PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا بگید این مشکل از چیست نرم افزار نصب نمیشود

jojonice
08-07-2009, 14:31
سلام
لطفا راهنمائی کنید چند وقتی است که هر نرم افزاری که میخواهم نصب کنم موقع نصب کردن ارور میدهد و میگه این نرم افزار خراب است ولی همون نرم افزار را در کامپوتر دیگری که میخواهم اینستال کنم هیچ مشکلی ندارد و نصب میشود اول این مشکل را نداشت ولی الان روی اکثر نرم افزار ها این مشکل را دارد و همش ارور میدهد و چند بار ویندوز را عوض کردم و ویندوز های مختلف اینسال کردم ولی همین ارور را میدهد حالا این مشکل از کجا است
لطفا راهنمائی کنید
خداحافظ

Kianoosh
08-07-2009, 20:06
سلام متن ارور؟

ویروس-تروجان چک شده؟رجیستری دستکاری نشده؟!

rocket
09-07-2009, 14:49
سلام حاجی!
موقع نصب ویندوز error نمیداد!؟

jojonice
09-07-2009, 16:00
سلام
در مورد این مشکل از ریجستری نیست چون گفتم چند بار ویندوز نصب کردم و آنتی ویروس هم گذاشتم و هیچ مشکلی از این لحاظ ندارد و بعضی مواقع هم موقع اینستال کردن ویندوز ارور داد ولی زیاد مشکلی ندارد فقط مواقع نصب نرم افزارها بیتشر ارور میدهد و مثلا میگه فایل dll. یا exe. مشکل دارد و یا اینکه خرابه ولی در کامپوتر های دیگر مشکلی ندارد
لطفا راهنمائی کنید
خداحافظ

Kianoosh
09-07-2009, 20:54
سلام
در مورد این مشکل از ریجستری نیست چون گفتم چند بار ویندوز نصب کردم و آنتی ویروس هم گذاشتم و هیچ مشکلی از این لحاظ ندارد و بعضی مواقع هم موقع اینستال کردن ویندوز ارور داد ولی زیاد مشکلی ندارد فقط مواقع نصب نرم افزارها بیتشر ارور میدهد و مثلا میگه فایل dll. یا exe. مشکل دارد و یا اینکه خرابه ولی در کامپوتر های دیگر مشکلی ندارد
لطفا راهنمائی کنید
خداحافظ

متن ارور رو بنویس!اپتیکالت سالمه!؟

rocket
09-07-2009, 21:57
سلام
میتونی hd tune بگیری!؟
optical drive رو چک کردی؟

afsane_tab
09-07-2009, 22:01
به احتمال زیاد ویروس فایل های اصلی ویندوزت رو خراب کرده . همون ویروسی که به فایل های exe dll اثر میگذاره

milky way
10-07-2009, 16:14
یا درایو رامتون مشکل داره (DVD,CD) یا هارد ولی میتونه مشکل از رم هم باشه. پیغام صفحه آبی نمیگیرد بعضی اوقات؟

Only_God8118
29-10-2009, 18:37
با يه dvd rw ديگه امتحان كن.
ببين وقتي سي دي ميزاري داخلش چراغش كند ميزنه يا تند.
اگه تند بزنه احتمالش كمه كه از dvd rw باشه.