PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مورد عجیب در نصب درایور کارت گرافیک

MILIN3M
09-07-2009, 14:57
سلام دوستام من توی نصب درایور کارت گرافیک مشکل دارم
قضیه ازین قراره
درایوهای شمار169.25 تا درایور شماره 180.48 به راحتی نصب میشن و پیغام نصب کامل میدن و داخل کنترل پنل و قسمت دارکت ایکس هم نشون داده میشن...اما دو درایور181.22 و بعدش درایور 185.85 انویدیا کامل نصب(نمیدونم کامل یا نه) نصب میشن توی عکسهای زیر نشون دادم....ویندوز هم عوض کردم ویستا سرویس پک 2....اما نشد..
ببینید وقتی اون دوتا درایوی که گفتم رو نصب میکنم تا اینجا میره و بعد وایمیسته و بعد چند مین اررور زیرو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و توی کنترل پنل با کلیک روی ایکون های نویدیا کلیک میکنی به ترتیب شاهد ارور های زیریم

ولی توی منوی دارکت ایکس نشون میده که نصبه

قسمت ریتینگ ویستاهم ریتینگ گرافیک رو عدد1 میده

با همه این اشکالات من تو بازی هیچ مشکلی ندارم و راحت بازی میکنم

ممنون میشم بگید اشکال کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

Stream
09-07-2009, 15:49
اشکال ممکنه در Leftover های درایورهای قبلی باشه... یا در سیستم عامل.
با استفاده از Driver Sweeper درایور رو Uninstall کنید و همه Leftover ها رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

ویندوز هم عوض کردم ویستا سرویس پک 2....اما نشد..
ویندوز قبلی رو حذف کردید و ویندوز جدید نصب کردید یا فقط ویندوز رو آپدیت کردید به سرویس پک 2؟

MILIN3M
09-07-2009, 18:01
اشکال ممکنه در Leftover های درایورهای قبلی باشه... یا در سیستم عامل.
با استفاده از Driver Sweeper درایور رو Uninstall کنید و همه Leftover ها رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

ویندوز قبلی رو حذف کردید و ویندوز جدید نصب کردید یا فقط ویندوز رو آپدیت کردید به سرویس پک 2؟
اره درایو رو فرمت کردم دوباره نصب کردم اما.............
الان یه سوال با این توضیحاتی که دادم و اینکه من الان میتونم بازی ها رو راحت انجام بدم ایا درایور مشکل ذاره یا سالمه و اشکال چیه؟؟؟
اگه هم لطف کنید لینک اون برنامه رو هم بدین ممنون میشم..
.
نظرتون چیه چی کار کنم؟؟
اخه جالبیش اینه که درایو ها ی قبلی راحت نصب میشن اما این دو نسخه بازی در میاره حتی دوباره دانلودش کردم اما نمیشه!

Stream
09-07-2009, 18:13
اره درایو رو فرمت کردم دوباره نصب کردم اما.............
الان یه سوال با این توضیحاتی که دادم و اینکه من الان میتونم بازی ها رو راحت انجام بدم ایا درایور مشکل ذاره یا سالمه و اشکال چیه؟؟؟
اگه هم لطف کنید لینک اون برنامه رو هم بدین ممنون میشم..
.
نظرتون چیه چی کار کنم؟؟
اخه جالبیش اینه که درایو ها ی قبلی راحت نصب میشن اما این دو نسخه بازی در میاره حتی دوباره دانلودش کردم اما نمیشه!
اگه بازیها مناسب اجرا میشن یعنی مشکل خاصی نیست و Component های اصلی درایور نصب شدن.

Driver Sweeper:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته این ابزاری هست برای Uninstall کردن، اگه بین هر نصب درایور ویندوز رو عوض می کنید که نیازی به این نرم افزار نیست.

نسخه 186.16 رو هم امتحان کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MILIN3M
09-07-2009, 23:32
اقا ارمان مرسی اما حالا به نظر خودت اشکال تو چی میتونه باشه اخه فقط رو این دوتا درایور مشکل داره و قدیمی ها راحت نصب میشن!!!!!!!!!

Kianoosh
10-07-2009, 22:15
اقا ارمان مرسی اما حالا به نظر خودت اشکال تو چی میتونه باشه اخه فقط رو این دوتا درایور مشکل داره و قدیمی ها راحت نصب میشن!!!!!!!!!

سلام شما درایور های بتا رو امتحان کردی؟dx سالمه!؟

MILIN3M
11-07-2009, 00:09
سلام شما درایور های بتا رو امتحان کردی؟dx سالمه!؟

سلام
نه whql همشونن..من حتی ویندوزم رو عوض کردم اما افاقه نکرد...تو اجرا بازی اما مشکلی ندارم الانمdead space رو تونظیمات اخر باحدود40 فریم دارم بازی میکنم

Kianoosh
11-07-2009, 01:54
سلام
نه whql همشونن..من حتی ویندوزم رو عوض کردم اما افاقه نکرد...تو اجرا بازی اما مشکلی ندارم الانمdead space رو تونظیمات اخر باحدود40 فریم دارم بازی میکنم

عجب...

خب تا موقعی که مشکل نداری و درایور جدید بیاد باهاش سر کن.

MILIN3M
11-07-2009, 23:55
نظری نداری این چرا اینجوری میکنه؟؟ اشکال که از گرافیک نیست که؟

pc_hex
17-08-2009, 22:32
سلام بنظر من باید نسخه جدید اون سری گرافیک رو نصب کنین چون ویستا SP2 نصب کردین . در ضمن DIRECTXجدید و نرم افزار RIVATUNER رو حتما نصب کنین . بعد از نصب این 3 برنامه ببینید سرعت سیستم شما از نظر گرافیکی چقدر بهینه شده .