PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای این سیستم با گرافیک GTX 260 پاور 580 وات SilverStone کافیه؟

mahi58
08-07-2009, 21:34
سلام.
امروز این سیستم رو خریدم.
می خواستم ببینم به نظر اساتید پاور Silverstone 580W (مدل SST-ST580) برای این سیستم مناسبه:
1. سی پی یو: AMD Phenom X3 8650
2. رم: 2 تا 2 گیگابایت باس 800 مارک Corsair
3. کارت گرافیک Inno3D GTX 260 Gold 216 - 55nm GPU
4. مادربرد ASUS M4N78
5. هارد که 1TB Seagate 7200.12 SATA 2 HDD می باشد.
6. یه دونه دی وی دی رایتر
توضیح این که پاور بسیار پدر مادر دار و درست حسابی و خوشگل به نظر می رسه و به دوستان هم توصیه میشه! :46:
ممنون. :40:

Stream
08-07-2009, 22:11
پاوری به نام SilverStone SST-ST580 وجود نداره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مدلی که در بازار هست محصولی با توان پایین از SilverStone بوده که Rebrand شده و برچسب 580 وات روش زده شده.
در صورتی که قصد تهیه پاورهای SilverStone رو دارید حتما از مدلهایی استفاده کنید که دقیقا در سایت SilverStone وجود داشته باشند و شکل و بسته بندی و Bundle اونها رو هم بررسی کنید.

توضیح این که پاور بسیار پدر مادر دار و درست حسابی و خوشگل به نظر می رسه و به دوستان هم توصیه میشه!

هر پاوری که درست و حسابی و پدر مادردار به نظر برسه رو نباید به بقیه توصیه کرد!

mahi58
09-07-2009, 00:26
خیلی عجیبه اگر بخواد این طور باشه! اصلا در حد یک برچسب نیست، همه چیزش درست به نظر می رسه.
خودم هم دیده بودم که توی سایت شون وجود نداره، ولی تا به حال بارها با محصولاتی که توی سایت های خارجی وجود نداشته مواجه شده ام، که علتش هم در اکثر مواقع Up To Date نبودن سایتشون بوده.
به هر حال الآن یه E-Mail می زنم به سایتشون ببینم چه جوابی میدن.

Stream
09-07-2009, 00:31
خیلی عجیبه اگر بخواد این طور باشه! اصلا در حد یک برچسب نیست، همه چیزش درست به نظر می رسه.
خودم هم دیده بودم که توی سایت شون وجود نداره، ولی تا به حال بارها با محصولاتی که توی سایت های خارجی وجود نداشته مواجه شده ام، که علتش هم در اکثر مواقع Up To Date نبودن سایتشون بوده.
به هر حال الآن یه E-Mail می زنم به سایتشون ببینم چه جوابی میدن.
حتما اینکار رو انجام بدید...
قبلا هم مورد مشابه ای درباره پاور SST-ST480 بوجود آمده بود که نتیجه تماس با SilverStone همونی بود که در پست بالا گفته بودم.

SilverStone برندی نیست که سایتش Up to Date نباشه، اگه دقت کنید اصلا محصولی در این کلاس و با نام مشابه هم عرضه نکرده. با سرچ کردن SST-ST580 هم می بینید که اولین نتیجه گوگل همین صفحه از سایت P30world است!

به هر حال پاسخ ایمیل اونها رو اینجا هم بگذارید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.

mahi58
09-07-2009, 01:11
جالبه! کاری که گفتید رو خودم انجام داده بودم و دیدم که توی گوگل فقط 460 تا نتیجه آورد!
متاسفانه من این پاور رو ساعت 8:30 شب در حالی که همه مغازه های مرکز کامپیوتر ایران بسته بودند از سر ناچاری خریدم، وگرنه انتخاب اصلی ام برای این سیستم گرین 680 وات بود که قیمت امروزش 95 تومن بود.
الآن هم که سیستم رو خواستم تست کنم اصلا فن کارت گرافیکم روشن نمیشه و نمی چرخه و تصویر هم نمیده؟ (فکر می کنم می تونه مال Power باشه، نه؟)
به شدت حالم گرفته است رفیق! به شدت!!
من کاربر بی اطلاعاتی نیستم، ولی واقعا تو اون شرایط و با عجله چی کار می تونستم بکنم؟! اینترنت هم که دم دست نبود، همه چیزش هم که درست به نظر می رسید...
ممنون از کمکتون. فردا می برم پاور رو می زنم توی سر فروشنده! امیدوارم بتونم حریفش بشم.
جواب ایمیل رو هم حتما می ذارم.

mahi58
09-07-2009, 01:56
بفرمایید، این هم جواب اولین Email من که برای قسمت فروش سیلوراستون توی آمریکا فرستاده بودم:
Hi,

we don't carry such model number in USA, but let me forward your email to my co-worker in Taiwan and they should know better he will get back to you soon

Thank you

Joel
SilverStone
13626 Monte vista Ave
Unit A
Chino CA 91710
909 465 9596 telephone
909 4659569 fax

ترجمه: ((ما که همچین مدلی توی آمریکا نداریم، اما اجازه بدید ای میل شما رو برای همکارم توی تایوان هم بفرستم، ایشون بهتر می دونند. به زودی جواب ای میلتون رو میدند)).

می مونیم منتظر ای میل دوم...

mahi58
07-08-2009, 18:20
دوستان! این پاور و E-Mail هایی که من با شرکت Silverstone رد و بدل کردم، به ماجرای جالبی کشید که توی یه تاپیک جدید به طور کامل نوشتمش، پیشنهاد می کنم این تاپیک رو بخونید: