PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید دستگاه کپی

kghjk
09-07-2009, 16:50
دوستان من 7-8 سال پیش یه چند ماه تو مغازه کپی کار میکردم ولی الان هیچ اطلاعاتی ندارم ، میخوام یه مغازه فتوکپی راه بندازم ، راهنمایی میخوام که چه مدلی از چه دستگاهی بگیرم که هم اذیت نکنه و هم خیلی گرون نباشه ، و کلا چه وسایلی رو باید داشته باشم ؟؟
ممنون

mohsensada
17-07-2009, 18:32
سلام خوبی من بهت پیشنهاد می کنم یه دستگاه ریکو (آفیشیو) با برد پرینتر دست دوم بخری. که از مزایای آن می تونی به پشت روز آن - تغذیه اتوماتیک کاغذ- لمسی بودن صفحه نمایش - حافظه دار بودن - و سورت کرد ن (سورت کردن عملی را انجام می دهد که مثلاً به جزوه داری 100 صفحه ای و می خواهی که 50 سری از آن بزنی دیگر احتیاج نیست که از هربرگ 50 بار بگیری وبعد به ترتیب در بیاوری، یه گزینه داره می زنی و خودش 50 بار از 1 تا 100 می زنه ) مثلاً اگه یه آفیشیو مدل 1035 یا 1045 بخری باید نزدیک به 1300 باشد که مثلاً شارپ را نو به همین قیمت می دهند که فقط فتوکپی ساده می گیره و دگر هیچ.
بازهم اگه می خواهی اطلاع بیشتر پیدا کنی یه سری شخصاً به خیابان جمهوری یا ایرانشهر تهران بزن و از نزدیک دستگاه را ببین. چون من خودم بچه کاشانم و اطلاع نداشتم از شهر خودمان خریدم نزدیک به 400 هزارتومان گرانتر خریدم. موفق باشی سوال داشتی درخدمتیم.

D o l f i n
18-07-2009, 10:40
من یه سایت پیدا کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کارش فروش دستگاه کپی و متعلقاتش هست من دنبال یه فتوکپی رنگی میگردم از این دستگاهها کدوم بهتره؟
هر چی هم ارزونتر و کارایی بیشتر بهتر
ممنون

miladblueman
19-07-2009, 07:40
رنگی اگه میخواین بگیرین ، KONICA MINOLTA خیلی خوب از آب دراومده

D o l f i n
19-07-2009, 22:58
کدوم مدل؟
در ضمن این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قیمتهاش خوبه که ازش بخریم؟

mohsensada
28-07-2009, 17:31
کدوم مدل؟
در ضمن این سایت کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتهاش خوبه که ازش بخریم؟

سلام خوبی من خودم از این سایت یه رنگی خریدم با برد پرینتر و مدلKONICA MINOLTA 3102 هست به قیمت سه میلیون سیصدو پنجاه تومان - (البته حضوری رفتم تبریز) یه آقای به نام نظرزاده ریس اونجاست من الان نزدیک به 5ماست اوردم کیفیتش خیلی بالا(همینطور امکاناتش) ولی اول باید درنظر داشته باشی نسبت به دستگاهی که می خواهی بخری آیا سرویس کار هم در شهر خودتان هم دارید یا نه مثلاً من این دستگاه را خریدم ولی وقتی احتیاج به سرویس داشت توی کاشان فقط من داشتم!! پس کسی نبود که KONICA MINOLTA 3102 را سرویس بکند زنگ زدم سرویس کار از تهران امد می گفت که دستگاه پکیده است. (راست می گفت وقتی فکر می کنم می بینم گیر کاغذ خیلی دارد) .
.................................................. .................................................. .............................................
ولی دراصل هم خودش مرد آقایی (نظرزاده) و هم این که اگه حواست جمع کنی می تونی دستگاه های خوبی با قیمت خوبی برداری. و درضمن یه سرخیابان ایرانشهر هم بری بد نیست می گن مرکز دستگاه های فتوکپی استوک است.

mohsensada
28-07-2009, 17:35
تازگی شنیده ام در شهر بانه هم دستگاه های استوک با قیمت خیلی پایین موجود است .
فقط اگه می خواهی هرجا ایران دستگاه می خری اگر 100 هزارتومان هم بیشتر بخری گارانتی داشته باشد. تا بعداً مثل من مشکل نداشته باشی!
مثل من 4 درام یکبار نخری یک میلیون ششصدتومان !!!!!!!!:13:چون دارم تکی نیست!
موفق باشی سوالی بود در خدمت هستم.

D o l f i n
30-07-2009, 20:29
ممنون محسن جان از اطلاعاتت اینجور که بوش میاد دستگاههای پرخرجی هستن درسته؟
در ضمن تو شهر ما سرویس کار نیست

mohsensada
02-08-2009, 20:57
ببین اگه توی شهر شما دستگاه فتوکپی رنگی کم است و کارش زیاداست یکی بخر و نترس - نسبت به خرج خودش که زیاد است - پول زیادتری هم می تونی بدست آوری.
به قول شاعر هرکه بامش بیشتر برفش بیشتر!
خوب فکر کن - بهترین را انتخاب کن تا در زندگی از تکنولوژی برتر - کیفیت برتر و آسایش بیشتر برخوردار باشی.
این شعار من است و موفق بوده ام - موفق باشی.

bookworm
25-08-2009, 14:20
یکی منو راهنمایی کنه. چی بخرم که زیر یک میلیون تومن باشه. امکاناتش کم باشه سرعتش هم زیاد مهم نیست. شارپ چطوره؟؟؟؟؟؟ از بانه بخرم؟؟؟

REGISTERED USER
25-08-2009, 17:31
هیچ چیزی مثل RICOH Aficio 700 توی ایران خوب نیست ... مواد مصرفی ارزان ... قطعات فراوان

ولی شما باید هر یکی دو سال قشنگ بزنی دولوپر ، درام ، سیم شارژ درام و ... رو عوض کنی یعنی حدود 600 خرج کنی حداقل ! :دی

ولی با یک تونرش حدود 90 هزار تا بیشتر هم میتونی بزنی ... با تمیز کزدن شیشه اسکنر و سرویس بموقع دستگاه و کپی رو حالت کمترین مقدار کنتراست ، بهترین درآمد رو داره

گروه کپی لاین
27-09-2009, 02:36
آقای محترم شما که از دستگاهاسر در نیاری که چی میخری هرچی میخری با گارانتی بخر من از بانه خمیر داندان خریدم 1500تومان آمدم تبریز دیدم دونه ای 500تومانه پس تو خریدات دقت کن