیگه قابل قبول نیست.
لطفا اگه امکانش هست تاریخ ثبت این review ها رو هم بزارید چون این بازی کار خود رو سال 2006 شروع کرده و در سال اول دارای bug های زیادی بود که بهشون هم اشاره شده و شما در این پست آوردین رو داشته.
ولی به گفته خود سایت همه نظرات بازیبازها رو مورد بررسی قرار دادن تا جایی که تونستن باگ های بازی رو در طول این چند سال برطرف کردن و بازی با اونی اول بیرون اومده متفاوت هست.و این ریویو ها که شما اشاره کردید احتمالا تاریخش قدیمیه .
و اما در مورد لول آپ کردن که اعتراض می کردن. خود سایت بازی و کسانی که از این بازی خوششون اومده و نمره بالا به اون میدادن هم به یک نکته اشاره می کردن که سختی این بازی نسبت به بازی های mmorpg دیگه بیشتر هست. مشخصا یک عده با بازی های سخت حال نمی کنن یه عده هم حال می کنن.
من هم نمی گم بازی بدونه اشکال هست ولی سرسری بررسی کردن رو هم کار درستی نمی دونم.
این جور کپی کردن انتقاد و نظرات منفی رو هم جالب نمی دونم. چون حتی برای بهترین بازی ها افلاین مثل GOW و AC و... من براتون چندین صفحه انتقاد و نطر منفی و مقالات با نظر مخالف میزارم .
باز هم می گم بقول دوستمون اینقدر راحت یطرفه به قاضی نرید.
مي كم يه كاري بكن ! شما كه داري مزاياش رو هم مي نويسي ! يه سري از اين انتقادات جديدش رو هم بنويس ! با كوكل ترانسفرش هم بكني ديكه اصلا 20 !!! اخه ادم خيلي دلش مي سوزه جند روز يه بازي رو دانلود كنه ! بعد هم كلي وقت بزاره لول اب كنه ! بعد از دو سه روز ببينه بازي كلا BUG هست !
يه سري review اين بازي rohan رو ديدم ! اين هم مثل بقيشون ساده بود و مزيت خاصي مثل اون دو تا بازي 3 و 4 نداشت :) با اين حال اكه انتقادات بازي ها رو هم بزاري خيلي راحت تر ميشه تصميم كرفت !!!(اي كاش روزي برسه كه سه سوته بازي رو خودمون تست كنيم و تصميم Begirim !!!

hadi_gamer
13-07-2009, 19:26
این یه ویدئوی جالب در مورد rohan .
البته قابل دانلود نبود و مثل youtube هست.من هم تا وسطاش دیدم.ولی شیوه جنگیدن و اسکیلها و همچنین گرافیک بازی خیلی جالبه.همچنین سرعت ضربات.شما اگه سرعتتون بالاتره تا آخر ببینید.جالبه.

من youtube برام فیلتره وگرنه فیلمهای زیادی تو یوتوب داره.

hadi_gamer
13-07-2009, 19:46
من تا یکشنبه نیستم و میرم مسافرت ولی وقتی بیام rohan رو حتما دانلود میکنم تا خودم بازی کنم وببینم چطوریه.
این هم یه سری از خصوصیاتش که ترجمه کردم:
1 - سلاحها و آیتمهایی که در بازی وجود دارد دارای خصوصیات متفاوت و در سطح وسیعی هستن.مثلا دوبازیکن که هم لول باشن احتمالش کمه که هر دو از یه سلاح و با یه خصوصیات استفاده کنن چون آیتمهای زیادی در بازی وجود داره.همچنین میشه آیتمها رو ترکیب کرد و آیتمهای جدید با قدرت بیشتر به وجود آورد.

2- جهان بازی بسیار بزرگ و جذاب است.نقشه های وسیع و با گرافیک زیبا و دلنشین است و بازیکن میتواند بدون محدودیت به هر جای بازی بخواهد سفر کند.

3- انیمیشن و موسیقی بازی بسیار زیبا و دلنشین است.

4-تنوع زیاد موب ها

5- تو بازی میتونین هم مونت داشته باشید و هم pet

6- یه خصوصیتی که من زیاد متوجه نشدم.مثل اینکه بعد از لول 30 میتونید یه گزینه رو فعال کنید که از کشتن موب ها تجربه نمیگیرید ولی از کشتن بازیکنها 3 برابر تجربه میگیرید و اموالشون رو هم میتونید بگیرید.یه چیزی تو مایه های همون قتل و غارت...

7- یه نکته دیگه که یادم رفته بود بگم اینه که این بازی دارای شغل هست.مثل wow شما میتونید شغل یاد بگیرید و مثلا سلاح بسازید یا زره بسازید یا آهنگری و enchant کنید.این قسمت بازی هم به نظرم جالب میاد.

bersam
13-07-2009, 23:27

اين هم MAP بازي Runes of Magic !!! اين جوري كه معلومه خيلي بزركه !!! بايين عكس رو ببنينين !!! اين فقط يك جهارم نقشه ي كل بازي هست !!!

mhv_kntu
14-07-2009, 04:33
پست 23 صفخه 3 برای review بازی پنجم یعنی Rohan : Blood Feud آپدیت شد.

bersam
14-07-2009, 09:53
نظر من در مورد بازي 5 يعني روهان !
خصوصيت خاص جذابي نداره ! و ميشه كفت همه ي خصوصيت هاش رو بقيه ي بازي هاي mmorpg دارن . ولي يكي اين كه از Race هاي متفاوت توش استفاده شده ! و تقريبا طراحي محيطش هم قابل قبول هست ! البته همون طور كه كفتي براي اين بازي بايد بيشتر توي Party بود !!! اكه بروبج تصميم كرفتن برن سراغ اين !! ما هم مي زاريم دانلودش مي كنيم !!! :) !!!
و دوباره همون مشكل قبلي در مورد قتل و غارت !!! خب اكه من يه لول 90 نزديكي هام ديدم فوري از بازي خارج ميشم و يا اكه هم باهاش درGir شدم فوري اينترنت رو قطع مي كنم ! بعد از اون جه اتفاقي مي افته !
و اين Pet هاش هم كه خيلي ضايع هست :|

bersam
14-07-2009, 22:39

لينك مستقيم دانلود بازي Rohan:BloodFeud با قابليت رزومه :)

bersam
16-07-2009, 05:02
خب تا الان 1 كيكش رو دانلود كردم (ديشب يعني بهتر بكم ! بريشب ! وسط كار قطع شده بود) فكر كنم امشب ديكه همش دانلود بشه ! :)

Masoud King
16-07-2009, 11:49
سلام!
تاپیک خوبی هستش!
میگم پست سوم رو بصورت فهرستی از همین بازی ها بزارین تا دست رسی کاربرا راحت تر بشه! مثلا اینطوری:

2- Requiem: Bloodymare

و همینطور تا آخر!

تا منم اسم تاپیک رو به صورت زیر تغییر بدم:
معرفی بازی های مجانی آنلاین - فهرست در پست سوم

خوبه؟

mhv_kntu
16-07-2009, 23:07
سلام!
تاپیک خوبی هستش!
میگم پست سوم رو بصورت فهرستی از همین بازی ها بزارین تا دست رسی کاربرا راحت تر بشه! مثلا اینطوری:

2- Requiem: Bloodymare

و همینطور تا آخر!

تا منم اسم تاپیک رو به صورت زیر تغییر بدم:
معرفی بازی های مجانی آنلاین - فهرست در پست سوم

خوبه؟
ممنون .
قصد این کار رو داشتم فقط می خواستم تعداد بازی ها بیشتر شه بعد این کار رو بکنم بهر حال انجام شد.
پست 1 ویرایش شد . اضافه شدن لینک ها

Arrowtic
17-07-2009, 15:02
Reppelz:این بازی حجم آپدیت هاش چقدره؟؟
من اینترنت 256 دارم البته محدود(5 گیگ).هر ساعت بازی چقدر از 5 گیگ کم می کنه؟؟

mhv_kntu
17-07-2009, 18:49
Reppelz:این بازی حجم آپدیت هاش چقدره؟؟
من اینترنت 256 دارم البته محدود(5 گیگ).هر ساعت بازی چقدر از 5 گیگ کم می کنه؟؟
دوست عزیز اصلا نگران محدودیت حجمی دانلودتون نباشید. این سبک بازی ها حداکثر در ساعت 10 مگابایت مصرف می کنن. یعنی اگر 24 ساعت بازی کنین میشه 240 مگابایت:46:
با 5 گیگ محدودیت شما میتونی حدود 500 ساعت بازی کنی:5: گیمر های حرفه ای هم اینقدر در ماه بازی نمی کنن.
من خودم الان دارم یکی دیگه از همین بازی های آنلاین رو با دیال آپ بازی می کنم.:18:

hadi_gamer
17-07-2009, 19:49
سلام من برگشتم.
ای بابا میبینم که هنوز تصمیم نگرفتید...پس چی کار میکنید شماها.
من رفتم rohan رو دانلود کنم....به شماها نمیشه امید بست.

hadi_gamer
18-07-2009, 14:47
خوب حدود 320 مگ روهان رو دانلود کردم تا حالا.واقعا با اینترنت نفتی هم کار کردن مصیبته.
به زودی نصب میکنم و نتیجه رو میگم...
برسم فکر کنم تو هم دانلود کرده بودی.تونستی بازی کنی؟

I3 E L O \/ E D
18-07-2009, 16:35
خوب حدود 320 مگ روهان رو دانلود کردم تا حالا.واقعا با اینترنت نفتی هم کار کردن مصیبته.

سلام.
دیشب از 4 گذاشتم تا 7 30% دانلود شد.
اگه قراره بازی کنیم دان کنم...
وگرنه که به چه دردی میخوره تک و تنها میون اون همه خارجی؟!
درضمن دان کردید وایسید با هم شروع کنیم...
من امشب دان کردنم تموم میشه فردا شب آپدیت...
یادتون نره وایسید با هم شروع کنیم ها!
بای!:10:

alizshah
18-07-2009, 18:19
ای بابا ببین من کی گفتم روهان هم هست و چقدر گفتم که خوبه !
تو تاپیک "بیا 2 کارت دارم ضرر نمکینی " + "همین تاپیک shaiya " رو شرچ کنید من و دوستان کلی در موردش صحبت کردیم حتی اخر سر
کاظم جان بود یا هادی جان تصمیم گرفتیم که روهان رو خط بکشیم
من خودم دو بار روهان رو دانلود کردم و یه بار اولی که 1.6 گیگ بود نصب نشد ( بد دانلود شده بود )
و دفعه بعدش هم همون مشکل
به نظر من اگه میخواین دان کنید حتما از لینک های 100 مگی استفاده کنید
من که دیگه دان نمیکنم !
سبک های دیگه زیادی هست مثلا یه سبک GTA انلاین هست که اسمش رو یادم رفته
تو تاپیک "بیا 2 کارت دارم ضرر نمکینی " خیلی بازی های خولبی معرفی کردن

hadi_gamer
18-07-2009, 18:26
سلام.
دیشب از 4 گذاشتم تا 7 30% دانلود شد.
اگه قراره بازی کنیم دان کنم...
وگرنه که به چه دردی میخوره تک و تنها میون اون همه خارجی؟!
درضمن دان کردید وایسید با هم شروع کنیم...
من امشب دان کردنم تموم میشه فردا شب آپدیت...
یادتون نره وایسید با هم شروع کنیم ها!
بای!:10:
بابا ایول مگه اینترنتت چنده؟
من فکر کنم تا آخر هفته بتونم دانلود کنم.البته فقط شبا میذارم دانلود شه.
اگه من از بازی خوشم بیاد بازی میکنم کاری هم ندارم ایرانی باشه یا نباشه اتفاقا با خارجی ها بیشتر حال میده.:27:

hadi_gamer
18-07-2009, 18:28
ای بابا ببین من کی گفتم روهان هم هست و چقدر گفتم که خوبه !
تو تاپیک "بیا 2 کارت دارم ضرر نمکینی " + "همین تاپیک shaiya " رو شرچ کنید من و دوستان کلی در موردش صحبت کردیم حتی اخر سر
کاظم جان بود یا هادی جان تصمیم گرفتیم که روهان رو خط بکشیم
من خودم دو بار روهان رو دانلود کردم و یه بار اولی که 1.6 گیگ بود نصب نشد ( بد دانلود شده بود )
و دفعه بعدش هم همون مشکل
به نظر من اگه میخواین دان کنید حتما از لینک های 100 مگی استفاده کنید
من که دیگه دان نمیکنم !
سبک های دیگه زیادی هست مثلا یه سبک GTA انلاین هست که اسمش رو یادم رفته
تو تاپیک "بیا 2 کارت دارم ضرر نمکینی " خیلی بازی های خولبی معرفی کردن
علی جان اونموقع من قشنگ یادمه روهان نسخه بتاش بود و هنوز کامل ریلیز نشده بود.برای همین بیخیالش شدیم.وگرنه من هم میدونم بازی خوبیه.

alizshah
18-07-2009, 18:35
علی جان اونموقع من قشنگ یادمه روهان نسخه بتاش بود و هنوز کامل ریلیز نشده بود.برای همین بیخیالش شدیم.وگرنه من هم میدونم بازی خوبیه.
اوههه نه دیگه بتا نبود
بتا قبلا بود که من دانلود کردم
وقتی که تصمیم گرفتیم بازی رو خط بکشیم حدود 4 ماه پیش از بتا در اومده بود
در ضمن شما که دان میکنی قبلا تحقیق کن ببین پریمومش چنده
چون هر بازی free حتما پریموم داره
و معمولا هم چند تا چیز درست میکنن که بدون اونها اصلا نشه بازی کرد و مجبور بشی پول بدی

hadi_gamer
18-07-2009, 18:39
اوههه نه دیگه بتا نبود
بتا قبلا بود که من دانلود کردم
وقتی که تصمیم گرفتیم بازی رو خط بکشیم حدود 4 ماه پیش از بتا در اومده بود
در ضمن شما که دان میکنی قبلا تحقیق کن ببین پریمومش چنده
چون هر بازی free حتما پریموم داره
و معمولا هم چند تا چیز درست میکنن که بدون اونها اصلا نشه بازی کرد و مجبور بشی پول بدی
فقط اینو میدونم که از شایا خیلی ارزونتره.شایا که رقماش نجومیه...

alizshah
18-07-2009, 19:11
فقط اینو میدونم که از شایا خیلی ارزونتره.شایا که رقماش نجومیه...

کاظم جان میدونه ما که از سایت نمیخریم گرون در بیاد
rohan هم حتما پریمومش گرونه چون رفتم دیدم
حالا یه چیزی باحال :
Revealing White Swimwear ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Increase to fishing, ---- Dancs
30 Days / 450 RPs

این بازی یه چیزی داره که تو shaiya ندیدم . قبلا شنیدم که کارکتر ها رو هم اثر میزران
مثلا یه روز دوست دخترن نیست ضعیف میشی lol :31:

تازه باید حیون رو از سایت بخرین معلوم نیست چنده 20 هزار -30 هزار :18:
قیمت 3 تا حیون به ترتیب
1000
1000
1300
RPs

اینم قسمته ایتم های پولی مثل لباس و ... :

hadi_gamer
18-07-2009, 19:21
نمیدونم چی بگم.
به هر حال من که دارم دانلود میکنم.فوقش حال نکردم پاکش میکنم ضرر که نداره.
ولی انصافا هیچی shaiya نمیشه.حال کردین عجب بازی ای معرفی کردم بهتون...:31::27:

I3 E L O \/ E D
18-07-2009, 20:50
اها..من رفتم سراغ کار خودم...
Atalntica Online رو دان میکنم...
از هرکی پرسیدم گفت روهان آشغاله...
همه با هم گفتن بهترین Atalntica Online
ما رفتیم...
اگه روزی خواستید ما رو اونجا پیدا کنید...
دیگه از Classic RPG خسته شدم...
میرم سراغ یه تجربه ی تازه!

ali_metal_357
18-07-2009, 21:02
بازی های اینجا رو دیدم بد نبودن

حالا یک کمکی به من بکنید که بیام کدوم بازی رو دانلود کنم

اول از همه بگم که گرافیکم 128 فول هست (سری فول تا 5500 رو هم ساپرت می کنه )

خب نکته بعدی هم از بازی های گروهی خوشم میاد

حالا بگید کدوم مناسبه که دانلود کنم

هر چه سریع تر بگید بهتره :d

I3 E L O \/ E D
18-07-2009, 21:19
بازی های اینجا رو دیدم بد نبودن

حالا یک کمکی به من بکنید که بیام کدوم بازی رو دانلود کنم

اول از همه بگم که گرافیکم 128 فول هست (سری فول تا 5500 رو هم ساپرت می کنه )

خب نکته بعدی هم از بازی های گروهی خوشم میاد

حالا بگید کدوم مناسبه که دانلود کنم

هر چه سریع تر بگید بهتره :d

بستگی داره...
اگه کلاسیک دوست داری همین شایا و Runes Of Magic بهترینن.(از نظر من)
.لی چیزی که دوستان اجنبی بنده گفتن...روهان رو بخیال!
بهم گفتن برو Atlantica online رو دان کن!
این کلاسیک نیست...
یعنی با یک کلیک یه mob نمیمیره...
میکرو منجمنت داره!
من امشب اونو دان میکنم...
هرکی خواست بیاد بیاد!
------------------------------------------------------------------------------------
مشکلایی که دوستام از روهان گرفتن :
1- هرکی 2 دلار میده از سایتای غیر قانونی طلا میخره
2- گرافیکش در ظاهر خوبه اما باگ زیاد داره
3- کلاسیک (اینو من قبول ندارم! :دی)

hadi_gamer
18-07-2009, 22:11
مشکلایی که دوستام از روهان گرفتن :
3- کلاسیک (اینو من قبول ندارم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوب اینایی که گفتی که نشد مشکل.همه بازیهای فری طلای غیر قانونی هم داره ولی ما قانونیش رو هم نمیتونیم بخریم پس برای ما فرقی نداره.
گرافیکش خیلی خوبه باگش هم تا اونجایی که من میدونم از بازیهای دیگه کمتره.
سومی هم که هیچی...

MR.Punisher
18-07-2009, 22:45
من سیستم بازی Atlantica Online رو دیدم.عکس های بازی که گرافیک خوبی داره.
سیستم fighting بازی هم با بقیه که تا حالا دیدم فرق داره.
مثل شایا هم نیست که مثلا 1 ساعت منتظر پارتی باشی.خودت می تونی با mercenary
هایی که داری یه پارتی تشکیل بدی.حتی یه عکس دیدم طرف با پارتی خودش داشت boss می کشت.
من دارم دانلودش می کنم.

hadi_gamer
18-07-2009, 23:08
من سیستم بازی Atlantica Online رو دیدم.عکس های بازی که گرافیک خوبی داره.
سیستم fighting بازی هم با بقیه که تا حالا دیدم فرق داره.
مثل شایا هم نیست که مثلا 1 ساعت منتظر پارتی باشی.خودت می تونی با mercenary
هایی که داری یه پارتی تشکیل بدی.حتی یه عکس دیدم طرف با پارتی خودش داشت boss می کشت.
من دارم دانلودش می کنم.
این بازی strategic turn based هست.یعنی بیشتر استراتژی هست تا آر پی جی.پس اگه به این نوع بازیها علاقه دارید دانلودش کنید.
یعنی مثلا مثل civilization 4 هست.اینطوری نیست که با کارکترتون هر جا خواستید آزادانه برید یا هر طور خواستید مبارزه کنید.به این صورته که مثلا شما یه تعداد حرکت دارید و میتونید اونا رو انجام بدید بعد مثلا منتظر بشید تا کاراکترتون حمله کنه و...
البته من چیز زیادی از راهنمای بازی نفهمیدم.

hadi_gamer
18-07-2009, 23:27
فعلا شما دانلود کنید ببینیم چی میشه.اگه خوب بود من هم میام.
حجمش چقدره؟

MR.Punisher
18-07-2009, 23:42
این بازی strategic turn based هست.یعنی بیشتر استراتژی هست تا آر پی جی.پس اگه به این نوع بازیها علاقه دارید دانلودش کنید.
یعنی مثلا مثل civilization 4 هست.اینطوری نیست که با کارکترتون هر جا خواستید آزادانه برید یا هر طور خواستید مبارزه کنید.به این صورته که مثلا شما یه تعداد حرکت دارید و میتونید اونا رو انجام بدید بعد مثلا منتظر بشید تا کاراکترتون حمله کنه و...
البته من چیز زیادی از راهنمای بازی نفهمیدم.

اوه...الان دیدم این بازی turn based هست.تو عکس ها زیاد مشخص نبود.

hadi_gamer
19-07-2009, 00:00
اوه...الان دیدم این بازی turn based هست.تو عکس ها زیاد مشخص نبود.
منم با این سبک زیاد حال نمیکنم.حالا میخوای دانلودش کنی؟

alizshah
19-07-2009, 00:16
من پست زدم مثل اینکه پستم پاک شده
به هر حال به نظر من سبک جدید

3- کلاسیک (اینو من قبول ندارم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشکل اولی که حتی تو wow هم پول میفروشن
فقط مشکل دوم یه مقدار حل نشدنی هست

ali_metal_357
19-07-2009, 00:36
اخر چه شد؟

من یکی که گیج شدم کدوم رو دانلود کنم :d

mhv_kntu
19-07-2009, 02:45
strategic turn based به نظر من وحشتناک ترین سبک بازی هست بازی بیشتر شبیه یه جور شطرنج بازی کردن هست.
شما یه سری مهره در اخنیار دارید با قابلیت های مختلف . حالا به نوبت شما و حریفتون مهره هاتون رو یه تکونی میدین.:41:
این بازی ها طرفداران خاص دارن.

I3 E L O \/ E D
19-07-2009, 06:14
والا ما هر سایتی رو نگاه کردیم بالاترین رنک تو FTP ها این بود...
Rohan رو همه ایراد میگیرند , به هرکی گفتم میخوایم اونو بازی کنیم اول چیزی که گفت : Why Rohan?!
:40: = Free
Flash = Download
C = Micropayments
(فکر کنم منظورم رو رسونده باشم...با توجه به این که نمره ی Rohan هنوز نیاز به رای داره ولی همه ایراد میگیرن!)

I3 E L O \/ E D
19-07-2009, 06:19
لطفا یه Review از این Perfect World هم بذار.
ممنون!
(من دانلود میکنم ببینم چیه این آتلانتیکا , ولی اگه مثل Civ 4 باشه که اسمش RPG نمیشه! یه سبک جدیده ترکیبی به نظر من...)

MR.Punisher
19-07-2009, 07:37

نه.دانلود نکردم.

hadi_gamer
19-07-2009, 10:55
لطفا یه Review از این Perfect World هم بذار.
ممنون!
(من دانلود میکنم ببینم چیه این آتلانتیکا , ولی اگه مثل Civ 4 باشه که اسمش RPG نمیشه! یه سبک جدیده ترکیبی به نظر من...)
عزیزم من تک تک بازیهای این سایت و سایتهای دیگه رو بررسی کردم.البته خوب روهان هم مثل همه یه مشکلاتی داره.هیچ بازی ای خالی از مشکل نیست ولی خوب من باید خودم روهان رو دانلود کنم و بازی کنم و نظر شخصی خودم رو بگم.

I3 E L O \/ E D
19-07-2009, 11:19
عزیزم من تک تک بازیهای این سایت و سایتهای دیگه رو بررسی کردم.فقط این رو بگم که rohan از perfect world خیلی بهتره.با توجه به مطالبی که خوندم و تو فروم های مختلف و خود سایتهای بازی این رو میگم.البته خوب روهان هم مثل همه یه مشکلاتی داره.هیچ بازی ای خالی از مشکل نیست ولی خوب من باید خودم روهان رو دانلود کنم و بازی کنم و نظر شخصی خودم رو بگم.البته هیچ اجباری نیست.من که نمیتونم به شما بگم حتما این رو دانلود کن یا فلان بازی رو بازی کن.ممکنه من با روهان حال کنم ولی شما حال نکنی و مثلا با perfect world حال کنی.
فعلا 700 مگش رو گرفتم.

این پرفکت ورلد که چینیه!
باز کره ای یا خیلی بازی دارن...
ولی چینیا!
تازه زرنگن این چینیا ها!تو این بازی ازدواج میتونید بکنید اما! اگه یه عالمه پول واقعی واسه خطبه اش به شرکت بدی...:دی

hadi_gamer
19-07-2009, 12:12
بچه ها صبر کنید.امروز ریویوهای خیلی جالبی از perfect world خوندم.نظرم کاملا عوض شد.بازی خیلی توپیه.تقریبا مشکلی توش نیست.
من رفتم دانلودش کنم.حجمش هم 2.2 گیگ هست.
به زودی هم یه معرفی براش میذارم.
لینک دانلود

Blue_Ray
19-07-2009, 14:03
بچه ها صبر کنید.امروز ریویوهای خیلی جالبی از perfect world خوندم.نظرم کاملا عوض شد.بازی خیلی توپیه.تقریبا مشکلی توش نیست.
من رفتم دانلودش کنم.حجمش هم 2.2 گیگ هست.
به زودی هم یه معرفی براش میذارم.
لینک دانلود

شما که گفتید رفتم یه ریویو ازش خوندم.
تا حالا زیاد توی این سبک بازی نکردم اما تا اونجای که فهمیدم این بازی ایده های خوبی داره.
گرفیک هم تا اونجایی که از عکس هاش پیداست بد نیست.به خصوص طراحی زیبای منظره ها...
یکی از مهم ترین ویژگی های این بازی هم قابلیت فوق العاده توی طراحی چهره هاست.و همچنین قابلیت ازدواج و...
همون طور که گفتم من زیاد mmorpg بازی نکردم و نمیتونم مقایسه کنم...
صبر میکنم معرفی شما رو که خوندم بعد برم دانلودش کنم...

hadi_gamer
19-07-2009, 14:20
شما که گفتید رفتم یه ریویو ازش خوندم.
تا حالا زیاد توی این سبک بازی نکردم اما تا اونجای که فهمیدم این بازی ایده های خوبی داره.
گرفیک هم تا اونجایی که از عکس هاش پیداست بد نیست.به خصوص طراحی زیبای منظره ها...
یکی از مهم ترین ویژگی های این بازی هم قابلیت فوق العاده توی طراحی چهره هاست.و همچنین قابلیت ازدواج و...
همون طور که گفتم من زیاد mmorpg بازی نکردم و نمیتونم مقایسه کنم...
صبر میکنم معرفی شما رو که خوندم بعد برم دانلودش کنم...
درسته قابلیتهای خیلی زیادی داره مثل سیستم crafting یا همون یاد گرفتن شغل یا همین سیستم ازدواج یا pet و mount

bersam
19-07-2009, 14:50
من نبودم !!! تا الان نصفش دانلود شده ! عجبا ! اينترنتم قطع شده بود جند روزي ! ولي مثل اين كه نظر ها خيلي خفنه ! يعني اين كه مونت رو حتما بايد با بريموم بخري :|

bersam
19-07-2009, 15:01
اين perfect world هم مثل اين كه بازي جالبيه ... البته مي كم ! اخرش هم هر كاري بكنيم ! كسي كه عاشق جشم و ابروي ما نيست كه !!! بلاخره بايد با بعضي از مشكلات بازي ها بسازيم و بسوزيم :) يا اين كه جيب بر بول داشته باشيم ! و تا مي تونيم انواع و اقسام بريموم ها رو بخريم ! كه من يكي كه ندارم ! D:

hadi_gamer
19-07-2009, 15:03
این هم یه مپ از بازی perfect world برای برسم که عشق مپ داره...مپ به این بزرگی فکر نکنم تو هیچ بازی پیدا بشه.

bersam
19-07-2009, 15:09
اي بابا !!! اين هنوز لود نشده !!! بابا هادي رسما صفحه رو نابود كردي ها !!! برسم جيه جان من بابا برسام برسام !!!
البته به نظر من توي سبك هاي اين بازي Runes of magic بازي بهتري باشه ! اون خيلي اجتماعي تره بازيش ! و يه حالتي second life هست !!! عجب ! البته همون طور كه كفتم فعلا دارم روهان رو دانلود مي كنم ! ولي خب ! اكه از اين برفكت ورلد يه ريويو ترجمه بشه خيلي خوب ميشه ! اين جوري كه معلومه بدون بريموم توش نمي شه اب هم خورد !!!

hadi_gamer
19-07-2009, 15:40
اين جوري كه معلومه بدون بريموم توش نمي شه اب هم خورد !!!
اتفاقا برعکس.این تنها بازی ای هست که افراد لول بالایی رو دیدم که بدون خرج کردن حتی 1 cent تونستن بهترین سلاحها و تجهیزات بازی رو داشته باشن و تعدادشون هم کم نیست.اگه خواستی نظرات چند تاشون رو میذارم.

bersam
19-07-2009, 15:48
این پرفکت ورلد که چینیه!
باز کره ای یا خیلی بازی دارن...
ولی چینیا!
تازه زرنگن این چینیا ها!تو این بازی ازدواج میتونید بکنید اما! اگه یه عالمه پول واقعی واسه خطبه اش به شرکت بدی...:دی
من به خاطر اين كفتم كه بايد تمامش بريموم باشه !!! ولي خب ! ما هنوز برا اين كارا زوده برامون ! :27:
من موندم عربا حسابي تلكه مي شن !! اخه فلان فلان شده ها يه دونه و دوتا نمي Giran كه !!!

hadi_gamer
19-07-2009, 16:02
من به خاطر اين كفتم كه بايد تمامش بريموم باشه !!! ولي خب ! ما هنوز برا اين كارا زوده برامون ! :27:
من موندم عربا حسابي تلكه مي شن !! اخه فلان فلان شده ها يه دونه و دوتا نمي Giran كه !!!
نه اتفاقا ازدواجش پولی نیست.یه سری شرط داره مثلا لول 20 باشی بعد مخ یه نفر رو میزنی و اگه اون هم از تو خوشش بیاد با هم میرید پیش یه یارو که کوئست ازدواج رو میده بعد یه سری آیتم مثل حلقه و لباس و اینا گیر میارید بعد بر میگردید پیش یارو و ازدواج میکنید.مثل اینکه بعدش یه اسم مشترک بهتون داده میشه و همه میفهمن که شما زوج هستین...

alizshah
19-07-2009, 16:08
نه اتفاقا ازدواجش پولی نیست.یه سری شرط داره مثلا لول 20 باشی بعد مخ یه نفر رو میزنی و اگه اون هم از تو خوشش بیاد با هم میرید پیش یه یارو که کوئست ازدواج رو میده بعد یه سری آیتم مثل حلقه و لباس و اینا گیر میارید بعد بر میگردید پیش یارو و ازدواج میکنید.مثل اینکه بعدش یه اسم مشترک بهتون داده میشه و همه میفهمن که شما زوج هستین...
ای بابا دیگه از سبکش در اومد
یدفعه بگو بچه دارن میشن دیگه
حالا سه ساعت باید مخ یکی رو بزنیم اخر بفهمیم که طرف فقط کارکتر دختر برداشته بود lol

hadi_gamer
19-07-2009, 16:17
ای بابا دیگه از سبکش در اومد
یدفعه بگو بچه دارن میشن دیگه
حالا سه ساعت باید مخ یکی رو بزنیم اخر بفهمیم که طرف فقط کارکتر دختر برداشته بود lol
عیب نداره تو کاراکتر دختر بردار من باهات ازدواج میکنم :31::10:

bersam
19-07-2009, 16:24
عجب !!! جي بكم والله ! يه ريويو لازمه بابا !!! البته مي كم فعلا كه دستمون به اين روهان بنده ! بلكه فعلا دانلودش كنيم و بعد بريم سراغ اين بازيه برفكت ! ياهم بريم سراغ Runes of Magic ...

bersam
19-07-2009, 16:28
البته اكه زبون اين بازي جيني باشه جي ؟؟؟ كسي ريويو هاي اين رو خونده ؟؟؟ منظورم اينه كه توي بازي همه جيني صحبت كنن !!! :|

alizshah
19-07-2009, 16:31
هادی بیا بیخیال شو بیا همون shaiya رو بازی کنی
همشون اینا یکی هستن حالا بازی shaiya در حد خوبی قرار داره بعدا میخوان 70 تا 80 رو بزارن مپ ها دیگه ای درست کنن
فقط تو هر بازی فکر پول خرج نکردن رو باید بزاری کنار !
من کمک میکنم تو shiaya پیشرفت کنی
به چیز دیگه هم هست که این نوع صبک رو باید زیاد بازی کنی مثلا همین منو مجتبی 12 فقط تو پارتی بودیم
اونم هر دو از سنگ ها پریمومی استفاده میکردیم

alizshah
19-07-2009, 16:33
البته اكه زبون اين بازي جيني باشه جي ؟؟؟ كسي ريويو هاي اين رو خونده ؟؟؟ منظورم اينه كه توي بازي همه جيني صحبت كنن !!! :|
بله دیگه معمولا اکثرا چینی هستن و 50 % چینی صحبت میکنن

hadi_gamer
19-07-2009, 16:33
اینم از اون حرفا بودا...
اسم بازی هست perfect world international .
این هم فروم بازی

bersam
19-07-2009, 16:34
همشون اینا یکی هستن حالا بازی shaiya در حد خوبی قرار داره بعدا میخوان 70 تا 80 رو بزارن مپ ها دیگه ای درست کنن
به چیز دیگه هم هست که این نوع صبک رو باید زیاد بازی کنی مثلا همین منو مجتبی 12 فقط تو پارتی بودیم
تنوع هم خوبه !!!
اكه توي يه بازي خيلي باشي كم كم زده ميشي !!! مثل من كه كم كم يواش يواش دارم تريبال رو ترك مي كنم !!! هورا !!!
من كه براي تست هم شده اين دو سه تا بازي رو دانلود مي كنم ! سبك هاي مختلف و جذابي دارن :)

hadi_gamer
19-07-2009, 16:37
من شایا رو هم بعضی موقع بازی میکنم.نمیخوام که ولش کنم.ولی فعلا این perfect world بد جوری رفته تو مخم.باید حتما بازی کنمش.فعلا یه 50 مگش رو دانلود کردم.

alizshah
19-07-2009, 16:37
bersam پست 100 مبارک باد :D

alizshah
19-07-2009, 16:41
تنوع هم خوبه !!!
اكه توي يه بازي خيلي باشي كم كم زده ميشي !!! مثل من كه كم كم يواش يواش دارم تريبال رو ترك مي كنم !!! هورا !!!
من كه براي تست هم شده اين دو سه تا بازي رو دانلود مي كنم ! سبك هاي مختلف و جذابي دارن :)

خوب ببین اونوقت میشه دو بازی رو همزمان انجام داد ولی نه یک سبک !!!
من قبلا سبک های زیاد باحالی دیده بودم یادم رفته
البته به نظر من نمیشه اونوقت پیشرفت کرد کسی بخواد بازی کن باشه باید 24 بازی کنه

alizshah
19-07-2009, 16:42
من دارم WolfET رو دان میکنم بیاین یکم اینو بازی کنیم

bersam
19-07-2009, 16:48
bersam پست 100 مبارک باد :D
عجب !!! اين برديا ! جو كرفتتش هي شكلك خندانك مي فرسته !!! عجب جكي كفتم !

خوب ببین اونوقت میشه دو بازی رو همزمان انجام داد ولی نه یک سبک !!!
من قبلا سبک های زیاد باحالی دیده بودم یادم رفته
البته به نظر من نمیشه اونوقت پیشرفت کرد کسی بخواد بازی کن باشه باید 24 بازی کنه
ببين اين تقريبا يكم سبكش فرق مي كنه ! شايا فقط و فقط به جنكش نقطه نظر داره و داشته ! ولي بازي هاي مثل runes of magic و همين perefct world و يا اون يكي rapplez كه هر كدوم روي يه نكته به جز PvP و فايت تمركز كردن ! تقريبا يكم از كلاسيك بيرون اومدن ! مثلا rapplez با pet هاي فوق العاده اش ! و يا اون يكي runes of magic با سيستم خونه و اجتماعي و ايتم هاي فراوونش ! و همين برفكت ورلد ! يكم جذاب تر هستن ! شايا هيج نكته ي خاصي نداره به نظرم ! يه RPG ساده هست ! ولي Fable هم كه يه افلاين RPG هست ! خيلي بازي جذابيه ! اكه مثل اون رو MMORPG ميساختن ! احتمالا جزو اولين كسايي بودم كه فوري سه سوته مي رفتم دانلودش مي كردم ! اون خيلي جذاب بود ! Fable 2 متاسفانه سيستمم نمي كشه !

alizshah
19-07-2009, 16:55
از Fable یه چیزی هایی یادم میاد الان هم یادم میفته گریه میکنم خیلی بازی های باحال بود
در مورد بازی های دیگر به نظر من اونا از سبک در اومدن و به خاله بازی شبیه هستن lol
برای تنوع میتونی یه چیزی تو مایه های مثلا همین WolfET بازی کنی یا یه چیزی تحت وب
حالا میشه منو راهنمایی کنی ببینم این WolfET رو چیکار کنم ؟

bersam
19-07-2009, 16:56
من دارم WolfET رو دان میکنم بیاین یکم اینو بازی کنیم
بي زحمت اسم اصلي بازي رو بنويس يكم هم توضيحات بده بابا ! حالا جي هست ؟

alizshah
19-07-2009, 17:03
بي زحمت اسم اصلي بازي رو بنويس يكم هم توضيحات بده بابا ! حالا جي هست ؟
تو دیگه چرا ؟:31:

bersam
19-07-2009, 17:08
هان ! اي بابا ! خب من اينو زياد بازي نميكنم ! جزو بازي هاي اكشن اول شخص هست ! مثل كانتره ! من بيشتر ترجيح مي دم بازي هاي ادونتور و RPG ها و استراتزيك رو انجام بدم ! تا اين جور بازي هاي FAST rush ! رو !!! : دي

hadi_gamer
19-07-2009, 18:49
بازی perfect world international :
یک بازی به سبک mmorpg هستش ولی خیلی کاملتر و زیباتر و جذابتر از بازیهای دیگه شناخته شده این سبک.
ابتدا به معرفی کلاسهای این بازی می پردازم.

archer : همونطور که از اسمش پیداست در استفاده از تیرکمان و مبارزات راه دور و فرز بودن تبحر خاصی داره.

barbarian : قویترین کلاس بازی.برای مبارزات تن به تن و مبارزه در میدانهای نبرد و خونریزی وحشیانه زاده شده.شما میتونید از بین پاندا - شیر - گرگنما و .... شکل ظاهری بربرینتون رو بسازید.

blademaster : متبحر در استفاده از انواع سلاحها مانند نیزه و تیغه و خنجر و تبر و ...بسیار سریع و فرز در مبارزات نزدیک.
cleric : با استفاده از جادوها و روشهای مختلف وظیفه هیل کردن و یا زنده کردن افراد رو داره.همون کلاس هیلر معروف در اکثر بازیهای این سبک.

venomancer : تقریبا کلاس جدیدیه.من اطلاعات زیادی راجه بهش ندارم .لی اینطور که تو سایت خوب بازی نوشته قابلیت احضار حیوانات و یا تبدیل شدن به حیوانات و استفاده از جادوهای قوی در مبارزات رو داره.به نظرم کلاس قوی ای هست.

wizard : این هم همون کلاس جادوگر هست که تبحر در استفاده از انواع جادو ها برای مبارزات راه دور و نزدیک داره و بیشترین دمیج رو میتونه تو مبارزات بزنه ولی خوب قاعدتا جون کمتری نسبت به بقیه داره و صدمه پذیریش بیشتره.

تو این بازی هر کاراکتر دارای 4 قدرت هست : strenght - vitality - magic - dexterity
تو این بازی با هر بار لول آپ به شما 5 تا اسکیل پوینت داده میشه و شما میتونید این 5 تا پوینت رو روی این تواناییها بذارید و کاراکترتون رو قدرتمند تر کنید.
این هم توضیحات این تواناییها که دیگه ترجمه نکردم.فکر نمیکنم چیز سختی باشه راحت متوجه میشید.

Strength (STR) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Physical attack power increases
Physical defensive power increases

Vitality (VIT) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Increases Maximum Health Points
HP recovery speed increases
HP recovery speed increases when meditating
Increases a little physical and magical defense

Magic (MAG) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Increases Maximum Mana Points
Increases Magic attack power
MP recovery speed increases
MP recovery speed increases when meditating

Dexterity (DEX) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Range attack power increases
Hit ratio increases
Agility +1 = Attack Rating +10
Evasion ratio increases
Agility +1 = Dodge Rating +10
Physical and magical critical ratio increases.
(Your critical rate is raised by 1% per every twenty Agility) Critical chances will double your attack damage.

خوب حالا میریم سراغ امکانات بازی :

1 - حراجی : در این بازی شما میتونید آیتمهای خودتون رو برای فروش به دیگران بذارید یا با قیمت ارزانتری از دیگران بخرید.برای این کار باید پیش یک npc که مخصوص اینکار است در بازی بروید.

2 - crafting یا شغل : یکی از امکانات فوق العاده این بازی که من در بازیهای فری دیگه ندیدم همین امکان crafting هست.شما میتونید در بازی خودتون سلاح - زره - کلاه و .... رو تولید کنید و شاید از سلاحهای آماده موجود در بازی هم بهتر باشن ولی برای این کار اول باید شغلش رو یاد بگیرید.
شغلها عبارتند از :
Blacksmith : میتونید سلاح هایی اعم از شمشیر - تبر - نیزه و ... رو بسازید
Tailoring : میتونید تمام انواع زره ها و وسایل دفاعی رو بسازید
Jeweller : میتونید انواع جواهرات و گردن بند و دستبند و... بسازید
Apothecary : میتونید انواع طلسم ها و جادوها رو بسازید
خوب همه این شغل ها پیش نیازهایی دارن که خودتون تو بازی باید برید و کوئستهای مربوطه رو انجام بدید و شغلها رو یاد بگیرید.

3 - لیست دوستان : میتونید تو این صفحه لیست دوستان و اعضای گیلدتون رو ببینید و با اونها چت کنید

4 - Genie : یه چیزی تو مایه های pet هستش که باید تو بازی به دست بیارید و مثل اینکه لول آپ میشه و element ها رو کنترل میکنه.متاسفانه چیز زیادی متوجه نشدم.میتونید خودتون تو راهنمای خود سایت مطالعه کنید

5 - Imbue : بعضی سلاحها یا کلا آیتمها دارای اسلاتهایی هستن که که میتوان الماسهایی که دارای قدرتهای مختلفی هستند و در بازی به دست می آیند رو به آنها چسباند تا سلاح یا آیتم قوی تری به دسا آید.

6 - ازدواج : در این بازی قابلیت ازدواج وجود داره.برای ازدواج پیش نیازهایی وجود داره مثل اینکه یکی مذکر و دیگری مونث باشه و هر دو بیشتر از لول 20 باشن و ...برای جزئیات بیشتر به راهنمای سایت مراجعه کنید.

7 - Mount : مونت ها حیوانات و یا وسایلی هستند که به شما کمک میکنند با سرعت بیشتری روی نقشه بازی حرکت کنید.مونت ها تو این بازی واقعا از تنوع خوبی برخوردارن.چند نمونه از اونها رو تو این عکسها میبینید.

8 - Pet : پت ها حیواناتی هستند که تو بازی و تو مبارزات به شما کمک میکنن و میتونن لول آپ شن و قوی تر بشن.پت ها هم از تنوع فوق العاده خوبی برخوردارن تو این بازی

9 - player shop : میتوندی وسایلتون رو بفروشید

10 - player storage : میتونید وسایلتون رو توی انبار یا بانک ذخیره کنید.برای این کار تو بازی باید برید پیش انباردار.

11 - pvp : یکی از کاملترین بخشهای این بازی pvp اون هست که سیستم جالبی داره.من دقیق این قسمت رو متوجه نشدم ولی مثل اینکه از لول 30 به بعد شما میتونید وارد حالت pk بشید و با بازیکنای دیگه مبارزه کنید تو این حالت تو اکثر جاهای نقشه میتونید با بازیکنهایی که pk هستند مبارزه کنید ولی بعضی جاهای نقشه نقاط امن هستن و کسی نمیتونه به شما حمله کنه یا اگه شما تو این حالت نباشید باز هم نمیشه به شما حمله کرد.
نام بازیکنها با چند رنگ مشخص میشه :
آبی : بازیکنهایی که بنا به دلایلی نمیشه بهشون حمله کرد.تازه کار بودن یا لول پایین یا ...
سفید : بازیکنهای بی آزار که تازه وارد pk mode شدن
صورتی : بازیکنهایی که بازیکنهای دیگه زیادی رو کشتن و باید ازشون دوری کرد یا خیلی حرفه ای بود که اونا رو کشت
قرمز : بازیکنهای حرفه ای pvp که بازیکنهای زیادی رو به قتل رسوندن و در صوذت کشتنشون تجربه خیلی خوب و آیتمهای خوبی به دست میارید.اگه شما رنگتون قرمز باشه و توسط بازیکنای دیگه کشته بشید ممکنه تجربه و آیتم از دست بدبد.
جریمه مردن تو این بازی هم طبق جدول زیر هست

البته pvp جزئیات خیلی زیادی داره که من چون هنوز بازی نکردم ازش اطلاع ندارن.انشالله بعد از بازی کردن به کمک بچه ها این راهنما رو تکمیل تر میکنیم.

12 - Refining : به این وسیله میشه سلاح رو بدون اینکه عوض کرد قویتر کرد.به وسیله یه npc تو بازی انجام میشه.

13 - Territory wars : یکی از امکانات کم نظیر یا میتونم بگم بی نظیر این بازی جنگهای منطقه ایست.
نقشه بازی به 44 ایالت تقسیم شده و هر ایالت نیز به سه منطقه تقسیم شده.هر منطقه در اختیار یک گیلد هست و گیلدها میتونن به مناطق گیلدهای دیگه حمله کنن و مناطق و ایالتهای اونها رو تصاحب کنن و جنگهای بسیار خونین و جذابی تو این قسمت از بازی رخ میده.
البته برای اعلان جنگ قوانین خاصی وجود داره.هفته ای یک بار گیلد شما میتونه به یک منطقه حمله کنه ...
جزئیات بیشتر رو تو راهنمای سایت بخونید.

حالا چند تا عکس از محیط بازی :

البته این بازی جزئیات بسیار بسیار زیادی تو هر قسمتش داره و تا بازی نکنید دستتون نمیاد.من هم تا جایی که تونستم توضیحات رو دادم.اگه کم و کاستی داشت به بزرگی خودتون ببخشید.

hadi_gamer
19-07-2009, 18:59
اگه موافقید یه تاپیک برای perfect world بزنم؟

I3 E L O \/ E D
19-07-2009, 19:16
اگه موافقید یه تاپیک برای perfect world بزنم؟

بلی! موافقیم!

hadi_gamer
19-07-2009, 19:31
تاپیکperfect world رو زدم.
بچه ها هر نظر و پیشنهاد یا صحبتی در مورد perfect world دارید تو تاپیک خودش ادامه بدید.

bersam
19-07-2009, 19:37
بله ... !!! البته خب خدا وكيلي حيف نيست ادم روهان رو وسط كار دانلودش رو قطع كنه ؟؟؟
مثل اين كه بازي خيلي جذابيه ! البته ما كه سيستم بالايي نداريم ! ولي خب محيطش به صورت خيلي زيبايي طراحي شده !

alizshah
19-07-2009, 21:22
هان ! اي بابا ! خب من اينو زياد بازي نميكنم ! جزو بازي هاي اكشن اول شخص هست ! مثل كانتره ! من بيشتر ترجيح مي دم بازي هاي ادونتور و RPG ها و استراتزيك رو انجام بدم ! تا اين جور بازي هاي FAST rush ! رو !!! : دي

از اطلاعات RPG معمولمه :D
اصلا تو RPG بازی کردی ؟

اقا بیاید یه دست بزنیم من منتظرم

bersam
22-07-2009, 22:25
خب بيا بالا !!! مثل اين كه به زودي باهات كار داريم !! D: !!
خب علي اين PWI رو دانلود كرد ... ولي خب مثل اين كه اين هم خوب نبوده ! البته مي كم من دارم دانلود مي كنم تا ببينيم جي ميشه !
Rohan هم كه خرابه ... من يكي كه حاضر نيستم دوباره دانلودش كنم !!!
و اما Rappelz يا Runes of Magic ؟؟؟
البته مي كم ! من خودم شخصا از خصوصيات PWI بدم نمي اد ... احتمالا فردا شب دانلودش تموم بشه ... ولي خب ! به هر حال يه بازي بعدي هم در نظر داشته باشيم بد نيست ! (:

mhv_kntu
26-07-2009, 02:06
به به تاپیک ما مثل اینکه در حال گسترش در فروم های دیگه هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن نمی خواستم جایی غیر p30world این مطالب رو بذارم ولی مثا اینکه بقیه خودشون با اجازه خودشون این کار رو می کنن!!!؟
جالبیش اینه که یه منبع هم ذکر نمی کنن و اون رو به اسم خودشون تموم می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به جای نقطه چین ها هم باید anime paradise .com رو بدونه فاصله بذارید!؟

mhv_kntu
26-07-2009, 02:09
من به زودی وقت کنم 2 تا بازی دیگه دارم معرفی می کنم. فعلا با دایال آپ دارم کار می کنم و ارسال پست سنگین با دایال آپ خیلی سخت و ریسکی هست.

alizshah
26-07-2009, 12:20
شما برو اونجا و ادرس این تاپیک رو بده و بگو تمام مطالب رو خودم نوشتم (حتما این کارو بکن)

bersam
26-07-2009, 13:25
بله ... حاجي هر موقع رفتي بكو من هم ميام اون جا بزنيم فك و مكشون رو داغون كنيم .......

hadi_gamer
26-07-2009, 13:29
به به تاپیک ما مثل اینکه در حال گسترش در فروم های دیگه هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن نمی خواستم جایی غیر p30world این مطالب رو بذارم ولی مثا اینکه بقیه خودشون با اجازه خودشون این کار رو می کنن!!!؟
جالبیش اینه که یه منبع هم ذکر نمی کنن و اون رو به اسم خودشون تموم می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به جای نقطه چین ها هم باید anime paradise .com رو بدونه فاصله بذارید!؟
تاپیکش نیست مثل اینکه پاک کردن.
aniime نیست anim باید بنویسی.

hadi_gamer
26-07-2009, 13:30
mhv ما داریم perfect world بازی میکنیم.تو هم بیا.

mhv_kntu
26-07-2009, 20:59
شما برو اونجا و ادرس این تاپیک رو بده و بگو تمام مطالب رو خودم نوشتم (حتما این کارو بکن)
رفتم به طرف قوانین و مقررات یاد دادم البته از طریق مدیر سایتشون چون طرف مدیر انجمن بازی بود!!!
شدیدا عذرخواهی کرد بابت این کار و گفت برادرم این کار رو کرد و از یوزر من استفاده کرد!!!!!!؟؟

برای دانلود بازی perfect world به مشکل برخوردم باید حتما برم از دانشگاه دانلود کنم.
در ضمن هنوز دارم GW رو دانلود می کنم:D

bersam
26-07-2009, 21:01
GW كدومه ؟؟؟

hadi_gamer
26-07-2009, 21:10
ببین perfect world رو حتما از سایت خودش بگیر.از سایتای دیگه نگیریا.ما از جای دیگه گرفتیم کار نکرد دوباره مجبور شدیم از سایت خودش بگیریم.همون 4 قسمتیه رو بگیر.

Maste^Bazy
01-08-2009, 14:56
سلام من يه سايتي معرفي ميكنم ليست تمام بازيهاي free را گذاشته اينجا تو هر سبكي موفق باشيد.

bersam
01-08-2009, 15:12
سلام من يه سايتي معرفي ميكنم ليست تمام بازيهاي free را گذاشته اينجا تو هر سبكي موفق باشيد.

حاجي جان مثل اين سايت ها زياد هست !!! D: !!! ولي مهم اينه كه تمام اينا انكليسي هست ! و ريويوي اينا هم اعتمادي نيست(هر بازي كه بهشون بول بده ميشه عالي !!!) بيشتر توي فوروم هاي كيم بكرديم و ريويو ها رو بيدا بكنيم بهتره !!!!
تازه رفقا اين جا به فارسي هم ترجمه مي كنن !!! ديكه بهتر از اين تابيك !!! كلش با اون سايتي كه شما كذاشتي برابري مي كنه !!!:27:

Telenord
15-02-2010, 17:40
Allods Online

این بازی رو یکی از بچه ها بهم معرفی کرده و میگه جالبه چند تا ویدئو هم که از بازی دیدم جالب به نظر میرسید و نوآوری هایی هم داشت ...اگه درباره این بازی هم اطلاعاتی دارین بزارین .

( تایپک 199 روز قبل بالا میاد:D ولی ارزششو داره خاک نخوره چون تایپک خوبیه ) .

hosein67
25-02-2010, 15:34
سلام کدوم یکی از این بازی هارو دانلود کنم که حجمش زیاد نباشه مثلا 3 گیگ نباشه با سرعت 128 هم بشه بازی کرد شما نظرتون چیه کدوم بازیو دانلود کنم؟

mhv_kntu
02-03-2010, 16:19
Allods Online

این بازی رو یکی از بچه ها بهم معرفی کرده و میگه جالبه چند تا ویدئو هم که از بازی دیدم جالب به نظر میرسید و نوآوری هایی هم داشت ...اگه درباره این بازی هم اطلاعاتی دارین بزارین .

( تایپک 199 روز قبل بالا میاد:D ولی ارزششو داره خاک نخوره چون تایپک خوبیه ) .
این تاپیک بالا موندنش خیلی سخته !! چون معرفی و توضیح بازی ها کار سختیه و نیاز به تسلط به زبان و سرچ زیاد داره.
معمولا کسایی که این کار رو می کنن و review به زبان فارسی تهیه می کنن و نقد می کنن از سایت مربوطه و یا مجله مربوطه مبالغی رو دریافت می کنن و کارشون این هست .

mechin war chiften
18-05-2010, 17:40
احوال برو بچز فروم

خوب بعد از گشتن 3 ساعته فرومتون رو پیدا کردم چون قبلا این مطلب رو خوانده بودم ولی نمیدونستم کجا چون برق رفت:31:

و بعد به بازی metin2 مشغول شدم ولی با دیدن این تاپیک و بازی های داخلش دیدم بازی های قشنگ تری هم هست :8:
البته با این اینترنتی که من دارم 64:19::19: نمیشه با سرعت دانلود کرد ولی خب یه درخواست دارم از همه برو بچز
بگید بابا تو کدوم بازی رفتید تا ما هم بیایم:10: یه قبیلهای اتحادی گروهی چیزی بابا .تا وقتی که داشتم این مطالب از صفحه 1 تا 16 میخواندم و چشمام تقریبا اینطوری شده الان:18:
فهمیدم هنوز تصمیم نگرفتید به کدوم بازی برید قربون دست همه برادرا و اجی ها تکلیف روشن کنید که ما بزاریم به قول معروف زیر دانلود:46:
ولی یکی از دوستای من که قبلا روهان بازی میکرده میگه اولاش خیلی بد بود ولی اخرای کار میگفت هر روز یه چیز جدید میومد و حتا 1 نفر داخل بازی مثل یه نفر دیگه نبود چون خیلی جهان بزرگی داره و...
به نظر من هم همون بهتره :27:
ولی خب بازم انتخاب با بزرگترای مجلس
خیلی حرف زدم نه؟؟؟؟؟ شرمند اخه خیلی پر حرفم ولی خراب رفیق:10::40::40:

به هر حال بهم بگید کدوم بازی؟؟؟؟؟؟

hadi_gamer
18-05-2010, 19:43
الان بچه هایی که فری بازی میکنن shaiya رو بازی میکنن.میتونی بری تاپیکش رو ببینی.
perfect world international هم قشنگه.تاپیکش هم هست.

mhv_kntu
18-05-2010, 22:14
جون هر کی دوست دارین این تاپیک رو بالا نیارین !
تصمیم گرفته شد lol همون shaiya و perfect world بازی می کنیم !
اکثر این بازی هایی که معرفی شده مسکل گرافیکی دارن یعنی کسی که بازی های روز مثل crysis رو بازی کرده عمرا نمی تونه گرافیک این بازی ها رو تحمل کنه . تو اینا shaiya و POW بهتر هستن .
البته اگه می تونین پول بدین و بازی free نکنین که کلی بازی خوب هست !

unicorn-ir
04-06-2010, 20:12
Trophy Manager

تروفی منیجر بازی مربی‌ گری فوتبال آنلاینه که از لحاظ امکانات طراحی و خیلی‌ چیزای دیگه از بازی‌های مشابه مثل هتریک خیلی‌ جلو تره.

فقط به علت تبلیغات نا‌ مناسب تو ایران زیاد جدا نیفتاده و الان لیگ ایران تو این بازی در حال مرگه.

