PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل پرینتر به فاکس

hamed_9192
08-07-2009, 11:21
با سلام
من یه پرینتر سه گانه سامسونگ دارم که می خواستم با نصب کردن نرم افزار و قرار دادن خط تلفن رو حالت فاکس،
فاکس دریافت و پرینت کنم .لطفا نرم افزار این کار رو معرفی و نحوه کار اون رو توضیح بدین.
اصلا این کار شدنی هستش؟؟
با تشکر

Aristar
08-07-2009, 13:19
مونده به اینکه پرینتر شما کاربری فکس داشته باشه که در اونصورت نیاز به نرم افزار خاصی نداره و خود به خود کار می کنه ولی اگه نه ساپورت نکرد نرم افزارهایی وجود دارند که به صورت مجازی اینکار رو می کنن که البته لازمش روشن بودن دائمی کامپیوتره!

hamed_9192
08-07-2009, 14:13
با سلام
نه پرینتر من به طور جدا گانه قابلیت فاکس رو نداره و باید از نرم فزار استفاده کنم.
بی زحمت اون نرم افزار رو معرفی کنین.
با تشکر

hamed_9192
08-07-2009, 14:14
در ضمن یکی از دوستان می گفت که اگه خط تلفن رو روی حالت فکس بذاری دیگه موقع زنگ زدن با زم میره رو فاکس
این درسته؟؟؟

hamed_9192
08-07-2009, 19:15
با سلام
یکی از دوستان نرم افزار Avanquest Classic PhoneTools v9.0
رو معرفی کرد ولی من هر چی با هاش ور رفتم نتونستم فاکس دریافت یا ارسال کنم.
لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمک کنین.
با تشکر

Aristar
08-07-2009, 20:16
من قبلاً یه روش رو که روی اکس پی کار می کرد بلد بودم که البته توضیحش یه کم زیاده ولی لینک مایکروسافتو که کاملاً توضیح داده چکار باید بکنی رو برات می ذارم ازش استفاده کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن برای استفاده از حالت بالایی به سی دی ویندوز هم نیاز داری !
یکیش هم این نرم افزاره که بهتره از همون اریجینال مایکروسافت استفاده کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gharibco
09-07-2009, 17:52
سلام
شرمنده با عنوان عجیب من
آقا گرفتید خودتون رو نرم افزار کیلویی چند ویندوز xp این کار رو با هر پرینتری انجام میده نیاز به هیچ نرم افزاری هم نداره
الب که باید cd ویندوز رو داشته باشی مراحلش هم
1-میری پیش اقای کنترل پنل روی printer and faxes کلیک می کنی
2- سمت راست پنجره باز شده add fax رو میزنی و اگر ازت cd خواست که می خواد خوب بزار داخل درایو cd rom یادت باشه نوع سرویس پک هم رو نوشته و مهمه براش ok تا اینجا
هــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــی خــــــــــــــــــــــــ سته شــــــــــــــــــــــــ ـدم
بعد تو تنظیماتش بهش میگی بجای ذخیره کرده fax که به حال یه عکس save میکنه بیاد و مستقیم پرینت بگیره
3- به همین راحتی
4- پولش رو به حسابم بریز در ضمن سوال داری من زیاد اینجاها نمیام gharib.co@gmail.com
پولش یادت نره:11:

reza41
22-07-2009, 11:47
بله با خود ايكس پي ميشه اين كار رو به راحتي انجام داد و صد البته احتياجي هم نيست كه سيستم دائم روشن باشه بلكه ميتونه در حالت استندباي باشه. و خودت هم ميتوني تنظيم كني كه بعد از چه مدت سيستم بره رو حالت فكس
خيلي كار باهاش راحته
البته اگه نرم افزار بخواي نرم افزارهاي زيادي هستند مثل بيتور يا ماي فكس و ...

doste_naghola
25-07-2009, 19:26
شدنیه نرم افزار winfax محصول کمپانی symantec نصب کن حله