PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست آموزش كار با دزدگير مجيكار magicar

sid
07-07-2009, 00:12
سلام كسي بلده اين دكمه هاي دزدگير مجيكار رو به ما ياد بده؟(چه دكمه هاي تكي و چه دكمه هاي تركيبيش)
همچنين بگين اين مانيتورش چجوري هست و تصاوير توش بيانگر چي هستند
من تازه ريو خريدم كه دردگير مجيكار روش داره ولي اصلا نتونستم امكاناتش رو بفهمم

kiwi
08-07-2009, 19:01
آقا منم 1 مزدا 323 گرفتم روش دزگیر telemaliy هست اونم یکی بگه چجوری باید باهاش کار کرد ممنون میشم

Sajad2006
08-07-2009, 19:43
سلام كسي بلده اين دكمه هاي دزدگير مجيكار رو به ما ياد بده؟(چه دكمه هاي تكي و چه دكمه هاي تركيبيش)
سلام.
شما مدل دزدگیرتو بگو!

sid
08-07-2009, 20:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كپ اينه
Magicar 8000B
اينم سايتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tatu_lover1366
09-07-2009, 01:26
شما اگه به پشت دزگیرتون توجه کنید متوجه میشید که کار تمام کلیدهای تک و ترکیبی رو به طور مختصر توضیح داده
بازم اگر نگاه کردین و کارتون راه نیفتاد بفرماید, بنده در خدمتم

AAKOJ
09-07-2009, 01:40
كپ اينه
Magicar 8000B
اينم سايتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام دوستان
بیشتر دستورات ترکیبی و تکی در پشت دزدگیر وجود دارد .
اما من اینارو میدونم که : موقع روشن شدن ماشین (1+3) روی نمایشگر دود را نشان میده و یا موقع ضربه خوردن ماشین شکلی مانند چکش بر سر ماشین کوبیده میشود .

sid
09-07-2009, 10:00
بله
من از همين راهنماي پشتش چيز زيادي دستگيرم نشد واسه همينم كمك خواستم

tatu_lover1366
09-07-2009, 13:11
انشالا که اینا مفید واقع بشه
کلید 1
1/2ثانیه نگه داری=درها باز میشن
بیش از 2ثانیه نگه داری= درها اگر دزگیر 5متر ازشون دور بشه بسته و اگر دزدگیر به 5متریش برسه باز میشن یا همون حالت اتومات
کلید2
1/2ثانیه نگه داری=هیچ کاری انجام نمیده
بیش از 2ثانیه نگه داری=ماشین استارت میخوره به شرطی که ماشین توی دنده نباشه و ترمز دستی هم کشیده باشه
کلید3
1/2ثانیه نگه داری=هیچ کاری انجام نمیده
بیش از 2ثانیه نگه داری=اگه صندوق عقب پمپ داشته باشه بازش میکنه
کلید4
1/2ثانیه نگه داری=برای اطلاع از وضع ماشین
بیش از 2ثانیه نگه داری= و برای پیدا کردن ماشین در پارکینگ عمومی و مکانهای شلوغ
کلیدهای ترکیبی (مدت فشاردادن کلید=0.5ثانیه)
کلید 2و3
باعث میشود دزدگیر به صورت اتوماتیک فعال شود
کلید1و2
برای بیصدا کردن اتومبیل
کلید1و3
از مدار خارج کردن اتومبیل(برای کارواش یا تعمیرگاه)
کلید1و4
فعال کردن قفل کودک(برای فعال سازی کلی باید به نمایندگیش مراجعه کنید)
کلید3و4
سیستم خنک کردن اتوماتیک موتور ماشین را فعال میکند
کلید2و4
سیستم اتوماتیک استارت زدن 24ساعته

davidjoker
09-07-2009, 16:45

فضولیه، ولی می تونم بپرسم ماشین شما چیه؟

sid
09-07-2009, 17:03
ريو
واسه چي ميپرسي؟

davidjoker
09-07-2009, 18:14
ريو
واسه چي ميپرسي؟

همین جوری حس کنجکاوی:46:. ببخشید پرسیدم.:10:

kiwi
10-07-2009, 21:35
كسي به داد من نميرسه؟؟؟؟

hamidR15
14-07-2009, 11:34
كسي به داد من نميرسه؟؟؟؟
سلام
اينجا مربوط به ماجيكار هستش،به نظر من شما يه تاپيك جدا باز كني بهتر جواب مبگيريد.

paket
12-01-2013, 18:55
دوستان اگه کنترل تو ماشین بمونه چه جوری باید از طریق چشمگ زن زیره شیشه رو راه انداخت ؟؟؟

paket
23-06-2013, 09:35
ماشینم وقتی توی دنده هست استارت میزنه چیکارمیشه کرد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ازاین مدله که هیچ فرقی با مجیکار نداره برنامه هاش . سوال دیگم :
چه جوری میشه کد داد به دسگاه برا اون زمانی که کنترل در دسترس نباشه !! منظورم همون چشمیه که میچسبونن زیر شیشه که چشمک میزنه . ممنون و سپاس .

