PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو Patch برای نوکیا ا ROMPatcher ا

Legend
07-07-2009, 00:04
سلام:20:
با توجه به اینکه این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه مقدار قدیمی هست و نیاز به رسیدگی داره و عطا عزیز هم فعلا" فرصتش رو نداره (:10:) تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم.
در صورت لزوم با تاپیک قبلی ادغام میشه!

آموزش هک گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستان هم میخوام با حفظ نظم تاپیک اگه پچ کاربردی دارند حتما" معرفی کنند.

-------------------

پچ ها رو بعد از دانلود با فرمت rmp در فولدر E:/Patches قرار داده و از طریق ROMPatcher اون ها رو Apply کنید.

شاد باشید:40:

Legend
07-07-2009, 00:08
لیست پچ های موجود در تاپیک

مسدود کردن GPRS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسدود کردن قسمت پیام ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تبدیل آیتم Lock phone به Restart phone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حذف دایره برنامه های در حال اجرا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارور تقلبی برای جلوگیری از استفاده ی دوربین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پچ حذف صدای بیپ در هنگام ضبط مکالمات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پاکسازی Active Standby گوشی های FP2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

افزایش مدت فعال بودن دوربین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسدود کردن قسمت مخاطبین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

غیر فعال کردن ارسال پیام (SMS) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاهش/افزایش مدت تایپ 2 کارکتر در پیام ها و... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

غیر فعال کردن نور قرمز دوربین در N85/N96/5800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روشن گذاشتن دائمی LCD (مخصوص 5800) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

غیر فعال کردن قسمت مدیریت فایل ها (File Manager) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

غیر فعال کردن Screen Saver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسدود کردن اجرای فایل های Note Pad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

غیر فعال کردن قسمت ثبت تماس ها (Log) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

غیر فعال کردن مرورگر اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عدم دسترسی به حافظه سیم کارت (پیام ها، مخاطبین) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ناپدید کردن آیکون و اسم برنامه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تغییر آیکون عکس آلبوم موزیک پلیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پچ مکمل و کاربردی C2Z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ثبت تماس های گرفته شده و ناموفق و پیام ها تا 365 روز! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تغییر شکل محیط Music Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تغییر کاربرد دکمه پاور! (با نگه داشتن پاور گوشی ریست می شود!) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پچ حذف صدای بیپ در هنگام ضبط مکالمات مخصوص N96 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

افزایش مدت زمان Screen Saver تا 8 برابر! N96 (شاید رو FP2 های دیگه هم جواب بده) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پچ کاربردی C2Z مخصوص فریمور 12 N97 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسدود کردن گالری گوشی ( مخصوص FP2 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسدود کردن منوی گوشی ( مخصوص FP2 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسدود کردن موزیک پلیر گوشی ( مخصوص FP2 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پوسته جدید برای موزیک پلیر (Pre FP1) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

غیر فعال کردن X-Plore ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارسال فایل های سیستمی (jar, sis, ..) با بلوتوث بدون برنامه جانبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حذف Show open apps در Option گوشی های FP2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باقی ماندن تاریخ بعد از تغییر پروفایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Legend
07-07-2009, 00:10
با فعال کردن این پچ گوشی شما فقط برای 4 ثانیه از طریق GPRS متصل میشه..!

Legend
07-07-2009, 00:22
با این پچ میتونید قسمت پیام های گوشی روببندید تا کسی نتونه واردش بشه...!

Legend
07-07-2009, 00:27
با این پچ موقع زدن دکمه پاور که منوی پروفایل ها و ...میاد با زدن Lock phone گوشی ریست میشه..!

ضمیمه اول مخصوص 82 ورژن 31

Hadi King
07-07-2009, 01:48
حذف دایره برنامه های در حال اجرا در منوی گوشی های هک شده

فایل Muuh.mif را در پوشه ( ضمیمه ) را در مسیر C:\resource\apps کپی کنید
فایل NoMenuCircle.rmp را هم در مسیر E:\Patches کپی کرده
و سپس از نرم افزار rompatcher اونو فعال کنید ...
موفق باشيد!:40:

Hadi King
07-07-2009, 02:21
ارور تقلبی برای جلوگیری از استفاده ی دوربین

اگه میخوای کسی با دوربین گوشیت کار نکنه از این پچ استفاده کن . وقتی پچ رو فعال میکنید وارد دوربین گوشی شوید . متوجه میشید که ارور داده . این همون ارور تقلبی است که شما با استفاده از پچ برای گوشی تعریف کردید ...
پچ هاي معرفي شده روي گوشي N78 خودم تست كردم جواب داده :11:

Hadi King
07-07-2009, 02:28
پچ حذف صدای بیپ در هنگام ضبط مکالمات

ضبط مکالمات با نرم افزار های مختلف که در هنگام مکالمه صدای بوق میدند همیشه باعث آزار است !!!
این پچ باعث میشه تا اون صدای بوق تا حدی کم بشه که به سختی بشنوید ...
اينم تســت شده ...

Legend
07-07-2009, 08:50
این پچ مخصوص گوشی های FP2 هست..! حتی ممکنه رو بعضی گوشی ها جواب نده...!
با فعال کردن هر پچ اون قسمت از Standby حذف میشه...
اول Active Stanby رو غیر فعال کنید و بعد از فعال سازی پچ اون رو فعال کنید.

Hadi King
07-07-2009, 10:55
پچ Standby براي من اينجوري شـــد عكس گرفتـــم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يونس برا حذف دوتاي باقي مانده مجيد يه آدرسي بهم داده كه توضيح داده بودن پيدا كردم همينجا ميزارم...

Legend
07-07-2009, 11:27
این پچ مدت زمان فعال بودن دوربین گوشی رو از 1 دقیقه به 10 دقیقه افزایش میده...!

Legend
07-07-2009, 17:33
مشابه پست 4 قسمت مخاطبین رو مسدود میکنه و هیچ رقم نمیشه واردش شد...! خیلی به درد میخوره...

Legend
09-07-2009, 16:23
با فعال کردن این پچ دیگه نمیشه پیام ارسال کرد و آیتم Reply هم عمل نمیکنه...!

Legend
09-07-2009, 16:33
یه پچ واقعا" پرکاربرد برای من... با فعال کردن Short در قیمت تایپ پیام زمان آماده شدن برای کارکتر بعدی به 0.5 ثانیه کاهش پیدا میکنه..(خودم از این استفاده میکنم)
با فعال کردن Long هم زمان رو به بیش از 1 ثانیه افزایش میده...! (برای کسایی که دستشون کند هست..!)

Legend
09-07-2009, 16:36
فقط برای این 3 گوشی هست.. با یه بار فعال کردن نور قرمز هنگام گرفتن عکس حذف میشه و دوباره فعال کردنش نور قرمز به کلی از دوربین حذف میشه...!

نظر یکی از دوستان:

توn85 ورژن 20 اگر این پچ رو اجرا کنید دیگه چراغ قرمز گوشی روشن نمیشه
حتی با خاموش روشن کردن گوشی
و تنها راهش هارد فرمت هستش

Legend
10-07-2009, 14:49
این پچ مخصوص 5800 هست و با فعال کردنش نور صفحه نمایش گوشی همیشه روشن میمونه..حتی با قفل کردن صفحه..!

Legend
10-07-2009, 16:58
با فعال سازی این پچ دیگه کسی نمیتونه از طریق فایل منیجر گوشی به فایل ها دسترسی داشته باشه...مثه پچ های قبلی ( پیام ها و مخاطبین ) مسدود میشه..!
اگه تو رامپچر علامت "!" اومد مشکلی نداره...رو گوشی 82 خودم هم همین علامت اومد ولی کار میده...

Legend
10-07-2009, 17:01
با فعال سازی این پچ اسکرین سیور گوشی غیر فعال میشه...به درد مواقعی که به TV Out وصل میکنید میخوره..تا مزاحم فیلم دیدن نشه..!

mehran_286
10-07-2009, 20:59
سلام آقا یونس
اون پچی که red lightرو خاموش می کرد
اجرا کردم ولی پس از ریستارت گوشی و دیسیبل کردن پچ دیگه موقع عکس گرفتن چراغ قرمز روشن نمیشه و علامت خطر میاد کنارش
چیکار کنم ؟
با تشکر

Legend
10-07-2009, 21:23
سلام آقا یونس
اون پچی که red lightرو خاموش می کرد
اجرا کردم ولی پس از ریستارت گوشی و دیسیبل کردن پچ دیگه موقع عکس گرفتن چراغ قرمز روشن نمیشه و علامت خطر میاد کنارش
چیکار کنم ؟
با تشکر
علامت خطر مشکلی نداره معمولا"...نور قرمز غیر فعال شده...همین مهمه...: دی
شاد باشی:40:

Legend
10-07-2009, 21:28
با فعال کردن این پچ فایل های NotePad تو گوشیتون باز نمیشن و کسی نمیتونه اونارو باز کنه...!

Legend
10-07-2009, 21:30
با فعال سازی این پچ قسمت Logs گوشی مسدود میشه و با زدن دکمه سبز (Call) اتفاقی نمیفته...!

Legend
10-07-2009, 21:32
با فعال سازی این پچ مرورگر گوشی غیر فعال میشه...هم با 0 و هم به صورت دستی نمیتونید واردش بشید...!

Legend
10-07-2009, 21:35
با فعال سازی این پچ قسمت حافظه سیم کارت مسدود میشه و نمیشه به SMS ها و مخاطبین سیم کارت دسترسی پیدا کرد...!

mehran_286
10-07-2009, 23:54
علامت خطر مشکلی نداره معمولا"...نور قرمز غیر فعال شده...همین مهمه...: دی

اقا یونس خوب متوجه نشدی کلا نور قرمز غیر فعال شده من میخوام دوباره برگرده :13::13::13:
اول پچ رو دیسیبل کردم و بعد گوشی رو ریستارت کردم بازم نشد :19::19::19:

Legend
10-07-2009, 23:57
اقا یونس خوب متوجه نشدی کلا نور قرمز غیر فعال شده من میخوام دوباره برگرده :13::13::13:
اول پچ رو دیسیبل کردم و بعد گوشی رو ریستارت کردم بازم نشد :19::19::19:
چرا میخوای برگرده؟:31:
هارد ریست کن...:46: دقیق هم شرح بده چی کار کردی که تو اون پست بنویسم بچه ها به مشکل شما بر نخورند...!

mehran_286
11-07-2009, 14:06
چرا میخوای برگرده؟:31:
هارد ریست کن...:46: دقیق هم شرح بده چی کار کردی که تو اون پست بنویسم بچه ها به مشکل شما بر نخورند...!

اقا یونس از شما بعید دیگه :19:
اخه مگه قبل این که پچ رو تو سایت قرار بدید تست نمی کنید یا نتیجه تست بچه هارو نمی بینید:18:
باید تو اون پست که این فایل رو ضمیمه کردی بنویسی توn85 ورژن 20 اگر این پچ رو اجرا کنید دیگه چراغ قرمز گوشی روشن نمیشه
و تنها راهش هارد فرمت هستش که من باید انجامش بدم
واقعا متاسفم :41::41::2::2::2::2:

Legend
11-07-2009, 14:48
اقا یونس از شما بعید دیگه :19:
اخه مگه قبل این که پچ رو تو سایت قرار بدید تست نمی کنید یا نتیجه تست بچه هارو نمی بینید:18:
باید تو اون پست که این فایل رو ضمیمه کردی بنویسی توn85 ورژن 20 اگر این پچ رو اجرا کنید دیگه چراغ قرمز گوشی روشن نمیشه
و تنها راهش هارد فرمت هستش که من باید انجامش بدم
واقعا متاسفم :41::41::2::2::2::2:
مگه N85 دارم که تست کنم؟ اینا توسط هکر های خارجی ساخته و تست میشه... اگه مشکل داشته باشه تو نت پخش نمیشه...!!
خودم تا جایی که بتونم همرو تست میکنم..ولی وقتی میگه واسه 85 یا .. من با چی تست کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سر HelloOX 1.04 که هم که اوایل اومده بود رو گوشی خودم (برای تست) نصب کردم (هنوز اعلام نشده بود فقط برای fp2 هست) و گوشی دیگه بالا نیومد...مجبور شدم هارد ریست کنم..(سیو همه بازی های انگیجم پرید..)

من ازت عذر میخوام اگه انقدر باعث ناراحتیت شدم...

mehran_286
11-07-2009, 23:52
مگه N85 دارم که تست کنم؟ اینا توسط هکر های خارجی ساخته و تست میشه... اگه مشکل داشته باشه تو نت پخش نمیشه...!!
خودم تا جایی که بتونم همرو تست میکنم..ولی وقتی میگه واسه 85 یا .. من با چی تست کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سر HelloOX 1.04 که هم که اوایل اومده بود رو گوشی خودم (برای تست) نصب کردم (هنوز اعلام نشده بود فقط برای fp2 هست) و گوشی دیگه بالا نیومد...مجبور شدم هارد ریست کنم..(سیو همه بازی های انگیجم پرید..)

من ازت عذر میخوام اگه انقدر باعث ناراحتیت شدم...

نه داداش چرا معذرت خواهی
حالا یه بار ما فدا شدیم دیگه
از مدیران خواهشش دارم پست ها تو این تاپیک پاک کنند
تا از شلوغی و ازدحام جلوگیری شود
با تشکر

Legend
11-07-2009, 23:59
نه داداش چرا معذرت خواهی
حالا یه بار ما فدا شدیم دیگه
از مدیران خواهشش دارم پست ها تو این تاپیک پاک کنند
تا از شلوغی و ازدحام جلوگیری شود
با تشکر
ممنون.
پست ها هم مشکلی نداره...:46: باشه دیگران مطالعه کنند تا به مشکل برنخورند..!

Legend
12-07-2009, 13:24
پچ جالبیه...!
با فعال کردن پچ Icon Disappear گویتون این شکلی میشه:

و با فعال کردن Text Disappear هم به این شکل در میاد (که خودم الان دارم استفاده میکنم!):

و اگه هر دو رو با هم فعال کنید این شکلی میشه!!

برای فعال سازی پچ هم باید بعد از Apply کردن روی حالت Add to Auto قرار بدید و گوشی رو ریست کنید.

4870x2
12-07-2009, 19:40
چيزي نيست كه فونت گوشي رو عوض كنه؟
ببخشيد تو ارشيو سوال كردم بعد از اين كه ديده شد پاك شود

Legend
12-07-2009, 19:59
با پچ نمیشه..ولی برنامه براش هست...تو قسمت برنامه ها یه سرچی بکن...

*M!L4D*
12-07-2009, 21:06

با اجازه ی بزرگتر ها ... اینم تاپیکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.................................................. ........................................
.................................................. ........................................
راستی یونس این پچ Camara Fake Error رو گوشی من (6220) کار نمی کنه ...!

Legend
12-07-2009, 21:57
راستی یونس این پچ Camara Fake Error رو گوشی من (6220) کار نمی کنه ...!

بعضی پچ ها ممکنه رو بعضی گوشی ها کار نکنند!

mf.designing
20-07-2009, 17:14
پچ جالبیه...!

و با فعال کردن Text Disappear هم به این شکل در میاد (که خودم الان دارم استفاده میکنم!):

برای فعال سازی پچ هم باید بعد از Apply کردن روی حالت Add to Auto قرار بدید و گوشی رو ریست کنید.

LEGEND جان از پچ گذشته ، اسم اين تم چيه ؟! واسه FP2 هم هستش ؟! :31::40:

Legend
20-07-2009, 19:18
LEGEND جان از پچ گذشته ، اسم اين تم چيه ؟! واسه FP2 هم هستش ؟! :31::40:
نمیدونم! از گوشی من نیست...زبونشو میبینی که: دی

mf.designing
20-07-2009, 20:09
نمیدونم! از گوشی من نیست...زبونشو میبینی که: دی

راس ميگياا !! اونقدر شيفته ي طرحش شدم كه ، يه زبونش توجهي نكردم !

Legend
27-07-2009, 07:42
با فعال کردن این پچ آیکون آلبوم موزیکتون تغییر میکنه:

قبل:

بعد:

تو فایل ضمیمه 1 فایل با پسوند rmp هست که به e:/patches منتقل میکنید...همچنین 2 فولدر به نام Example 1و 2 هست که دلخواه فایل Xcommonplaybackview.mif که توشون هست رو به C:\resource\apps منتقل کنید و پچ رو هم رو حالت Auto بزارید و ریست کنید.

dr.vampire
07-08-2009, 00:39
پچ غیر فعال کردن چراغ قرمز دوربین ان82 رو هم بذاری ممنون میشم.

یه توضیح هم در مورد پچ C2Z بدی ممنون میشم.

Legend
07-08-2009, 12:08
پچ غیر فعال کردن چراغ قرمز دوربین ان82 رو هم بذاری ممنون میشم.
براش هنوز پچ ساخته نشده فرشاد جان...!

Legend
07-08-2009, 12:15
پچ C2Z یه پچ خیلی کاربردیه که نسخه اولش خیلی باگ داشت وحالا تو نسخه 1.1 ایراداش برطرف شده...
با ترکیب این پچ و یه سری پچ مخصوص میتونید کارایه جالبی بکنید که در ادامه چنتا براتون قرار میدم...!

آموزش ساخت پچ C2Z :

1- فایل EFSrv.dll رو از z:\sys\bin\EFSrv.Dll گوشیتون استخراج کنید.
2- بریزید تو همون فولدرکه محتوای فایل دانلود شده رو اکستراکت کردید.
3- فایل C2Z.rmp براتون ساخته میشه و میتونید ازش استفاده کنید.

mehran_286
07-08-2009, 13:46
پچ جالبیه...!

سلام اقا یونس
این پچ روی N85 ورژن 20 کار نکرد این مطلب رو اضافه کن تا دوستان الکی دان نکنند

Legend
07-08-2009, 13:52
سلام اقا یونس
این پچ روی N85 ورژن 20 کار نکرد این مطلب رو اضافه کن تا دوستان الکی دان نکنند

این مد رو هم تست کن...باید جواب بده...!

Legend
07-08-2009, 17:52
با فعال سازی این پچ قسمت ثبت تماس ها (دریافتی، گرفته شده و نا موفق) و پیام ها تا 365 رو ذخیره میکنه...!

مراحل:
پچ رو Apply کنید
برنامه Log رو باز کنید..
به Setting برید..
و روی 30 days قرار بدید...این 30 روز نیست بلکه 365 روز هست...!

نیازی به Apply بعد از ریست نیست...

نکته مهم : به پچ C2Z احتیاج داره...

Legend
07-08-2009, 18:03
با انجام این کار ظاهر موزیک پلیرتون عوض میشه...

فایل mpxcommonplaybackview.mif رو به C:\Resource\apps منتقل کنید.

نکته مهم : به پچ C2Z نیاز داره...

*M!L4D*
07-08-2009, 18:08
یونس این پچ Music Player صفحه ی قبل هم بود من گرفتم و خیلی خوب بود ..
میشه بگی حکمتش در چیه که دوباره گذاشتی ( خودم بودم ؟ ) :دی

Legend
07-08-2009, 18:20
یونس این پچ Music Player صفحه ی قبل هم بود من گرفتم و خیلی خوب بود ..
میشه بگی حکمتش در چیه که دوباره گذاشتی ( خودم بودم ؟ ) :دی
این C2Z میخواد...اون نمیخواد...! جز این فرقی ندارند.

dr.vampire
07-08-2009, 23:35
ممنون یونس جون چند مدت پیش پچ C2Z رو دان کردم ولی سایت روسی بود و نمیدونستم باید اون فایل رو از گوشی به فلدر انتقال بدی که گفتی و توپ جواب داد ولی وقتی پچ فعال باشه بازی های انگیج هم همون ارور فعال بودن پچ اپن4آل رو میده!

mehran_286
07-08-2009, 23:48
سلام اقا یونس
با فعال کردن پچ install severچه اتفاقی در گوشی میفته ؟
به چه درد میخوره ؟
میشه باهاش برنامه رو بدون ساین نصب کرد ؟
با تشکر اگر کمی توضیح بدی

Legend
08-08-2009, 06:13
ممنون یونس جون چند مدت پیش پچ C2Z رو دان کردم ولی سایت روسی بود و نمیدونستم باید اون فایل رو از گوشی به فلدر انتقال بدی که گفتی و توپ جواب داد ولی وقتی پچ فعال باشه بازی های انگیج هم همون ارور فعال بودن پچ اپن4آل رو میده!

آخه پچ با پدر مادریه...!: دی منم راستش خیلی وقت بود دیده بودمش...ولی چون میدیدم ایراد زیاد داشت طرفش نرفتم...حتی الان کهتو نسخه جدید بازم باگ نداره!

سلام اقا یونس
با فعال کردن پچ install severچه اتفاقی در گوشی میفته ؟
به چه درد میخوره ؟
میشه باهاش برنامه رو بدون ساین نصب کرد ؟
با تشکر اگر کمی توضیح بدی

فقط برای نصب sis بدون ساین هست...! پست 44 رو تست کردی؟ نتیجه؟

Legend
08-08-2009, 06:18
پچ خیلی کاربردی (حداقل برای من!)
با فعال سازی این پچ موقعی که دکمه پاور رو نگه دارید گوشی خاموش نمیشه...بلکه ریست میشه...
برای خاموش کردن در این حالت هم کافیه یه بار دکمه پاور رو بزنید تا منو پروفایل ها و ... بیاد و اولین گزینه که سوییچ آف هست انتخاب کنید...

باید بعد از فعال کردن روی Auto بزارید و یه بار گوشی رو خاموش روشن کنید.

mehran_286
08-08-2009, 11:14
این مد رو هم تست کن...باید جواب بده...!

این مد ها هم جواب نداد
تنها فرقش این بود که تو رام پچر علامتش قرمز نشد
سبز بود:31:

Legend
08-08-2009, 13:27
این مد ها هم جواب نداد
تنها فرقش این بود که تو رام پچر علامتش قرمز نشد
سبز بود:31:
مطمئنی جواب نداد؟ باید بزاری رو Auto و ریست کنیا...!! آخه همه جا جواب داده...!: دی

Legend
09-08-2009, 15:47
با فعال سازی این پچ موقع ضبط مکالمات صدای بوق قطع میشه...!
این پچ مخصوص N96 هست...!

