PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 12 مگا پیکسلی ال جی LG GC990

ali racer
08-07-2009, 08:21
سلام دوستان
ال جی هم 12 مگا پیکسلی اش رو آماده کرده تا به بازار ارائه کنه

با کد LG GC990

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از امکانات این گوشی می توان

12 MP camera with Schneider-Kreuznach optics

به فیلمبرداری HD
720 در 1280 با سرعت 30 قریم بر ثانیه اشاره کرده

xenon flash

ISO up to 3200

camera images geo-tagging and zero shutter lag

Wi-Fi with DLNA

TV-out

3.2"
16M color touchscreen display

A-GPS support,

Bluetooth as well as DivX and Xvid video formats support.

S A M S U N G
08-07-2009, 08:29
از جلو شبیه Omnia هستش .

ولی HD خیلی عالیه مخصوصا 30 فریم !!!

احسنت به ال جی :دی

مخلصیم .

Michael Ropy
08-07-2009, 12:26

1. صفحه نمایش 3.2 اینچ تاچ اسکرین از نوع خازنی با وضوح WVGA و رزولوشن 800x480 پیکسل (نسبت 16:9) و ساپورت 16 میلیون رنگ، مالتی تاچ
2. دوربین دیجیتال 12.1 مگاپیکسل با لنز اشنايدر كروزناخ و با قابلیت اتوفوکس و فوکس دستی و تاچ فوکس و فلاش زنون و دارای فناوری های Zero Shutter Lag و IntelliZoom و فابلیت تشخیص چهره، لبخند و پلک، پانوراما، جئو تگینگ، لرزش گیر، تاچ شات، بیوتی شات، آرت شات، برست مود و عکاسی مسلسل (مستمر) و به همراه ISO 3200 و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح HD با رزلوشون 720×1280 پیکسل در 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA در 120 فریم در ثانیه به صورت سلو موشن و تایم-لیپس و دوربین دوم از نوع VGA برای مکالمه تصویری
3. رابط کاربری فلش از نوع S-Class Touch UI سه بعدی به همراه 4 دسکتاپ متنوع
4. قابلیت پخش DI 30fps, H.263/4, MPEG4, Divx, Xvid
5. حافظه داخلی ?? گیگابایت با پشتیبانی از Mass Storage
6. قابلیت ارتقاء حافظه تا 32 گیگابایت توسط کارتهای microSDHC
7. فناوری Wi-Fi 802.11 b/g با ساپورت DLNA
8. فناوری GPS با ساپورت A-GPS و به همراه Google Maps
9. فناوری صدای Dolby Digital در انحصار الجی
10. دارای سنسور Accelerometer و Proximity
11. پشتیبانی از بازیهای سه بعدی و بازیهای Motion Based
12. فناوری 3G با خطوط اینترنت پرسرعت HSPDA تا 7.2 مگابایت
13. پشتیبانی از GPRS/EDGE (850/900/1800/1900)
14. باتری ??? میلی آمپر
15. فقط با ضخامت ?? میلی متر و وزن ?? گرم
16. اسپیکر استریو و خروجی تلویزیون
17. مجهز به نمایشگر فایل های آفیس

18. پشتیبانی از USB نسخه 2.0 و بلوتوث نسخه 2.1 با ساپورتA2DP

- توجه: نارنجی رنگ ها یعنی هنوز تایید نشده.

Michael Ropy
08-07-2009, 12:35
یک سری عکس لایو از این گوشی:

4870x2
08-07-2009, 12:52
به به
به افتخار ال جي بزن دست قشنگه رو
دوستانه يه چيزي فكر كنم اين گوشي بزرگترين رزولوشن رو داشته باشه چون همه 12 بودن ولي اين ال جي 12.1 هستش:دی

4870x2
08-07-2009, 13:02
ايول الان اين رو ديدم كه مال امنيااچ دي سامسونگ بود

وضوح HD یا رزلوشون 720×1280 پیکسل در 24 فریم در ثانیه و دوربین دوم از نوع CIF برای مکالمه تصویری
حالا ديگه سامسونگ بايد بره بوق بزنه:دی
اينم براي ال جي جون

قابلیت ضبط ویدیو با وضوح HD با رزلوشون 720×1280 پیکسل در 30 فریم در ثانیه

Vamp!r3
08-07-2009, 14:07
WoW...بازم الجي گل كاشت...دم همتون جيز...

4870x2
08-07-2009, 14:38
احتمالا اينا هم بايد اضافه بشه
1-صداي دالبي
2-اينجا بايد تصحيح بشه

دوربین دیجیتال 12.0 مگاپیکسل با لنز اشنايدر كروزناخ و با قابلیت اتوفوکس و فوکس دستی و تاچ فوکس و فلاش زنون و دارای فناوری های Zero Shutter Lag و IntelliZoom و فابلیت تشخیص چهره، لبخند و پلک، پانوراما، جئو تگینگ، لرزش گیر، تاچ شات، بیوتی شات، آرت شات، برست مود و عکاسی مسلسل (مستمر) و به همراه ISO 3200 و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح HD با رزلوشون 720×1280 پیکسل در 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA در 120 فریم در ثانیه به صورت سلو موشن و تایم-لیپس و دوربین دوم از نوع VGA برای مکالمه تصویری
تو عكس معلوم هستش كه 12.1 هستش نه 12.0

Michael Ropy
08-07-2009, 17:14
بچه ها یه خبر: مثل اینکه این گوشی فعلا Concept هستش! باید تا موقع اعلام رسمی صبر کنیم.

Update 08 July. LG GC990 is still a concept and 'Louvre' nickname is just an internal project name. Please check the official LG statement below.
"The GC900 or 'Louvre' mobile phone from LG, is a great example of the type of mobile technology innovation LG is developing. This is a concept model only however, and as such there are no confirmed plans to bring it to market. As we have further details on our camera-phone portfolio or other mobiles, LG will provide information on where and when they will be available to consumers."

almgti_79
08-07-2009, 18:49
اين ويوتي سه حساب ميشه ديگه!!!

ويوتي دو كه هنوز ازش خبري نيست، فكر كنم اين گوشي تا دو سال ديگه هم نياد!!!

almgti_79
09-07-2009, 17:41
از جلو شبیه Omnia هستش .

ولی HD خیلی عالیه مخصوصا 30 فریم !!!

احسنت به ال جی :دی

مخلصیم .

از نماي جلويي كه با ويوتي KE990 هيچ تفاوتي نداره.....

از نماي پشت هم بيشتر شبيه رنوآر (KC910) هست، البته به ويوتي هم شباهت زيادي داره....

ali racer
09-07-2009, 22:48
تاریخ کعرفی گوشی بصورت رسمی معلوم نشده ؟
قیمتش چی ؟

a.z.p.z
10-07-2009, 03:44
خوب دوستان یعنی چی انسپنت هست فکر کنم تایید شده ها !!!
اینترفیشم اس کلس هست خوبه یعنی باهاش کار کردیم !!!

almgti_79
10-07-2009, 12:12
خوب دوستان یعنی چی انسپنت هست فکر کنم تایید شده ها !!!
اینترفیشم اس کلس هست خوبه یعنی باهاش کار کردیم !!!

كانسپت يعني يك نمونه ازش ساختند و معلوم نيست شركت سازنده تصميم به توليد انبوه اون گوشي بگيره يا نه...

به نظرم اگر قرار بشه به توليد انبوه برسه، حداقل تا 2010 به بازار نياد چون ويوتي 2 تازه يكي دوماهه وارد بازار شده...:41:

منكه از الان آماده ام تا بياد توي بازار، اگر شده خودم برم اونور، اين گوشي را بخرم....:46:

starblue7750
10-07-2009, 21:29
سلام
بابا ال جي ديگه ترکوند!!!!!!!!!!!
با اين موبايل هاي تازه اي که ال جي ميزنه 200% مياد رده 2
ولي از يه طرف اعصاب ادم رو خراب ميکنه
ما پارسال رفتيم 450 نومن داديم ويوتي خريديم
حالا يه سال هم از روش رد نشده که کمپانيش 100 گوشيه توپ زده
گوشيه ما هم که ...!!؟

فابلیت تشخیص چهره، لبخند و پلک، پانوراما، جئو تگینگ، لرزش گیر، تاچ شات، بیوتی شات، آرت شات، برست مود و عکاسی مسلسل (مستمر) و به همراه ISO 3200 و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح HD با رزلوشون 720×1280 پیکسل در 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA در 120 فریم در ثانیه به صورت سلو موشن و تایم-لیپس و دوربین دوم از نوع VGA برای مکالمه تصویری

ديگه چي مونده؟

منكه از الان آماده ام تا بياد توي بازار، اگر شده خودم برم اونور، اين گوشي را بخرم....

شايد تا اون زمان پول جمع کرديم يکي از اونا رو گرفتيم
اگه کانسپت نباشه

ولي خداييش قيافش ضايس.ويوتي خيلي خشگله

Vamp!r3
10-07-2009, 22:16
LG GC990 Louvre

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Michael Ropy
11-07-2009, 14:45
ممنون ومپایر جان، با این وضع که توب فون آرنا گذاشته شده (با اینکه بهش اطمینان ندارم!) احتمال داره سریعتر معرفی کامل بشه.

DariushGreat
13-07-2009, 14:20
اون موقع که رنوار به عنوان یک گوشی کانسپت مطرح بود، یه آه کشیدم و توی دلم گفتم که می شه یه روز این رو داشته باشم....
در یک فاصله زمانی کوتاه دیدم اومد توی بازار جهانی و پارس کامتل هم واردش کرد.

جاتون خالی اینو دیدم آنچنان آه سوزناکی کشیدم که مرغای آسمون به حالم عربده کشیدن!!! :31: ( به امید این که شاید این یکی هم زود بیاد ایران !! )

من اول رنوار می گیرم و وقتی این هم مثل رنوار شد 390، گوشیم رو عوض می کنم و این رو می گیرم :5:

ali racer
20-07-2009, 10:29
خبری از قیمتش نیست ؟؟

Michael Ropy
20-07-2009, 11:55
نه هنوز! باید تا آگوست صبر کنیم.

4870x2
22-07-2009, 18:00
8 روز مونده تا اگوست!
حالا چند اگوست معرفي ميشه؟

Michael Ropy
22-07-2009, 18:06
نیدونم برادر!

apoosh
30-07-2009, 12:24
به به
به افتخار ال جي بزن دست قشنگه رو
دوستانه يه چيزي فكر كنم اين گوشي بزرگترين رزولوشن رو داشته باشه چون همه 12 بودن ولي اين ال جي 12.1 هستش:دی

شما یه نگاه به پشت گوشی SATIO سونی اریکسون هم بندازی میبینی همین را نوشته!! این تنها یک ضریب هستش و مثل دوربین 3.15 میمونه که 3.2 نمیشه! 12 هم 12.1 هستش اما LG چون ذوق زده شده خواسته کامل بنویسه تا شما فکر کنی این از بقیه بیشتره :31:

apoosh
30-07-2009, 12:25
ايول الان اين رو ديدم كه مال امنيااچ دي سامسونگ بود

حالا ديگه سامسونگ بايد بره بوق بزنه:دی
اينم براي ال جي جون

من نمیدونم چرا شما طرفدارای LG هی گیر می دین به سامسونگ! اصلا LG با سامسونگ قابل قیاس نیست که میخوای یه جوری LG را بهش بچسبونین! :27:
من نمیدونم اونموقع که سامسونگ OMNIA HD را معرفی کرد شما کجا بودی که حالا میگی باید سامسونگ بره بوق بزنه! مطمئن باش تا این بخواد بیاد بیرون سامسونگ گوشی FULL HD را زده. از الان هم CPU گوشیش طراحی شده هست! حالا اون وقت خواهیم دید که داره بوق می زنه!

Michael Ropy
30-07-2009, 13:30
شما یه نگاه به پشت گوشی SATIO سونی اریکسون هم بندازی میبینی همین را نوشته!! این تنها یک ضریب هستش و مثل دوربین 3.15 میمونه که 3.2 نمیشه! 12 هم 12.1 هستش اما LG چون ذوق زده شده خواسته کامل بنویسه تا شما فکر کنی این از بقیه بیشتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایید میشه. فقط برای جلب مشتریه. در اصل همشون 11.45 هستش.

4870x2
30-07-2009, 13:43
من نمیدونم چرا شما طرفدارای LG هی گیر می دین به سامسونگ! اصلا LG با سامسونگ قابل قیاس نیست که میخوای یه جوری LG را بهش بچسبونین!
من نمیدونم اونموقع که سامسونگ OMNIA HD را معرفی کرد شما کجا بودی که حالا میگی باید سامسونگ بره بوق بزنه! مطمئن باش تا این بخواد بیاد بیرون سامسونگ گوشی FULL HD را زده. از الان هم CPU گوشیش طراحی شده هست! حالا اون وقت خواهیم دید که داره بوق می زنه
اره معلومه
گوشي كه 1min فيلم گرفتنش بشه 300mb بهتر از اينم نميشه
اون موقع كه ال جي داشت با avi فيلم ميگرفت سامسونگ كجا بودش؟(داشت با 3gp فيلم ميگرفت:دی)
راستي سامسونگ با اين همه پولش هنوز به مالتي تاچ دست نيافته!
اونوقت ال جي چهار تا چهار تا ميده بيرون!

4870x2
30-07-2009, 13:44
سامسونگ گوشی FULL HD را زده
ميدوني رزولوشن full hd چنده كه حرف ازش ميزني؟

Michael Ropy
30-07-2009, 13:47
بیخیال شید الان دوباره جنگ میشه! سامسونگ خوب پولداره راحت سی پی یو و لنز و... میندازه رو گوشیهاش.

apoosh
30-07-2009, 17:34
اره معلومه
گوشي كه 1min فيلم گرفتنش بشه 300mb بهتر از اينم نميشه
اون موقع كه ال جي داشت با avi فيلم ميگرفت سامسونگ كجا بودش؟(داشت با 3gp فيلم ميگرفت:دی)
راستي سامسونگ با اين همه پولش هنوز به مالتي تاچ دست نيافته!
اونوقت ال جي چهار تا چهار تا ميده بيرون!

اولا خدمتت عرض کنم که وقتی 1 دقیقه فیلم بشه 300 مگابایت یعنی اوج کیفیت! اینکه ضعف نیست ، مزیته!
با Avi فیلم گرفتن هم که هنر نیست! HD فیلم گرفتن هنره! در مورد حال هم صحبت کنه! اگه بخوایم درمورد گذشته بگیم که باید بگم یه زمانی وقتی سامسونگ داشت گوشی می زد LG داشت خروس قندی می فروخت!:21:
شما هم لطف کن بجای چهارتا چهارتا فقط دوتا گوشی مالتی تاچ تولید شده LG را معرفی کن تا ما اطلاعاتمون بالا بره!!(اگه میدونستی این تکنولوژی انحصاریه این حرفو نمیزدی که سامسونگ نمیتونه! امتیازش برای اپل است جناب بااطلاعات!)