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
Tapatalk

Majidsaeid
09-08-2013, 10:06
سلام آقا شما یه سری به سایت نمایندگی ماجیکار بزن دفترچه راهنمای دزدگیرت رو دانلود کن.

soorena50
08-10-2013, 18:39
سلام میخواستم بدونم اطلاعیم از نحوه کار کرد ریموت های TLD-Tjj 019 دارید؟
اگه کمک کنید ممنون میشم چون من از پشتش هیچی نفهمیدم.

رضا3110
18-11-2013, 00:14
سلام داداشا واسه زدن کد ضربه ای روی شیشه . مرحله اول اینه که سوییچ رو کامل باز کنین ولی روشن نکنین پیاده شین و در ماشین رو باز نگه دارین بعد 10 ضربه روی سنسور بزنید تا ال ای دی روی اون با سرعت شروع به چشمک کنه حالا کد رو با ضربه بدین بهش دو ضربه پشت سرهم میشه دو مکث کنین تا با سرعت چشمک بزنه و کد بعدی و تا اخر یه عدد 4 رقمی بهش بدین . برای استفاده از این سنسور و باز کردن در باهاش با 10 ضربه برای فعال شدنش شروع کنین و بعد کد رو با همون فرم اول بهش بدین و درها باز میشه . طولانی شد ببخشید . راستی من خودم دارم ولی نمیدونم تو دنده روشن میشه یا نه چون امتحان نکردم چجوری بفهمم؟ فدادون:n02:

paket
15-12-2013, 10:48
ممنونم ازت داداشه گلم .

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
Tapatalk

paket
04-01-2014, 15:58
تازگی وقتی استارت میزنم بعده چن ثانیه خودش باز خاموش میشه وباز تکرار میکنه از چیه !!!

hackert41389
04-04-2014, 18:46
با سلام
بنده دنبال شماتیک یا نقشه دزدگیر magicar m861a میگردم
کسی میتونه کمکم کنه؟
خیلی ممنون میشم

moriss
11-04-2014, 08:37
با سلام

مدل دستگاه رو از کجا میشه فهمید؟

دستگاه من این شکلیه

تمام علائم همیشه روی صفحه نمایش داده میشه! دلیلش چی میتونه باشه!

amir_t6262
11-04-2014, 08:59
مدل دزدگیر را از روی کیت اصلی اش که داخل خودرو است میتوانی تشخیص بدهی.
زیر داشبورد سمت راننده بگرد کیت اصلی دزدگیر را پیدا کن.

در مورد ریموت هم یک بار باتری اش را در آوردی ببینی درست میشه یا نه؟

ریموت یدکی نداری؟

moriss
11-04-2014, 17:09
مدل دزدگیر را از روی کیت اصلی اش که داخل خودرو است میتوانی تشخیص بدهی.
زیر داشبورد سمت راننده بگرد کیت اصلی دزدگیر را پیدا کن.

در مورد ریموت هم یک بار باتری اش را در آوردی ببینی درست میشه یا نه؟

ریموت یدکی نداری؟

مدلش رو فهمیدم 902 هستش
باتری رو تازه عوض کردم البته باتری نو نیست نمیدونم بخاطر باتری اینجوری نشون میده. هر کلیدی رو میزنم فقط نور ابی پس زمینه صفحه روشن میشه و ملودی میزنه اما علامت مثلا قفل روشن نمیشه

ریموت یدکی هم داره ولی تصویری نیست

ali.dadash
29-04-2014, 10:48
سلام دوستان...
ببخشید کسی بلده چه جوری باید به ریموت ماجیکار کد بدیم....؟
اقا من 1 ماه دانشگاه بودم ،اومدم دیدم پدرمون فلاشر ماشینو داده درست کردن،ریموت کار نمیکنه!!!:n09::n02: (یعنی 2 روز بعد تعمیر فلاشر این مشکل رخ داد)
یعنی روشن میشه اما کار نمی کنه،یعنی در باز و بسته نمیشه و جیغ نمیزنه دیگه!!
ماشین 405/
دزدگیر ماجیکار m339 f /
یه چیزای یادمهفولی دقیق بلد نیستم،5 بار سوئیچو باز و بسته میکنیم یه تک فلاشر میزنه،بعدش باید چی کار کنیم؟!؟! چند سال پیش یکی بهم گفت ولی یادم نیست!!!
ممنون

paket
05-05-2014, 08:50
دوستان میکرو سویچ کوچولوی ریموت کنترل تصویریمو خاستم عوض کنم کار نمیکرد طوری لحیمش از رو برد کنده شده که نمیشه کاریش کرد از این مدل برد از کجا باید تهیه کنم ؟
اسمش فایر کار دقیقا مثه مجیکاره ..

Sent from my iPhone5S using Tapatalk

paket
05-05-2014, 08:51
درضمن الان کار میکنه اما قاطی پاتیه. مثه قبلن نیس

Sent from my iPhone5S using Tapatalk

SOROSHENIK
04-07-2014, 14:48
با سلام خدمت دوست عزیز:
برای اطلاع از نحوه کار کردن با دزدگیر ماجیکار می تونی توی گوگل سرچ کنی: دانلود دفترچه راهنمای دزدگیر ماجیکار» سایتهای زیادی هست که میتونی دانلود کنی بصورت تصویری هستش و قابل فهم.من خودم گرفتم عالی بود.

SOROSHENIK
04-07-2014, 14:55
دوست عزیز دفترچه راهنمای دزدگیرماچیکار رو که دانلود کنی برا مدلهای مختلف از جمله مدل شما توضیحات کافی داده ، دزدگیر بنده هم دقیقا مثل مال شماست.من از اینترنت دانلود کردم بصورت پی دی اف هستش .
راستی ! اگه نشون دادن همه علایم همراه با موزیک هستش و هر چنددقیقه تکرار میشه این معنیش اینه هر چه سریعتر باطری ریموت رو عوض کنی.حتما حتما اصلی بنداز

koorosh4
17-09-2014, 23:11
آقا سلام . ماشین من دزد گیر ماجیکار داره . اما بچه دستکاریش کرده قاطی کرده دزد گیر . عکس قفلش نماد روی ریموتش و صداش آژیر میده موقعقفل کردن درب ماشین و باز کردنش . میخوام بدونم چطور میشه بردش به تنظیمات کارخونه؟ اصلا داره چنین چیزی ؟ مثل گوشی که قاطی میکنه بزنی تنظیم کارخونه درست میشه ....
لطفا راهنمایی کنید فوریه

paket
18-09-2014, 08:39
دوست عزیز دفترچه راهنمای دزدگیرماچیکار رو که دانلود کنی برا مدلهای مختلف از جمله مدل شما توضیحات کافی داده ، دزدگیر بنده هم دقیقا مثل مال شماست.من از اینترنت دانلود کردم بصورت پی دی اف هستش .
راستی ! اگه نشون دادن همه علایم همراه با موزیک هستش و هر چنددقیقه تکرار میشه این معنیش اینه هر چه سریعتر باطری ریموت رو عوض کنی.حتما حتما اصلی بنداز

باطری رو هم عوض کردم بازم قاطیه .میبینی یهو قفل کرد یا استارت زد .از این مدل ریموت اگه بخام بردشو عوض کنم از کجا میتونم پیدا کنم .؟؟؟

hamed dbcooper
12-05-2017, 02:06
دوستان دزدگیر ماجیکار مدل RF2WN رو ماشینمه.
جدیدا درا رو قفل نمیکنه و فعال نمیشه دزدگیرش.
فقط یه آهنگ میزنه و فکر کنم علامت چکش خوردن رو ماشین رو نشون میده.
باطریش هم نو انداختم.
کسی میدونه چجوری درست میشه؟

hamed dbcooper
12-05-2017, 02:17
سلام دوستان.
دزدگیر من ماجیکار مدل RF2WN هست.
قبلا باطریش ضعیف شده بود و هی آهنگ میزد و درست کار نمیکرد.
باطریشو که عوض کردم درست شد.
الان بعد یه ماه دوباره دزدگیر فعال نمیشه و دکمه ۱ رو که میزنم همش آهنگ میزنه و میلرزه.
مشکلش چیه؟

amir_t6262
12-05-2017, 07:50
سلام دوستان.
الان بعد یه ماه دوباره دزدگیر فعال نمیشه و دکمه ۱ رو که میزنم همش آهنگ میزنه و میلرزه.
مشکلش چیه؟

سلام.
ماشین تان چیه؟ اگر از باتری ریموت مطمئن هستید روش زیر را تست کنید
مطمئن شوید که درهای خودرو به درستی بسته شدند و همچنین کلیدهای لادری درست کار میکنه؟
جهت اطمینان از این موضوع، لامپ سقف خودرو را در حالتی بگذارید که با باز شدن لامپ ها روشن میشود، بعد تمام درها را ببندید و ببینید لامپ سقف خاموش میشود یا نه؟
اگر نشد که کلیدهای لادری مشکل دارند.

بعد کلید فشاری در صندوق ( اگر نصب کردید) را تست کنید که درست کار میکنه یا نه؟

hamed dbcooper
12-05-2017, 09:24
ممنون از پاسختون.باطری ریموت را تازه عوض کردم. اتفاقا مارکش هم سوزوکی هست باطریه .
ماشینم سوزوکی ویتارا هست. درها رو تست کردم بسته هستن. لامپ های سقف هم خاموش میشن .
باید ببرم نشون بدم به تعمیرکار

nimahandsomboy
18-06-2017, 10:58
اقا این ریموت من همش اهنگ ملودی میزنه و قاطی میکنه
خسته شدم
باطری عوض کردم ولی فایده نداره
راه حل چیه؟؟

hamed dbcooper
19-06-2017, 14:14
منم همین مشکل رو دارم

shaahani
19-06-2017, 16:34
دوستان دزدگیر ماجیکار مدل RF2WN رو ماشینمه.
جدیدا درا رو قفل نمیکنه و فعال نمیشه دزدگیرش.
فقط یه آهنگ میزنه و فکر کنم علامت چکش خوردن رو ماشین رو نشون میده.
باطریش هم نو انداختم.
کسی میدونه چجوری درست میشه؟

اگه علامت ضربه می بینید واسه اینه که شما یک رمز به دستگاه بدین که با یک تعداد ضربه مشخص درهای ماشین رو باز کنه که یک عدد چهار رقمی هست و هر عدد از یک ضربه تا نه ضربه قابل تنظیم هست و پس از آن با این رمز بدون همراه داشتن ریموت شما با ضربه زدن به دایره ضربه گیر روی شیشه میتونید در های خودرو را بازکنید.

همچنین علامت چکش بعد از حدود یک دقیقه از قفل شدن درهای ماشین فعال شدن حسگرها در برابر ضربه و ارتعاش رو به شما نشون میده که پس از اون در صورت ضربه دزدگیر به صدا در خواهد آمد.

بک سیستم دیگه که داره اینجوری هست که وقتی فاصله شما با ماشین دور شد در ها قفل بشن و وقتی نزدیک شد باز بشن ؛ در این صورت دزدگیر با صدا و لرزش این اتفاق رو به اطلاع شما میرسونه ، اگه اشتباه نکنم اگر دکمه شماره یک رو برای مدت بیشتر از یک یا دوثانیه نگه دارید ، سیستم باز و بسته شدن در ها از اون حالت فقط با دکمه به این حالتی که خدمت شما عرض کردم تغییر پیدا میکنه و حالا تصویر حرف A یا چیز دیگه ای روی ریموت فعال میشه که نشان از فعال شدن این وضعیت داره .
بیشترین مسئله ای که دیدم برای دوستان بوجود میاد همین مشکل باز و بسته شدن در هاست که دکمه شماره یک رو بیشتر از نیم ثانیه برای دستور باز یا بسته شدن نگه میدارن و این باعث میشه حالت خودکار باز و بسته شدن درها فعال بشه.
در این حالت دائم دزدیگر صدا میده و هرزمان ریموت به خودرو نزدیک میشه درها باز میشن و زمانی که فاصله میگیره درها قفل میشن .
برای غیرفعال کردن سیستم خودکار کافیه دوثانیه دکمه شماره یک رو نگه دارین تا تغییر حالت بده .

shaahani
19-06-2017, 16:40
سلام دوستان.
مشکلش چیه؟

ممکنه وضعیت شناخته شدن ریموت برای ماشین از بین رفته باشه و ارتباط بین ریموت و ماشین قطع شده باشه .
در این حالت شما هیچکاری نمیتونین با ماشین انجام بدین چه باز و بستن در ؛ چه بصدا در آوردن دزدگیر و غیره که اگه اینطوری شده باید طبق دستورالعمل شناساندن ریموت به دزدگیر، سویچ ماشین را باز کرده و عملیات شناسایی رو طبق دفترچه راهنمای دزدگیر انجام دهید.
اگه این روش هم کارنکرد باید به متخصص نشونش بدین ممکنه بکلی ریموت شما آسیب دیده باشه و نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشه.