PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمونه کار های من «reza2kn»

reza2kn
10-07-2009, 18:05
سلام به همه دوستان عزیز و استادان افتر:11:
یه چند تا کلیپ ساختم خواستم اینجا بزارم و نظر شما رو بدونم. البته خیلی کوتاه و معمولی هستن ولی ممنون میشم نظزتون بدونم:10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

specter-1369
10-07-2009, 20:09
خیلی خوبه دوست عزیز موفق باشی

reza2kn
11-07-2009, 22:27
ممنون داداش گلم. نظر لطفته:10::40:
اینم یه کار خیلی خوف و خفن از خودم که خیلی خیلی وقت براش گذاشتم امیدوارم که خوشتون بیاد.نظر یادتون نره !!!!!!!!!
یه عکس از کلیپ:

فرمت wmv با حجم 200 کیلوبایت

Javad_Ed
11-07-2009, 23:20
میشه در یه آپلود سنتر دیگه مثله پرشین گیگ یا رپید!بزارید؟
ممنون

masoudtr
11-07-2009, 23:43
دوست عزیز خسته نباشی
اگه یک شمایی از کارت را هم بصورت آموزش بگذاری خیلی خوب میشه
نه اینکه خط به خط بخوای اموزش بدی
بلکه همین که بگی مثلا برق کف دست را با فلان نرم افزار و فلان پلاگین درست کردم خیلی مفید است

reza2kn
12-07-2009, 13:12
داداشا از همتون ممنونم. عزیزم شرمنده نمیتونم تو هیچ جا آپلود کنم جز اونجا . عزیزانی که دانلود کردن لطف کنن آپ کنن. من مشکل دارم با آپ. ین آدرس هم هستا دانلود رو بزنید سمت چپ

خدمت داش مسعود هم عرض کنم که با افتر افکت هست. پلاگین اضافه هیچی استفاده نکردم. اون گویی که کف دستش هست یه چند تا ماسک دایره ای ساختم و بهش Fractal Noise دادم.یه Advanced Lightning هم توش گذاشتم آخرشم رنگش و عوض کردم. اون رعد آخری رو هم بازم یه Advanced Lightning هست که خیلی بزرگه و سه بعدیه با یه کمرا آوردمش اونجا. بعد پری کامپوز کردم. و خودم فریم فریم حرکت این آخری رو درست کردم. کلا فکر کنم 10 تا فریم هست. تو 4 تا فریم از دست اون میاد بیرون. 2 فریم همینجوری داره میزنه. دوباره تو 4 تا فریم از دستش خارج میشه و به طرف دوربین میاد. ببخشید اگه بد گفتم. بلد نیستم یاد بدم. حالا اگه خواستین اینم لینکه آموزشیش :

حالا نظرتون رو نگفتینا!!!!

Animators
12-07-2009, 14:07
الان دارم آپ می کنم .... یه 50 دقیقه دیگه تمومه......

ngrm
12-07-2009, 14:08
SALAM karet alie20

B i B A K
12-07-2009, 14:11
طرح های خیلی خوبی بود :46:
موفق باشی |

اینم آپلودی که خواسته بودی |

reza2kn
12-07-2009, 15:07
B i B A K جان دستت درد نکنه:40::40::11::10:
خیلی ممنون از همه عزیزانی که نظر دادن.:11: سعی می کنم کارهای بهتر هم بذارم. یه چند تا کار دیگه هم دارم روم نمیشه اونا رو بذارم.:31: یکم آماتوریه. البته ما همین الانشم آماتوریما.ولی به هر حال اونا بدترن . سعی می کنم کارای جدید و خوب کنم و بذارم اینجا.:8: . ایشالا 2 مرداد کنکور میدیم. تموم شه . بیشتر وقت برای افتر دارم. بقیه هم اگه کاراشون رو بذارن ما هم خوشحال میشیم:40:

reza2kn
12-07-2009, 21:04
بفرمایین اینم تقدیم به همه بچه های باحال اینجا:10::11::11:

سوپر من در شیراز!!!!:18:

کلیپ

نظر یادتون نره.:11::10:

masoudtr
12-07-2009, 21:21
بفرمایین اینم تقدیم به همه بچه های باحال اینجا:10::11::11:

سوپر من در شیراز!!!!:18:

کلیپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنظر یادتون نره.:11::10:
من که با این یکی خیلی حال کردم مخصوصا افکت های صدایی که برای نشون دادن سرعتش و حرکتش گذاشته بودی خیلی خوب بود

reza2kn
12-07-2009, 21:33
ممنونم داش مسعود:10:. با این نظراتتون من انرژی می گیرم که هر روز بسازم.:19: راستی اینم بگم که اگه لهی میبینید تو ویدئو به صاف و صوفی خودتون ببخشید:13::46: چون با گوشیم فیلم رو گرفتم. :40::40: منتظر نظرات بعدی هستم و منتظر ویدئو های بعدی باشید.:8::5::31:

Javad_Ed
13-07-2009, 02:02
سلام
دو تای آخر رو دیدم
قشنگ بودند
مخصوصا آخری
ممنون

reza2kn
13-07-2009, 11:25
سلام به همه عزیزان. ممنونم از نظراتتون:40::11:
اینم 2 تا کار جدید که در واقع یه دونه هست با 2 شی مختلف انجامش دادم:8:
به دل خودم زیاد نشست. امیدوارم شما خوشتنون بیاد:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم خوشتون بیاد و بازم با نظراتتون روحیه ساخت ویدئو های بعدی رو هم بهم بدید و چون من که برای کنکور نمی خونم شما دعا کنید شاید با دعای شما قبول شدیم:31:

Javad_Ed
15-07-2009, 09:58
ممنون دوست عزیز
قشنگ بودن:11::40:

masoudtr
15-07-2009, 10:12
خیلی جالبه
میگم اگه حوصله داشتی یک تاپیک باز کن و آموزشش هاش را بگذار خیلی مشتری خواهد داشت

reza2kn
15-07-2009, 11:26
سلام به همه دوستان عزیز خودم:40::10:
ممنون از نظراتتون. ولی بی زحمت سعی کنید که اشکال هامو بگید. چون من 100% کار بی عیب ندارم.
واینکه برای تاپیک هم چشم. فقط الان سرم زیادی شوغه و وقت ندارم. کنکور هم دارم تازه:31::27: کنکور و که بدم ایشالا میزنم تو کار افتر تمام وقت:19:.یه مژده هم بدم دیروز می خواستیم این ویدئو رو بسازیم. ولی نشد. ایشالا امروز درستش می کنیم. ویدئو زانیار (تفره نرو) رو دیدین؟؟؟ مرده میاد تو همین جوری چند تا از خودش دم درن. چندتاشون تو آشپزخونه . چندتاشون دارم بازی می کنن و ..... دارم یه اونجوری می سازم:5::11:

kamyfares
17-07-2009, 03:22
با سلام خدمت داداش رضا و بقیه دوستان عزیز.
راستش من تازه با AE کار میکنم ولی چون قبلا با نرم افزارهای پریمایر و کومبوزشن و ... کار کرده بودم یاد گرقتن AE برام کمی راحت تر بود.
داداش رضا جان من یه خواهشی که ازت دارم اونم اینه که اون کلیپ اولیت هست که عکس یاس توشه و اون رویش گل , خواستم ببینم اون رویش گل چطوری درست کردی آخه کل اینترنتو بهم ریختم نتونستم آموزششو پیدا کنم.
یعنی خیلی برام مهمه. اگه میشه آموزش اون گل رو برام بزاری خیلی خیلی ممنون میشم.
در ضمن تو خود AE ساختی یا یه پلاگینیه که این کارو انجام میده؟

kamyfares
17-07-2009, 03:35
تو چن تا از پستا خوندم که نوشته بودن گل رو تو فتوشاپ درست میکنیو امپورت میکنی به AE و تو AE یه افکتی میدیو تمام.
خواستم ببینم اینطوریه؟
اگه اینطوریه اون افکتی که از پایین شروع میشه و تک تک ساقه هارو باز میکنه رو معرفی کن که چه افکتیه؟

masoudtr
17-07-2009, 08:50
این افکت گل حاضر و آماده است و کسی درستش نکرده
فکر کنم جواد جان لینک دانلودش را گذاشته
یک موقعه نری درستش کنی دی:

kamyfares
18-07-2009, 01:24
ممنون مسعود جان بخاطر راهنماییت.
آخه براشهای گل فتوشاپ زیاده هر طرحی که خواستی فقط مونده همون افکتی که از ریشه شروع میکنه و تک تک ساقه هارو انیمیت میکنه.
یعنی با هیچ برنامه ای نمیشه اینارو ساخت؟
پس اگه کسایی که اینارو درس میکنن جطوری و با چه برنامه ای میسازن؟
نمیشه که دستی و فریم به فریم نقاشی کنند !!!
من مطمئن هستم که طرحاش از براش های فتوشاپه و فقط موند انیمیتش که نمیدونم با چه نرم افزاری این افکت رو میدن؟
من خودم تو چن تا از این سایتا (مخصوصا سایتای فروش CD)نوشته بودن که آموزش های AE و آموزش رویش گل و گیاه با AE.
مسعود جان ببخشید که همش سوال کردم.
بچه ها کمکم کنید خیلی به اینا احتیاج دارم.

Javad_Ed
18-07-2009, 07:40
ممنون مسعود جان بخاطر راهنماییت.
آخه براشهای گل فتوشاپ زیاده هر طرحی که خواستی فقط مونده همون افکتی که از ریشه شروع میکنه و تک تک ساقه هارو انیمیت میکنه.
یعنی با هیچ برنامه ای نمیشه اینارو ساخت؟
پس اگه کسایی که اینارو درس میکنن جطوری و با چه برنامه ای میسازن؟
نمیشه که دستی و فریم به فریم نقاشی کنند !!!
من مطمئن هستم که طرحاش از براش های فتوشاپه و فقط موند انیمیتش که نمیدونم با چه نرم افزاری این افکت رو میدن؟
من خودم تو چن تا از این سایتا (مخصوصا سایتای فروش CD)نوشته بودن که آموزش های AE و آموزش رویش گل و گیاه با AE.
مسعود جان ببخشید که همش سوال کردم.
بچه ها کمکم کنید خیلی به اینا احتیاج دارم.
برای انیمیت کردن :

ali_nioton
18-07-2009, 16:40
والا تو فلش خیلی راحت میشه این گل ملا رو ساخت

کافیه یه عکس بزاری و چند تا ماسک روش بندازی

reza2kn
18-07-2009, 17:09
سلام داداش خیلی خیلی شرمنده یه مدت نبودم:41:. عزیز برای اون گل ها اون ها آماده هستن:11:. یعنی ویدئو آماده. خود گل برای خودش می رویه! :8:من فقط یه Glow بهش دادم و رنگش و Mode رو تغییر دادم. همین. بابت اون ویدئو هم که قولشو داده بودم شرمده. فعلا به مشکل برخورده!!!

kamyfares
19-07-2009, 18:42
جواد جان از تو بخاطر لینک و علی جان و رضا جان از شما هم بخاطر راهنماییتون ممنونم.
داداش علی در مورد راهنماییت باید بگم که من همونی رو گفته بودی رو تو AE انجام دادم و از effect>translation>liner wipe رو بهش دادم ولی خیلی تابلو درامده 200 کیلوبایته دانلودش کن ببینش.
من فکر میکنم که باید یه پلاگین مخصوص داشته باشه.
علی جان اگه بلدی این کارو تو فلش انجام بدی آموزششو بزار بقیه هم یاد بگیرن.

Reza82N
19-07-2009, 20:42
ایول باحال بود نخسوزن آخریش

kamyfares
20-07-2009, 23:38
بابا کجاش ایول داشت داداش !!!!!؟؟؟؟؟
خیلی خیلی تابلو بود.
اگه داداش رضامون آموزش اون کلیپ FlyBy (همون پرواز) رو بزارن خیلی خوب میشه تا همه یاد بگیرن.
حداقل راهنمایی کنند که افکتی که خودشو از زمین جدا میکنه کدوم افکته؟
داداش ای کاش آموزش تک تک اون کلیپاتو بزاری ما ابتدائی ها هم یه چیزی یاد بگیریم.(مخصوصا اون پرواز)

reza2kn
21-07-2009, 12:54
سلام به همه دوستان گلم:10:
بازم شرمنده که خیلی خیلی دیر میام. چون جمعه کنکور دارم . برام دعا کنید قبول شم:19:
داش من دستت درد نکنه برای اون گل ها ولی یه مشکلی که هست.:13: این هست که میدونمLeanear Wipe دادی بهش. ولی مثل این میمونه که یک سولید مشکی رو از روش ببری بالا :46:. یکم ضایع شده. بازم میگم که این نه هیچ افکتی میخواد.نه هیچ پلاگینی . نه هیچ کاری.:19: یه محصول هست به اسم Evolution که همه جااز جمله همین سایت گیر میاد.:8: توش انواع گل ها از نوعی که من استفاده کردم تا ریشه انگور و همه جور مدل و فلش های قشنگ (منظورم پیکان هستا از فلش) توش هست با کیفیت و سایز بالا و فیلم هست.:8: بک گراند هم نداره . خیلی هم مناسبه. شما یکی شو که دوست داری میندازی تو پروجت اون برای خودش رویش می کنه نیاز به هیچ کاری نیست.:8:
راجع به آموزش ها هم اینکه من خودم این راه ها رو ابتکاری انجام ندادم :46: از روی آموزش بوده. منم استاد نیستم که بابا منم ابتدایی هستم. با وجود ایتاد های واقعی مثل آرش ایرانی (که دیگه نمیاد ) و ... ما هیچ وقت خودمون رو بالاتر از ابتدایی نمیدونیم. که آموزش ویدوئی انگلیسی رو میذارم اینجا 100% میفهمین ولی اگه هم متوجه نشدین من کنکورمو که دادم سعی می کنم براتون درست کنم آموزش رو:10:
یکم هم راجع به پرواز توضیح بدم برای دوستانی که ممکنه نتونن ببینن ویدئو رو. ببینید دوست من میاد میپره هوا.کات.یه شات دیگه میگیرم که دوربین میره بالا بعد به راست وای میسه کات.بعد اون فریمی که دوستم میپره هوا. پاش از زمین جدا میشه. یک عکس میگیرم . وارد افتر می کنیم. بعدفیلم رو تا اونجا کات می کنیم . یعنی شیفت رو بگیرید. ته فیلمتون رو بکشید عقب تا دم عکس. اونجوری میاد میپره تو هوا ثابت میمونه. بعد دیگه یه خورده بلار عمودی بهش میدید و یکم گاوزین بلار (فکرکنم) طبیعی تر شه. بعدم اونو خودتون برای پوزیشون کی فریم بذارید و ببریدش هوا و این ور و اونور!!!!. برای قشنگ تر شدن ویدئو هم میتونید روش صدا بذارید.
ولی یه نکته ای که مهم ترین نکته هست این هست که. اون فیلم اولی که طرف می پره. و اون فیلمی که از درو دیوار و آسمون میگیرد دقیقا باید یه جا باشه مثا اگه یکم بالا تر یا پاینن تر باشه کلیپ دومی جاش تغییر کنه ضایع میشه.من با گوشی 100 بار گرفتم تا شد. پیشنهاد میکنم از پایه استفاده کنید که عالی شه.
در ضمن برای بار آخری که رد میشه بهتره بزرگ ترش کنید (همون کاری که من کردم) تا به دوربین نزدیک تر شه:46: امیدوارم خیلی بد نبوده باشه آموزشم:11: شرمنده بچه ها من اون پروازرو تو یوتیوب دیدم و الان با وجود مشکالی که هست گشتم نبود. ولی اگر واژه "After Effects Flying Tutorial" رو بزنید حتما یه چیزی گیرتون میاد

اینم آموزش ویدئو رعد و برق :

kamyfares
21-07-2009, 16:30
یه مژده دارم به همه دوستان اونم اینکه من آخرش تونستم اون گلارو درست کنم.
نمیدونید چقدر سخته !!!!!!!!
من یه نمونشو میزارم که خودم در عرض 1 ساعت طول کشید درست کنم اگه ببینید متوجه میشید که زیاد حوصله به خرج ندادم اگه دقت میکردم میتونستم خیلی زیبا درش بیارم ولی همون که راهشو فهمیدم که چطوری ساخته میشه این خودش واسم یه دنیاست.
به قول داش رضامون این کنکور ما تموم بشه منم هر کمکی از دستم دربیاد دریغ نمیکنم 5شنبه تموم میشه.
داداش رضا در مورد اون راهنماییت هم واقعن ممنون تقریبا گرفتم جطوری پرواز میکنه.
بعد کنکور در خدمتتونم.
بازم اگه کلیپ جالب نشده به بزرگی خودتون ببخشید چون زیاد حوصله به خرج ندادم فقط یه تیکه اولشو ساختم دیگه حوصله نکردم بقیه شاخ و برگاشم درست کنم.

reza2kn
21-07-2009, 18:18
ای خدا :19::19: عزیزم خوب که من و مسعود جان 2 بار بهت گفتیم که خودت درست نکنی.
به خداااااااااااااااااا آماده هست به پیر به پیغمبر. این کارتم داداش میدونم چقدر براش زحمت کشیدی من خودم دقیقا یه بار همینجوری با فلش ساختم با استفاده از ماسک. اولین کاری هم که با افتر افکت کردم تقریبا همین بود. که میتونی اینجا ببینیش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداشکال این روش اینه که خیلی سخت و زمان بر هست و اصلا هم چیز جالبی نمیشه در انتها. من یادمه برای این کار اول تو Illustrator اون پیچولک :31: رو کشیدم . هر ریشه تو یه لایه. بابام در اومد:41: بعد بردم افتر درستش کردم. حدودای ساعت 5-4 تا شب طول کشید.آخرم می بینی که کار درستی نشده و با اون یاسه زمین تا آسمون فرق داره.این گل و بلبل های اولوشن هر کدوم 70-60 مگ هست وگرنه برات آپ می کردم که منظورم رو از آماده بودن بفهمی.:8:
موفق باشید.:11::40:

kamyfares
21-07-2009, 20:34
رضا جان میدونم اینا همشون آماده ان ولی کنجکاو بودم بفهمم که اینارو جطوری درست میکنند.
راس میگی چن ساعت روشون زحمت میکشی آخرش میبینی که 180 درجه متفاوتند.
ولی قصد من ابتدائی همون یاد گرفتن بود که اونم به زحمت یاد گرفتم.
بازم ازت تشکر میکنم.:11:

reza2kn
22-07-2009, 11:14
داش این عالیه!!!!:46: اینکه وقتی یه چیزی رو میبینی و از خودت می پرسی حال این رو چجوری ساختن؟ یا مثلا با فتر بخوایم مثل اینو بسازیم باید چیکار کنیم؟؟؟ وقتی هم تو ذهنت به نتیجه می رسی خیلی حال میده!:8: واینکه یه جمله ای هست که من واقعا بهش رسیدم.که میگه همه چیز با تکرار و تمرین امکان پذیر میشه. من این کارای اندرو کریمر و که می دیدم می گفتم بابا این از ما بهترونه و 100 سال داره اینکار و میکنه. بعدش دیدم نه یه جوون هست با فکر خیلی باز.:5: و اینکه ما هم میتونیم اندرو کریمر ایرانی داشته باشیم.یه چیزی رو هم نامربوط به بحث تو پرانتز بگم : من اصلا نمیتونستم بار فیکس بزنم. اصلا!!! بعد یه 2-3 ماهی هست از در اتاق برادرم که رد میشم یه بارفیکس هست. همینجوری الکی می پریدم بالا آویزون می شدم. ولی الان دیگه 4-5 تا می زنم:8::31: این کار هم با تکرار و تمرین شد.:40:

kamyfares
24-07-2009, 01:36
پسر تو واقعن محشری محشررررررر...:12:
با این حرفت خیلی بهم امید دادی مرسی
بعضیا هم هستن که آدمو از کل کار نا امید میکنن.
در کل خیلی خوشحالم از اینکه به خواستم رسیدم البته به کمک تو و بقیه دوستان.:10:

به قول تو خواستن رسیدن است.

یا
بدنبال هر سختی آسانی هست.

بجه ها کنکور هم تموم شد دیگه درخدمتیم.:22:

arshiamoj
24-07-2009, 10:49
خیلی کارات باحالن!!!

reza2kn
24-07-2009, 12:40
من چاکر همه بچه های باحال اینجا هستم.
نه بابا من هیچی هم نیستم. نظر لطف شماست.
کنکور هم خدا رو شکر تموم شد.ایشالا بترکونیم اینجا رو

reza2kn
27-07-2009, 19:49
سلام به همه برو بچ باحال اینجا که همیشه منو شرمنده خودشون کردن :11::10:
اینم یه کلیپ جدید ساختم. که تونستم امواج صدا را به صورت شکل در بیارم. یعنی یه چیزی تو مایه های اکولایزر.ممکنه که بعضی هاتونوقتی که کلیپ رو ببینید. بگید اصلا به آهنگ ربطی نداره. ولی خیلی هم ربط داره.:31: چون دقیقا امواج های صدا رو اکسترکت کردم.با یه صدای معمولی تست کردم . جواب داد. ولی با این آهنگ خودم فکر میکنم زیاد مچ نشده. نمیدونم چرا:46: به هر حال امیدوارم خوشتون بیاد. راجع به کیفیتش هم این کیفیتش توپ هست HD هست. حجمش 800 مگ بود. کم کردم که بتونید ببینید.:11:

دانلود

منتظر نظراتتون هستم:11:

علي طهماسبي
28-07-2009, 09:02
نمي خواي يه توضيح در مورد كارهات بدي يا فقط نمونه كار مي دي باتشكر

reza2kn
28-07-2009, 10:33
سلام عزیز.:10: همونجوری که دیدی بچه ها راجع به هر کدوم از کلیپ هاسوال داشتن من تا اونجایی که تونستم کمکشون کردم. و به خاطر همینه که با 5-6 تا کار 4 تا صفحه شده!:46: راجع به توضیح این هم زیاد نمیتونم توضیح بدم.چون هم سخت بود. هم اگه چیزایی رو که فهمیدم بنویسم کسی متوجه نمیشه!
ولی میگم: ببینید. ابتدا یه آهنگ رو میارین و از منوی Effect > Audio > Bass and Treble رو انتخاب می کنید. یه بار باس رو میارید -100 و تربل رو 50 و رو لایه کلیک راست. KeyFrame Asistant > Convert Audio To Key Frames رو میزنید. این میشه تربل تون. یه بار همین کار و بر عکس انجام میدین. یعنی یاس 50 تربل -100 و دوباره همون کار.باید بگم که بعد از عمل Convert Audio To Key Frames برای هرکدوم یک Null Object می سازه. بعدشم با استفاده از Trapcode Particular و مقداری Expression اون تکه های نور رو ایجاد می کنید و به نول آبجکت ها نسبت میدید. .برای اینکه بیشتر هم بفهمید چجوری اون نور ها رو می سازن باید تعداد Particles/sec رو به میزان خیلی زیاد افزایش بدید مثلا مال من اینجا 30000 تا هست. ببخشید اگه یکم گنگ بود. اینم آموزش تصویریش:

موفق باشید.:11:

reza2kn
30-07-2009, 12:50
چرا بچه های بخش افتر افکت اینجا اینقدر کم پیدا و کم قعالیت شدن؟؟؟؟؟

shahinj
01-08-2009, 23:00
با سلام به همگی و با تشکر از بجهای این تاپیک من یه تازه کارم و علاقمند
یه سوال جه جور تصویر به صورت اکولایزر صدا با ریتم آهنگ بالا و پایین میشه
با تشکر از همه

reza2kn
02-08-2009, 11:31
سلام دوست عزیز.
داداش این دقیقا همون چیزی بود که من تو کامنت قبلی گفتما!!!
برو صفحه قبل می بینی!!!

shahinj
03-08-2009, 13:18
سلام دوست من
رضا جان از پاسخت مرسی ولی من میخوام یک فایل ویدیوی را اکو لایزر کونم و تصویر ویدو توش
ببینم.
با تشکر

AC_POP
11-08-2009, 07:57
آقای reza2kn می شه اسم این تاپیک و عوض کنی و بنویسین " نمونه کارهای افترافکت" یا یه چیزی شبیه این تا ما هم بتونیم نمونه کار هامون رو بزاریم .
آخه نمی خوام یه تاپیک دیگه باز کنم و همه چی شلوغ بشه .

Javad_Ed
11-08-2009, 16:27
آقای reza2kn می شه اسم این تاپیک و عوض کنی و بنویسین " نمونه کارهای افترافکت" یا یه چیزی شبیه این تا ما هم بتونیم نمونه کار هامون رو بزاریم .
آخه نمی خوام یه تاپیک دیگه باز کنم و همه چی شلوغ بشه .
شما یه تاپیک دیگه با اسم خودتون باز کنید...
ممنون

shahinj
14-08-2009, 11:21
با سلام میدونم ربطی به این تاپیک نداره ولی لطفا راه نمایی کونید .
یا یک تاپیک جدید ایجاد کونید .
روش ماسک کردن در برنامه fx home
لطفا اگر کسی اموزشی در مورد این برنامه داره بزاره

AC_POP
15-08-2009, 11:44
سلام به همه دوستان عزیز خودم:40::10:
ممنون از نظراتتون. ولی بی زحمت سعی کنید که اشکال هامو بگید. چون من 100% کار بی عیب ندارم.
واینکه برای تاپیک هم چشم. فقط الان سرم زیادی شوغه و وقت ندارم. کنکور هم دارم تازه:31::27: کنکور و که بدم ایشالا میزنم تو کار افتر تمام وقت:19:.یه مژده هم بدم دیروز می خواستیم این ویدئو رو بسازیم. ولی نشد. ایشالا امروز درستش می کنیم. ویدئو زانیار (تفره نرو) رو دیدین؟؟؟ مرده میاد تو همین جوری چند تا از خودش دم درن. چندتاشون تو آشپزخونه . چندتاشون دارم بازی می کنن و ..... دارم یه اونجوری می سازم:5::11:
سلام آقا رضا
به نظر تو این کلیپ زانیار رو با ماسک کردن اینجوری کردن یا با پرده سبز یا یه راه دیگه ؟؟؟؟؟!!!!!

shahinj
16-08-2009, 10:09
با سلام به نطر من کلیپ زانیار با یک سپایه خاص و با جنذ ذوربین گرفتن

reza2kn
17-08-2009, 14:11
سلام آقا رضا
به نظر تو این کلیپ زانیار رو با ماسک کردن اینجوری کردن یا با پرده سبز یا یه راه دیگه ؟؟؟؟؟!!!!!

سلام به روی ماهت:10:
والا نمیدونم. از شدن با ماسک میشه!!!! فقط یکم طول میکشه که به پولی که گرفتن می ارزه:31::31:
پرده سبز هم فکر نکنم:13:
دیروز رفتم پرده سبز خریدم !!:40::40::40::40::8::8::8: ایشالا دوربین هم گیرم بیاد میترکونم اینجا رو:10:

lion_sun
06-09-2009, 02:00
عزيزم 100 از پرده سبز استفاده شده.

داش رضا كاراتو دانلود كردم ديدم. خوب بود سطح خيلي بالايي نداشت و به نظر من خلاقيت توش كم بود نقريبا ميتونم بگن خوب درس پس دادي . و هر كاري كه تو اموزش ها ديدي رو خوب پياده كردي .
موفق باشي

mojitak08
24-10-2009, 11:13
دوستان سلام
دست این تاپیک رو بگیرید . خیلی مهمه . لطف کنید کارایی که با افتر افکت انجام دادید رو اینجا قرار دهید . فایل سورسش هم باشه . با تشکر

ae2009
24-10-2009, 13:21
میشه در مورد اون کلیپ 4 ثانیه ای عجب توضیح بدین؟

reza2kn
25-10-2009, 23:51
میشه در مورد اون کلیپ 4 ثانیه ای عجب توضیح بدین؟
اول سلام به همه برو بچ اینجا.:10::40:
خدمت شما هم عرض کنم من منظور شما رو متوجه نشدم. ولی اگه منظورتون این کلیپ هست!

باید بگم که این رو از روی یه آموزش VideoCopilot انجام دادم که اسمش disintegration هست.فکر کنم آموزش رو بیینی همه چیز رو می فهمی! چون این کار هم مال خیلی وقت پیش بود ، منم درست یادم نیست راه دقیقشو بهت بگم. فقط یه چیزی رو بگم که وقتی این افکت حالا بخوای ذوب شدن بگی ، نابود شدن بگی ، این افکت رو که درست کردی ، آخر کار میتونی روی هرچی بخوای اجراش کنی ، متن ، عکس ، هرچی بخوای.:11:
اینم لینک آموزش مذکور:

موفق باشید.:11::40:

ae2009
26-10-2009, 13:23
منطورم او ن صحنه زیر آبه که کلمه ajab! بصورت موجدار نوشته میشه

sozoki
01-11-2009, 10:18
سلام
من از شما بابت کارهای خوبتون تشکر می کنم .

NINJA0098
12-11-2009, 09:12
سلام
من باید از همتون یه تشکر بکنم چون من داشتم 3ds max یاد میگرفتم اما با چیزایی که از شما دیدم خیلی به افتر افکت علاقه مند شدم
در ضمن تو فروشگاه سایت دوتا آموزش افتر افکت دیدم کدوم بهتره؟
من 17 سالمه و زیاد از انگلیسی سر در نمیارم (البته تو صحبتا )

Doctor.Freeman
21-11-2009, 08:21
سواله قبلو جواب بدين كه منم تو كف همچين چيزي هستم . كدوم آموزشو بخريم ... ؟
:19:

pouyan_pro2008
22-11-2009, 20:31
دوست عزیز آموزشای فارسی چیزی عایدت نمیکنه اکیدا توصیه میکنم انگلیسی ببینی تا ادبیاته افترو یاد بگیری

NINJA0098
25-11-2009, 09:43
سلامی دوباره
اگه میشه یه ساعتی رو مشخص کنین برای سر زدن به اینجا چون هر وقت میام کسی نیست
ممنانننننننننننن میشم

reza2kn
19-12-2009, 19:47
سلام به همه برو بچ باحال اینجا...:40:
ببخشید یه مدتی اصلا نتونستم بیام اینجا و ....

منطورم او ن صحنه زیر آبه که کلمه ajab! بصورت موجدار نوشته میشه

خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که اون افکت یه از یه نوع Displacement استفاده می کنه که به کلمه اون حالت موج رو بده ، البته اگه نمیدونی Displacement چی هست ، بهت پیشنهاد میکنم قبل از دیدن این آموزش اول موارد پایه ای افتر و مخصوصا نکات Displacement رو یاد بگیری.... آموزش ساخت این افکت رو هم میتون اینجا ببینی:

آموزش هم به صورت عکس هست ، که فکر نکنم مشکلی باهاش داشته باشی ، چون معمولا کسانی که سرعت اینترنتشون پایینه با آموزش های ویدئویی مشکل دارن.
موفق باشی.:10::11:

reza2kn
11-01-2010, 20:04
سلام به همه بروبچه های گل P30World :40:
یه کار جدید با افتر زدم. ترکیبی از 2 تا آموزش هست و گفتم بذارم اینجا نظر بچه ها رو بدونم:10:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود

نظر یادتون نره:40:
موفق باشید:11:

ya abbas
16-03-2010, 23:15
سلام داداش

اول از همه تشکر کنم بابت کار قشنگت

دوم اینکه اگه میشه آموزشش رو هم بذاری

سوم اینکه من از این لینک نتونستم دانلود کنم لطفا لینک رو عوض کن

با تشکر

medl
18-03-2010, 14:16
reza2kn شما فیلم اموزشی خریدی یاد گرفتی ؟؟اگه گرفتی اسمش چی بود؟؟اگه نه از کجا یاد گرفتی؟؟منم 1 هفته هست تو کف افتر افکت هستم.خیلی باحاله. راستی اگه ram کمتر از 1 گیگ باشه میشه بگی چه اتفاقی می افته؟مشخصات سیستمت رو بگوو در اخر:31:

medl
18-03-2010, 15:15
نظر هم میدم به عنوان کسی که هیچی از این چزی امیفهمه
تووووپ:46:

imanshirani
23-03-2010, 12:57
کار های خوبی هستند

ایراد ها را هم فکر کنم قبلاً بهت گفتم ( من همون shirani ام ) که میشناسی :31:

ضار
06-05-2010, 11:10
سلام.این آموزش سوپر منو نمیگید

reza2kn
06-05-2010, 12:33
سلام دوست عزیز...
تو همین تاپیک قبلا توضیح داده شده :

یکم هم راجع به پرواز توضیح بدم برای دوستانی که ممکنه نتونن ببینن ویدئو رو. ببینید دوست من میاد میپره هوا.کات.یه شات دیگه میگیرم که دوربین میره بالا بعد به راست وای میسه کات.بعد اون فریمی که دوستم میپره هوا. پاش از زمین جدا میشه. یک عکس میگیرم . وارد افتر می کنیم. بعدفیلم رو تا اونجا کات می کنیم . یعنی شیفت رو بگیرید. ته فیلمتون رو بکشید عقب تا دم عکس. اونجوری میاد میپره تو هوا ثابت میمونه. بعد دیگه یه خورده بلار عمودی بهش میدید و یکم گاوزین بلار (فکرکنم) طبیعی تر شه. بعدم اونو خودتون برای پوزیشون کی فریم بذارید و ببریدش هوا و این ور و اونور!!!!. برای قشنگ تر شدن ویدئو هم میتونید روش صدا بذارید.
ولی یه نکته ای که مهم ترین نکته هست این هست که. اون فیلم اولی که طرف می پره. و اون فیلمی که از درو دیوار و آسمون میگیرد دقیقا باید یه جا باشه مثا اگه یکم بالا تر یا پاینن تر باشه کلیپ دومی جاش تغییر کنه ضایع میشه.من با گوشی 100 بار گرفتم تا شد. پیشنهاد میکنم از پایه استفاده کنید که عالی شه.
در ضمن برای بار آخری که رد میشه بهتره بزرگ ترش کنید (همون کاری که من کردم) تا به دوربین نزدیک تر شه:46:

nafare_aval
07-05-2010, 13:00
اقا رضا شما از کجا یاد گرفتید؟؟؟

reza2kn
07-05-2010, 23:16
سلام دوست عزیز...
من با پک های آموزش همین سایت شروع کردم + وقت + علاقه + آموزش های جدید اینترنت+انجمن های فارسی رفتم جلو:40:
موفق باشی:11:

Simin Secret
08-05-2010, 07:22
والا من كه تو كاراي شما موندم خيلي باحال درست كرديد مخصوصن اولين كليپي كه تو اين تاپيك زدي خيلي جالب بود

Simin Secret
10-05-2010, 10:12
كسي نمي دونه چجوري تو video copilot بايد آموزشها رو نگاه كرد؟؟؟:19:

specter-1369
10-05-2010, 15:04
كسي نمي دونه چجوري تو video copilot بايد آموزشها رو نگاه كرد؟؟؟:19:
شما برای پخش آموزش ها در سایت ویدیو کوپایلت نیاز به نرم افزار های flash player , java runtime و QuickTime Player دارید و برای دانلود فیل ها هم می تونید از نرم افزار IDM استفاده کنید

Simin Secret
10-05-2010, 17:09
دارم اين نرم افزار ها رو اما فقط 10 ثانيه از فيلم رو نشون ميده و بعد صفحه سياه ميشه و علامت Play وسط صفحه مياد!!!:41:

mostafa2020
10-05-2010, 19:31
دارم اين نرم افزار ها رو اما فقط 10 ثانيه از فيلم رو نشون ميده و بعد صفحه سياه ميشه و علامت Play وسط صفحه مياد!!!:41:
فكر كنم ايراد از اينترنتت باشه.
منم تو بعضي سايتها همچين مشكلي مي خوردم.

Simin Secret
11-05-2010, 17:40
آموزش pdf پلاگين 3d stroke رو نداريد؟؟؟:10:

reza2kn
11-05-2010, 19:36
آموزش pdf پلاگين 3d stroke رو نداريد؟؟؟:10:
سیمین خانوم اینجا تاپیک نظرسنجی هست! برای این موضوعات اول جستجو کنید و اگه پیدا نشد تو یه تاپیک جدید مطرح کنید:46:

Simin Secret
12-05-2010, 19:35
ممنون كه توضيح داديد Reza‌جان جستجو كردم اما پيدا نشد در ضمن من اسمم محمد رضاست SiminSecret لقبي كه بچه ها به من دادن.

EditEhsan
13-05-2010, 00:20

نرم افزار orbit رو نصب کن و بعد از اجرا برو تو tools و گزینه grab رو بزن
حالا برو تو سابت videocopilot و گزینه watch رو بزن , تو صفحه grab یه فایل با پسوند flv میاد
از همونجا برو برای دانلودش (صفحه سابت رو میتونی ببندی)

Simin Secret
13-05-2010, 09:26
نرم افزار orbit رو نصب کن و بعد از اجرا برو تو tools و گزینه grab رو بزن
حالا برو تو سابت videocopilot و گزینه watch رو بزن , تو صفحه grab یه فایل با پسوند flv میاد
از همونجا برو برای دانلودش (صفحه سابت رو میتونی ببندی)

ممنون كه توضيح داديد من با IDM مي تونم دانلود كنم اما حجمش خيلي بالاس

mmb2009
18-06-2010, 08:26
ممنون كه توضيح داديد من با IDM مي تونم دانلود كنم اما حجمش خيلي بالاس

سلام
اقا اگر نمی خوای دانلود کنی 30تا دی وی دی اموزشی افتر افکت هست می تونی بخری تو شهر ما برای هر دی وی دی 600تومان می گیرن که به عبارتی میشه 18هزارتومان اینجا اجاره هم میدن من قرار شد هاردم که از گارانتی برگشت برم تو نخش و لی مثل اینکه ای هارد ما نمی خواد از گارانتی سامسونگ برگرده الان 3ما و 20 روز شده و هنوز برنگشته
در ضمن پلاگین ها ی کامل هم هست توی 3تا دی وی دی پک کامل افتر افکت هم دوتا دی وی دی هست ولی باید یه ویستا 64 بیتی هم براش بخری کلا میشه:
30+3+2+1=دی وی دی36=321600تومان

فکر کنم این تاپیک اسپم زیاد داره بهتره کنترل بشه و اصلا با نام تاپیک جور در نمیاد 8تا صفحه و فقط چندتا کار