این بازی به زودی به بازی‌های فیسبوک اضافه می‌شه. امیدوارم که با اضافه شدن تیم‌های ایرانی‌ جدید بتونیم تیم ملی‌ خوبی‌ داشته باشیم

به شدت به کاربر خوره فوتبال و بازی احتیاج داره این سایت. الان بهترین وقت برای عضو شدن تو سایت هست. چون ب`د از ۲ فصل موفق می‌تونین به لیگ برتر صعود کنید

A.Fire
10-07-2010, 22:51
آقا این Runes of Magic تاپیک اختصاصی نداره؟

keb
11-07-2010, 11:19
یه تشکر دستی از mhv_kntu

یه مشکلی داره تاپیک. صفحه ی اول اون قدر عکس داره که سه ساعت طول میکشه بیاد بالا. خواهش یه خورده کمش کنین.

mhv_kntu
18-07-2010, 11:57
یه تشکر دستی از mhv_kntu

یه مشکلی داره تاپیک. صفحه ی اول اون قدر عکس داره که سه ساعت طول میکشه بیاد بالا. خواهش یه خورده کمش کنین.
تاپیک مشکلی نداره. مشکل از اینترنت ذعالی ایرانه.
چون این بازی ها قدیمی شده و ارزش بازی ندارن دیگه وقت گذاشتن روشون بیخوده بعلاوه وقتی 3 ساعت طول می کشه صفحه اول تاپیک رو باز کنین با این کانکشن هیچ کدوم از این بازی ها رو نمی تونین انجام بدین.

kamran987456
06-07-2011, 11:49
خب تصمیم گرفتم این تایپک زیر خاکی رو بیارم بالا چون الان کسانی که تو تابستون میخوان وارد دنیای بازی انلاین free بشم (مثل من ):19:همه سر در گم موندن
اوایل همه یا shayia یا perfect world بازی میکردند اما حالا دیگه تایپک این بازی ها هم خوابیده
حالا من از دوستان درخواست دارم هر کی پایه است یه بازی رو شروع کنیم و تا اون مراحل بالا هم ادامه بدیم
در ضمن 2 بازی جدید هم معروف هم free 2 play شدن
age of conan که ظاهرا گرافیک خفنی داره
و team fortress 2 که خیلی باحاله

حالا واقعا اگه کسی پایه است اعلام کنه بازیو رو انتخاب کنیم و شروعش کنیم :10:

Little Sparrow
06-07-2011, 12:16
اگه بازی های انتخاب شده خوب بود منم میام.

kamran987456
06-07-2011, 12:21
اگه بازی های انتخاب شده خوب بود منم میام.
خب شما بازی مورد نظرت چیه ؟
اون lord of rings خوبه ولی ایرانی هیچکی نمیاد چون حجمش خیلی بالاست واسه دانلود

Little Sparrow
06-07-2011, 12:42
jade dynasty چطوره؟2گیگ هست حجم نسبتا خوبی داره.

Iloveu-ALL
06-07-2011, 13:06
آقا من همین تازگی می خوام بدم یکی واسم دان کنه هر گیگ 400 تومان
به من بگید کدوم بازی میرید تا ما هم بیاهیم همونو بازی کنیم!!

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

کامران Eminem من پایه هستم فقط تو بگو چی بازی بریم بکنیم؟؟

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

کامران می تونی بری چندتا سایتی که بلدی سر بزنی که بعد ار wow چه بازی های طرفدار دارن free 2 play بعد بیای با هم بریم همون بازی رو بکنیم
پایه هستی یا نه؟؟

kamran987456
06-07-2011, 13:30
آقا من همین تازگی می خوام بدم یکی واسم دان کنه هر گیگ 400 تومان
به من بگید کدوم بازی میرید تا ما هم بیاهیم همونو بازی کنیم!!

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

کامران Eminem من پایه هستم فقط تو بگو چی بازی بریم بکنیم؟؟

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

کامران می تونی بری چندتا سایتی که بلدی سر بزنی که بعد ار wow چه بازی های طرفدار دارن free 2 play بعد بیای با هم بریم همون بازی رو بکنیم
پایه هستی یا نه؟؟
خب تا حالا 3 نفر اعلام امادگی کردن
والا من خودم زیاد تو این بازی ها وارد نیستم فقط یکم تجربه با shayia دارم یکمی هم 4story بازی کردم
تا اونجایی که من میدونستم خیلی ها از rpg باز ها این 2 تا رو بازی میکنن
1-aion
2-age of conan
که هنوز اولی free نشده ولی دومی به تازگی ها فری شده

به نظرم ما باید یه بازی انتخاب کنیم که اولا گرافیکش خیلی ضایع نباشه
دوما ای پی ایران رو تحریم نکرده باشن
سوما با پینگ پایین هم بشه بازی کرد
چهارما چون ما ایتم های های پولی بازی رو نمیخریم و فقط فری داریم بازی میکنیم
شرایط بازی طوری نباشه که ما هر چه قدر هم تلاش کنیم نتونیم به کسانی که ایتم ها رو با پول می خرن برسیم
مثلا shayia در این مورد خوب بود ((هر چند تو اخرای بازی اختلاف بین free و premium خیلی زیاد می شد ولی میشد بازی کرد))

من که خودم خیلی دوست دارم shayia رو دوباره شروع کنم و پیشنهادم یا shayia هست یا age of conan
کاربر jhonny هم jade dynasty رو پیشنهاد دادن
حالا پیشنهاد شما چیه ؟
حالا من این 3 بازیو یه تحقیقی میکنم ببینم چطورن

از rpg باز های کهنه کار هم اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم ((هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :31:)

Little Sparrow
06-07-2011, 14:00
shayia خوشم نمیاد من نمی دونم چرا.
یه سر به اینجا بزنید لیست MMORPG ها هست.امتیاز داده و نقد کرده.

من هنوزم شخصا نظرم روی Lord Of The Rings هست.

kamran987456
06-07-2011, 14:02
تا اونجایی که من فهمیدم
jade dynasty تقریبا مثله همون shaiya هست مثل نقشه یا مواردی از گیم پلیش
فقط گرافیکش یکم از شایا کمتر هست
حجم 2 بازی هم به نسبت مناسبه و قابل دانلوده
Age of conan کلا گرافیکش از این 2 تا خیلی بهتره و به نظر گیم پلی و سختی بازی هم از 2 تای قبلی بیشتره
ولی حجمش خیلی زیاده (حدود 8 گیگ تورنت هست و تازه معلوم نیست چقدر اپدیت میخواد )
تفاوت کاربرای معمولی و پرمیموم هم تو این عکس نوشته
حالا نظر شما چیه ؟شایا رو شروع کنیم یا jade dynasty ?

اینم سایت هر 3 بازی

kamran987456
06-07-2011, 14:12
shayia خوشم نمیاد من نمی دونم چرا.
یه سر به اینجا بزنید لیست MMORPG ها هست.امتیاز داده و نقد کرده.

من هنوزم شخصا نظرم روی Lord Of The Rings هست.
اخه اون لیست کامل نیست حتی بازی های بزرگی مثل همین age of conan یا lord of the rings رو نقد نکرده

Little Sparrow
06-07-2011, 14:18
اخه اون لیست کامل نیست حتی بازی های بزرگی مثل همین age of conan یا lord of the rings رو نقد نکرده

این 3 تا رو پیدا کردم.

Iloveu-ALL
06-07-2011, 14:21
Runes of Magic بازی خیلی خوبیه

Little Sparrow
06-07-2011, 14:28
Runes of Magic بازی خیلی خوبیه
مثل اینکه ای پی خاورمیانه رو بن کردن.:13:

kamran987456
07-07-2011, 07:14
یعنی هیچ کس دیگه نمیاد شروع کنیم ؟
من از دیروز jade dynasty , shayia , lord of the rings رو گذاشتم اپدیت بشن
هر کدوم رو شروع کنین من هستم فقط یکم سریعتر

kamran987456
08-07-2011, 11:12
????????????????????????

Little Sparrow
08-07-2011, 12:01
lord of the rings رو پایم.:5:

Dante May Cry M
21-07-2011, 08:38
اینم یه نگاه بندازید :31:

moz
20-08-2011, 23:27
اینم یه نگاه بندازید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر مياد بازيش حالت PVP نداره
كلا من از بازي هايي كه PVP ندارن زياد خوشم نمياد :دي

darkshahab
01-11-2012, 21:02
کسی اینجا
tlaisman onlion یا talisman of world بازی کرده؟

yakimura sanada
01-12-2012, 17:37
اگه دنبال یه بازی آنلاین خوب فوتبالی می گردید من به شما goalunited.org رو معرفی می کنم.