PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیده نشدن فایلها

MaSoUd555
07-07-2009, 15:01
اگه عنوان مناسب نبود شرمنده

یه سیدی بود که نرم افزارها برای نصب فقط از طریق اتوران خود سیدی قابل نصب بود و به هیچ وجه نمیشد فایل های EXE نرم افزارهارو دید

از نرم افزارهای مختلف هم استفاده کردم که یکیش ISO Booster بود. زیاد امتحان کردم اما نتونستم کاریش کنم

میخواستم ببینم از چه شیوه ای استفاده میکنن؟

و روش کرکش چیه؟

MaSoUd555
07-07-2009, 15:10
ببخشید جاش نا مناسبه داشتم دنباله چیزی میگشتم اصلا حواسم نبود کجا مو ضوع جدید زدم

mimic
07-07-2009, 21:57

یه سیدی بود که نرم افزارها برای نصب فقط از طریق اتوران خود سیدی قابل نصب بود و به هیچ وجه نمیشد فایل های EXE نرم افزارهارو دید

از نرم افزارهای مختلف هم استفاده کردم که یکیش ISO Booster بود. زیاد امتحان کردم اما نتونستم کاریش کنم

و روش کرکش چیه؟

سلام!
برای پیدا کردن محل فایل های اجرایی یا نصبی از برنامه های مونیتور کننده استفاده کنید
بعد که محلش را پیدا کردی دست به کار شو! با ایزو باستر یا داس یا هر چی دم ه دستته
این کار ها را در روش های ساده با برنامه هایی مثل magic iso یا ultra iso درست میکنن
روش کرک هم که نداره؟ آخه این چیزها محدودیتی نیست که کرک بخواهد :31:

MaSoUd555
07-07-2009, 23:38
من همرو امتحان کردم در هیچ صورتی دیده نمیشه

در کل به هر چی که شکوندن باشه میگن کرک حتما نباید محدودیت باشه که عزیز دلم

mimic
08-07-2009, 09:59
من همرو امتحان کردم در هیچ صورتی دیده نمیشه

در کل به هر چی که شکوندن باشه میگن کرک حتما نباید محدودیت باشه که عزیز دلم

دوست عزیز وقتی فایلی رو سی دی رام میتونه بخونه و ویندوز هم اجرا میکنه پس بدون که هست! OK?
پس بگرد پیداش میکنی. چه روش هایی رو امتهان کردی. مانیتور کردی یانه؟ با چه برنامه هایی
در مورد کرک هم مهم نیست. هر کسی استنباط خودش رو داره

MaSoUd555
08-07-2009, 10:44
عزیز ممنون حل شد .خیلی احتیاج داشتم دادم دوستم برد به یکی داد برام تمام نرم افزاراشو کپی کرد داد

ما هم اونقد که شما فکر کردی شوت نمیزنیم زیاد راه امتحان کردیم

خودم هم میدونم هست منتها دیده شدنش مهمه چون من با نرم افزارها آدرس فایل رو سیدی رو هم میدیدم اما تو اون مسیر هیچی نشون داده نمیشد

باز ممنون دوست عزیز

mimic
08-07-2009, 20:35
عزیز ممنون حل شد .خیلی احتیاج داشتم دادم دوستم برد به یکی داد برام تمام نرم افزاراشو کپی کرد داد

ما هم اونقد که شما فکر کردی شوت نمیزنیم زیاد راه امتحان کردیم

خودم هم میدونم هست منتها دیده شدنش مهمه چون من با نرم افزارها آدرس فایل رو سیدی رو هم میدیدم اما تو اون مسیر هیچی نشون داده نمیشد

باز ممنون دوست عزیز

مسعود جان من فکرم کجا بود که بخوام بکنم:31: من رو چه به این حرفا. گفتم با چه نرم افزارهایی امتهان کردی برای این بود که بگی من هم یاد بگیرم

mili_k
27-07-2009, 13:03
من یه دی وی دی دارم از autorun همه فایل هاش نصب میشه ولی وقتی میری توی شاخه ی نرم افزار داخل دی وی دی فایل setup دیده نمیشه با ultra ISO امتحان کردم ولی همون فولدر خالی رو تحویلم داد! (بدون فایل SETUP) اگه راهی هست خواهشا یکی معرفی کنه...

tajrobenik
27-07-2009, 13:33
چند وقتی هست که این جور نرم افزار ها اتوران ها زیاد شدن یه کار راحت بگین این فایل ها رو پیدا کنیم خیلی لازم می شه...

ahmadx4u
12-08-2009, 22:42

و روش کرکش چیه؟

میشه نرم افزارهایی که چنین اتوران هایی را میشازند را هم معرفی کنید

ahmadx4u
15-08-2009, 08:31
کسی نبود کمک کنه

kourosh_sos
15-08-2009, 12:37
دوست عزيز شما نيازي به برنامه هاي مانيتورينگ نداري شما اگه از يه فايروال يا يه آنتي ويروس مثل كسپراسكي استفاده كني وقتي از اوتوران اقدام به نصب كني خيلي راحت اسم فايل نصب رو بهت ميده اين از پيدا كردن اسم فايل حالا روش اكستركت كردن اون فايل از سي دي يا دي وي دي شما با يد از برنامه ايزو باستر استفاده كني وقتي سي دي داخل درايئ هستش برنامه رو باز كن بعد از منوي option گزينه file system setting رو انتخاب كن تو پنجره باز شده تب iso9960& extensions روانتخاب كن و از قسمت بالا گزينه little endian /interl (*) رو انتخاب كن و بعد ok كن با اين كاري تمامي محتويات سي دي رو برات نمايش ميده حالا كافي هستش از كنسول سمت چپ دنبال فايل هاي نصب بگردي حال فايل هاي اجرايي پيدا كردي از كجا بايد بفهمي كه اون فايلي كه ميخواي همونه اونجاست كه بايد دنبال اسمي كه كسپر بهت داده بگردي اگه مشكلي بود بهم بگو