PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلی وود - حکم - کاری از شالینه || آرشــیو ||

shalineh
08-07-2009, 00:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حکم ورژن 2.1

افزایش 100 درصدی هوش برنامه ( توجه کنید که به هر حال در بازیهای ورق ، شانس و دست خوب آوردن یکی از فاکتورهای مهم است :20: )

بهبود انیمیشن بازی و افکتهای صوتی

اصلاح چینش برگها

کد تـقلب در بازی ( Obvious Game )

راهنمای بازی

تنظیم سرعت بازی با روشی بسیار آسان

اعمال تنظیمات برنامه بصورت رئال تایم

اصلاح دو باگ مینور ( که از چشمان تیزبین کاربران پی سی ورلد دور مانده بود :46:)

رفع باگ CPU ( در هنگام اجرای برنامه، CPU Usage به بالای 50 درصد می رسید که اصلاح شد )

ذخیره تنظیمات برنامه بصورت اتوماتیک

سازگاری با ویندوز سون ، ویستا و ایکس پی

توجه:
> در ویندوز ایکس پی ، برای اجرای بازی، باید نت فریم ورک 3.5 نصب شود
> در ویندوز سون و ویستا، نیاز به تنظیمات خاصی نیست و برنامه براحتی اجرا می شود.
> استفاده از برنامه فقط برای کاربران پی سی ورلد مجاز است. ( با اجرای برنامه خودتون متوجه این موضوع خواهید شد )
> برنامه بدون باگ ، برنامه ای است که هنوز نوشته نشده است! در صورت مشاهده باگ ( چه از نظر فنی و چه از نظر هوش برنامه ) در همین تاپیک مطرح کنید یا در برنامه، کلید F3 را فشار دهید.
> پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را، از ما دریغ نکنید.

دانلود بازی حکم با حجم 230 کیلوبایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

ENTEZAR
16-07-2009, 08:11
این برنامه را با چه زبانی نوشته اید

من که واقعا لذت بردم و چند روزی است که کارم شده بازی با این برنامه.

آیا بازیهای دیگر مثل بی دل و 7 کثیف و غیره را دارید؟

ممنون

hossein.tr
19-07-2009, 10:34
سلام
ببخشید این نت فریم ورک 3.5 چیه؟؟ باید دانلود کنم؟؟

hossein.tr
19-07-2009, 10:37
یه سوال دیگه هم دارام
انو از پایه خودتون نوشتین؟

amir_rahmani
19-07-2009, 10:38
نت فریم ورک یک جور نرم افزاره که بعضی از برنامه نویس ها با اون برنامه می نویسند...
بازی بولوف را هم دارید؟؟؟
بازی خیلی قشنگه...

shalineh
19-07-2009, 13:30

برنامه با وِِِِیژوال استودیو دات نت 2008 نوشته شده.
بازی هفت کثیف رو هم طراحی کردم و در همین انجمن هم معرفی کرده ام.
بازی بی دل در مجموعه بازی های ویندوز وجود داره و فکر نمی کنم که نیازی به دوباره طراحی کردنش باشه.

سلام
ببخشید این نت فریم ورک 3.5 چیه؟؟ باید دانلود کنم؟؟
نت فریم ورک یک پلت فرمه که برنامه های نوشته شده در زبان دات نت ، با واسطه اون در سیستم عامل اجرا میشن. دانلود کردن اون با توجه به حجم زیادش، مقرون به صرفه نیست. تو هر نرم افزار فروشی، به راحتی میتونی پیداش کنی و در سیستم عامل ویستا ، با ویندوز یکپارچه شده است و خود بخود نصب میشود.

یه سوال دیگه هم دارام
انو از پایه خودتون نوشتین؟
بله ، تمام مراحل طراحی برنامه و الگوریتمهای بازی کار خودم هست و حدود 40 روز زمان برد.

بازی بولوف را هم دارید؟؟؟
بازی خیلی قشنگه...
بازی بلوف رو نمی شناسم. کلا ورق باز ماهری نیستم. اما اگه قوانین اون رو بصورت کامل ( نه بصورت کلی ) برام پی ام کنید، اون رو هم خواهم نوشت.
فعلا بازی چهار برگ رو در دست تهیه دارم. که بزودی کار طراحیش تموم میشه. بازی پازل رو هم شروع کردم.
بازیهای شلم و پوکر هم در مراحل بعدی تهیه خواهند شد. بازی پازل با تمام پازلهایی که دیدین فرق می کنه و یه چیز تمام عیار خواهد بود.
ممنون.

Ship Storm
19-07-2009, 14:17
پست های نامرطبت با تاپیک بدون اطلاع قبلی حذف میشود.
لطفا همکاری کنید....
موفق باشید:11:

ENTEZAR
21-07-2009, 08:17
من هم برنامه نویس دات نت هستم

امکانش هست سورس یکی از بازی ها را اینجا قرار بدید تا با روش نوشتن این بازی ها آشنا بشیم؟

ممنون

sari-1369
22-07-2009, 10:52
سلام شالینه جان . به نظر من اگه این بازی رو با فریم ورک پایین تر بزاری افراد بیشتری میتونن ازش استفاده کنن .

به هر حال ، مثل همیشه کارتون عالی بود ، موفق باشید .

Benygh
22-07-2009, 11:22
محشره ...
این هم شده مثل اون اسمایلی هات ...

M E H D I
22-07-2009, 11:28
خیلی قشنگ شده و هوشش هم خیلی خوب هست. حکم های آدم رو سریع می کشن بیرون : دی

دو تا پیشنهاد هم دارم. یکی این که این بازیتون رو توی انجمن ساخت بازی هم بذارین. و دیگه این که یه تغییری توی بازیتون بدین که خشت و دل رو کنار هم نچینه. منظورم اینه که یکی در میون سیاه و قرمز باشن. اینطوری آدم چشاش قیری ویری میره!
باز هم خیلی ممنون!

shalineh
22-07-2009, 13:32
من هم برنامه نویس دات نت هستم
امکانش هست سورس یکی از بازی ها را اینجا قرار بدید تا با روش نوشتن این بازی ها آشنا بشیم؟
ممنون
یه مقاله در مورد برنامه نویسی بازیها نوشتم که قراره بزودی در انجمن دات نت پست کنم. در اونجا برای مثالهای مقاله از سورس بازی حکم استفاده کردم. که علاوه بر اجرای خواسته شما، آموزش کاملی هم در مورد اصول برنامه نویسی بازیها ( استراتژی ها و الگوریتمها ) خواهم داد.
سورس هر سه بازی حکم ، هفت کثیف و چهار برگ را تقدیم خواهم کرد.

سلام شالینه جان . به نظر من اگه این بازی رو با فریم ورک پایین تر بزاری افراد بیشتری میتونن ازش استفاده کنن .
به هر حال ، مثل همیشه کارتون عالی بود ، موفق باشید .
والا راستش این ویژوال استودیو 2008 انقدر منو معتاد خودش کرده که نمیتونم ازش دست بکشم. وگرنه میتونستم با نت فریم پایینتر هم بنویسم.

محشره ...
این هم شده مثل اون اسمایلی هات ...
تقدیم به دوستان گلی چون شما ...

خیلی قشنگ شده و هوشش هم خیلی خوب هست. حکم های آدم رو سریع می کشن بیرون : دی

دو تا پیشنهاد هم دارم. یکی این که این بازیتون رو توی انجمن ساخت بازی هم بذارین. و دیگه این که یه تغییری توی بازیتون بدین که خشت و دل رو کنار هم نچینه. منظورم اینه که یکی در میون سیاه و قرمز باشن. اینطوری آدم چشاش قیری ویری میره!
باز هم خیلی ممنون!

در مورد هوش برنامه حکم باید بگم که ، به تازگی یک الگوریتمی را طراحی کردم که هوش این برنامه را در حدود 40 درصد هم بالاتر می بره. و ایشالا در ورژن دیگری ، تقدیم دوستان خواهم کرد.
فعلا شدیدا مشغول دیباگ کردن چهار برگ و کدنویسی بازی پازل هستم و وقت آزاد منو، این دو بازی کاملا اشغال کرده اند.
در خواست شما در مورد چینش ورقها هم ، چشم. در ورژن تکمیلی ایشالا.
از نظرات دوستان ممنونم.

nafas
22-07-2009, 13:40
بازی هفت کثیف رو هم طراحی کردم و در همین انجمن هم معرفی کرده ام.سلام اگه میشه لینکشو بدین

من هنوز دان نکردم فقط اگه بشد مثلا بازی رو که مینویسین قوانین هم یه جوری توی بازی بزارین برای تازه کارا که قوانین رو بخونن و بفهمن

ممنون

ویرایش خودم دیدم
اینم لینکش برای دوستانی که ندیدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ENTEZAR
25-07-2009, 07:10
چه موقعی می تونیم منتظر مقاله و سورس باشیم

از کجا متوجه بشیم که شما گذاشتید؟

ممنون

Behroooz
25-07-2009, 19:16
لینک داونلود نسخه 3.5 دات نت رو هم بزار

momo
28-07-2009, 08:55
برای من بهعد از اجرا این پیغام رو می ده و کار نمیکنه

See the end of this message for details on invoking
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.IO.FileNotFoundException: Could not load file or assembly 'System.Core, Version=3.5.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.
File name: 'System.Core, Version=3.5.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089'
at Hokm.Form1.Gyp1()
at Hokm.Form1.Play()
at Hokm.Form1.ResetForNewGame()
at Hokm.Form1.Form1_Shown(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnShown(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.CallShownEvent()
at System.Windows.Forms.Control.InvokeMarshaledCallba ckDo(ThreadMethodEntry tme)
at System.Windows.Forms.Control.InvokeMarshaledCallba ckHelper(Object obj)
at System.Threading.ExecutionContext.runTryCode(Objec t userData)
at System.Runtime.CompilerServices.RuntimeHelpers.Exe cuteCodeWithGuaranteedCleanup(TryCode code, CleanupCode backoutCode, Object userData)
at System.Threading.ExecutionContext.RunInternal(Exec utionContext executionContext, ContextCallback callback, Object state)
at System.Threading.ExecutionContext.Run(ExecutionCon text executionContext, ContextCallback callback, Object state)
at System.Windows.Forms.Control.InvokeMarshaledCallba ck(ThreadMethodEntry tme)
at System.Windows.Forms.Control.InvokeMarshaledCallba cks()

WRN: Assembly binding logging is turned OFF.
To enable assembly bind failure logging, set the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog] (DWORD) to 1.
Note: There is some performance penalty associated with assembly bind failure logging.
To turn this feature off, remove the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog].

