PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با یکی از درایو ها

salarnight
09-07-2009, 19:54
سلام
چند وقتی که وقتی میخوام وارد درایو f ام بشم این ارور رو میده
access is denied
وقتی روش از تو my computer کلیک میکنم این ارور رو میده
ولی اگه اون بالا تایپ کنم f: وارد میشه
و البته مشکل های دیگه هم دارم گاهی اوقات نمیشه توش چیزی کپی کرد یا اگه بازی توش نصب کنی اجرا نمیکنه
البته قبلا یه کم با قسمت security درایو ور رفته بودم
الان چیکارش کنم درست میشه ؟
ویندوزم هم xp
ممنون

salarnight
09-07-2009, 20:11
راستی کلی از فایل های توی درایو رو هم نمیشه پاک کرد !
حتی تو administrator هم رفتم بازم نشد !

sourena
09-07-2009, 20:11
دوست عزيز پست اول تا سوم اين تاپيك رو بادقت بخون.:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشكل تو ناشي از ويروسه!
مخصوصا Autorun.inf كه درايوت ذخيره شده بوده....

salarnight
10-07-2009, 13:31
ممنون ولی برطرف نشد
من وقتی تو قسمت security این درایوم میرم یه صفحه این شکلی رو میاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حالی که روی درایو های دیگه که میرم این رو میاره : و مشکلی هم نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکارش کنم ؟
بازم ممنون

mahdi7610
10-07-2009, 16:00
سلام

خب این مشکل ربطی به ویروس نداره .

این مشکل از اونجا ناشی میشه که شما ندانسته پرمیشن ها را دستکاری کردید . که بعضا اگه اگاهی نداشته باشید میتونه همه اطلاعات شما را از بین ببره .

خب همون طور که توی عکس ها دیده میشه یک سری یوزر ناشناس مالکیت فایلهای اون درایو را برعهده گرفتن . و به همین خاطر شما با یوزر خودتون اجازه دسترسی به فایلهای اون درایو را ندارید .

توی همین عکسها دکمه Advanced را می بینید . روی اون دکمه کلیک کنید تا یک صفحه برای شما باز بشه .
توی این صفحه به تب permission برید و سپس یکی یکی یوزر هایی که توی قسمت وسط صفحه هست را انتخاب کنید و روی دکمه Remove کلیک کنید با این کار تمامی یوزرهایی که توی اون قسمت هست را پاک کنید .

حالا توی همون صفحه به تب owner برید و سپس از منوی کرکره ای یوزر خودتون را انتخاب کنید .( با همون یوزری که الان لاگین کردید )
بعد از این که یوزر خودتون را انتخاب کردید پایین صفحه یک گزینه هست به اسم Replace Owner subcontaineres and objects که تیک اون گزینه را هم بزنید و سپس تمامی صفحات را ok کنید .

اگه موارد گفته شده را درست انجام بدید تمامی فایلهای اون درایو به یوزر خودتون replace میشن و مشکل حل می شه .

موفق باشید :)

عــــلی
10-07-2009, 17:50
سلام خسته نباشید.
اگه (مشکلتون حل نشد)
{
از داخل فولدر آپشن تمام فایل های مخفی رو نمایش بدین و داخل درایو اگه فایلی به نام Autorun.inf وجود داره پاک کنید Explorer رو ببندید و دوباره باز کنید.
}
موفق باشید.

tajrobenik
10-07-2009, 18:56
آقا مهدی خوب جواب دادن///
اما من می گم امکان داره ویروسی هم در کار باشه همون هیدن سیستمی نمایشش رو فعال کن ببین ویروسی در کار هست یا نه///
با ادمین وارد شو
توسط منیج سیستم تمام یوزر ها رو پاک کن ///
با ادمین وارد سیکوریتی بشو تمامشون رو فعال کن...
دیگه با کاربر ادمین همه کار می تونی بکنی

salarnight
10-07-2009, 19:36
سلام

خب این مشکل ربطی به ویروس نداره .

این مشکل از اونجا ناشی میشه که شما ندانسته پرمیشن ها را دستکاری کردید . که بعضا اگه اگاهی نداشته باشید میتونه همه اطلاعات شما را از بین ببره .

خب همون طور که توی عکس ها دیده میشه یک سری یوزر ناشناس مالکیت فایلهای اون درایو را برعهده گرفتن . و به همین خاطر شما با یوزر خودتون اجازه دسترسی به فایلهای اون درایو را ندارید .

توی همین عکسها دکمه Advanced را می بینید . روی اون دکمه کلیک کنید تا یک صفحه برای شما باز بشه .
توی این صفحه به تب permission برید و سپس یکی یکی یوزر هایی که توی قسمت وسط صفحه هست را انتخاب کنید و روی دکمه Remove کلیک کنید با این کار تمامی یوزرهایی که توی اون قسمت هست را پاک کنید .

حالا توی همون صفحه به تب owner برید و سپس از منوی کرکره ای یوزر خودتون را انتخاب کنید .( با همون یوزری که الان لاگین کردید )
بعد از این که یوزر خودتون را انتخاب کردید پایین صفحه یک گزینه هست به اسم Replace Owner subcontaineres and objects که تیک اون گزینه را هم بزنید و سپس تمامی صفحات را ok کنید .

اگه موارد گفته شده را درست انجام بدید تمامی فایلهای اون درایو به یوزر خودتون replace میشن و مشکل حل می شه .

موفق باشید :)

آقا ایووووووووول ممنون !!!!!!!!!!!!!!!!!!
درست شد مرسی !!!!!!!!!
توی درایو ها ویروس اتوران هم بود که الان پاک کردم
فقط الان وقتی رو همون ورایو میزنم بازم نمیره و باید اون بالا تایپ کنم که فکر کنم به خاطر همون ویروس اتوران بوده و ویندوز عوض کنم درست میشه
به هر حال خیلی ممنون !!!!:11:

سلام خسته نباشید.
اگه (مشکلتون حل نشد)
{
از داخل فولدر آپشن تمام فایل های مخفی رو نمایش بدین و داخل درایو اگه فایلی به نام Autorun.inf وجود داره پاک کنید Explorer رو ببندید و دوباره باز کنید.
}
موفق باشید.

ممنون انجام دادم:11:

آقا مهدی خوب جواب دادن///
اما من می گم امکان داره ویروسی هم در کار باشه همون هیدن سیستمی نمایشش رو فعال کن ببین ویروسی در کار هست یا نه///
با ادمین وارد شو
توسط منیج سیستم تمام یوزر ها رو پاک کن ///
با ادمین وارد سیکوریتی بشو تمامشون رو فعال کن...
دیگه با کاربر ادمین همه کار می تونی بکنی

مرسی !:11:

عــــلی
10-07-2009, 20:10
فقط الان وقتی رو همون ورایو میزنم بازم نمیره و باید اون بالا تایپ کنم که فکر کنم به خاطر همون ویروس اتوران بوده و ویندوز عوض کنم درست میشه .

چرا میخوای ویندوز عوض کنی؟
فایل Autorun.inf مخفی هست اونو تو هر درایو که پاک کنی بعد Restart کن درست میشه.
موفق باشی.

salarnight
11-07-2009, 10:00
ویروسش ازین جدیدا بود
هر چی پاک میکردم دوباره ظاهر میشد
باید ویندوزو عوض میکردم

smran
11-07-2009, 21:26
نه ... نیازی به عوض کردن ویندوز نبود. کافی بود آنتی ویروستو آپدیت میکردی.