PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ارور svchost.exe

king of heaven
08-07-2009, 07:28
سلام به همگي دوستان . تازه گيها بعضي از سيستمها که روشون ويندوز نصب ميکنم زماني که هنگام کا رکردن هستند يا اينکه هنوز بالا نيومدن ارور svchost.exe ميدن و ارور مينويسه memry couldnot read و يه شماره مثل 0x66..... بهم نشون ميده . هم روي نوت بوکهاي شرکت و هم روي دستگاههاي پي سي اين ارور مياد و داره کلافه ام ميکنه . رو هر کدومشون چند بار ويندوز نصب کردم با سي دي هاي مختلف . حتي دوبار يه هارد رو low level format کردم و بعدش ويندوز نصب کردم ولي جواب نگرفتم . اگر دوستان راه حل اين مشکل رو ميدونن لطفا کمکم کنن .راستي يه توضيح هم بدم که سيستم ها همشون بعد از نصب join domain ميشن و قبل از اين ارور يه ارور ديگه به نام Generic Host Process for Win32 Services Error
بهم ميده

osmaan
08-07-2009, 08:25
این مشکلو منم داشتم و وقتی از کسایی که حرفه ای بودن پرسیدم گفتن مورد از ورژن سیستم عاملت هست ولی من به خاطر درگیری و هم اینکه سرم شلوغ بود وقت نکردم سیستم عاملو عوض کنم جالب اینکه حالا این مشکل حل شده و اون پیغام رو نمیده

king of heaven
19-07-2009, 07:25
خوشبختانه مشکل رو حل کردم . راه حلش نصب سه تا ا زآپديت هاي ويندئوزه چون اين يه باگ روي ويندوز ايکس پي سرويس پک 2 هست .
WindowsXP-KB958644-x86-ENU
WindowsXP-KB958687-x86-ENU
WindowsXP-KB894391-x86-ENU
اين سه تا آپديت رو بايد نصب کنيد . بعدش هم بايد سيستم ريستور رو غير فعال کنيد . ويندوز آپديت رو هم بايد حتما غير فعال کنيد . اميدوارم که مشکل با همين کارها حل بشه . من که ازش جواب گرفتم و ضمنا بايد از راهنمائيهاي دوستان عزيزم داخل اين فروم جدا تشکر کنم که خيلي بهم کمک کرد .

hesamkowsar
19-07-2009, 08:14
دوست عزیز منم گرفتم...دقیقآ همینی که میگی...یه worm هست که svchost.exe ویندوز رو خراب میکنه....من اپدیت کردم...انتی ویروس اپ کردم (nod 32 و bit )...اما اخر مک افی رو اپ کردم دیدم ورم هست و اسم ورمه هم svchost.exe هست...ولی مک افی هم فقط شناخت...تازه بعد یه مدت که این ارور رو میداد کارکرد cpu رو زیاد کرده بود....ویندوز عوض کردم درست شد...شما در مورد ویروس svchost.exe تو گوگل سرچ کن....