************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.42 (RTM.050727-4200)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
Hokm
Assembly Version: 1.0.0.0
Win32 Version: 1.0.0.0
CodeBase: file:///E:/Download/p30hokm/Hokm.exe
Microsoft.VisualBasic
Assembly Version: 8.0.0.0
Win32 Version: 8.0.50727.42 (RTM.050727-4200)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/Microsoft.VisualBasic/8.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Microsoft.VisualBasic.dll
System
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
System.Windows.Forms
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
System.Drawing
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
System.Runtime.Remoting
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Runtime.Remoting/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Runtime.Remoting.dll
System.Configuration
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll
System.Xml
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
Accessibility
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/Accessibility/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Accessibility.dll

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.

Behroooz
29-07-2009, 17:36
اگر این برنامه رو در ویندوز 7 اجرا کنید به نت فریم ورک نیازی نخواهید داشت

select
20-08-2009, 00:34
کارت عالی بود
اینم لینک فریم ورک با حجم 2.70 mb

برای نصب این فایل به این هم نیاز هست

بعد از نصب این شروع به دانلود یه فیل 63 mb می کنه که همون فریم ورک باشه

malkemid
23-08-2009, 12:29
بازی هوش مصنوعی فوق العاده خوبی داره...خیلی خوشم اومد.
فقط گاهی وقتها اشتباه های فاحش می کنه...خصوصا تو رد کردن برگها...مثلا حکم خشته...یار من خشت نداره میاد رد کنه یهو آس پیک رد می کنه!
برگها هم یک در میون بر اساس رنگ باشه تشخیصش خیلی بهتر میشه.
عالی بود.معتاد شدم!مرسی

hossein.tr
24-08-2009, 14:13
دستت درد نکنه، جالب بود
ولی هنوز جای کار داره
هر دفه که بازی کردم اولش حکم لازم میکنه!

shalineh
24-08-2009, 17:30
ار من خشت نداره میاد رد کنه یهو آس پیک رد می کنه!این یعنی اینکه به یارش می فهمونه که باید از برگ پیک بیای. چون با زدن آس پیک حتما دفه بعد یا پیک را برش خواهد کرد یا هم حتما برگهای سر دیگری از پیک رو داره و آس رو برای رد گم کردن زده.

هر دفه که بازی کردم اولش حکم لازم میکنه! حرف شما رو تایید نمی کنم. اما در صورتی که این عمل هم انجام بشه، استراتژی بازی چنین کاری رو ایجاب میکنه و برنامه چنین برآورد میکنه که اگر حکم لازم بکنه، بهتره!!!

ورژن 2 بازی حکم و هفت کثیف و همچنین ورژن 4 بازی چهار برگ و ورژن 1 بازی شلم مراحل نهایی خودش رو طی میکنه و هر چهار بازی بصورت همزمان ( حداکثر تا آخر ماه رمضان ) آپلود خواهند شد.

malkemid
24-08-2009, 20:17
این یعنی اینکه به یارش می فهمونه که باید از برگ پیک بیای. چون با زدن آس پیک حتما دفه بعد یا پیک را برش خواهد کرد یا هم حتما برگهای سر دیگری از پیک رو داره و آس رو برای رد گم کردن زده.
.

آخه موضوع اینجاست که موقعی این کار رو می کنه که حکم لازمه و در واقع حکمی نداره که دفعه بعد بخواد برش کنه...

shalineh
24-08-2009, 20:54
آخه موضوع اینجاست که موقعی این کار رو می کنه که حکم لازمه و در واقع حکمی نداره که دفعه بعد بخواد برش کنه...
:thumbsdow

یا هم حتما برگهای سر دیگری از پیک رو داره و آس رو برای رد گم کردن زده.به هر حال الگوریتم برنامه کار خودمه و خودم بهتر از همه میدونم که چجوری کار میکنه و برنامه از هر حرکت چه منظوری داره :5:

malkemid
25-08-2009, 11:34
به هر حال الگوریتم برنامه کار خودمه و خودم بهتر از همه میدونم که چجوری کار میکنه و برنامه از هر حرکت چه منظوری داره :5:

رد گم کردن کی؟یار خودی یا حریف؟:46:
باشه ما دیگه نظر نمیدیم...شما خودت بهتر میدونی

Engineer_Yasin
27-08-2009, 16:36
یه مقاله در مورد برنامه نویسی بازیها نوشتم که قراره بزودی در انجمن دات نت پست کنم. در اونجا برای مثالهای مقاله از سورس بازی حکم استفاده کردم. که علاوه بر اجرای خواسته شما، آموزش کاملی هم در مورد اصول برنامه نویسی بازیها ( استراتژی ها و الگوریتمها ) خواهم داد.
سورس هر سه بازی حکم ، هفت کثیف و چهار برگ را تقدیم خواهم کرد.

والا راستش این ویژوال استودیو 2008 انقدر منو معتاد خودش کرده که نمیتونم ازش دست بکشم. وگرنه میتونستم با نت فریم پایینتر هم بنویسم.

.

خسته نباشی کارت حرف نداشت
اگه سورس ها ر ا برای منم بفرستی ممنون می شم

در ضمن اگه در برنامه ار توابع دات نت 3 استفاده نکردی به راحتی می تونی تو قسمت تتظیمات پروژه ورژن دات نت را تغییر بدی. بعدش using های اضافی مثل using System.Linq را حذف کنی. بازم می گم اگه از این using ها استفاده نکرده باشی.

ایمیل من: engineer_yasin@yahoo.com
اگه مایل بودی سورسها را برام میل کن
یا اگه آدرس آموزش که گفتی را بدی ممنون می شوم:40:

shalineh
28-08-2009, 16:36
خسته نباشی کارت حرف نداشت
اگه سورس ها ر ا برای منم بفرستی ممنون می شم
در ضمن اگه در برنامه ار توابع دات نت 3 استفاده نکردی به راحتی می تونی تو قسمت تتظیمات پروژه ورژن دات نت را تغییر بدی. بعدش using های اضافی مثل using System.Linq را حذف کنی. بازم می گم اگه از این using ها استفاده نکرده باشی.

متاسفانه در هنگام نصب ویندوز سون، مقاله مورد نظر که در پوشه My Document ذخیره شده بود، فرمت شد. و فعلا حس نوشتن دوباره آن نیست :11:

در مورد سورسها هم به روی چشم. البته ابتدا اجازه دهید ورژن جدید توسط کاربران اجرا شود و در صورت عدم مشاهده باگ ، ( علیرغم دقت و تلاش فراوان در دیباگ کردن ، باز هم امکان خطای انسانی و دستوری وجود دارد ) سورس کامل را تقدیم خواهم کرد.
از توابع دات نت به شدت استفاده شده است و لذا امکان تغییر به نت فریم ورک پایینتر منتفی است.
ممنون.

shalineh
28-08-2009, 16:37
ورژن 2 حکم، آپلود شد.
دانلود در پست اول.

shalineh
01-09-2009, 14:20
رفع باگ CPU ( در هنگام اجرای برنامه در ورژن 1 و در ورژن 2 ، CPU Usage به بالای 50 درصد می رسید که اصلاح شد )
دانلود ورژن 2.1 در پست اول.

mostafa akbari
03-09-2009, 09:59
بازی شلم را نمیسازید این حکم که عالی بود

shalineh
04-09-2009, 12:09
بازی شلم را نمیسازید این حکم که عالی بود
ورژن 1 بازی شلم و ورژن 2 بازی هفت کثیف، حداکثر تا آخر ماه رمضان آپلود خواهند شد. :11:

matador
04-09-2009, 17:28
shalineh عزیز پیغام خصوصی دادم برای دریافت کد جهت ریجستری اگه لطف کنید و کد رجستری رو اعلام بفرمائید ممنون میشم . در ضمن اگه بتونید بازی پوکر رو هم بسازید عالی میشه . اگه میخواین من میتونم آموزش کامل و قوانین بازی رو براتون بفرستم

با تشکر .

shalineh
04-09-2009, 20:30
shalineh عزیز پیغام خصوصی دادم برای دریافت کد جهت ریجستری اگه لطف کنید و کد رجستری رو اعلام بفرمائید ممنون میشم . در ضمن اگه بتونید بازی پوکر رو هم بسازید عالی میشه . اگه میخواین من میتونم آموزش کامل و قوانین بازی رو براتون بفرستم

با تشکر .
همون روز کد رو ارسال کردم. پروفایلتون رو ببینید. پیام مرا هنوز تایید نکرده اید :20:
اتفاقا خیلی دوست دارم پوکر و بلوف رو بنویسم. اما قوانینش رو نمی دونم. اگه برام ارسال کنید ( البته کامل ) حتما اقدام به نوشتنش خواهم کرد. :10:

matador
04-09-2009, 20:35
همون روز کد رو ارسال کردم. پروفایلتون رو ببینید. پیام مرا هنوز تایید نکرده اید :20:
اتفاقا خیلی دوست دارم پوکر و بلوف رو بنویسم. اما قوانینش رو نمی دونم. اگه برام ارسال کنید ( البته کامل ) حتما اقدام به نوشتنش خواهم کرد. :10:

بله حق با شماست الان دیدم . فقط یک سوال این کد برای ورژن 2.1 هم کار میکنه ؟؟

لطفا ایمیلتونو بدین تا براتون قوانین و آموزش رو ارسال کنم .

با تشکر از زحماتتون

shalineh
05-09-2009, 21:29
فقط یک سوال این کد برای ورژن 2.1 هم کار میکنه ؟؟

بله. برای ورژن 2.1 هم کار میکنه.
فقط از دوستان میخوام که به هیچ وجه از ورژن 2 و پایینتر استفاده نکنند. چون که یک باگ وحشتناک دارند :11: و اون هم اینه که وقتی نوبت بازی شما ( Human ) میشه ، بدلیل وجود یک حلقه تاخیری، کارکرد CPU بالا میره ( تا 50 درصد و بالاتر ) که در دراز مدت میتونه فرسودگی پروسسور رو به همراه داشته باشه.
برای برداشتن این حلقه تاخیری ( یا همون باگ CPU ) مجبور به نوشتن دو روتین با بیش از 350 خط کد شدم :19:
فقط از ورژن 2.1 استفاده کنید.

لطفا ایمیلتونو بدین تا براتون قوانین و آموزش رو ارسال کنم .
با تشکر از زحماتتون
در پیام خصوصی برام بنویسید.
ممنون.

miladman88
07-09-2009, 16:22
دوس
تان این هم فریم ورک با ورژن 3.5

net4dl
13-09-2009, 23:20
سلام دوست عزیز:20:
برنامه ی بسیار زیابایی نوشتید ! تبریک میگم ... :11:
ممنون میشم کد فعال سازی رو برای من بفرستید ! :10:
خدانگهدار :40:

rh_1363
29-09-2009, 22:17
این که نوشتید مخصوص کاربران P30Wold یعنی چی ؟!

آیا این برنامه کد فعال سازی داره ؟

من کاربر P30World هستم ، آیا برای اجرای برنامه کار خاصی باید انجام بدم ؟!

kaveh73
29-09-2009, 22:39
عالی است، دست شما درد نکنه

malkemid
30-09-2009, 00:36

با تشکر .
البته از بازی پوکر چون خارجیه و معروفه انواع و اقسامش موجود هست...به نظر من رو بازیهای ایرانی تمرکز بشه بهتره..

vorool
30-09-2009, 14:12
انصافا بازيهات خيلي قشنگه ولي متاسفانه من كه عضو جديدم با سرعت خيلي پايين بايد بازي كنم كه وافعا اعصاب خورد كنه ميشه يه لطفي بكني و همونطور كه بارها و بارها گفتم كد رجيسترشو به ما بدي؟

shalineh
30-09-2009, 16:11
ممنون میشم کد فعال سازی رو برای من بفرستید !

انصافا بازيهات خيلي قشنگه ولي متاسفانه من كه عضو جديدم با سرعت خيلي پايين بايد بازي كنم كه وافعا اعصاب خورد كنه ميشه يه لطفي بكني و همونطور كه بارها و بارها گفتم كد رجيسترشو به ما بدي؟

این که نوشتید مخصوص کاربران P30Wold یعنی چی ؟!

آیا این برنامه کد فعال سازی داره ؟

من کاربر P30World هستم ، آیا برای اجرای برنامه کار خاصی باید انجام بدم ؟!

همینجا Product Key رو اعلام کنید، تا کد رجیستر تقدیم گردد.

vorool
30-09-2009, 16:22
يك دنيا ازت ممنونم Shalineh جان ايشالله خير از جونيت ببيني
انيم كد
8684705448

shalineh
30-09-2009, 16:37
يك دنيا ازت ممنونم Shalineh جان ايشالله خير از جونيت ببيني
انيم كد
8684705448
Name: vorool
Serial: 8684705448
Key: 8011141811

vorool
30-09-2009, 16:55
مرسي Shalineh جان واقعا كه دمت گرم
من يه نسخه از برنامه PersiancardGameSeries_1_1_2_3 كه همون حكم مي باشه رو روي سيستمم دارم و نصب كردم نمي دونم كه اونو ديدي يا نه اگر ميخواي تا راهنماييم كن تا بلد شم برات بفرستم

vorool
30-09-2009, 16:59
اگه جسارت نباشه ميشه تعداد دستهايي كه هر تيمي مي بره كنار يكي از بازيكنان قرار بگيره تا هميشه بتونيم بفهميم كه چند دست كم داريم؟

hadifotoohi
30-09-2009, 21:57
shalineh جان سلام
ریجیستر کد:9445667048
مر30

matador
01-10-2009, 08:59
البته از بازی پوکر چون خارجیه و معروفه انواع و اقسامش موجود هست...به نظر من رو بازیهای ایرانی تمرکز بشه بهتره..

دوست عزیز میتونی یک جا رو معرفی کنی که من بتونم بازی پوکر رو بگیرم ؟ یکم سرچ کردم به نتیجه نرسیدم .

مرسی

malkemid
01-10-2009, 11:28
دوست عزیز میتونی یک جا رو معرفی کنی که من بتونم بازی پوکر رو بگیرم ؟ یکم سرچ کردم به نتیجه نرسیدم .

مرسی

شما باید تو تاپیک درخواست بازی درخواست بدید بچه ها براتون میذارن...ولی من خودم از hoyle card games بازی می کنم همش.:46:

shalineh
01-10-2009, 14:57
اگه جسارت نباشه ميشه تعداد دستهايي كه هر تيمي مي بره كنار يكي از بازيكنان قرار بگيره تا هميشه بتونيم بفهميم كه چند دست كم داريم؟
کلید F9 رو فشار بده تا نتیجه رو لحظه به لحظه ببینی.

shalineh جان سلام
ریجیستر کد:9445667048
مر30
Name: hadifotoohi
Serial: 9445667048
Key: 1121016111

shalineh
01-10-2009, 14:59

مرسی
شما قرار بود قوانین رو واسم بفرستی. چی شد؟
قوانینش رو بلد نیستم وگرنه فکر نکنم برنامه نویسی اش کار سختی باشه.

993
01-10-2009, 19:16
لطف میکنید رجیستر کد رو به من هم بدید؟
1584507048

hadifotoohi
01-10-2009, 22:39
با تشکر از شما
:11:

stack
01-10-2009, 22:40
عالی بود .

shalineh
02-10-2009, 13:03
لطف میکنید رجیستر کد رو به من هم بدید؟
1584507048
Name: 993
Serial: 1584507048
Key: 7755455108

click_dez
02-10-2009, 13:20
به منم اگه میشه بدین ممنون میشم
8684705448

MJHamed
02-10-2009, 16:30
سلام
بی زحمت کد فعال سازی را برای من بفرستید.
product code:0594675448

p30worldtizhosh
02-10-2009, 16:50
درود

کد فعل سازی لطفاً

product code:
5694555448

hamkoly
05-10-2009, 05:32
با تشکر

Name: Hamid
Serial Number: 5694555448

qaemi.ali
06-10-2009, 14:34
سلام
كد من 3584547048
لطفا رجيستر كد رو براي من بفرستيد
با تشكر

*IN*
09-10-2009, 12:20
کد فهال سازی رو لطف میکنی
4594555448

malkemid
09-10-2009, 14:44
دوستان برای کد رجیستر لطفا بطور خصوصی تو پروفایل پیغام بذارید...ما هی میایم اینجا فکر می کنیم خبریه ولی نیست!اینطوری پیش بره کل تاپیک میشه درخواست کد رجیستر

Behroooz
27-10-2009, 17:18
درهنگام بازی معلوم نیست که چند دست گرفته ایم تا معلوم شود که چند دست دیگه باید بگیریم تا برنده شویم

shalineh
28-10-2009, 19:19
درهنگام بازی معلوم نیست که چند دست گرفته ایم تا معلوم شود که چند دست دیگه باید بگیریم تا برنده شویم

کلید F9 رو فشار بده تا نتیجه رو لحظه به لحظه ببینی.

Behroooz
29-10-2009, 19:18
اگه نتیجه بازی در حین بازی کردن معلوم باشه بهتر نیست؟

s4lish
29-10-2009, 20:49
خیلی خوبه بابا..... منم دارم درس مهندوسی نرم افزار تو دانشگاه می خونم...... فک کنم که کار منم بشه بازی قمار درست کردن!!!!

edvin_leo
30-10-2009, 13:39
با سلام:
لطف میکنی رجیستری رو برای من هم بزاری. بابت درست کردن این بازی هم خیلی ممنونم از شما..
product serial number is: 3584547048

keivan.b
15-11-2009, 15:27
زحمت بکش کد ریجسترشو برام بزار
ممنون
0545667048

momo
26-11-2009, 16:40
لطفا برای من هم بزارید

5694555448

vahid_civil
26-11-2009, 16:50
4594555448

r_sa
06-12-2009, 01:55
سلام زحمتشو بکشئ ممنون میشم 0123456789

gholam14
06-12-2009, 20:09
باسلام
لطفاكدرجيسترراهم براي بنده ارسال كنيد
باسپاس
1584497048

mehdi56
13-12-2009, 22:55
لطفا برای من هم بزارید

7584527048

aminrafael3
14-12-2009, 00:16
1584507048
لطفا واسه منم بزارید

gholam14
14-12-2009, 01:31
سلام
اين جناب شالينه نيستش من چندروزاست منتظرم كسي ازايشان خبري ندارد

y91z
14-12-2009, 03:11
5694555448

PaRkOr
27-12-2009, 18:47

ممنون

عزیز بی دل رو که خود ویندوز داره (Hearts)

Ship Storm
27-12-2009, 18:55
تاپیک موقتا بسته میشه تا ایجاد کننده تاپیک shalineh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در انجمن حضور پیدا کنند و به درخواست های دوستان رسیدگی شود

Ship Storm
26-02-2010, 18:54
تاپیک بعد از گذشت 2 ماه و پیگیریهای انجام شده توسط برخی از دوستان از حالت تعلیق در میاد و دوستان میتونن مباحث خودشون رو ادامه بدند
تاپیک مرتبط با این موضوع : پلی وود - سریال ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید :11:

hosein-sat
06-03-2010, 22:04
سلام برنام رو سرور پاک شده لطفا یک بار دیگر روی سایت آپلود شود

chaaloos
08-03-2010, 09:54
لطفا خود برنامه رو دوباره آپ کنید . تشکر

day777
27-03-2010, 21:55
یکی از دوستان مجددا برنامه رو اپلود کنه

danielo
29-03-2010, 18:04
یکی دوباره برنامه را بزاره

p30worldtizhosh
29-03-2010, 23:46
دوستان لطف کنن برنامه رو دوباره
آپلود کنن.

***Spring***
30-03-2010, 00:06
سلام ...

با تشکر از shalineh عزیز :11: ...

* برای راحتی و دسترسی همیشگی به فایل ، فایل پیوست و ضمیمه شد ...

حکم ورژن 2.1

افزایش 100 درصدی هوش برنامه ( توجه کنید که به هر حال در بازیهای ورق ، شانس و دست خوب آوردن یکی از فاکتورهای مهم است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif )

بهبود انیمیشن بازی و افکتهای صوتی

اصلاح چینش برگها

کد تـقلب در بازی ( Obvious Game )

راهنمای بازی

تنظیم سرعت بازی با روشی بسیار آسان

اعمال تنظیمات برنامه بصورت رئال تایم

اصلاح دو باگ مینور ( که از چشمان تیزبین کاربران پی سی ورلد دور مانده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif)

رفع باگ CPU ( در هنگام اجرای برنامه، CPU Usage به بالای 50 درصد می رسید که اصلاح شد )

ذخیره تنظیمات برنامه بصورت اتوماتیک

سازگاری با ویندوز سون ، ویستا و ایکس پی

توجه:
> در ویندوز ایکس پی ، برای اجرای بازی، باید نت فریم ورک 3.5 نصب شود
> در ویندوز سون و ویستا، نیاز به تنظیمات خاصی نیست و برنامه براحتی اجرا می شود.
> استفاده از برنامه فقط برای کاربران پی سی ورلد مجاز است. ( با اجرای برنامه خودتون متوجه این موضوع خواهید شد )
> برنامه بدون باگ ، برنامه ای است که هنوز نوشته نشده است! در صورت مشاهده باگ ( چه از نظر فنی و چه از نظر هوش برنامه ) در همین تاپیک مطرح کنید یا در برنامه، کلید F3 را فشار دهید.

y91z
04-04-2010, 13:46
لینک کمکی حکم ورژن 2.1

shalineh
09-04-2010, 21:28
سلام
از Spring و Ship Storm و y91z عزیز بابت زحماتشون تشکر می کنم.

دوستان عزیزی که در اجرای برنامه با مشکل مواجه شده اند، لطفا بخش Details ارور رو اینجا بنویسن تا رسیدگی بشه.

fandak
10-04-2010, 08:25
کد تقلبش رو ننوشتی چطوریه ؟

fandak
11-04-2010, 07:31
با سلام خدمت برنامه نویس محترم این بازی
و عرض یه خسته نباشید و خدا قوت .
بازی بسیار زیبا و جالبی را طراحی نموده اید و از دیدن و بازی کردن آن لذت کافی و وافی را بردیم

در ادامه 10 پیشنهاد برای بهتر شدن بازی در نسخه های بعد برای شما دارم :

1 - در بازی حکم وقتی نتیجه 6 بر 6 مساوی شود ، نتیجه بازی به 5 - 5 تبدیل می شود و دوباره بازی ادامه می یابد . ولی در این برنامه چنین رویه ای حاکم نیست .

2 - بعد از اتمام بازی ، گزینه "پایان" هم در کنار new game قرار دهید .

3 - کسی که می خواد بازی کند یک اسم انتخاب کند . یعنی بخش اسم هم اضافه نمایید . we و they ضایع هستند !

4 - برای هر دست بازی امتیاز منظور نمایید و یک آپشن امتیاز در این زمینه منظور نمایید . مثلا کسی که 55 دست بازی کرده 40 دست باخته 15 دست برده .

5 - اگر حاکم در دست اول که می خواد حکم کند ، برگ های خوبی برای حکم کردن نداشته باشد بتواند با انتخاب برگ وسط خال حریف حکم را برگزیند .

6 - اگر بتوانید این بازی را تحت شبکه هم بنویسید خیلی عالی می شود .

7 - بازیکن بتواند رنگ صفحه را به دلخواه تغییر دهد .

8 - نوع و شکل پشت برگ ها را متنوع تر کنید تا بازیکن دست های زیباتری انتخاب کند .

9 - اگر بتوانید آپشن های بازی را به فارسی برگردانید خیلی خوب و زیبا می شود . چون در قسمت نرم افزارهای فارسی می باشد .

10 - کیجن بازی را هم همراه بازی در فایل دانلودی قرار دهید .

با تشکر از زحماتی که در تهیه و طراحی و برنامه نویسی این بازی انجام دادید
خسته نباشید

1597
15-05-2010, 15:15
فایل های دانلود خراب است

aryalink
04-06-2010, 15:38
برنامه جالبی بود ... فقط اینکه اگر میتونستی با زبانی بنویسی که به دانت نت فریم ورک پایین تر احتیاج داشت یا حتی بدون دات نت باشه خیلی خیلی بهتر میشد
به هر حال عالی بود ... موفق باشی

zeynab.sh
23-08-2010, 08:05
با سلام
لینک دانلود فیلتر شده:41::8:
از دست این مسولین مخابرات:2:

***Spring***
23-08-2010, 16:42
با سلام
لینک دانلود فیلتر شده:41::8:
از دست این مسولین مخابرات:2:

سلام ...

صفحه قبلی ، لینک دانلود ضمیمه و پیوست فروم هستش ...

گرافيكار
02-09-2010, 14:31
سلام
مرسي بابت اين بازي
من دانلود كردم اما خيلي كنده
چيكار بايد بكنم

avesta85
17-09-2010, 16:48
با درود و سپاس
لطف کنید و شماره سریال برای من هم بفرستید
name: avesta
key: 0123456789

***Spring***
17-09-2010, 19:18
با درود و سپاس
لطف کنید و شماره سریال برای من هم بفرستید
name: avesta
key: 0123456789

سلام ...

پلی وود - سریال ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GodFather009
28-11-2010, 00:43
با سلام خدمت همه
شالينه خانوم كار شما درست براي پي سي وررد زحمت كشيديد و رايگان برنامه ساختيد درست
اما اين غرور نميذاره كه پيشرفت كنيد باور كنيد
هوش مصنوعي نرم افزار خيلي پايينه
باور كنيد
مرسي

mx_2dar
20-04-2011, 22:07
دوستان صفحه نهم برای من لود نمیشه اگر ممکن هست لینک فایل پیوست رو اینجا بگذارید ممنونم از شما

rameshk
20-04-2011, 22:52
دوستان صفحه نهم برای من لود نمیشه اگر ممکن هست لینک فایل پیوست رو اینجا بگذارید ممنونم از شما

ali_3001
13-06-2011, 18:24
سلام
با تشکر از زحماتتان
اگه امکان داره کد رجیستری رو برام ارسال کنید
با تشکر
5694555448

مشکل رفع شد
ممنون

connect
12-08-2011, 19:40
بازی عالی هست فقط چرا کند هستش؟ چطوری میشه سرعتش رو بیشتر کرد

dgx
12-08-2011, 20:38
بازي خوبيه ولي خيلي كند هوش مصنوعيم پايين
جالب بود برام كه تو دست دوم بازي به من فقط 5 تا كارت رسيد و كارتي ديگه نبود كه ما بندازيم :31::31:

DUDU DRAGON
13-08-2011, 12:50
عالی بود من تازه وارد شدم و اول دانلودش کردم:20:

majid22
10-09-2011, 21:43
بابا کارت عالیه
دمت گرم

Baltaza
25-10-2011, 00:13
من برگ میام پایین سره اما یارم باز سرتر از برگ من میااااد!

sajad89m
16-01-2012, 23:51
با سلام و احترام
لینک دانلودش مشکل داره...در صورت امکان دوباره آپ کنید

Fate2646
12-02-2012, 12:34
خیلی خوشم اومد از برنامه اما اگه میشه رو سرعتش یه مقدار کار کنید

malkemid
12-02-2012, 12:43
من برگ میام پایین سره اما یارم باز سرتر از برگ من میااااد!

لابد برگ دیگه ای نداشته !

خیلی خوشم اومد از برنامه اما اگه میشه رو سرعتش یه مقدار کار کنید

سرعتش قبل از رجیستر کند هست...شما باید به طراح بازی پیغام خصوصی بدی تا برات کد رجیستر رو بفرسته

حسین علی کریمی
27-02-2012, 14:37
شما برادر با تشکر

death knight
30-03-2012, 23:42
چقدر سرعت این بازی پایینه

gheymeh
08-05-2012, 16:32
"حکم" پرطرفدارترین بازی پاسور نزد ایرانیان است. این بازی که با 52 کارت اصلی بازی انجام میشود متکی بر شانس و بخت و مهارت بازیکن است. این بازی را می توان به صورت های 2نفره،3نفره و 4 بازی کرد که محبوب ترین گونه آن 4 نفره است . در گونه 4 نفره حکم(دوبه دو) ، بازیکنان روبرو یار یکدیگرند(هم تیمی هستند) ولی در گونه های 3 و 2 نفره هرکس علیه سایرین بازی می کند.بازی حکم 3.0.0.1 به صورت چهار نفره طراحی شده و بجای 3 بازیکن آن کامپیوتر بازی می کند.گرچه می توانید در حالت شبکه نیز از بازی استفاده کرده و با دوستان خود در محیط شبکه بازی کنید.

ویژگی های بازی:
- دارای بودن 5 ست پاسور(کلاسیک وفانتزی)- امکان تعیین سطح بازی(آماتور،نیمه حرفه ای،حرفه ای) جداگانه برای هر یک از بازیکن کامپیوتر
- دارای بودن بیش از 35 پشت برگ و 10 پس زمینه
- امکان تعیین عکس دلخواه برای پشت برگ ها- امکان انتخاب پس زمینه دلخواه(رنگ یا عکس دلخواه)
- امکان تغییر تاج حاکم
- ذخیره خودکار یا دستی بازی
- امکان بارگذاری خودکار یا دستی بازی ذخیره شده
- امکان فعال یا غیرفعال کردن قوانین بازی های دوستانه (تعیین حکم با برگ وسط یار،دست خوانی،پذیرفتن دست، ..)
- امکان تعیین حاکم به روش دلخواه
- امکان تعیین سرعت برگ دادن وسرعت بازی
- نصب و پاک کردن آسان
- سازگاری با صفحه های پهن(wide) و تمام صفحه شدن
- رابط کاربری آسان و کاربر پسند
- قابل اجرا در ویندوزهای ایکس پی(xp)،ویستا،سون(7)تفاوت ها با ورژن پیشین:
-بهتر شدن هوش بازیکنان کامپیوتر تا 2 برابر نگارش2 و 6 برابر نگارش1
- اضافه شدن هوش حکم های سرس،نرس،تک نرس
- بهبود گرافیک بازی و برگ ها وبهتر شدن نمایش برگ ها
- فعال یا غیر فعال کردن حکم های سرس،نرس،تک نرس
- پرسشی شدن "پذیرفتن دست" افزوده شد
- بهبود رابط کاربری
- امکان تعیین فاصله بین برگ ها
- امکان انتخاب تاج دلخواه
- افزوده شدن 2 ست پاسور زیبا و فانتزی
- افزوده شدن 9 پس زمینه زیبا و جدید
- افزوده شدن بیش از 25 پست برگ زیبا و فانتزی
- بهبود هوش "تعیین حکم" برای بازیکنان کامپیوتر
باگ های برطرف شده:
- باگ نبریدن خاج در نگارش شبکه 2.5.0.1 برطرف شد.
- نمایش نتیجه های بالاتر از 7 درست شد.
عکس از پنجره آغازین بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکس از محیط بازی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکس از محیط بازی در حالت پهن(Wide تمام صفحه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکسی از Options بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکس از پنجره ساخت سرور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود بازی حکم 3 بتا - Hokm 3.0.0.1 Beta نگارش آزمایشی(اندازه: 22.5 مگابایت) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک کمکی(مستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AlphaBoy
03-10-2012, 12:49
لینک دانلود در پست اول مشکل داره و کار نمی کنه

mzkalak89
04-11-2012, 00:21
سلام
من با لینک دانلود مشکل دارم ، لینک پیدا نمیشه
لطفا کمک کنید

moriss
30-09-2013, 09:14
لينكهاي دانلود صفحه اول و صفحه قبل كار نميكنه !!

اگر امكانش هست جايديگه اپلود كنيد

ALI . R
06-10-2013, 16:13
تاپیک آرشیو و بسته شد.
از این پس معرفی تمامی نسخه های پلی وود در تاپیک جدید معرفی میشن :
پلی وود ؛ چهار برگ - حکم - شلم ؛ کاری از شالینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باتشکر