Legend
09-08-2009, 15:53
با فعال سازی این پچ مدت فعال بودن اسکرین سیور 8 برابر میشه...یعنی با انتخاب 10 80 ثانیه میشه و با انتخاب 60 480 ثانیه..!

mehran_286
12-08-2009, 19:23
سلام اقا یونس
حالا که اسم رام پچر رو اوردی
پچ های اینستال سرور برای هر سری رو هم تو این تاپیک بزار تا کامل بشه
با تشکر

Legend
21-08-2009, 14:37
پچ C2Z مخصوص N97 FW12 ...
کافیه تو فولدر پچها در مموری کارد قرارش بدید و استفاده کنید.

skyupper
21-08-2009, 15:42
LEGEND جان سلام
پچی داری بشه مدت رکورد صدارو تو نوکیا 5500 زیاد کرد 2 سال دارم اینترنت براش زیر و رو میکنم
فدات بشم

Legend
21-08-2009, 16:33
LEGEND جان سلام
پچی داری بشه مدت رکورد صدارو تو نوکیا 5500 زیاد کرد 2 سال دارم اینترنت براش زیر و رو میکنم
فدات بشم
سلام
برنامه روش نصب کردی؟ برنامه برای این کار زیاده!

dr.vampire
22-08-2009, 01:03
یونس جون پچ زیاد کردن نور پس زمینه ال سی دی ان82 رو هم بذاری ممنون میشم

Legend
22-08-2009, 04:22
یونس جون پچ زیاد کردن نور پس زمینه ال سی دی ان82 رو هم بذاری ممنون میشم
چون براش روش هک وجود داره پچ نوشته نمیشه فرشاد..:46:

skyupper
22-08-2009, 23:01
سلام
برنامه روش نصب کردی؟ برنامه برای این کار زیاده!

مرسی از توجهت
برنامه هاش همش ارر CERTIFICATE ... میده
خواستم بدونم پچی یا کد مخفی نداره .... چون ماله خودش ساده تره

dr.vampire
22-08-2009, 23:53
روش هکش چطوری ؟؟؟؟
لینک آموزش رو بهم بدی ممنون میشم.

Legend
23-08-2009, 05:01
مرسی از توجهت
برنامه هاش همش ارر CERTIFICATE ... میده
خواستم بدونم پچی یا کد مخفی نداره .... چون ماله خودش ساده تره

خب گوشیتو هک کن...یا اوناروساین کن...:10:

روش هکش چطوری ؟؟؟؟
لینک آموزش رو بهم بدی ممنون میشم.

خدمتت:

محسن دوست من
24-08-2009, 16:21
سلام.1کی به دادم برسه.هر کاری میکنم c2z فعال نمیشه.با c2z maker و با pc ساختمش.میخوام تم افکت ها رو روی گوشیم فعال کنم ولی پچ c2z رو میخواد

محسن دوست من
24-08-2009, 16:23
مدل گوشیم هم n96 v30.033

Legend
24-08-2009, 17:14
مدل گوشیم هم n96 v30.033
دوست عزیز شما طبق این پست هم عمل کردی؟

محسن دوست من
25-08-2009, 08:02
اره.ولی apply نمیشه.1ی بهم گفت روی fp2 جواب نمیده.به هزلر زور 1پچ c2z پیدا کردم که مال v12 بود.مال من v30 یه.

Legend
25-08-2009, 09:29
اره.ولی apply نمیشه.1ی بهم گفت روی fp2 جواب نمیده.به هزلر زور 1پچ c2z پیدا کردم که مال v12 بود.مال من v30 یه.
از کلوپش بپرس...! اونجا بهتر میتونن کمکت کنند.

mahdimj
25-08-2009, 17:57
سلام

اول یه سوال ؟

این پچ ها موقعی عمل می کنن که گوشیت رو حتما طو حالت هک بزاری یا اینکه نه رو حالت عادی هم عمل می کنن

انتقاد :

اون پچ ریست کردن گوشی رو n95 جواب نمی ده ، جالب ه طو خود فایلشم گفته ! حالا پچ دیگه ای نداریم که رو n95 جواب بده؟

یه چیز دیگه :

تاپیک پچ ها فقط همینه ؟ من که جای دیگه چیزی در مورد پچ ها ندیدم !

.................................................. .

]چند روز بعد . . .

کسی نیست جواب ما رو بده ؟

salamaqmehdi
28-08-2009, 14:05
نه پچ ها در حالت عادی هم کار میکنن
خیلی از پچ ها رو خیلی از گوشی ها جواب نمیده مثلا همون پچ رو 6220 جواب نمیده .برا 95 نمیدونم.

SaidJan
01-09-2009, 12:10
پچی هست که بشه سرعت گوشی رو زیاد کرد ؟
یا مثلا اون برنامه هایی که قبلا باز کردیم رو ببنده تا حافظش اشغال نشه.

آیا برنامه های دیگه ای هست که بشه چنین کاری کرد ؟

4870x2
01-09-2009, 12:21
پچی هست که بشه سرعت گوشی رو زیاد کرد ؟
یا مثلا اون برنامه هایی که قبلا باز کردیم رو ببنده تا حافظش اشغال نشه.
یه taskmanger برای گوشیتون بریزین
این کارو می کنه!

Legend
03-09-2009, 12:50
با فعال سازی این پچ دیگه گالریتون باز نمیشه...! به نظرم بهتر از برنامه های رمز گذاری عمل میکنه...!

پچ مخصوص FP2 هست.

Legend
03-09-2009, 12:56
با فعال سازی این پچ منو گوشیتون باز نمیشه...!
حواستون باشه یه راهی برای باز کردن ROMPatcher باقی بزارید...:31:

پچ مخصوص FP2 هست.

mf.designing
03-09-2009, 13:00
با فعال سازی این پچ منو گوشیتون باز نمیشه...!
حواستون باشه یه راهی برای باز کردن ROMPatcher باقی بزارید...:31:
تنها راحش گزاشتن شرت کات در دکمه های راست و چپ و یا دسکتاپ گوشیه دیگه ، نه ؟ :دی

Legend
03-09-2009, 13:05
تنها راحش گزاشتن شرت کات در دکمه های راست و چپ و یا دسکتاپ گوشیه دیگه ، نه ؟ :دی
میتونید با Jbak Taskman هم بازش کنید.
ابا نگه داشتن دکمه منو.
شاد باشی

aban366
03-09-2009, 22:56
چه پچی بعد هک برای فعال نگه داشتن هک استفاده کنم؟گ.شیم N86

*M!L4D*
03-09-2009, 23:00
چه پچی بعد هک برای فعال نگه داشتن هک استفاده کنم؟گ.شیم N86

نباید گوشی در حالت هک باشه وقتی نیازی بهش نداری ... امنیت گوشیت رو باید حفظ کنی

aban366
03-09-2009, 23:16
نباید گوشی در حالت هک باشه وقتی نیازی بهش نداری ... امنیت گوشیت رو باید حفظ کنی
پس با چی سویچ کنیم بین فعال کردن و غیر فعال کردن هک؟همون هک خودش این کارو میکنه؟

*M!L4D*
03-09-2009, 23:22
پس با چی سویچ کنیم بین فعال کردن و غیر فعال کردن هک؟همون هک خودش این کارو میکنه؟
با رامپچر ... تو تاپیک مخصوص HelloOX همه چی توضیح داده شده ... لازم نیست اینجا سوال کنی

nemesis
04-09-2009, 04:12
دوستان من 5800 دارم
می خوام وقتی میرم تو مسیج Sort رو بر اساس Sender انجام بده !
چون در حالت عادی بر اساس Date هست و اگه تغییر بدیم به Sender بعد از اینکه از مسیج خارج میشم دوباره برمیگرده به Date

میشه کاریش کرد؟

Legend
04-09-2009, 13:20
دوستان من 5800 دارم
می خوام وقتی میرم تو مسیج Sort رو بر اساس Sender انجام بده !
چون در حالت عادی بر اساس Date هست و اگه تغییر بدیم به Sender بعد از اینکه از مسیج خارج میشم دوباره برمیگرده به Date

میشه کاریش کرد؟
شاید بشه...ولی باید براش نوشته بشه...اگه چیزی دیدم میزارم..

