PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن فایل تصویری دنلود شده

arash77
09-07-2009, 12:07
دوستان سلام
با دو برنامه save flash,speed downloder فایلهای تصویر ی رو از روyou tube , جاهای دیگه دانلود کردم اما موقعی که میخوام باز کنم و نگاه کنم البته نه درست تو همون لحظه که اون لحظه نشون میده اما از جاییکه تو سیستم saveکردم میخوام ببینم باز نمیشه
security سیستم روهم باهاش ور رفتم که بهم premissionبده باز هم نشد چه کنم؟

saeed.izadi1989
09-07-2009, 15:44
کلا به نرم افزار های این طوری نمیشه اعتماد کرد و بهترین روش برای دانلود کردن فایل های youtube اینه:
به سایت زیر برو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد روی گزینه youtube downloader کلیک کن
بعد روی صفحه جدید در قسمت پایین آدرس ویدیویی که می خوای دانلود کنی رو copy paste کن

Masоud
09-07-2009, 17:08
سلام

در حالت عادی تصاویر و ویدیو هایی که از YouTube دانلود میشن توسط ویندوز اجزا نمیشن چون فرمتشون FLV هست .

برای نمایش فیلم یا تصویر باید با FLV Player بازش کنید :

FLV Player 2.0

موفق باشید :40:

scorpion818
09-07-2009, 18:30
شما باید Codec مربوط به پخش FLV رو روی سیستمت نصب کنی. از برنامه بالایی می تونی استفاده کنی (کم حجم تره) از K-Lite Codec Pack هم می تونی استفاده کنی که تقریباً می شه کامله و همه Codec ها رو داره:

arash77
12-07-2009, 09:27
مشکل نداشتن codek یا کلا عدم پخش توسط flv playerنیست چون فایلهای flv که از طریق cd از دوستان گرفتم داره پخش میشه مشکل من اینه که فایلهایی که خودم دانلود کردم وقتی propertyمیگیرم میبینم اجازه خوندن رو بهم نمیده یعنی کلا read , write غیر فعاله مشکل من اینه که چطوری بتونم security رو تغییر بدم تا بتونه بخونه البته خودم احساس میکنم شاید باید security عوض شه شاید هم راهش این نباشه

saeed.izadi1989
17-07-2009, 00:36
دوست عزیز می تونم بدونم با چه نرم افزاری فایل هارو دانلود کردی؟

arash77
19-07-2009, 11:49
با save fash , youtube downloaderدانلود کردم

CG_
20-09-2009, 22:16
اگه مشکلت اینه که security رو نمی تونی تغییر بدی به خاطر اینه که owner فایلت نیستی. باید بری تو همون تب security اونجاها یه جایی تو اون اعماق به تیک داره که نوشته change owner... اون رو بزن، بعد حالا می تونی security رو عوض کنی...