PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد فينگر پرينت

samaram
09-07-2009, 09:58
1- چطور مي تونم براي ورود به ويندوز فينگر پرينت رو تعريف كنم؟ (بجاي همون پسورد ورود به ويندوز)
2- چطور مي تونم براي باز كردن يه پوشه فينگر پرينت رو تعريف كنم؟

اگه به مدل لپ تاپ هم بستگي داره لپ تاپم هيونداي M745TU هستش.

حسين 1966
12-07-2009, 18:20
1- چطور مي تونم براي ورود به ويندوز فينگر پرينت رو تعريف كنم؟ (بجاي همون پسورد ورود به ويندوز)
2- چطور مي تونم براي باز كردن يه پوشه فينگر پرينت رو تعريف كنم؟

اگه به مدل لپ تاپ هم بستگي داره لپ تاپم هيونداي M745TU هستش.

سلام
دوست عزيز توي لپ تاپ من که مدلش اچ پي است يه برنامه اي در task bar داره که با کليک راست روي اون انتخاب گزينه ورود به برنامه واردش مي شيد و مراحل ساده اونو که شامل وارد کردن پسورد سيستم (براي اطمينان از اينکه صاحب اصلي داره فينگر پرينت ثبت مي کنه ) و کشيدن انگشت در محل مخصوص اون روي دستگاه نهايتاً به مرجله اي مي رسيد که با انتخاب انگشت مناسب از بين دو دستي که نشان تان مي دهد بايد 4 بار به طور صحيح اثر انگشتتون رو ثبت کنيد تا نهايتاً براي سيستم اين کاربرد تعريف شود اين برنامه قابليت ثبت ده اثر انگشت را دارد که تنها با انتخاب يکي از 9 انگشت ديگه غير از اون اولي مي تونيد براي بقيه اعضاي خانه تان هم اونو تعريف کنيد . زياد برنامه به اين حساس نيست که انگشت چندم رو انتخاب کرديد مي تونيد از همه اعضاي خونه بخواهيد که انگشت اشاره شان را ثبت کنن ولي در برنامه انگشت هاي دوم يا ... را انتخاب کرده باشيد چيزي که مهمه اينه که خود اون فرد بدونه کدوم انگشتش رو معرفي کرده
از اين پس مي توانيد هنگام ورود به ويندوز به جاي وارد کردن پسورد اثر انگشتتان را بدهيد ولي در عين حال پسورد رو هم يه جا يادداشت کنين چون ممکنه بهد از يه مدت که همش با فينگر پرينت وارد شديد ديگه يادتون نياد که چي بهش داده بوديد و اونوقت عوض کردن اون پسورد هم بدون وارد کردن پسورد اوليه ممکن نيست
در مورد سوال دومتون اطلاعي ندارم اميدوارم ديگر دوستان راهنمايي کنن

Don Sylar
18-07-2009, 01:44
دوست عزیز برای رفع این مشکل اول از همه باید سیستم عامل شما از این قابلیت پشتیبانی کند ، ویندوزهای سون و ویستا که مشکلی ندارند ولی از بابت ایکس پی مطمئن نیستم.در پنل کنترل میشه این کار را کرد که فکر می کنم نامش Biometric ... یا یک همچین چیزی باشد.(حاقل در سون این است).یا اینکه از طریق درایور خود قسمت تاچ پد به لپ تاپ فینگرپرینت را بدهید.
در ضمن در بعضی از مدل های لپ تاپ از این سیستم پشتیبانی نمی شود زیرا تاچ پد آنها بسیار نا دقیق و ضعیف است.
اگر سیستم های سون و ویستا گزینه بیومتریک را پیدا نکردید باید سیستم عامل را به روز کنید.
در مورد سوال دوم هم فکر نمی کنم همچین برنامه ای باشد یا اینکه حداقل برنامه معروفی نیست.تنها چند برنامه معتبر هستند که بر روی پوشه ها پسورد می گذارند.البته یک برنامه از شرکت مایکروسافت بود که اسمش یادم نیست که یک پوشه مخصوص را برای فایلهای محرمانه قرار می داد که فکرکنم چون محصول خود مایکروسافت است شاید از فینگرپرینت ساپورت کند.

mnaderpour
20-08-2009, 22:32
سلام
در مورد سوال اول که دوستان جوابتو دادن . اما در مورد رمز گذاشتن روی فایل یا فولدر من اینترنت رو شخم زدم . بهترین برنامه ایی که با فینگرپرینت کار میکنه اسمش hide folders 2009 هست
این هم از لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مديريت
27-07-2012, 02:50
من دل d430 دارم ويندوز سون همه چيزشو خودش شناخته چطوري فينگر پرينت بايد راه اندازي كنم ؟ نميدونم اصلا

Pami
27-07-2012, 21:37
تاریخ تاپیک رو یکبار دیگه ببینید !

بسته شد
تاپیک جداگانه برا خودتون باز کنید