Legend
04-09-2009, 13:25
با فعال کردن این پچ موزیک پلیر گوشی غیر فعال میشه..

پچ مخصوص FP2 هست.

nemesis
04-09-2009, 14:12
تو گالری 5800 عکس ها و ویدئو ها باهم هستند
راهی هست که بشه کاری کرد ویدئو ها داخل گالری نیان ؟منظورم استفاده از پوشه Other نیست.میخوام جوری بشه که فایل های ویدئویی رو سرچ نکنه و فقط عکس رو سرچ کنه و تو گالری بیاره !

در ضمن گالری 5800 قابلیت ساخت پوشه داخل گالری رو داره.ولی برای اینکه عکس ها رو دسته بندی کنیم باید یکی یکی انتخاب کنیم و داخل پوشه ای که می خوایم بریزیم.راهی هست خارج از گالری و بصورت دسته جمعی عکسهارو به پوشه هایی که تو گالری ساهختیم بریزیم ؟

Legend
04-09-2009, 14:24
تو گالری 5800 عکس ها و ویدئو ها باهم هستند
راهی هست که بشه کاری کرد ویدئو ها داخل گالری نیان ؟منظورم استفاده از پوشه Other نیست.میخوام جوری بشه که فایل های ویدئویی رو سرچ نکنه و فقط عکس رو سرچ کنه و تو گالری بیاره !

در ضمن گالری 5800 قابلیت ساخت پوشه داخل گالری رو داره.ولی برای اینکه عکس ها رو دسته بندی کنیم باید یکی یکی انتخاب کنیم و داخل پوشه ای که می خوایم بریزیم.راهی هست خارج از گالری و بصورت دسته جمعی عکسهارو به پوشه هایی که تو گالری ساهختیم بریزیم ؟
به نظرم برای دیدن عکس هات بدون اینکه ویدیو ها بیان از Photo Browser استفاده کن..:46:

nemesis
04-09-2009, 14:59
به نظرم برای دیدن عکس هات بدون اینکه ویدیو ها بیان از Photo Browser استفاده کن..:46:

چون واسه 5800 چیز زیادی نیومده اینو گفتم.به هر حال گالری خود گوشی یچیز دیگست

salamaqmehdi
04-09-2009, 15:36
پچ مخصوص FP2 هست.

رو6220 جواب نداد.حتی سبز هم نشد

Legend
04-09-2009, 23:27
رو6220 جواب نداد.حتی سبز هم نشد
سلام
رو 5320 جواب داده...! شاید فقط واسه 5320 باشه!

hrh_fourtyseven
06-09-2009, 09:53
disable gallery و disable music player هیچ کدوم واسه من کار نداد (5630).
خیلی حیف شد...:13:
می گم یه راهی وجود نداره که این موزیک پلیر خود گوشی را با TTPOD عوض کرد یعنی با زدن دکمه های موسیقی به جای پلیر گوشی TTPOD باز بشه؟

Legend
06-09-2009, 10:00
disable gallery و disable music player هیچ کدوم واسه من کار نداد (5630).
خیلی حیف شد...:13:
می گم یه راهی وجود نداره که این موزیک پلیر خود گوشی را با TTPOD عوض کرد یعنی با زدن دکمه های موسیقی به جای پلیر گوشی TTPOD باز بشه؟
شاید بتونی با Magic Key درستش کنی..!

hrh_fourtyseven
06-09-2009, 16:09
شاید بتونی با Magic Key درستش کنی..!

آهان حالا فهمیدم چرا گفتی شاید... . چون می دونستی نمی تونم!!!:31::31::31:

death_man
08-09-2009, 17:47
این پچها رو N97 کار نمیکنه؟
وقتی می خواهم اجراش کنم،علامتش قرمز میشه.

Legend
08-09-2009, 19:17
این پچها رو N97 کار نمیکنه؟
وقتی می خواهم اجراش کنم،علامتش قرمز میشه.
نمیشه تضمین کرد همشون کار کنند!
بعضی ها رو یه سری گوشی جواب نمیدند...

royalrose
11-09-2009, 15:08
ضمن عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان گل.
1 سوال داشتم اگه حل شه خیلی ممنون میشم.
پچی برای روشن گذاشتن فلش گوشی هست؟؟؟
اگه نه اصلا همچین چیزی امکان داره؟؟؟؟
گوشی N79 هست.
ممنون

salamaqmehdi
12-09-2009, 10:49
پچی برای روشن گذاشتن فلش گوشی هست؟؟؟
اگه نه اصلا همچین چیزی امکان داره؟؟؟؟

دوست من برای روشن گذاشتن فلش از برنامه های s60spotonیا ntorch و....میتونید استفاده کنید .معمولا پچ ها برای کارهایی هستند که نرم افزار نداریم مثل خاموش کردن فلش .
درکل بله میشه همچین پچی رونوشت شایدم موجود باشه..

royalrose
12-09-2009, 14:58
دوست من برای روشن گذاشتن فلش از برنامه های s60spotonیا ntorch و....میتونید استفاده کنید .معمولا پچ ها برای کارهایی هستند که نرم افزار نداریم مثل خاموش کردن فلش .
درکل بله میشه همچین پچی رونوشت شایدم موجود باشه..
راستش تا اونجا که من اطلاع دارم این نرم افزارا فقط lcd رو روشن نگه می دارن.اگه اشتباه می کنم میشه لطف کنی یکیش رو یه جا آپ کنی؟؟؟؟خیلی بش احتیاج دارم.در ضمن هیچ کدوم از پچهای بالا رو N79 جواب نداد

salamaqmehdi
13-09-2009, 13:46
راستش تا اونجا که من اطلاع دارم این نرم افزارا فقط lcd رو روشن نگه می دارن.اگه اشتباه می کنم میشه لطف کنی یکیش رو یه جا آپ کنی؟؟؟؟خیلی بش احتیاج دارم.در ضمن هیچ کدوم از پچهای بالا رو N79 جواب نداد

دوستمن با این برنامه فلش رو بصورت چشمک زن ویا همیشه روشن در میارم

royalrose
13-09-2009, 19:38
دمت گرم خیلی آقایی اما لینکت ارور داد.میشه یه عمر شرمندم کنی و یه جا دیگه خودت واسم آپ کنی؟؟؟

royalrose
13-09-2009, 20:26
دمت گرم.من خودم سرچ کردم پیداش کردم اما این که فقط چراغ قرمز فلش رو روشن می کنه.

salamaqmehdi
14-09-2009, 21:03
دمت گرم.من خودم سرچ کردم پیداش کردم اما این که فقط چراغ قرمز فلش رو روشن می کنه

اگه فلش زنون روشن بمونه میسوزه .تازه اون چراغ قرمز هم همچین نورش کم نیست .
یا علی

ramzdar
16-09-2009, 12:43
نمیشه با همین پچها یه کاری کرد که فلش زنون روشن بمونه ولی قدرت نورش کمتر بشه تا نسوزه؟؟؟

Legend
16-09-2009, 13:03
نمیشه با همین پچها یه کاری کرد که فلش زنون روشن بمونه ولی قدرت نورش کمتر بشه تا نسوزه؟؟؟
عزیزم فلش زنون در هیچ صورتی روشن نمیمونه...!

Hadi King
27-09-2009, 02:22
اسکین جدید برای موزیک
با این پچ میتونید ظاهر مدیا پلیر گوشی رو تغییر بدید ...
این پچ فقط در گوشی های PRE-FP کار میکند

آموزش :

فایل MPlayerPlaybackUi.mif را به مسیر c:/resource/apps کپی کنید
پچ c2z را فعال و گوشی را ری استارت کنید

Hadi King
27-09-2009, 02:28
غیر فعال کردن نرم افزار x-plore

این پچ برای امنیت بیشتر اطلاعات شماست ...

