PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بوت نشدن لب تاپ سونی

essyh2003
09-07-2009, 13:53
با عرض سلام خدمت دوستان
تصویر لب تاب من موقع کار کردن یه دفعه رفت و مانیتور سیاه شد و دیگه سیستم بالا نیومد
برق و باطری رو قطع کردم و دوباره استارت کردم اما فقط چراغ پاور روشن میشه و سی دی درایور شروع به کار میکنه ولی هیچ چیزی رو مونیتور نمیاد و صدایی هم که نشون بده سیستم بوت شده نمیاد
به نظرم مشگل سخت افزاری بایوس باشه
اگه ممکنه راهنماییم کنید
با تشکر

Pami
09-07-2009, 20:48
از همون ابتدا كه روشن ميكنيد هيچ تصويري نمياد ؟؟ يا به زمان لود ويندوز ميرسه تصوير ميره ؟

essyh2003
10-07-2009, 11:08
هیچ تصویری نمیاد فقط چراغ پاوز روشن میشه

Pami
10-07-2009, 17:24
به احتمال زياد چيپست گرافيك شما دچار مشكل شده و بيشتر به خاطر نوسان ولتاژ پيش مياد ، اگه همچين چيزي باشه كلي خرج برميداره و تازه شانس خوبي داشته باشيد قطعه براي تعويض گير بياريد ...

ولي بعضي وقت ها هم ميشه كه ايراد خيلي كوچك و جزئي هست .

Don Sylar
18-07-2009, 02:06
برای اینجور مشکل ها نباید از انجمن ها کمک بگیرید زیرا ممکن است راه حلی پیشنهاد شود که دستگاه کاملا از بین رود.شما تنها کاری که لازم سات بکنید این است که با شرکت گارانتی یا جایی که لپ تاپ را خریده اید تماس بگیرید.

saeed.izadi1989
23-07-2009, 01:24
من با Don Sylar موافقم

Pami
23-07-2009, 22:28
مگه من گفتم حالا آچار پيچ گوشتي رو بردار بيفت به جون لپ تاپ ؟؟!!
من نظرم رو گفتم ، انتخاب راه چاره با شماست و مسلما ما اينجا فقط نظر ميديم و آخرش بايد ببريد پيش تعميركار چون اين ايراد سخت افزاري هست و نرم افزاري نيست كه ما راه حل بديم شما عمل كني
كمي براي نظر ديگران ارزش قائل شدن خوبه

hesam1224
07-09-2010, 00:21
دوستان منم همچین مشکلی برای لپ تاپم پیش اومده
کسی هست راهنممایی کنه
لپ تاپ مال خودم نیست ابروم در خطره
فقط دکمه پارو روشن و فن کار میکنه صفحه سیاه و بالا نمیاد

biostar
07-09-2010, 20:22
این مشکل چیه که باب شده ؟ الان تو همین انجمن چند پست اینجوری داریم...

از HP و سونی و.......................

لطفا بعد از تعمیر بگید که مشکل چی بوده

pedram01
02-11-2010, 21:54
سلام دوستای عزیز
من یه لب تاپ مدل DELL INSPIRON 1564 دارم، هر از چند گاهی وقتی که روشنش میکردم وقتی به صفحه welcome میرسید پشتش یه صفحه سیاه میومدو داخل محیط ویندوز نمیشد و همین باعث میشد که بعد از سعی زیاد خسته بشم و ویندوز بریزم، اما امشب همون اتفاق افتاد و جالبیش این بود که از safe mode راحت میرفت داخل ویندوز اما از حالت استاندارد نمیرفت، من دباره خواستم ویندوز بریزم اما اندفعه وقتی که بوت میشد از دی وی دی دیگه بالا نمیومد و بازم اون صفحه سیاه میومد، منم از safe mode رفتم و بوت کردم، مراحل نصب طی شد بهد از نصب دوباره صفحه سیاه شد!
اما الان کلان دیگه بعد از اینکه لوگوی دل میاد و لود میشه اولش کلا نه بوت میشه و نه بالا میاد، از طریق دی وی دی که میذارم رو قسمتی که نوشته press any key to boot from CD or DVD..._ گیر میکنه و هیچ اتفاقی نمیوفته، دارم کلافه میشم، اگه راه کاری داره تو رو خدا بگین.
الان نه از هارد میاد بالا نه بوت میشه که ویندوز بریزم:41::45:
اگه کسی اطلاع داره بگه:41: