PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : StarCraft

MAJ€€D
09-07-2009, 15:41
سلام ، اول ببینم کسایی هستن که پایه بازی کردن این بازی باشن ؟ اگه بود که شروع به گفتن نکات و آموزشهای لازم میکنیم.

یه توضیح کوچیک بدم که starcraft اولین نسخه و به نظر من بهترین نسخه از بازی های استراتژیک شرکت blizzard بود که با اینکه سالها پیش عرضه شد اما الان توی معروف ترین سایت Garena هنوزم یکی از پر طرفدار ترین بازی هاست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراحل کار ...

از لینک زیر گارنا رو دانلود کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گارنا رو نصب کنید و اجرا کنید . برنامه که اجرا شد register کنید و یه آی برای خودتون درست کنید و لوگین کنید

starcraft را از لینک (مستقیم) زیر با حجم 100 Mb دانلود کنید ، و در پوشه ای از حالت فشره خارج کنید .

توجه کنید این نسخه فقط برای بازی آنلاین هست !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در گارنا از منوی سمت چپ بازی را انتخاب کرده و همانند تصویر پیش بروید .

روی دکمه Seting کلیک کرده .

مسیر بازی را وارد کنید . سپس Ok را بزنید .

[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بر روی Start game کلیک کرده تا بازی اجرا شود .

وارد بازی که شدید طبق عکس پیش برید

یک اسم برای خودتون انتخاب کنید

ok کنید

در اینجا میتونید یک بازی درست کنید و افرادی که میان وارد بازیی که شما درست کردید بشن. یا بازی هایی که دیگران درست کردن رو ببینید و وارد اون بشید.

در صحفه بعدی نوع خودتون رو تعیین کنید که شامل Terran و Zerg و Protoss هستند .
سپس منتظر بمانید تا وارد بازی شوید

bersam
09-07-2009, 15:44
من بازي مي كنم :) ولي فكر كنم براي انلاين بازي كردن به سريال اصل نياز داشته باشي :)

bersam
09-07-2009, 15:47
یه توضیح کوچیک بدم که starcraft اولین نسخه و به نظر من بهترین نسخه از بازی war craft بود که با اینکه سالها پیش عرضه شد اما الان توی معروف ترین سایت Garena هنوزم یکی از پر طرفدار ترین بازی هاست.

اين رو اضافه كنم اكر جه كه شركت سازنده ي جفتشون يكي هستن : blizzard اما starcraft يه بازيه warcraft يه بازي ديكه ! ما warcraft 1 , 2 رو هم داشتيم ! و به زودي هم قراره starcraft 2 بياد :)

MAJ€€D
09-07-2009, 15:51
من بازي مي كنم :) ولي فكر كنم براي انلاين بازي كردن به سريال اصل نياز داشته باشي :)

ایول

نه نیازی به سریال اصلی نیست . حالا اگه تعداد زیاد شد و قرار شد بازی کنیم همه چیو توضیح میدم. یه نسخه ای برود وار پچ شده دارم که 100 مگ بیشتر نیست !

اين رو اضافه كنم اكر جه كه شركت سازنده ي جفتشون يكي هستن : blizzard اما starcraft يه بازيه warcraft يه بازي ديكه ! ما warcraft 1 , 2 رو هم داشتيم ! و به زودي هم قراره starcraft 2 بياد :)

درسته !

bersam
09-07-2009, 15:55
نه نسخه ي من نسخه ي قديميه همون اوليه هست ! برود وار رو GIRAM نيومد ! يه سري لينك يادمه بود ! حجمش خيلي زياد بود 1 كيك ميشد ! تمام اين بج ها رو داشت !
راستي اين جه طوري شده 100 مك ؟؟؟ مال من بدون بجه ولي هنوز 700 و خورده اي مك هست ! اكه اشتباه نكنم توي اين اون مراحل كه بازي ميكرديم رو ورداشتن كه اصلا به درد نمي خوره ! يعني فقط ميشه انلاين بازي كرد ! من بيشتر با داستان بازي حال مي كنم !