به این صورت که وقتی فایلی رو با نرم افزار x-plore به صورت hidden در میارید تنها با x-plore قابل مشاهده است ...

با استفاده از این پچ نرم افزار x-plore هم قفل میشود

Hadi King
27-09-2009, 02:30
ناپدید کردن آیکن و نوشته های منو

این پچ جالب میتونه آیکن و نوشته های منو رو حذف کنه ... به این صورت کنه با فعال کردن اون منوی گوشی به شکل زیر در میاد :21:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونید هر 2 پچ رو باهم فعال کنید که دیگه هیچی تو منو به نمایش در نمیاد ...

2 فایل ضمیمه کردم / هر 2 رو امتحان کنید تا بفهمید کدوم با گوشیتون سازگاره :46:

Hadi King
27-09-2009, 02:32
فرستادن فایل های sis,sisx,jar,mid با استفاده از بلوتوس و بدون نرم افزار جانبی

همون طور که میدونید در فایل منیجر خود گوشی نمیتونید فایل های sis,sisx,jar,mid رو با استفاده از بلوتوس برای دیگران بفرستید ...

این پچ باعث میشه تا این امکان به گوشی شما اضافه بشه ...

آموزش :

* فایل با پسوند rsc را به مسیر c:\resource کپی کنید ...
* فایل با پسوند rmp را به مسیر e:\patches کپی کنید ...
* با استفاده از ROMPatcher اونو فعال کنید

TR4NC3
27-09-2009, 15:36
ناپدید کردن آیکن و نوشته های منو

این پچ جالب میتونه آیکن و نوشته های منو رو حذف کنه ... به این صورت کنه با فعال کردن اون منوی گوشی به شکل زیر در میاد :21:

میتونید هر 2 پچ رو باهم فعال کنید که دیگه هیچی تو منو به نمایش در نمیاد ...

2 فایل ضمیمه کردم / هر 2 رو امتحان کنید تا بفهمید کدوم با گوشیتون سازگاره :46:

ممنون هادی جان ... خواستم بدونم اینی که گذاشتی با این فرق داره :

Hadi King
27-09-2009, 23:47
ممنون هادی جان ... خواستم بدونم اینی که گذاشتی با این فرق داره :

سلام نه امید جان هیچ فرقی نداره اشتباه از من بــــود ببخشید :40:
متوجه پست یونس نشدم :11:

iman_s
15-10-2009, 01:13
پچ حذف دايره برنامه هاي در حال اجر بر روي 5800 كار نكرد و پچ خاموش كردن نور قرمز دوربين هم همينطور.
كسي اين 2 تا پج رو واسه 5800 نداره؟

Hadi King
15-10-2009, 02:21
پچ حذف دايره برنامه هاي در حال اجر بر روي 5800 كار نكرد و پچ خاموش كردن نور قرمز دوربين هم همينطور.
كسي اين 2 تا پج رو واسه 5800 نداره؟
ایمان جان این پچ ها فقط برای گوشی های Fp2 بــــود برای من که N78 دارم کـــار کردن :20:
موفق باشید!:40:

iman_s
15-10-2009, 23:47
ایمان جان این پچ ها فقط برای گوشی های Fp2 بــــود برای من که N78 دارم کـــار کردن :20:
ممنون هادي جون.
چون تازه زدم تو كار نوكيا زياد هنوز فرقشون رو نميدونم.
گوشي 5800 جزو كدوم دسته ميشه؟

Majid393
15-10-2009, 23:56
ممنون هادي جون.
چون تازه زدم تو كار نوكيا زياد هنوز فرقشون رو نميدونم.
گوشي 5800 جزو كدوم دسته ميشه؟

Fp1=Symbian 9.2=n82-n95-n81-5700
Fp2=Symbian 9.3=n78-n96-n85-n86-n79
Symbian 9.4=n97-5800-5230-5530

Legend
18-10-2009, 21:29
در گوشی های FP2 گزینه اول تو منوی Option آیتم Show open apps هست، که در اکثر اوقات به درد کسی نمیخوره..چون با فشار دادن 1 ثانیه ای دکمه منو میتونید به اون قسمت دسترسی داشته باشید...! بنابراین:
با فعالسازی این پچ این آیتم حذف میشه...!

مخصوص FP2

DaRiOuShJh
05-02-2010, 00:01
فرستادن فایل های sis,sisx,jar,mid با استفاده از بلوتوس و بدون نرم افزار جانبی

همون طور که میدونید در فایل منیجر خود گوشی نمیتونید فایل های sis,sisx,jar,mid رو با استفاده از بلوتوس برای دیگران بفرستید ...

این پچ باعث میشه تا این امکان به گوشی شما اضافه بشه ...

آموزش :

* فایل با پسوند rmp را به مسیر e:\patches کپی کنید ...
* با استفاده از ROMPatcher اونو فعال کنید

:41:من یه مشکل کوچیک دارم
با x-plore هم که میرم توی درایو C کلا نمیتونم فیلی رو ابجاد یا کپی کنم
همه تیک های برنامه رو هم زدم ولی باز کار نمیکنه
نمیدونم چرا

درنتیجه این رو نمیتونم اینجا کپی کنم:

SADEGH 7
07-02-2010, 18:46
سلام
پچی هست که صدای دوربین رو قطع کنه؟

Hadi King
07-02-2010, 22:25
:41:من یه مشکل کوچیک دارم
با x-plore هم که میرم توی درایو C کلا نمیتونم فیلی رو ابجاد یا کپی کنم
همه تیک های برنامه رو هم زدم ولی باز کار نمیکنه
نمیدونم چرا

درنتیجه این رو نمیتونم اینجا کپی کنم:
داريوش جان شما گوشيتون رو هک کردين درســـته !
هک رو فعال کنيـــد ميتونيد فايل رو اونجا کپي کنيـد اگه غيره فعال باشه نميشــه !
تو درايو C چه جوري نميشه فايل کپي . يا پوشه اي ساخــت :5:

سلام
پچی هست که صدای دوربین رو قطع کنه؟
آموزش : غیر فعال کردن صدای دوربین برای گوشیهای هک نشده !! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

DaRiOuShJh
07-02-2010, 23:47
داريوش جان شما گوشيتون رو هک کردين درســـته !
هک رو فعال کنيـــد ميتونيد فايل رو اونجا کپي کنيـد اگه غيره فعال باشه نميشــه !
تو درايو C چه جوري نميشه فايل کپي . يا پوشه اي ساخــت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مرسی ولی هم با هک هم با غیر هک تست کردم
این ارور رو میده دقیقا:

Cant Open file:
C:\Resources\ClosedcontentList.rsc

:19:

Hadi King
08-02-2010, 03:06
مرسی ولی هم با هک هم با غیر هک تست کردم
این ارور رو میده دقیقا:

Cant Open file:
C:\Resources\ClosedcontentList.rsc

:19:
سلام داریوش جان خب فایل رو که باز نمیکنن فایل ضمیمه رو دانلود کرده باشی دوتا فایل هســت درسته یکی از اونا رو انتقال میدی به درایو C یکی رو هم تو درایو E قسمت پچ ها :46:
بعد با x-plore فایلی رو که تو درایو C هستش رو انتقال بده به همون پوشـــه :20:
هک هم فعال باشـــه هااااا ...
تست کردم ببین :

DaRiOuShJh
08-02-2010, 04:29
ای بابا
میگم نکنه ورژنه اکسپلور من مشکل داره؟
چون منم هر دفه همین کارا رو کردم
توی خوده درایو سی کپی میکنه ولی تو هیچ کدوم از پوشه ها نمیریزه و اون ارور رو میده

شما تو رام پچر اون دو تای اول رو فعال کردی بعد سومی رو فعال کردی یا همه رو یه دفه فعال کردی؟
چون من الان میخوام سومی رو فعا کنم دیگه
فایله درایو ایش رو ریختم سیش مونده

SADEGH 7
08-02-2010, 12:18
آموزش : غیر فعال کردن صدای دوربین برای گوشیهای هک نشده !!
ممنون از راهنمایی.:11:
ولی همونطور که تو پست پنجم اون تاپیک گفتم، این برنامه مشکل ویبره داره. در ضمن گوشیم هک شده هست. ولی از وقتی فریمور گوشی رو آپدیت کردم با کپی کردن اون فایل متنی هم صدای دوربین غیر فعال نشد.(غیر فعال کردن صدای دوربین برای گوشی های هک شده (ویرایش و کپی کردن یک فایل متنی از پوشه 10202be9 از درایو z به درایو c) )
ممنون می شم اگه باز هم راهنمایی کنید.

Hadi King
08-02-2010, 12:42
ای بابا
میگم نکنه ورژنه اکسپلور من مشکل داره؟
چون منم هر دفه همین کارا رو کردم
توی خوده درایو سی کپی میکنه ولی تو هیچ کدوم از پوشه ها نمیریزه و اون ارور رو میده

شما تو رام پچر اون دو تای اول رو فعال کردی بعد سومی رو فعال کردی یا همه رو یه دفه فعال کردی؟
چون من الان میخوام سومی رو فعا کنم دیگه
فایله درایو ایش رو ریختم سیش مونده
داریوش جان چرا تو پوشه ها کپی نمیکنه چون سیستمی هستن !
باید پچ Open4all باید حتما فعال باشـــه اگه نباشه نمیشه کپی کــرد :41:
دومی و سومی باید حتما فعال باشـــه بعد اینکه فایل رو تو پوشه درایو C کپی کردی ...
بعد میری سراغ پچ که تو درایو E و پوشه پچ کپی میکنی بعد میای از تو رام پیچر اونو فعال میکنی :46:

ممنون از راهنمایی.:11:
ولی همونطور که تو پست پنجم اون تاپیک گفتم، این برنامه مشکل ویبره داره. در ضمن گوشیم هک شده هست. ولی از وقتی فریمور گوشی رو آپدیت کردم با کپی کردن اون فایل متنی هم صدای دوربین غیر فعال نشد.(غیر فعال کردن صدای دوربین برای گوشی های هک شده (ویرایش و کپی کردن یک فایل متنی از پوشه 10202be9 از درایو z به درایو c) )
ممنون می شم اگه باز هم راهنمایی کنید.
ویرایش و کپی رو باید با برنامه x-plore انجام بدی با برنامه های دیگه نمیشـــه ...

SADEGH 7
08-02-2010, 12:56
ویرایش و کپی رو باید با برنامه x-plore انجام بدی با برنامه های دیگه نمیشـــه ...
باز هم ممنون. ولی من با کپی کردن فایل مشکلی ندارم. قبلا هم از همین روش استفاده می کردم ولی از وقتی فریمور رو آپدیت کردم، بعد از کپی کردن فایل باز هم صدای دوربین قطع نمی شه.(بعد کپی هم گوشی رو خاموش و روشن کردم) واسه همین دنبال یه راه دیگه می گردم. راه دیگه ای نداره؟

Hadi King
08-02-2010, 13:21
باز هم ممنون. ولی من با کپی کردن فایل مشکلی ندارم. قبلا هم از همین روش استفاده می کردم ولی از وقتی فریمور رو آپدیت کردم، بعد از کپی کردن فایل باز هم صدای دوربین قطع نمی شه.(بعد کپی هم گوشی رو خاموش و روشن کردم) واسه همین دنبال یه راه دیگه می گردم. راه دیگه ای نداره؟
دوســـت عزیز شرمنده من اینو امتحان نکردم دلیلش اینه که خیلی کم از دوربین استفاده میکنم :20:
راه حل های دیگه ای هم فکر کنم باشه شما تو گوگل سرچ کنید ::46:
غیر فعال کردن صدای دوربین
چندتایی را حل گفته بودن اونا رو هم امتحان کنیــد :11:

DaRiOuShJh
10-02-2010, 14:16
داریوش جان چرا تو پوشه ها کپی نمیکنه چون سیستمی هستن !
باید پچ Open4all باید حتما فعال باشـــه اگه نباشه نمیشه کپی کــرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دومی و سومی باید حتما فعال باشـــه بعد اینکه فایل رو تو پوشه درایو C کپی کردی ...
بعد میری سراغ پچ که تو درایو E و پوشه پچ کپی میکنی بعد میای از تو رام پیچر اونو فعال میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا
مرسی برادر
پس من گیج میزدم
من فکر میکردم فقط باید دو تای اول فعال باشه سومی رو بعد از کپی کردن باید فعال کنم:31:
هی دله غافل
ممنون بابته راهنمایی برادر

nima_kiyaniyan
13-02-2010, 21:23
با سلام

یه سوال : اگه اون دایره کنار هر پچ رو در برنامه رام پچر آبی باشه ، یعنی پچ غیر فعاله ؟
برای من با اینکه دایره کنار install server و open4all آبی هستن ، ولی باز می تومنم وارد c:/private بشم .... چرا اینجوریه ؟

DaRiOuShJh
14-02-2010, 00:55
سلام
درسته آبی باشن غیر فعالن سبر باشن فعالن
حالا اتمالا شما میتونی بری داخل این فولدر ها ولی چیزی رو کپی نمیتونی بکنی اونجا

dr.vampire
14-02-2010, 01:04
پچ خیر فعال کردن چراغ قرمز دوربین ان82 رو بذارید ممنون میشم

DaRiOuShJh
14-02-2010, 01:33
میگم از دوستانی که همه پچ ها رو داره میتونه طی یه عملیات انتحاری همه رو روی رپید شیری جایی توی یک فایل آپلود کنه؟×!
حجمی فکر نکنم بشه ولی این طوری چون مجبوریم تک تک بگیریم و فروم هم محدودیت دانلود داره خیلی مصیبته؟×!
البته اگر امکانش بود:46:

enimonte
14-02-2010, 14:46
با سلام

یه سوال : اگه اون دایره کنار هر پچ رو در برنامه رام پچر آبی باشه ، یعنی پچ غیر فعاله ؟
برای من با اینکه دایره کنار install server و open4all آبی هستن ، ولی باز می تومنم وارد c:/private بشم .... چرا اینجوریه ؟

روشون کلیک کن و گزینه apply رو بزن،برای من رنگش سبز میشه.اگر برات فعاله اکسپلور رو نصب کن بعد بروtools-configuration گزینه اول و چهارم رو تیک بزن

میگم از دوستانی که همه پچ ها رو داره میتونه طی یه عملیات انتحاری همه رو روی رپید شیری جایی توی یک فایل آپلود کنه؟×!
حجمی فکر نکنم بشه ولی این طوری چون مجبوریم تک تک بگیریم و فروم هم محدودیت دانلود داره خیلی مصیبته؟×!
البته اگر امکانش بود:46:

من همه پچ ها رو جمع میکنم تا شب اگر سرعت خوب بود برات آپلود میکنم

nima_kiyaniyan
14-02-2010, 18:20
فایل "patcher.ldd" را به صورت دستی در مسیر "c:\sys\bin" کپی نمایید.

وقتی با ارور patcher.ldd not found روبرو میشیم ، پچ ها هم هیچکدوم کار نمی کنن و قرمز میشن .. چجوری کپی کنم ؟
اعصاب منو از ظهر تا حالا ریخته به هم ..... خواهش می کنم یکی راهنمایی کنه ...

Hadi King
15-02-2010, 15:42
وقتی با ارور patcher.ldd not found روبرو میشیم ، پچ ها هم هیچکدوم کار نمی کنن و قرمز میشن .. چجوری کپی کنم ؟
اعصاب منو از ظهر تا حالا ریخته به هم ..... خواهش می کنم یکی راهنمایی کنه ...
دوســت عزیز اگه پچ Open4 رو فعال کنی میتونی پچ رو تو مسیر مورد نظر کپی کنــی :46:
اگه پچ موقع فعال شدن قرمز میشه پس برای گوشی شما نیســـت یا پچ برای گوشی های Fp1 هســت یا Fp2 ...

nima_kiyaniyan
15-02-2010, 21:36
با سلام

من وقتی گوشی رو فلش کردم روی خودش rom pather بود و نیازی به نصب نبود و اروری هم نمی داد..... همون پچ هایی که الان قرمز میشن رو هم نصب می کردم و سبز میشدن ... ولی گوشی رو یه بار فرمت کردم و دوباره رام پچر رو نصب کردم که این ارور ها اومد .. گوشی رو نباید فرمت کرد ؟ آخه خیلی قاط زده بود ...... از برنامه ها می پرید بیرون ... کسی به جز من همچین مشکلی داشته ؟

خلاصه الان همون پچ ها قرمز میشن .. حالا من میرم از چند جای دیگه اون پچ رو میگیرم ببینم فرقی می کنه یا نه ..

Hadi King
16-02-2010, 11:32
با سلام

من وقتی گوشی رو فلش کردم روی خودش rom pather بود و نیازی به نصب نبود و اروری هم نمی داد..... همون پچ هایی که الان قرمز میشن رو هم نصب می کردم و سبز میشدن ... ولی گوشی رو یه بار فرمت کردم و دوباره رام پچر رو نصب کردم که این ارور ها اومد .. گوشی رو نباید فرمت کرد ؟ آخه خیلی قاط زده بود ...... از برنامه ها می پرید بیرون ... کسی به جز من همچین مشکلی داشته ؟

خلاصه الان همون پچ ها قرمز میشن .. حالا من میرم از چند جای دیگه اون پچ رو میگیرم ببینم فرقی می کنه یا نه ..
سلام
عجبــــی گوشی رو فلش کردی رام پیچـــر بـــود ؟
شما از روی گوشی پاکش کن و هالوکس رو ساین و اجرا کن تا رام پیچـــر رو بسازه !
بعد پچ ها رو امتحان کن ببین چی میشـــه :46:

DaRiOuShJh
16-02-2010, 16:13
این پچ ها رو هم دوست عزیم رضا جان زحمت کشیدن برای من آپلود کردن
گفتم بزارم اینجا دوستان هم استفاده کن

nima_kiyaniyan
16-02-2010, 18:38
با سلام من نصب کردم موقع اجرا روی مرحله unpackinf file می مونه .. من n86 دارم .... کدوم ورژن رو باید نصب می کردم ؟ من 2.03 رو نصب کردم ...

ورژن 2.02 رو نصب کردم .. حالا روی مرحله installing root cert مونده ...... چیکارش کنم ؟

mohsen_djd2
09-04-2010, 18:18
من گوشیمو با برنامه JAF -- کردم.روی firmware -- شده RomPatcher هم هست ولی اجرا نمیشه.ممکنه به مموری کارت ربط داشته باشه چون دوستمم همین کارو کرد ولی مال اون سالمه.

Hadi King
10-04-2010, 13:41
من گوشیمو با برنامه JAF -- کردم.روی firmware -- شده RomPatcher هم هست ولی اجرا نمیشه.ممکنه به مموری کارت ربط داشته باشه چون دوستمم همین کارو کرد ولی مال اون سالمه.
دوســت عزیز با برنامه JAF گوشی رو فلش میکنن نــه هــک و فریمور رو بالا بردیــد :46:
شما بر اساس این تایپک جلو برید و گوشیتون رو هــک کنید :20:
مهم : نوکیا : هـک گوشی های سری 60 ویرایش 3 و 5 (Pre FP1, FP1, FP2) به روش HelloOX 2 و نصب برنامه های ساین نشده بدون نیاز به ساین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Legend
03-05-2010, 13:11
سلام
با فعال کردن این پچ بعد از تعویض پروفایل نمایشگر تاریخ عوض نمیشه..

برای مثال بعد از فعال کردن این پچ اگه به پروفایل Silent سوییچ کنید

پروفایل کنونی : سایلنت

تاریخ نمیره و هنوز سر جاش میمونه...

Hadi King
04-05-2010, 00:56
سلام دوستان روي N78 تست كردم كار كرد ديگه تاريخ و ساعت نميره موقع سايلنــت :41:
اگه ميخواي بدوني بعد از فعال كردن پچ گوشيتون روي سايلنت هست . مربع رو بزنيد :46:
سايلنت اون بالا نمايان ميشــه ;)

A100000000000000A
02-06-2010, 20:01
برای من هیچ کدومش کار نکرد
آخه چرا؟

Hadi King
02-06-2010, 22:24
برای من هیچ کدومش کار نکرد
آخه چرا؟
من كه بيشتر اينا رو تست كردم بعضي هاشون روي Fp2 ميخورد بعضي ها هم روي Fp1 ...
مدل گوشيتون چيـــــه ؟

A100000000000000A
03-06-2010, 20:43
مدل گوشیم 5800 هستش(یه سوال Fp چند هست ؟؟ 1 یا 2 ؟؟)
آیا تاپیکی هستش که برای 5800 باشه؟
با تشکر:20:

Hadi King
05-06-2010, 14:48
مدل گوشیم 5800 هستش(یه سوال Fp چند هست ؟؟ 1 یا 2 ؟؟)
آیا تاپیکی هستش که برای 5800 باشه؟
با تشکر:20:
سلام دوســت عزيز گوشي شما Fp2 هستش ...
ولي من روي 5800 تست نكردم ولي بيشتر پچ ها برا من كار كرده :46:
گوشي منم Fp2 هستش N78 :20:

greena
03-08-2010, 16:24
پچ نوکیا ان 79 رو میخواستم
بعدش چه طوری بفهمم که سیمبیان گوشیم چه ورژنی هستش

Hadi King
03-08-2010, 17:53
پچ نوکیا ان 79 رو میخواستم
بعدش چه طوری بفهمم که سیمبیان گوشیم چه ورژنی هستش
سلام دوست عزیز پچ های که معرفی شده برای گوشی شما هم هســـت ( بعضــی ها ) :46:
گوشیتون هم سیمبین سری 60 ویرایش سوم هستش و برای دونستن ورژن کد زیر رو بزنید !
#0000#*

Hadi King
28-08-2010, 18:10
Patch Hide Idle Clock byCODeRUS 9.1/9.2/9.3

سلام
با این پچ به راحتی میتونید ساعت رو از دسکتاپ گوشیتون حذف کنید !!!

Hadi King
28-08-2010, 18:20
Patch - Keylock note off - CodeRUS

سلام
با فعالسازی این پچ پیام های Keypad Locked و Keypad Unlocked هنگام باز/قفل صفحه کلید , غیر فعال میشود !

amir-fotouhi
27-02-2014, 17:07
سلام چرا این پچها دانلود نمیشن؟ خواهش میکنم حتی اگه ممکنه لینک دانلود رو به ایمیل ارسال بفرمایید. ممنون. روشندل امیر فتوحی