ميدوني رزولوشن full hd چنده كه حرف ازش ميزني؟

منظور من CPU بود که بتونه تصاویر FULL HD را پخش کنه . یه نگاهی به اینجا بنداز تا اطلاعاتت زیاد شه!

دیگه باید قبول کنی که سامسونگ الان داره از همه جلو میزنه! بهترین پردازنده ، بهترین دوربین ، بهترین صفحه نمایش ،... همه برای سامسونگه! الان گوشی JET سامسونگ با CPU 800 داره تولید میشه حالا شما تازه نشستین تو رویای اینکه این 12 مگاپیکسلیه کی بیاد!!(اولین 12مگاپیکسلی برای سامسونگ هستش به نام M8910) سامسونگ با NVIDIA قرارداد تولید کارت گرافیک(با چیپست گرافیک فرق داره ها!) بسته! OMNIA HD گوشی ای هستش که LG تا مدتها در حسرت داشتن حتی یه چیزی شبیهش هم خواهد موند! گوشی Wikiki سامسونگ با زوم اپتیک و دوربین 12 و فیلمبرداری hd قبل از پایان امسال تولید میشه تا LG بفهمه که تنها وجه اشتراک تو موبایل با سامسونگ اینه که هر دو کره ای هستن! همین!!

4870x2
30-07-2009, 18:04
OMNIA HD گوشی ای هستش که LG تا مدتها در حسرت داشتن حتی یه چیزی شبیهش هم خواهد موند! گوشی Wikiki سامسونگ با زوم اپتیک و دوربین 12 و فیلمبرداری hd قبل از پایان امسال تولید میشه تا LG بفهمه که تنها وجه اشتراک تو موبایل با سامسونگ اینه که هر دو کره ای هستن! همین!!
خوبه hd شما 24 فريم ميگيره gc990 ما 30 فريم ميگيره!

دیگه باید قبول کنی که سامسونگ الان داره از همه جلو میزنه! بهترین پردازنده ، بهترین دوربین ، بهترین صفحه نمایش ،... همه برای سامسونگه! الان گوشی JET سامسونگ با CPU 800 داره تولید میشه
براي جاوا 150 تا هم كافيه!
سامسونگ پول زياد داره بايد هم اين كارا رو بكنه!

سامسونگ با NVIDIA قرارداد تولید کارت گرافیک(با چیپست گرافیک فرق داره ها!) بسته!
nvidia رو چه به چيپ هاي كوچيك!
همون داغون كردن ps3 براش بس بودش!

اولا خدمتت عرض کنم که وقتی 1 دقیقه فیلم بشه 300 مگابایت یعنی اوج کیفیت! اینکه ضعف نیست ، مزیته!
برادر كيفيت نه سايز تصوير!
در ضمن ميشه بگين يه 20 دقيقه فيلم گرفتن چند مگ ميشه و كجا بايد جا دادش:دی

شما هم لطف کن بجای چهارتا چهارتا فقط دوتا گوشی مالتی تاچ تولید شده LG را معرفی کن تا ما اطلاعاتمون بالا بره!!(اگه میدونستی این تکنولوژی انحصاریه این حرفو نمیزدی که سامسونگ نمیتونه! امتیازش برای اپل است جناب بااطلاعات!)
ارينا-كريستال-ويوتي اسمارت-bl40

apoosh
30-07-2009, 18:38
خوبه hd شما 24 فريم ميگيره gc990 ما 30 فريم ميگيره!bl40
اولا سامسونگ ماله بابای من نیست که میگه سامسونگه شما!! من خودم گوشیم هم سامسونگ نیست. کارم بررسی تخصصی گوشیه ، اینها هم که میگم بخاطر اطلاعاته شماست ونه کل کل کردن
یه لطفی هم کن این گوشی gc99 را الان تو بازار بهم نشون بده تا با hd مقایسه کنم!!!(تا زمان تولید gc99 سامسونگ از اون بهتر را هم زده، بحث در زمان حال هستش و نه گذشته و آینده. الان LG چی در چنته داره؟)

براي جاوا 150 تا هم كافيه!
سامسونگ پول زياد داره بايد هم اين كارا رو بكنه!bl40

پس خودت اعتراف کردی که سامسونگ یه جورایی قدرت بیشتری داره! دیروز تو هتل هما همایش مایکروتل بود که این گوشی را اونجا به همه نشون داد. بقدری سعتش بالاست که جت درمقابلش کم میاره! این یعنی قدرت(البته 800 تا واسه جاوا زیاد هستش اما این فعلا زیاده. نگاه سامسونگ به آینده است که حتی بازیهای جاوا هم cpu بالای 500 نیاز خواهند داشت)

انویدیا رو چه به چيپ هاي كوچيك!
همون داغون كردن ps3 براش بس بودش!bl40

تروخدا این حرف را جایی نزنی بهت می خندنا!! دیگه همه اینرا می دونن nvidia و Ati دو غول بزرگ صنعت گرافیک دنیا هستن!

برادر كيفيت نه سايز تصوير!
در ضمن ميشه بگين يه 20 دقيقه فيلم گرفتن چند مگ ميشه و كجا بايد جا دادش:دیbl40

20دقیقه فیلمش اگه با حساب شما هم بگیم میشه 6 گیگ! خب جاش میده تو حافظه 16 گیگابایتش! یا مموری 16 گیگابایتی جانبیش. یعنی راحت تا 2ساعت فیلم فقط تو حافظه های خود گوشی جا میشه. فکر کنم این برای هرکسی کافی باشه(قرار هم نیست نه شما همیشه 2ساعت فیلم بگیری و نه این 2ساعت را با خودت حمل کنی)

4870x2
30-07-2009, 18:52
تروخدا این حرف را جایی نزنی بهت می خندنا!! دیگه همه اینرا می دونن nvidia و Ati دو غول بزرگ صنعت گرافیک دنیا هستن!
زرشك!
منم تاييد كردم!
ببين NVIDIA در GPU هاي كوچيك نسبت به ATI خيلي ضعيفتره!
نمونش هم شما ATI HD 4850 رو با NVIDIA 8800 GTX مقايسه كن ميبيني كه هم GPU و هم دماي NVIDIA دو برابر ATI هستش!
در ضمن XBOX 360 كاره ATI و PS3 كار NVIDIA هستش!
خودت بگو كدوم موفق تر بودش!

4870x2
30-07-2009, 18:54
20دقیقه فیلمش اگه با حساب شما هم بگیم میشه 6 گیگ! خب جاش میده تو حافظه 16 گیگابایتش! یا مموری 16 گیگابایتی جانبیش. یعنی راحت تا 2ساعت فیلم فقط تو حافظه های خود گوشی جا میشه. فکر کنم این برای هرکسی کافی باشه(قرار هم نیست نه شما همیشه 2ساعت فیلم بگیری و نه این 2ساعت را با خودت حمل کنی)
خوب ايا شما ميدونستي همين حجم با AVI با اين ابعاد حجمش 1/4 اين ميشه؟

حتی بازیهای جاوا هم cpu بالای 500 نیاز خواهند داشت)
جان؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Michael Ropy
30-07-2009, 18:59
آخه این چه بحثیه راه انداختین مثل قضیه ی استار و کوکی! قبول سامسونگ بهتره! خوب چیش به ما میرسه.

apoosh
30-07-2009, 19:21
زرشك!
منم تاييد كردم!
نمونش هم شما ATI HD 4850 رو با NVIDIA 8800 GTX مقايسه كن ميبيني كه هم GPU و هم دماي NVIDIA دو برابر ATI هستش!
میبینم که دیگه زدی تو جاده خاکی!! اولا من بگم که خودم ati را بیشتر دوست دارم اما باز قبول میکنم که nvidia یه غوله. تازشم ، شماانگار دقت نمیکنی بحث واسه زدن کارت گرافیک برای موبایل هستش و نه یه کنسول حرفه ای بازی! بااینکه جاش هم نیست میگم که PS3 بخاطر سیاستهای سونی ضرر کرد تا گرافیک. nvidia هیچ مشکلی برای ps3 ایجاد نکرد و هکه اذعان دارند که کیفیت بازیهای ps3 فوق العاده ست. در بنچ مارکهای کارت گرافیک خیلی جاها هم nvidia برتره. برو تو قسمت مقایسه کارتهای گرافیک تا اونجا بحث کنیم برای موردی که جدا جدا به اینجا بی ربطه!

خوب ايا شما ميدونستي همين حجم با AVI با اين ابعاد حجمش 1/4 اين ميشه؟!

شما اصل قضیه را ول کردی چسبیدی به Avi و Mp4! شما الان به من گوشی lg با توانایی فیلمبرداری hd که در حال حاضر موجود باشه معرفی کن. اگر 3gp هم فیلم میگرفت ما براش باز دست میزنیم.:27:
در مورد جاوا هم من به آینده اشاره کردم عزیز جان. من فکر نمیکنم حتی شما 5سال پیش میتونستی تصور کنی یه دوربین 12 مگاپیکسلی روی گوشیت باشه! پس آینده نگری یکی از کارهای کمپانیهای بابرنامه هست که تنها هفته آینده را نمیبینن بلکه چشم اندازشون برای سالهای آیندست

apoosh
30-07-2009, 19:24
آخه این چه بحثیه راه انداختین مثل قضیه ی استار و کوکی! قبول سامسونگ بهتره! خوب چیش به ما میرسه.

من هم با شما موافقم. هیچیش به ما نمیرسه. البته من این بحثها را برای بالا رفتن اطلاعات دوطرف مناسب میدونم درصورتیکه از چارچوبش خارج نشه و به دمای کارت گرافیک!! و مقایسه کنسولها نرسه!!!
مشکل من فقط اینجاست که این دوستمون نمیخواد قبول کنه سامسونگ در زمینه گوشی بهتر از ال جی هستش! شما بگو مایکروفر چی بهتره من میگم ال جی! اما موبایل سامسونگ...

S A M S U N G
30-07-2009, 20:24
این بحث ها اصلا فایده نداره ( %100 سامسونگ بهتره :دی )

ولی جدی این پدرسوخته ها تا سال 2013 هم میدونن چی میخوان تولید کنن . از همین الان میدونن مثلا 12 ژوئن 2010 :دی چه گوشی میخوان معرفی کنن .

سامسونگ و الجی نداره . جفتشون باهمن .

Nvidia Tegra الان روی گوشی خود این کمپانی الان موجوده .

گرافیک خدا . سرعت خدا . 3D خدا . کلا خدا :دی ولی دنیا ATI :دی

مخلصیم .

DariushGreat
30-07-2009, 23:21
این وسط فقط سر نوکیا بی کلاه مونده!!!
نوکیا ترجیح داده فقط روی قابلیت های ارتباطی تکیه کنه، در حالی که سامسونگ و ال جی دارن سر دوربین و توانایی های ارتباطی با هم می جنگن!!! :blink:

amir_dre
31-07-2009, 10:10
من هم با شما موافقم. هیچیش به ما نمیرسه. البته من این بحثها را برای بالا رفتن اطلاعات دوطرف مناسب میدونم درصورتیکه از چارچوبش خارج نشه و به دمای کارت گرافیک!! و مقایسه کنسولها نرسه!!!
مشکل من فقط اینجاست که این دوستمون نمیخواد قبول کنه سامسونگ در زمینه گوشی بهتر از ال جی هستش! شما بگو مایکروفر چی بهتره من میگم ال جی! اما موبایل سامسونگ...
مقایسه یه اسمارت فون با یه گوشی پلتفرم جاوا کار درستی نیست
اگه میخوایید مقایسه کنید این گوشی رو با پیکسون 12 مقایسه کنید
الان سامسونگ الجی خیلی نسبت به گذشته پیشرفت کردن و از نوکیا و سونی اریکسون جلو زدن

apoosh
31-07-2009, 16:02
سامسونگ را قبول دارم جلو زده (اونهم نه خیلی زیاد) اما ال جی...!؟
در ضمن من بحث این مقایسه را شروع نکردم. بعضی از دوستان ادعا کردند این گوشی جدید lg که معلوم هم نیست کی میخواد بیاد میزنه رو دست همه گوشیهای سامسونگ! منم فقط یه جواب مختصری دادم که البته آخرش دوستان چیزی نداشتند بگن و کار دیگه به مقایسه کنسولهای بازی رسید!!

4870x2
01-08-2009, 16:55
سامسونگ را قبول دارم جلو زده (اونهم نه خیلی زیاد) اما ال جی...!؟
در ضمن من بحث این مقایسه را شروع نکردم. بعضی از دوستان ادعا کردند این گوشی جدید lg که معلوم هم نیست کی میخواد بیاد میزنه رو دست همه گوشیهای سامسونگ! منم فقط یه جواب مختصری دادم که البته آخرش دوستان چیزی نداشتند بگن و کار دیگه به مقایسه کنسولهای بازی رسید!!
شما گفتي كه SAMSUNG با همكاري با NVIDIA مي خواد گرافيك و اينا بزنه و با PSP رقابت كنه!
گفتم كه NVIDIA در چيپ هاي كوچيك زياد مطمئن نيستش!
همون طوري كه در PS3 موفق نبودش!

hasanmotori
01-08-2009, 17:16
زرشك!
منم تاييد كردم!

man aslan kari be gushi nadaram
4850 bayad ba 9800gtx+ moghayese beshe na 8800gtx
baadesham xbox che rabti be chipe kuchik dare?
Movafaghiate xbox faghat be khatere ati hast? Mage grafike ps3 moshkeli dare?

4870x2
01-08-2009, 17:21
حسن خان من بايد به تو هم بگم فارسي بنويس:دی(شوخي)

Movafaghiate xbox faghat be khatere ati hast? Mage grafike ps3 moshkeli dare
اره
ضعف چيپ NVIDIA باعث شد براي CELL قدرتمند IBM محدوديت ايجاد كنه و باعث ضعيف شدن و شكست خوردت PS3 بشه

hasanmotori
01-08-2009, 18:15
Dalile movafaghiate xbox gheymate kheyli payin tareshe
tu bazihaye online ham behtare
alan wii 2brabare un 2ta baham furush dashte dar hali ke kheyli zaeif tare

apoosh
01-08-2009, 20:22
شما گفتي كه SAMSUNG با همكاري با NVIDIA مي خواد گرافيك و اينا بزنه و با PSP رقابت كنه!
گفتم كه NVIDIA در چيپ هاي كوچيك زياد مطمئن نيستش!
همون طوري كه در PS3 موفق نبودش!

جانم؟؟؟ من کی گفتم سامسونگ میخواد با psp رقابت کنه؟؟؟ میشه اینی را که میگی ثابت کنی؟ این حرفهات من را یاد یکی از کاندیداهای باصداقت! ریاست جمهوری میندازه :31:

متاسفانه بحث رفته تو جاده خاکی حسابی! اینجا که جای مقایسه کنسولها نیست. البته من خودم هم به شخصه با جناب حسن موتوری موافقم و ps3 هیچ مشکلی در گرافیک نداره. wii هم با وجود گرافیک پایینتر ببین چه فروشی داره! این بخاطر تنوع ، سیاست ، قیمت ، شرایط بازار ،... هستش. NVIDIA بدبخت چیکاره بیده!!
شما بیا از گوشی LG دفاع کن. اگه از NVIDIA هم ناراحتی برو به LG بگو با ATI قرارداد ببنده!:27:

DariushGreat
01-08-2009, 21:01
دیگه شورش رو در آوردین :13:

کافیه! اینجا تاپیک GC990 هست.

اگر یک پست دیگه که مربوط به این گوشی نباشه بزنید، مستقیما گزارش تخلف می شه:3: مفهوم بود؟!!!:47:

Michael Ropy
01-08-2009, 21:45
اگر یک پست دیگه که مربوط به این گوشی نباشه بزنید، مستقیما گزارش تخلف می شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مفهوم بود؟!!!:47:تــکــبــیــر! خوب راست میگه دیگه! تاپیک بدبخت پیدا کردید؟؟!!!!!

4870x2
04-08-2009, 14:07
اگه از NVIDIA هم ناراحتی برو به LG بگو با ATI قرارداد ببنده
نخير
ال جي با اينتل قرار داد بسته براي پردازنده 1.5ghدر گوشي هاش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

DariushGreat
04-08-2009, 14:44
نخير
ال جي با اينتل قرار داد بسته براي پردازنده 1.5ghدر گوشي هاش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درک پست 46 خیلی سخته؟؟؟؟؟ :5:

hasanmotori
05-08-2009, 18:45
نخير
ال جي با اينتل قرار داد بسته براي پردازنده 1.5ghدر گوشي هاش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوالی داشتم البته با عرض پوزش از داریوش عزیز میخاستم بدونم این پردازنده رو روی چه گوشیی میخاد استفاده کنه آخه گوشی های ال جی سیستم عامل که ندارن پس این پردازنده به چه دردی میخوره ؟

DariushGreat
06-08-2009, 09:33
یه سوالی داشتم البته با عرض پوزش از داریوش عزیز میخاستم بدونم این پردازنده رو روی چه گوشیی میخاد استفاده کنه آخه گوشی های ال جی سیستم عامل که ندارن پس این پردازنده به چه دردی میخوره ؟

شما سه نفر که تاپیک رو به نابودی کشیدید... این هم روش! :27:

بیشتر بخاطر خودتون می گم. اگه پستی مربوط به تاپیکی نباشه، بیش از 80% از مواقع اسپم شناخته می شه و اونوقت اگه تعدادش هم زیاد بشه، خود به خود می شه یه تخلف... :19: حیفه این همه پست دادین و جایگاه توپ پیدا کردین، اون وقت همه اعتبارتون به یه خلاف زیر سوال بره!!! :13:

4870x2
06-08-2009, 12:42
هنوز گوشي مشخص نيست ولي قرار داد بسته شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

apoosh
07-08-2009, 00:05
نخير
ال جي با اينتل قرار داد بسته براي پردازنده 1.5ghدر گوشي هاش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

من نمیدونم هنوز خبر 1گیگاهرتز جوهرش خشک نشده ال جی میاد میگه من 1،5 را بستم اونهم با اینتل!!
میشه لینک خبرش را بگذارید؟

apoosh
07-08-2009, 00:08

به درد که میخوره، مثلا الان گوشی جت سامسونگ دارای پردازنده 800مگاهرتزی هستش و سیستمش هم جاواست. اما سرعتش جدا مثل جت میمونه!
(جناب حسن آقا این عکسه که گذاشتی خیلی ترسناکه ها!
یه کاریش می کردی ما شب خوابمون ببره!:5:)

Vamp!r3
07-08-2009, 00:08
تورو خدا اين بحث ها را تمومو كنيد...هر كي ميخواد نظر خودش را تحميل كنه...هيچ نتيجه اي هم نداره...

amin khan
07-08-2009, 00:19
چه تایپیکه مفیدی....
عنوان با محتوا کاملا مرتبطه
منم میخواستم یه توپ دارم قلقلیه رو بخونم

Michael Ropy
07-08-2009, 14:31
میشه لینک خبرش را بگذارید؟

دوستان راست میگن مثل اینکه داره دوباره شروع میشه! باید تمومش کنید!

S@nti@go_s&k
07-08-2009, 15:01
سلام دوستای سامسونگی لطفا تو تالار الجی در مورد سامسونگ حرف نزنید اگر میگید حداقل الجیو زیر سوال نبرید

الجی تبلیغاتش کمه نسبت به سامسونگ بخاطر اینه که شاید به نظرتون الجی .......باشه ولی الجی به نظرم یه سری

از شرکتارو سوسک

میکنه به زودی ایول الجی ایول سامی.........................

DariushGreat
09-08-2009, 13:10
چه تایپیکه مفیدی....
عنوان با محتوا کاملا مرتبطه
منم میخواستم یه توپ دارم قلقلیه رو بخونم

زدی توی جاده خاکی! اسپم سواری ممنوع! :13::3:

DariushGreat
09-08-2009, 13:11
سلام دوستای سامسونگی لطفا تو تالار الجی در مورد سامسونگ حرف نزنید اگر میگید حداقل الجیو زیر سوال نبرید

الجی تبلیغاتش کمه نسبت به سامسونگ بخاطر اینه که شاید به نظرتون الجی .......باشه ولی الجی به نظرم یه سری

از شرکتارو سوسک

میکنه به زودی ایول الجی ایول سامی.........................

کاملا حق با رفیقمونه. دیگه بسه! تا اینجاش تلفات نداده :31: اما ازینجا به بعد خطری می شه !

ali racer
09-08-2009, 14:56
بروبچز ال جي اين گوشي كي به بازار عرضه ميشه ؟

DariushGreat
09-08-2009, 15:14

از بازار بیریخت موبایل که خبر داری... خدا می داند و بس! :46:

Vamp!r3
09-08-2009, 15:15
هنوز كاملا معرفي نشده...معلوم نيست كي عرضه بشه...

Michael Ropy
19-08-2009, 18:54
اینم یه نمونه فیلمبرداری این گوشی:

اینم با کیفیت اچ دی:

فقط حیف محیط بیشتر تاریکه! ولی اصلا افت فریم نداره و تو زوم هیچ مشکلی نداره!

Sadeq_ME
31-08-2009, 21:13
چرا GC990,GSMArena رو نداره؟؟؟؟؟

Vamp!r3
31-08-2009, 21:27
چرا GC990,GSMArena رو نداره؟؟؟؟؟
هوز رسمي معرفي نشده...

.::Farshad::.
15-12-2009, 21:58
درود

آقا از این رفیقمون خبری نیست ؟!؟!؟!
چشم انتظارشیم . پس چی شد این گوشی ؟!؟!؟!

Michael Ropy
15-12-2009, 21:59
چشم انتظارشیم . پس چی شد این گوشی ؟!؟!؟!

منم این روزا به فکرش بودم....نمی دونم باید منتظر شدو دید....(شاید تا MWC باید صبر کنیم :27:).

15-12-2009, 22:05
آقا من الان اینو تو Gsmarena دیدم :

Update 08 July. LG GC990 is still a concept and 'Louvre' nickname is just an internal project name. Please check the official LG statement below.

"The GC990 or 'Louvre' mobile phone from LG, is a great example of the type of mobile technology innovation LG is developing. This is a concept model only however, and as such there are no confirmed plans to bring it to market. As we have further details on our camera-phone portfolio or other mobiles, LG will provide information on where and when they will be available to consumers."

؟؟؟؟؟؟ :13:

ali racer
15-12-2009, 22:16
منم این روزا به فکرش بودم....نمی دونم باید منتظر شدو دید....(شاید تا MWC باید صبر کنیم :27:).

آقا من الان اینو تو Gsmarena دیدم :

"The GC990 or 'Louvre' mobile phone from LG, is a great example of the type of mobile technology innovation LG is developing. This is a concept model only however, and as such there are no confirmed plans to bring it to market. As we have further details on our camera-phone portfolio or other mobiles, LG will provide information on where and when they will be available to consumers."

؟؟؟؟؟؟ :13:

خب تابلو بود که کانپست هستش
چون اگه عکس هاش لایو بودن تا الان معرفی میشد

احتمالا ال جی 12 اش رو با طراحی متفاوت تری عرضه میکنه(که البته به نظرم لازم بود)
واسه همین رسما اعلام کرده که یه طرح کانپست بوده

SAEED_BARCELONA
15-12-2009, 22:20
برای این گوشی تا MWC باید صبر کرد. هر برندی بهترین گوشیاشو توی بهترین مراسم و نمایشگاه وکنفرانس ها معرفی میکنه! اینم 100% اونجا معرفی میشه.

4870x2
17-12-2009, 14:07
مثل این که قراره اینترفیسش S-CLASS II باشه!
+
اگه دیدین ال جی بالاتر از 12 معرفی کردش زیاد تعجب نکنین:دی

saeedfarzi
24-01-2010, 10:09
هنوز نیومده به بازار ؟کی معرفی میشه

saeedfarzi
24-01-2010, 10:12
اینم یه نمونه فیلمبرداری این گوشی:

اینم با کیفیت اچ دی:

فقط حیف محیط بیشتر تاریکه! ولی اصلا افت فریم نداره و تو زوم هیچ مشکلی نداره!

دوست عزیز لینک ها خرابن:10:

24-01-2010, 15:27
منتفی شده .

باید صبر کرد تا دید که الجی چی معرفی خواهد کرد.

fanoos1
24-01-2010, 18:15
به به،مبارک باشه
تبریک به ال جی پسند های متعصب

24-01-2010, 18:28
به به،مبارک باشه
تبریک به ال جی پسند های متعصب

تو زمینه GW990 که دیدیم گل کاشت اما
یه ماه دیگه که صبر کنی؛ تو زمینه دوربین هم؛ اونوقت باید به متعصبین برند های دیگه تبریک!!! بگی :31: :11: