PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هندي كم دي وي دي يا هاردي مسئله اين است؟؟

daneshjooyan
08-07-2009, 10:17
با سلام خدمت اعضا و اساتيد
من مي خواستم يه دوربين فيلم برداري هندي كم بخرم ولي هنوز به اين نتيجه نرسيدم كه چه مدلي بخرم يعني هاردي باشه يا دي وي دي
اولا مي خواستم بدونم از اين دو مدل كدوم رو پيشنهاد مي كنيد و دلايلش رو هم بگيد.
دوما: آيا هندي كمهاي دي وي دي روي همين دي وي دي هاي معلومي فيلم ضبط مي كند يا دي وي دي هاي مخصوص مي خواد؟؟؟
سوما: كيفيت هندي كم دي وي دي در مقايسه با ساير مدل ها بهتر است يا بدتر؟؟؟ يعني ارزش خريدن دارد؟؟؟
چهارما: از بين كدوم ماركها مدل دي وي دي رو پيشنهاد مي كنيد؟؟

با تشكر مجدد از اعضا و اساتيد

saya
08-07-2009, 10:23
هارد دار بخر
مدل دی وی دی خور از دیسکهای مینی استفاده میکنه که قیمتش زیاده
وزمان فیلم برداریش محدوده
بعد از مدتی احتمال ضعیف شدن چشمی دوربین رو باید در نظر داشته باشی!

sourena
08-07-2009, 10:36
هاردي باشه يا دي وي دي

اولا مي خواستم بدونم از اين دو مدل كدوم رو پيشنهاد مي كنيد و دلايلش رو هم بگيد.
خب معلومه كه هاردي بهتره!چون جديدتره و سرعتش هم بالاتره و با يك كابل usb به راحتي به كامپيوتر وصل ميشه و هر بار پر و خالي ميشه!

دوما: آيا هندي كمهاي دي وي دي روي همين دي وي دي هاي معلومي فيلم ضبط مي كند يا دي وي دي هاي مخصوص مي خواد؟؟؟

ميني دي وي دي مخصوص خودش رو ميخواد....

سوما: كيفيت هندي كم دي وي دي در مقايسه با ساير مدل ها بهتر است يا بدتر؟؟؟ يعني ارزش خريدن دارد؟؟؟
هاردي و dvd خورش چندان فرقي نداره اينطوري كه من تا حالا ديدم....ولي هارد خورا بهتره!من يه مدل sony ديدم كه full HD ضبط ميكرد!منتها رو هارد.

چهارما: از بين كدوم ماركها مدل دي وي دي رو پيشنهاد مي كنيد؟؟
در درجه اول پاناسونيك خوبه و خدمات خوبي هم داره!
در درجه سوم سوني!
اگر هم پول زياد ميتوني خرج كني canon چند تا مدل حرفه اي داره....

*Alucard*
08-07-2009, 13:27
سلام همونطور که دوستان عزیز هم گفتن نسل دوربینهایی که از مدیای DVD برای ضبط تصاویر استفاده میکنه در حال انقراض کامل هست در درجه اول به خاطر مشکل حجم در درجه دوم به خاطر مشکلات فیزیکی و مکانیکی زیادی که درایوهای DVD این دوربینهای ایجاد میکنن
الان دوربینهای تو بازار اومده که از کارتهای حافظه فلش و هارد دیسک برای ضبط استفاده میکنه که واقعا محدودیتهای قبلی رو ندارن.
تو انتخاب برند کانن به نظر من کیفیت و امکانات خیلی خوبی داره تو نماهای تاریک نویز کمی داره بازتولید رنگهای عالی هم داره.
پاناسونیک بازتولید رنگهاش بی نهایت زیبا و شفافه ولی تو نور خیلی کم یه مقدار نویز دار فیلم برداری میکنه قیمت مدلهای خوبش هم بالاس.
سونی رنگهای خوبی داره و کارکردن باهاش فوق العاده سادس و تو نور کم هم خیلی عالی کارمیکنه البته مدلهای خوب این برند هم قیمت بالای داره.

اگر تو نور زیاد میخوای فیلم برداری کنی کیفیت پاناسونیک هیجان زدت میکنه ولی اگر تو نور کم میخوای فیلم برداری کنی و زیاد حوصله سر و کله زدن با دوربینت رو نداری سونی خیلی عالی هست ولی اگر میخوای هم تو نور زیاد کیفیت خیلی خوب داشته باشی هم تو نور کم و امکانات حرفه ای هم واست مهمه کانن.

daneshjooyan
09-07-2009, 18:57
بچه ها از راهنماييتون بي نهايت ممنونم
من تا الان مي خواستم DVD دارشو بخرم ولي الان از خريد اين مدل منصرف شدم.
همون پاناسونيك هارديش رو مي خرم
بازم از همه ممنون كه جواب دادن

sourena
09-07-2009, 20:01
همون پاناسونيك هارديش رو مي خرم

مباركت باشه.....لنزش برات بچرخه :دي

mohsen284
30-08-2009, 14:11
سوني محشره اگه قيمتش برات مهم نيست مدلHDR-XR520V
240 GB

mohsen_hot20
19-11-2009, 14:46
xr500هم خوبه با هارد180 وقیمت کمتر

s_silent
19-11-2009, 16:03
می شه مدلهای هارد دار پاناسونیک و کانن رو معرفی کنید و اینکه کدوم مدل HD ضبط میکنه اگه قیمتشون رو هم بگید خیلی ممنون می شم .