MAJ€€D
09-07-2009, 16:00
نه نسخه ي من نسخه ي قديميه همون اوليه هست ! برود وار رو GIRAM نيومد ! يه سري لينك يادمه بود ! حجمش خيلي زياد بود 1 كيك ميشد ! تمام اين بج ها رو داشت !
راستي اين جه طوري شده 100 مك ؟؟؟ مال من بدون بجه ولي هنوز 700 و خورده اي مك هست ! اكه اشتباه نكنم توي اين اون مراحل كه بازي ميكرديم رو ورداشتن كه اصلا به درد نمي خوره ! يعني فقط ميشه انلاين بازي كرد ! من بيشتر با داستان بازي حال مي كنم !

ببین BroodWar ای که من میزارم اینجا حجمش 100 مگ هست و فقط مخصوص آنلاین بازی کردن هست و داستان ها و مراحل بازی ازش حذف شده .
آره خوب داستان خود باز ی که خیلی باحاله اما اینجا چون قراره فقط باهم بازی کنیم این نسخه ای که من دارم خیلی به درد میخوره و چون حجمش کمه داحت همه میتونن دانلودش کنن

bersam
09-07-2009, 19:38
همون RIP شده هست اينم ديكه ! :دي ! اوكي بزار ! :)

logos
09-07-2009, 19:42
این خیلی بازی توپی هست من قدیما خیلی بازی میکردم
لینک دانلودشم بزار لطفا

MAJ€€D
09-07-2009, 21:36
آموزشش رو همراه با لینک دانلود گذاشتم پست 1

کسایی که دانلود کردن و آماده ی بازی کردن هستند اعلام کنن تا با هم هماهنگ کنیم و بازی کنیم

bersam
10-07-2009, 03:55
بازي دانلود شد ! عكس ها هيج كدوم لود نميشن !!! اكه بشه به خود باتل . كام وصل بشيم !!!! خيلي عالي ميشه !!! D:

bersam
10-07-2009, 23:31
جي شد دادا ؟؟؟ منصرف شدي ؟

hadi_gamer
11-07-2009, 00:10
اوه یادش به خیر.چقدر با این بازی حال میکردم.چقدر خاطره با این بازی دارم.واقعا بازیش شاهکاره.

logos
11-07-2009, 19:11
لینک کامل بازی رو ندارید ؟؟؟
یه لینک درست بزارید حالشو ببریم
هادی تو هم بیا بازی کنیم حال میده

bersam
11-07-2009, 19:17
من اين رو دانلود كردم ! با كارنا هم تا يه جاهاييش رفتم ! ولي نشد ! اين مستر ايجاد كننده ي تابيك هم رفته نيستش !!! البته اينم بكم كه اين لينك 100 مكي مستقيمه و مراحل رو هم داره ! ولي فقط مراحل خود استاركرافت رو يعني مراحل اضافه شده ي برود وار رو نداره :)
اكه اون اموزشش رو كسي مي تونه ببينه لينك هاش رو بي زحمت يه جا ديكه ابلود كنه ! فكر كنم ابلود سنترش رو فيل كردن !

MAJ€€D
12-07-2009, 13:58
لینک کامل بازی رو ندارید ؟؟؟
یه لینک درست بزارید حالشو ببریم
هادی تو هم بیا بازی کنیم حال میده

کاملش که 1 گیگی هست بازی
کامل میخوای چیکار همینو بیا بازی میکنیم حالشو ببر

من اين رو دانلود كردم ! با كارنا هم تا يه جاهاييش رفتم ! ولي نشد ! اين مستر ايجاد كننده ي تابيك هم رفته نيستش !!! البته اينم بكم كه اين لينك 100 مكي مستقيمه و مراحل رو هم داره ! ولي فقط مراحل خود استاركرافت رو يعني مراحل اضافه شده ي برود وار رو نداره :)
اكه اون اموزشش رو كسي مي تونه ببينه لينك هاش رو بي زحمت يه جا ديكه ابلود كنه ! فكر كنم ابلود سنترش رو فيل كردن !

آقا شرمنده من 2-3 روزی نبودم. عکسها مشکلی نداشت اما من باز عوض کردم لینک هارو . الان میبینی؟

MAJ€€D
12-07-2009, 14:01
کسی غیر از bersam نرفت دنبال مراحل ؟

bersam
12-07-2009, 17:26
خب من الان دوباره اين رو رديفش مي كنم !!! راستي فقط بايد بريم توي فيليبين ؟؟؟ يعني سرور فيليبين ؟؟؟ شما خودت كي ها ان هستي ! اخه اينا كه زبون نفهم هستن !!! بلكه با اشنايي كسي بازي كنيم بهمون حال بده !

logos
12-07-2009, 22:07
اقا بازی رو که اجرا میکنم کامپیوترم هنگ میکنه
البته این لینک نه ها
سی دی بازی رو که مال 100 سال پیش بود پیدا کرم اونو نصب کردم اما نمیتونم بازی کنم

MAJ€€D
12-07-2009, 22:31
خب من الان دوباره اين رو رديفش مي كنم !!! راستي فقط بايد بريم توي فيليبين ؟؟؟ يعني سرور فيليبين ؟؟؟ شما خودت كي ها ان هستي ! اخه اينا كه زبون نفهم هستن !!! بلكه با اشنايي كسي بازي كنيم بهمون حال بده !

نه هرجایی میتونی بری فقط باید با هرکی که میخوای بازی کنی توی یه روم باشی . من الان هستم تو هستی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای دی های یاهمون رو بزاریم اینجا که با هم در تماس باشیم هر موقع همه بودیم بازی کنیم.
enter_the_love

اقا بازی رو که اجرا میکنم کامپیوترم هنگ میکنه
البته این لینک نه ها
سی دی بازی رو که مال 100 سال پیش بود پیدا کرم اونو نصب کردم اما نمیتونم بازی کنم

کلا وارد بازی نمیشه ؟ یا یه جایی تو بازی هنگ میکنه ؟

bersam
14-07-2009, 21:02
اددت كردم ! من زياد با خارجي ها بازي نمي كنم !!! ضايع كاريه ! : دي !!!

MAJ€€D
15-07-2009, 13:35
اددت كردم ! من زياد با خارجي ها بازي نمي كنم !!! ضايع كاريه ! : دي !!!

اوکی ، تو پس کی آنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
15-07-2009, 20:48
من بيشتر شب ها ان هستم ! از ساعت 8 به بعد ! شما كي ان هستي !!!

bersam
16-07-2009, 02:12
به به !!!‌ امشب یه دست با MAJ€€D بازی کردیم !!! سری اول با دو تا کامپیوتر !‌ که سه سوته باختیم !
سری بعدی رفتیم با یک کامپیوتر !!!‌ کامپیوتر پورتوس بود من ترتران و MAJ€€D هم زرگ بود ! نامرد اول به من حمله کرد ! من هم تمام ساختمون ها رو دادم بالا و رفتم پهلوی MAJ€€D !!! اخه کلا اون بالای نقشه بود من پایین ! من اون پایین ریسوس تولید می کردم از بالا یونیت !‌ بنده خدا دیگه به پایین حمله نکرد !‌ یه حمله ی خوف ناک دیگه هم انجام داد و بعد هم بردیم !‌ تانک ها خیلی قوی بودن !‌ ۱٠ تاشون به یه اتک تمام ساختمون های دفاعی کامپیوتر رو نابود کردن ! ولی در کل خیلی صفا داشت !‌ فکر کنم تقریبا ۱ ساعت و نیم طول کشید و تقریبا بدون لاگ بود بازی !!!

MAJ€€D
16-07-2009, 14:45
آره خیلی حال داد . ترکوندیمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دفعه بعدی با 2 تا حریف میریم جلو آماده باش

حیف که تعدادمون کمه ، البته چون بازی قدیمیه به سن و سال خیلیا قد نمیده ولی من پیشنهاد میکنم یه بار این بازی رو امتحان کنید دیگه دست از سرش بر نمیدارید.

یکی از توپ ترین بازی های استراتژیکه

payam
16-07-2009, 16:20
سلام . منم میام احتمالا :)

MAJ€€D
16-07-2009, 17:58
کام آن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AaVaA
24-08-2009, 00:19
سلام دوستان
من با موفقیت رجیستر کردم اما برای لاگین دائما ارور میده.یعنی مشکل چی می تونه باشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از وقتی که برای پاسخ میذارین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alizshah
24-08-2009, 00:34
وایییی من دیگه تحمل نمیکنم همین الان دانلود میکنم

alizshah
24-08-2009, 00:41
سلام دوستان
من با موفقیت رجیستر کردم اما برای لاگین دائما ارور میده.یعنی مشکل چی می تونه باشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از وقتی که برای پاسخ میذارین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید بازی به شنا عادت نکرده :31:

cyrus_ln
25-08-2009, 18:10
اینقدر از این بازی تعریف شنیدم که منم اومدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا کسی بازی می کنه یا نه؟ : )

من رجیستر کردم لاگینم شد مشکلی نداشت
نمیدونم ربط داره یا نه ولی رو لینکی که به میلت فرستاده میشه کلیک کردی؟

Shahin_Turk
25-08-2009, 18:26
واي من اين بازي رو خيلي بازي مي کردم اولين بازي بود که بعد خريدن کامپيوتر بازي کردم!
يادش بخير !!!!!!!!
روزي 10-20 ساعت بازي مي کردم!!

alizshah
25-08-2009, 22:30
من دانلود کردم یکم بازی کردم خیلی ضعیف شده بودم + چشام کور شد بابا گرافیکش صفره >>> بعدش یاد جنرال خودمون افتادم اونو نصبیدم :دی

Perpetual
24-12-2009, 06:58
سلام دوستان
من هم اين بازي رو دارم و خيلي تنهايي باهاش لذت مي برم
ولي وقتي خواستم شبکه اي بازي کنم نتونستم
اين لينک شما روي شبکه LAN جواب ميده(منظورم همون وصل کردن دو کامپيوتره) ؟؟
ممنونم

Perpetual
13-02-2010, 06:55
پس يکي نيست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19:

MILIN3M
01-04-2010, 15:31
میشه کاری کرد به battel.net وصل شد؟؟؟

lord arthas
30-04-2010, 16:49
kheili bahale download kardam

lord arthas
30-04-2010, 21:59
babachra intermet explor download nemikone

V i r u s e r
09-05-2010, 17:04
میشه کاری کرد به battel.net وصل شد؟؟؟
سلام
فقط می تونم بگم امکان نداره
چون حتی اگه بازیتون اصل باشه بازم battle.net ایرانی ها رو راه نمیده وگرنه من می خواستم war3TFT رو بخرم:46:

باید منتظر sc2 موند ببینیم چجوری می خوان dota رو ازمون بگیرن

mori_kntu
03-07-2010, 12:22
ما سه نفر هستیم و دنبال پایه می گردیم
اگر کسی دوست داشت به من PM بزنه

hadi_gamer
03-07-2010, 20:40
بازیش خیلی جالب و قشنگ بود ولی خوب به خورده قدیمی شده و دیگه گرافیکش حال نمیده.

MobinS
04-07-2010, 10:46
هیچ فرقی با این استار کرفت پر گرافیک الانی نکرده!!!!!!!!!!همونی هست که هست!