PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : P من شبا هر یک ساعت یک بار DC میشه

jenayaat
09-07-2009, 00:12
سلام . ISP من شبا هر یک ساعت یک بار DC میشه برای همین نمیتونم به دانلود شبانه ادامه بدم ( چون خوابم :19: ) . من از نرم افزار دانلود منیجر استفاده میکنم برای همین وقتی DC میشه شبا و دوباره به وسیله ی نرم افزار RECONNECT کانکت می شه دانلود منیجر از دانلود کردن ایستاده و دیگر دانلود نمیکنه . بعدش صبح پا می شم می بینم فقط در حد یک ساعت دانلود شده . :13: میشه یک راهه حل بگین ( مثل اتو ریزوم ) یا هر راهه حل دیگه ای . مرسی :19:

parsa205
09-07-2009, 10:21
از کدوم شرکت سرویس میگیری؟؟

Xx Hossein xX
09-07-2009, 13:04
منم این مشکل رو دارم دیشب فقط 2 ساعت دانلود داشتم ! از شاتل دارم ........

Sajad2006
09-07-2009, 13:11
سلام . ISP من شبا هر یک ساعت یک بار DC میشه برای همین نمیتونم به دانلود شبانه ادامه بدم ( چون خوابم :19: ) . من از نرم افزار دانلود منیجر استفاده میکنم برای همین وقتی DC میشه شبا و دوباره به وسیله ی نرم افزار RECONNECT کانکت می شه دانلود منیجر از دانلود کردن ایستاده و دیگر دانلود نمیکنه . بعدش صبح پا می شم می بینم فقط در حد یک ساعت دانلود شده . :13: میشه یک راهه حل بگین ( مثل اتو ریزوم ) یا هر راهه حل دیگه ای . مرسی :19:
با پشتیبانیت تماس بگیر بهشون بگو!

MaSoUd555
09-07-2009, 13:19
با پشتیبانیت تماس بگیر بهشون بگو!

صد درصد از قصد این کارو انجام میدن

راستش نمیدونم اما شما باید با یکی ازینایی که با دانلود منیجر ها به طور حرفه ای کار کرده بپرسی که شاید بتونم بعد از اتصال مجدد دوباره شروع به دانلود کنن

Hossein Adeli
09-07-2009, 15:16
برین تو تاپیک زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه IDM رو درست تنظیم کنین و لینکهاتون ریسمی ساپورت باشه 100 بار هم دیسکانکت کنن مشکلی پیش نمیاد. البته بهتره با پشتیبانی ISP هم تماس بگیرین. (البته صبانت اتوماتیک یک ساعت یک بار دیسکانکت میکنه که طبیعی است)

sourena
09-07-2009, 15:29
دوستان به علت اين حوادث اخير يه سري از شبكه ها اختلال پيدا كردن! يكي دو نفر ديگه هم به من زنگ زدن گفتن 2-3 روزه اختلال دارن!
براي چند نفر هم كلا قطع شده كه وقتي تماس گرفتن....گفتن مشكل از منطقه مخابراتتونه!

شاتل و سپنتا و داتك

ShayaN3K
11-07-2009, 00:46
آره . منم امروز چند بار اینتر نتم قطع شد و وقتی خواستم دوباره وصل بشم ارور میداد.

SADEGH 7
11-07-2009, 00:55
من هم یه مدت با این ساعتی یه بار دیسکانکت شدن مشکل داشتم ولی مشکلم با برنامه Cidial حل شد. خیلی برنامه توپیه. تو کمترین زمان ممکن بعد از دیسکانکت شدن کانکت می کنه.این هم لینک دانلود برنامه خدمت دوستان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته چون کار کردن باهاش خیلی راحته توضیحی ندادم.
موفق باشید.:11: