PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Transformers: Revenge of the Fallen

sinak3
06-07-2009, 13:38
دوستان من واسه این بازی تاپیک ندیدم گفتم بزنم اگه هست پاکش کنید.
من اینو بازی نکردم و اطلاعات کمی ازش دارم اگه بازی دستم اومد نقد کاملتری میذارم.با تشکر.

در Revenge of the Fallen می‌توان کنترل انواع و اقسام ربات‌ها از جمله Autobotها و Decepticonها را به عهده گرفت و به مقابله با حريف پرداخت. تعداد اين ربات‌ها بسيار بيشتر از گذشته شده و هر يک از آن‌ها دارای توانایی‌ها و اسلحه‌های مجزایی هستند. محيط خاصی که برای اين بازی در نظر گرفته شده اينبار به نقاط مختلفی از دنيا شامل شانگ‌های چين، قاهره مصر و برخی نواحی ديگر اختصاص يافته. قابليت تغيير حالت کاراکتر از خودرو به ربات و بلعکس وجود دارد و بازی‌کننده قادر به پرواز، راندن و مبارزه در اين بازی اکشن است.
بازی اکشن زیبا و مهیج ترانسفورمرز 2 که بر اساس نسخه دوم فیلم بسیار پرفروش و پر سرو صدای سینمای دنیا ساخته شده است . در این نسخه از بازی بازیکن در نقش ربات های غول آسا و بسیار توانای مشهور این فیلم که اتوبات ها نام دارند، ایفای نقش می کند . شما می توانید با انتخاب هر یک از مراحل وسیع و متنوع بازی در محیط نامتناهی و گرافیکی بازی ترانسفورمرز ایفای نقش کنید و داستان مهیج فیلم را پیش ببرید . هر یک از اتوبات ها با توانایی های منحصر به فرد خود و ویژگی های خاص موجب شده اند که از نظر شخصیتی بازیکن هیچ کمبودی برای بازی احساس نکند و داستان با هیجان بیشتری دنبال شود . بازیکن می تواند به سادگی از اتوبات یا همان ربات غول آسا تبدیل به انواع خودرو و وسیله نقلیه شده و یا بالعکس و به سرعت به رانندگی، پرواز و .. بپردازد . مطمئنا تمامی علاقمندان سری فیلم های مهیج و پرفروش Transoformers از این بازی مهیج لذت خواهند برد.

سازنده : كمپاني Beenox Studios
ناشر : كمپاني: Activision
تاريخ انتشار : June 23, 2009
وب سايت اختصاصي : Transformers Revenge Of The Fallen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رده بندي ژانر : اکشن علمی تخیلی
ميزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نیم ساعت.
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Teen - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 13 سال و بالاتر .
ویژگی های بازی Transformers: Revenge of the Fallen:
- انتخاب با شماست ! شما می توانید در نقش هر یک از Autobat ها و یا Deseption های موجود در داستان فیلم اصلی ایفای نقش کنید . شخصیت هایی چون Optimus Prime, Starscream, Bumblebee , Ironhide همراه با کارکتر های جدیدی که برای اولین بار در نسخه جدید این بازی می باشند .
- مبارزه اکشن بسیار مهیج و سریع با دشمنان .
- امکانات و توایی ها و مهارت های منحصر به فرد هر یک از اتوبات ها و شخصیت های بازی .
- مراحل متعدد مبارزاتی حماسی و قهرمان پروانه .
- گرافیک بسیار زیبای بازی .
و ...

سیستم مورد نیاز
CPU : Pentium 4 3.0GHz or Athlon XP 3000+
RAM : 1GB RAM
VGA : 256MB video RAM , DirectX 9.0c - Full compatible
HDD : 8GB of free space

sinak3
06-07-2009, 13:40
عکساش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گالری تصاویر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi30nema
06-07-2009, 14:46
کسانی که بازی کردن لطفا بگن بازی چطور هست ؟ ارزش خریدن داره ؟

sinak3
06-07-2009, 14:57
کسانی که بازی کردن لطفا بگن بازی چطور هست ؟ ارزش خریدن داره ؟

چشم عزیز.هر وقت گرفتم حتما می گم.(من عاشق رنگ سبزم):31:

resident_evil
06-07-2009, 15:06
به نظر بازیه خوبی میاد ! البته من فقط قسمت Training رو رفتم ! گرافیک معمولیه ! Gameplay خوب و روونی داره ! قابلیت Upgrade شدن داره روبات شما ! هم خودش هم سلاح هاش ! به نظر من که میتونه بازیه خوب و قابل قبولی باشه ...

S.Y.K
06-07-2009, 15:09
سلام دوستان
نسخه ی قبل بازی که خیلی بی مزه بود
ولی احتمالا این یکی خیلی بهتر شده با توجه به توضیحات و شات هایی که دوست عزیز SINK3 گذاشتن
بازم ممنون
راستی منم رنگ سبزو دوست دارم:46:

sinak3
06-07-2009, 18:54
سلام دوستان
نسخه ی قبل بازی که خیلی بی مزه بود
ولی احتمالا این یکی خیلی بهتر شده با توجه به توضیحات و شات هایی که دوست عزیز SINK3 گذاشتن
بازم ممنون
راستی منم رنگ سبزو دوست دارم:46:
قربانت.:40:اینم یه تریلر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.z
06-07-2009, 19:29
بابا این اسکرین شاتها که میترکونه...به نظر که خفن میاد آقا هر کی گرفت بیاد یه نظری بده تا بقیه هم استفاده ببرند:46:

Leon-117
06-07-2009, 19:50
تاريخ انتشار بازي كي بود؟كسي نگرفت؟

sinak3
06-07-2009, 20:38
تاريخ انتشار بازي كي بود؟كسي نگرفت؟

بازی منتشر شده هست.

..Parsa..
06-07-2009, 20:43
بازی منتشر شده هست.

چه بي سر و صدا
چرا از قبل تو قسمت اخبار بازي ها واسش تايپيكي نبود؟؟

Abolfazl3007
06-07-2009, 21:29
گیم اسپات به x360 7.5 داده ولی به pc 6.0 داده
گفته مشکلات پرفورمانس و ... داره

resident_evil
07-07-2009, 13:21
واقعا بازیه جالبیه و به نظر من خیلی خیلی از نسخه ی اول بهتر شده ! دیشب 3 4 تا مرحله رفتم خیلی راضی کننده هست بازیش ! مبارزه ها خیلی خوب طراحی شده ...

sinak3
07-07-2009, 13:30
واقعا بازیه جالبیه و به نظر من خیلی خیلی از نسخه ی اول بهتر شده ! دیشب 3 4 تا مرحله رفتم خیلی راضی کننده هست بازیش ! مبارزه ها خیلی خوب طراحی شده ...

گرافیکش چه طوره ؟ خوبه؟در چه حدیه ؟؟ گیم پلی چه طوره؟با تشکر

resident_evil
07-07-2009, 13:39
گرافیکش چه طوره ؟ خوبه؟در چه حدیه ؟؟ گیم پلی چه طوره؟با تشکر

گرافیک معمولی یه چیزی مثل Prototype ! اما Gameplay بازی خیلی خوبه ! من که خیلی خوشم اومد ! این Upgrade ها هم خیلی به جذابیت بازی کمک کرده ! شما در هر مرحله میتونید با یهک روبات بازی کنید که اینم باعث میشه که خسته کننده نباشه بازی !

در کل توصیه میکنم این عنوان رو از دست ندین ! بیشتر از 2000 تومن که نمیخواید پول بدید : دی ! البته من خوشم اومده شاید بقیه خوششون نیاد !

sinak3
07-07-2009, 13:55
گرافیک معمولی یه چیزی مثل Prototype ! اما Gameplay بازی خیلی خوبه ! من که خیلی خوشم اومد ! این Upgrade ها هم خیلی به جذابیت بازی کمک کرده ! شما در هر مرحله میتونید با یهک روبات بازی کنید که اینم باعث میشه که خسته کننده نباشه بازی !

در کل توصیه میکنم این عنوان رو از دست ندین ! بیشتر از 2000 تومن که نمیخواید پول بدید : دی ! البته من خوشم اومده شاید بقیه خوششون نیاد !

دمت گرم.خیلی مفید بود.اگه بازی دستم رسید حتما میگیرم.بازم تشکر:10:

mehdi30nema
07-07-2009, 16:14

پس با تعریف های که کردی این بازی رو میگیرم .
راستی اونجایی که من بازی میگیرم حلقه ایی 1500 میده که میشه 3000 تومان :31:

sinak3
07-07-2009, 17:11
پس با تعریف های که کردی این بازی رو میگیرم .
راستی اونجایی که من بازی میگیرم حلقه ایی 1500 میده که میشه 3000 تومان :31:
طرف ما کپی 1000 اصل 1500 اگه اصل باشه بگیر.

sinak3
07-07-2009, 19:38
دوستانی که بازی کردن چه نمره ای به این بازی میدن؟چقدر بازی مثل فیلم هست؟

sinak3
07-07-2009, 19:39
تریلر های بازی

SD=15.4MBکیفیت

HD=41.5MBکیفیت

SD=11.9MBکیفیت

HD=32.3MBکیفیت

Optimus Prime
07-07-2009, 21:35
دوستانی که بازی کردن چه نمره ای به این بازی میدن؟چقدر بازی مثل فیلم هست؟
شخصیت های فیلم هستند اما نه همشون. مثلا من دوست داشتم Sidewipe حتما ببینم اما نبود. داستان فیلم هست اما وقایع توش هیچ شباهتی به فیلم نداره. من به بازی 7 میدم.

mohammad_twe
08-07-2009, 11:55
ارزش داره بگیریم یا نه ؟؟
راستی هنوز فیلمش رو دی وی دی نیومده :دی ????

resident_evil
08-07-2009, 13:28
خب ئیشب بازی رو با AutoBot ها به پایان رسوندیم ! بازی خیلی زیبا بود ! یه Gameplay عالی و جذاب که اصلا خسته کننده نبود ! فقط بازی خیلی کوتاه بود و کمی هم آسون ! البته با هر دو گروه میشه بازی کرد ! من خودم به بازی 7.5 الی 8 میدم ! واقعا لذت بردم ...

راستی اون آخر بازی که داشت تیتراژ میرفت زیر Motion Capture نوشت Sina Azad ! کسی اینو میشناسه ؟! ایرانیه ؟!

sinak3
08-07-2009, 13:56
خب ئیشب بازی رو با AutoBot ها به پایان رسوندیم ! بازی خیلی زیبا بود ! یه Gameplay عالی و جذاب که اصلا خسته کننده نبود ! فقط بازی خیلی کوتاه بود و کمی هم آسون ! البته با هر دو گروه میشه بازی کرد ! من خودم به بازی 7.5 الی 8 میدم ! واقعا لذت بردم ...

راستی اون آخر بازی که داشت تیتراژ میرفت زیر Motion Capture نوشت Sina Azad ! کسی اینو میشناسه ؟! ایرانیه ؟!

آقا قدرت اسلحه ها چقدره.فیزیک و تخریب پذیری چطوره؟

mehdi30nema
08-07-2009, 14:06

منم امروز بازی رو گرفتم و سه تا مرحله هم رفتم جلو . ولی راستشو بخای همچین حال نداد چون تا اینجا که رفتم همش شب بود و اصلا روز نداشت .
در ضمن فکر کنم مرحله سوم یا چهارم بود که یک رباتی که دو تا چرخ بزرگ هم داره میاد نتونستم اونو بکشم . قلق خاصی داره کشتنش ؟

Leon-117
08-07-2009, 14:19
اگه خدا بخواد امروز فردا مي گيرم.از شماره اول هم خوشم اومده بود.يكي از دوستام7200 با1گيگ رم داره ميخوره؟

resident_evil
08-07-2009, 14:26
آقا قدرت اسلحه ها چقدره.فیزیک و تخریب پذیری چطوره؟

گرافیک و فیزیک در این بازی کاملا معمولی هستش ! من خودم به خاطر Gameplay خوبش ازش خوشم اومد ! قدرت اسلحه ها هم شما میتونی Upgrade کنی تا قدرتشون بیشتر بشه !

منم امروز بازی رو گرفتم و سه تا مرحله هم رفتم جلو . ولی راستشو بخای همچین حال نداد چون تا اینجا که رفتم همش شب بود و اصلا روز نداشت .
در ضمن فکر کنم مرحله سوم یا چهارم بود که یک رباتی که دو تا چرخ بزرگ هم داره میاد نتونستم اونو بکشم . قلق خاصی داره کشتنش ؟

جلوتر بری مرحله تو روز هم داره ! در مورد اون روبات هم قلق خاصی نداشت فقط باید میزدیش ! ولی تو تمام BoSs Fight ها اگه لازم باشه جای خاصی از بدن اون روبات رو بزنید دورش یه خط قرمز میکشه !

به نظر من فقط تو یکی از مرحله ها یکم اذیت کرد و سخت بود ! بهترین روبات هم که همون Optimus Prime بود !

sinak3
08-07-2009, 16:42
دوستانی که بازی کردن این بازی open world هست یا داستان خطی داره؟

resident_evil
08-07-2009, 17:49
دوستانی که بازی کردن این بازی open world هست یا داستان خطی داره؟

open world نیست اما وقتی شما تمام مراحل رو به پایان برسونی میتونی تو مپ های مختلف آزادانه بگردی یا همون مرحله رو Replay کنی !

aghamajid1369
08-07-2009, 22:14
سلام.
من هم امشب این بازی رو گرفتم
قسمت آموزشی رو رفتم 1 کم به نظر بچه بازی میومد
البته الان قضاوت نمیکنم چون هنوز درست بازی نکردم
شاید مثلا کومبو برای ضربات میلی باز کنه و قشنگ بشه. . .
ولی چیزی که از بازی توی قسمت آموزشی دیدم 1 گرافیک بسیار ساده بود
با 1 گیم پلی معمولی ولی احتمالا با تغریفی که بچه ها کردن جذاب میشه.
چیز جالبی که توی بازی دیدم این بود که Resolution بالای 1024*1280 رو ساپورت نمیکرد.
این 1 کم همون اول آدم رو از حس و حال بازی مینداخت.

Leon-117
09-07-2009, 06:55
منم بازي ديشب بدستم رسيد.گرافيك در حد متوسط به پايينه مثلا با TLOTR Conquestهم تقريبا نميشه مقايسه كرد.من فك كنم يه كارت 6800 هم بازي رو اجرا كنه.

sinak3
09-07-2009, 12:42
یک نقد کاملا گذاشتم امیدوارم خوشتون بیاد.
منبع:stargames
امروزه خیلی از بازیها هستند که از روی فیلم ها ساخته می شود و همچنین فیلم هایی هستند که از روی بازیها ساخته می شود . در این زمان این رابطه متقابل شده است و همین سبک باعث می شود خیلی از فیلم ها و بازیها با کمک هم به فروش خوبی دست پیدا کنند. عنوان Transformers هم به همین گونه به فروش خوبی دست پیدا کرد و زمینه برای قسمت های بعدی فیلم و همچنین بازی خود فراهم ساخت ! بعد از موفقیت بسیار عالی Transformers ( در فیلم و بازی ) سازندگان فیلم قرارداد دوم را هم بستند و شروع به ساخت فیلم حدود 6 ماه بعد از اکران نسخه اول کردند . همچنین کمپانی معروف Activision با فروش بسیار عالی محصول خود وجلب رضایت بازیبازها توانست یک بار دیگر خود را به عرصه بهترین بازیها برساند ( البته اگر این بازی چندی قبل از اکران فیلم انتشار می یافت مطمئنا فروش کمتری خواهد داشت ) Activision که ارادت خواصی به ساخت بازیها از روی فیلم دارد به محض متوجه شدن ساخت نسخه دوم فیلم به مذارکاتی با تهیه کننده و گارکردان فیلم انجام داد و توانست رضایت آنها را در ساخت نسخه دوم بازی بگیرد. اما متاسفانه با وقت کمی که اکتیویژن در ساخت نسخه دوم داشت و گذاشت ، نتوانست مانند نسخه قبل موفق باشد. ( البته بسیاری گیمر ها به خاطر نسخه قبل این بازی را خریداری کردند و Activision فروش خود را در این قسمت کرد ) . البته به آن بدیی هم نیست که ارزش بازی کردن را نداشته باشد ، بالاخره این بازی از هیجان و قسمت های بسیار عالی برخوردار است که می تواند جایگاه مناسبی قبل از بازیهای مهم امسال به دست بیاورد!

محیط های جالبی در بازی وجود دارد!

آخه تا چه حد نامردی!
یک جنگ حسابی!

حال به قسمت های مختلف بازی و بررسی آن می پردازیم :

گرافیک و فیزیک :
چندان تغییر خواصی نداشت ولی با تعمیراتی که درش قرار گرفت بسیار عالی طراحی شد و یکی از قسمت های بسیار موفق در بازی شکل گرفت. بافت ها بسیار جالب و خوب طراحی شده اند و با کوچک ترین حرکت شما تغییر می کنند و آسیب می بیند. همه چیز در بازی تخریب پذیر است اما نه به طوری که با شلیک گلوله شما به ساختمان ها ، ساختمان ها فرو بریزد یعنی اصلا فرو نمی ریزد و فقط آسیب می بنید و تغییر می کند ( سیاه تر شدن ساختمان ، ریزش قسمتی از سنگ ریزه های ساختمان و .... ) . نورپردازی چندان تعریفی ندارد و مدام به چشم میزند و باعث دید نامشخص در بازی می شود که این موضوع باعث خسته شدن چشم و در اصل خسته شدن از خود بازی می شود. فیزک و بافت های کلیه اجسام و افراد بسیار با دقت و ظریف کارشده است و با تغییر شکل خود می توانید دقیق ببنید که چه طوری دست ها و پاهای شما به بدنه ماشین یا غیره تبدیل می شود. رنگبندی هم در بازی نقش مهمی را ایفا می کند و باعث فهمیدن گروه خوب و بد می شود. به عنوان مثال رنگ گروه Autobot ها آبی و سبک روشن می باشد که معلوم می کند گروه خوب را در اختیار خواهید داشت و گروه دوم هم که Decepticon ها هستند که به رنگ قرمز و سبک تیره می باشند که نشانگر گروه بد می باشد. گرافیک و فیزیک بازی بهترین قسمت های این نسخه از بازی بودند که گیمر ها رو به شماره ی بعدی این بازی امیدوارم می کند!

صحنه ای از جنگ با اسلحه های مختلف!
یک آتش بازی حسابی!
بعضی مراحل در شب هم هست!
نور پردازی عالی!
طراحی شخصیت ها بسیار عالی کار شده!
گیم پلی :
ای کاش طراحان بازی برای فروش این بازی در گیم پلی بازی تغییری ایجاد نمی کردند چون قسمت اول بازی ، گیم پلی بی نقص و انعطاف پذیری داشت . البته به جزء اضافه کردن قسمت آپگرید ربات ها و همچنین بخش Unlockables که با رفتن مراحل فرعی و شلیک گلوله به قسمت های اصلی بدن ربات ها ( سر یا سینه ) و یا شلیک به صورت ناگهانی ( تیراندازی با پرش و در هوا ) یا هنگامی که به صورت وسیله نقلیه تبدیل شده اید و یا ...... ، باعث می شود به تدریج این بخش را آزاد کنید و از امکانات آن که از قبیل قسمت کاملی از کارتون خود بازی یعنی Transformers و بخشی از ویدیو های فیلم جدید Transformers که هم اکنون درحال اکران در سینماهای بزرگ جان است ( لازم به ذکر است فیلم جدید Transformers در هفته اول اکران خود رکورد فروش را شکست ) و Unlockable های دیگری که می تواند بسیار شما را سرگرم کند. بدترین قسمت های گیم پلی تبدیل شدن به سبک جدید است که مجبور به می شوید به صورت مداوم کلید تغییر شكل را نگه دارید و نمی توانید وسیله نقیله خود را مانند اتومیبل از حرکت بازدارید و متاسفانه باید هممیشه در حال حرکت باشید ( البته بجزء یکی از اعضای گروه Decepticon ها که تبدیل به هلیکوپر می شود ) . حذف یا کاهش دادن یکی از مهیج ترین بخش های بازی یعنی جنگ تن به تن با ربات ها و استفاده بیش از حد از اسلحه های گرم واقعا اشتباهی بزرگ در این نسخه از بازی به شمار می رود ، طوری که شما با نزدیک کردن خود به ربات ها و استفاده از سلاح های سرد آنها پا به فرار می گذارند و از دور به شما حمله می کنند ( شما را از بالای ساختمان ها محاصره می کنند ) . اما خاصیت های خوب دیگری هم در گیم پلی وجود دارد که می توان به داشتن یه قابلیت منحصر به فرد در یک ربات است . به عنوان مثال یکی از ربات ها به اسلحه دوربین دار مجهز است که دارای قدرت بالا و zoom کردن روی دشمن را در اختیار دارد. تنوع وسایل نقلیه در بازی زیاد نیست اما مناسب است ، توصیه می کنم اگه بیشتر دوست دارید در آسمان بچرخید و لذت ببرید از گروه Decepticon استفاده کنید و اگر می خواهید به اتومیبل سواری بپردازید از گروه Autobot ها استفاده کنید چون از هر نوع اتومیبلی که بخواهید در گروه آتوباتها وجود دارد . مراحل از تنوع زیادی برخوردار نیستند و زیاد روی داستان بازی تاثیر نمی گذارد و شما هر بار ماموریت های معمولی مانند نابود کردن 15 تا 20 ربات از گروه مخالف ، منفجر کردن ساختمان های مهم یا مسابقه ای که به نسبت دو مورد قبل هیجان بخش تر است. البته مراحل جالبی هم وجود دارد که واقعا حس ربات بودن به گیمر دست می دهد و بازیبار را تشویق به ادامه بازی می کند . به عنوان مثال مرحله ای که باید مگاترون را از اعماق دریا با رهبر گروه یعنی star suream ( بعد از نابود شدن مگاترون در نسخه قبل star suream رهبری گروه را بر عهده گرفت ) به بیرون کشید . کنترل بازی با کمی تغییرات خیلی خوب طراحی شده و شما می توانید با تسلط کامل بر کیبرد و ماوس به بازی ادامه بدهید. بازی با تمام شدن مراحل به پایان نمی رسد و شما راه خیلی درازی تا به پایان رساندن بازی دارید و باید هر مرحله را دو یا سه بار و مراحل فرعی را هم کامل و تمامی مراحل را با درجه Platinum به پایان برسانید. سعی کنید در بازی اصلا شکست نخورید چون با کشته شدن یا اشتباه انجام دادن مرحله مجبور به آغاز دوباره مرحله دارید و هیچ checkpoint در بازی وجود ندارد. کمبود ویدیو در میانه بازیها یکی از ناقص های کوچک اما کاری بازی بود چون با نداشتن آن به هیچ وجه نمی توان به درستی از داستان با خبر شد. سبک دوربین با نسخه قبل تفاوتی نداشت و خیلی روان و عالی بود . البته اگر شما این حالت دوربینی بازی خوشتان نمی آید می توانید با تنظیماتی که در قسمت Camera وجود دارد سبک دوربین خود را به هر شکلی که می خواهید تغییر دهید!

گرافیک و فیزیکی فوق العاده!
پرواز به شیوه های مختلف!
" مگاترون " خیلی خشمگین تر از قبل!
یکی از قدرتمند ترین نیروی های معمولی دشمن!
با امید و شاد ترین ربات در بازی!

موزیک و صدا :
موزیک چندانی در بازی تاثیر ندارد چون هم تنوع آهنگها کم است و هم صدای خود آهنگ ها زیر صدا است! همچنین با این همه صدای تیر و تفنگ آهنگی به گوش شما نمی خورد ولی در قسمت های هیجانی جایگاه مهمی در حفظ آرامش و تفکر گیمر دورن بازی ایفا می کند. موزیک ها بی کلام هستند و از خواننده ای در بازی استفاده نشده است . صدای بیشتر اعضای گروه شبه به هم هستن و زیاد از روی صدا نمی شود ربات ها را پیدا کرد ( البته طبیعی است ) . در میان مراحل بازی رهبر گروه با شما به صبحت می پردازد که به خوبی از بقیه صداها قابل شناسایی هست. در ضمن در بازی از تکنولوژی جدیدی که Activision به تازگی در بازیهای دست اول خود قرار می دهد استفاده شده است که نام آن Neural- Surround THX و با این قابلیت شما در بازی هم زمان صدای 20 تا 30 اشیاء یا افراد مختلف را می شونید که واقعا تحسین شده است ( مثلا صدای منفجر شدن ربات ها ، صدای افراد خودی و دشمن ، اسلحه و ..... ) . هم چنین در قسمت Multi Player بازی امکان چت کردن با میکروفن هم وجود دارد که خیلی خوب طراحی شده و بسیار عالی و روان می توانید با اعضای گروه و تهدید کردن دشمن وجود دارد. صدای تغییر شکل ربات ها با کمی الگو گیری و ویراش همان است و تغییری نکرده. اما صدای اسلحه ها بهترین قسمت هستند و هر اسلحه صدای به به خصوص خود را دارد و می توانید از روی صدای اسلحه قدرت دشمن را بفهمید. می شود موزیک و صدا را را بدون نقص یا با کمی نقص دانست و یکی از نقاط قوت بازی به حساب آورد!

نبرد هواپیما ها در این مرحله!
بعضی از ربات ها دارای وسایلی هستند که می توانند به آنها کمک کنند!

داستان :
ادامه ای بر قسمت قبلی است و به انتقام شکست خوردگان لقب گرفته است . بعد از به ظاهر نابود کردن مگاترون و به انداختن آن به اعماق دریا گروه دسپیتگان ها از هم متلاشی شد . اما star suream که از قبل می خواست جای مگاترون را بگیرد با برگشت به سیاره خود و جمع کردن گروه قبلی و افرادی جدید ریاست گروه را بر عهده گرفت . گروه Decepticon ها ابتدا با گرفتن اطلاعات و ذخیره منابع انرژی به صورت مخفی و به دور از چشم اتوبات ها به کار خود ادامه دادن. و با گروگان گرفتن دو شخصیت انسانی اصلی فیلم و بازی و شناسایی محل مفقود شدن مگاترون او را از اعماق دریا بیرون کشیدن و گروه جدید خود را به اوج رساندن . متاسفانه اطلاعات چندانی از داستان موجود نیست به دلیل اینکه داستان در خود بازی نامفهوم بوده و فقط با دیدن فیلم این بازی می شود به صورت کامل از داستان با خبر شد .( که آن هم فعلا در حال اکران است ). به احتمال زیاد این قسمت با پیروی گروه Decepticon ها و شکست اتوبات ها رو به رو می شود و قسمت بعدی با انقام اتوبات ها طراف هستیم!

"آپتیموس پرام " این بار با اسلحه ای قوی و شتابی سریع ظاهر شد!

بعضی ربات ها دارای نیروی کمکی هم هستند!
نتیجه گیری :
اگر چه بازی با مشکلاتی رو به رو بود اما به عنوان یک بازی دسته اول و قابل تقدیر به حساب آمد . در کل بازی زیاد تغییری با نسخه قبل نداشت ولی می شود به جای گیم پلی روان اما کمی اعصاب خورد کن ، گرافیک بدون نقص ، صداگذاری کم نقص ، و داستانی گنگ یک عنوان دسته اول و موفق به بازی داد و می تواند با انتشار نسخه بعد خود ، رضایت تمامی گیمر ها را بدت بیاورد!
نمره دهی جزء به جزء :

mehdi30nema
11-07-2009, 17:10
واقعا نمیدونم این سایت ها بر چه اساسی به بازی ها امتیاز میدن .
من این بازی رو تموم کردم ولی اصلا حال نکردم . چون نه گرافیکه خیلی خفنی داشت نه داستان پیچیده ایی .
تمام ماموریت ها هم که خلاصه میشد به این که چهار تا ربات رو بکشی بعد یا چند نفر رو نجات بدی یا چند تا ماهواره رو تعمیر کنی.
جالب اینجاست این بازی اصلا امتیاز زیره 7 هم نگرفته !!

sinak3
11-07-2009, 17:56
واقعا نمیدونم این سایت ها بر چه اساسی به بازی ها امتیاز میدن .
من این بازی رو تموم کردم ولی اصلا حال نکردم . چون نه گرافیکه خیلی خفنی داشت نه داستان پیچیده ایی .
تمام ماموریت ها هم که خلاصه میشد به این که چهار تا ربات رو بکشی بعد یا چند نفر رو نجات بدی یا چند تا ماهواره رو تعمیر کنی.
جالب اینجاست این بازی اصلا امتیاز زیره 7 هم نگرفته !!

کلا بازی هایی که از روی فیلم میسازن زیاد خوب در نمیان البته بعضی ها تعریف کردن بعضی ها هم خوششون نیومده.البته هرکس نظری داره و نظرش قابل احترامه.

Optimus Prime
11-07-2009, 18:09
تصحیح :
اسم : معنی اسم یعنی انتقام شکست خورده یا اصلا انتقام Fallen چون منظورش خود Fallen یکی از 13 پرایم است که در ادامه توضیح میدم.
داستان :
در زمان های دور گروه Primes که مسئول رهبری Cybertronians را داشتند برای تولید منبع انرژی حیاتی خود ( همون Energon معروف ) شروع به استفاده گسترده از دستگاههایی کردند که خورشید های منظومه های مختلف را از انرژی خالی و تبدیل به Energon می کرد. این Sun Harvester ها طبق قانون Primes در منظومه هایی که حیات در ان وجود داشت استفاده نمی شدند تا اینکه یکی از این برادران خیانت می کنه و بطور مخفیانه یه Sun Harvester در زمین می سازه ولی primes متوجه می شوند و او را شکست داده و خود را فدا می کنند تا کلید به کار افتادن این دستگاهها ( Matrix of Leadership ) بدست Fallen نیفتد. در حقیقت Fallen در فضایی دور از این بعد به سر می برد و از Megatron به عنوان مسئول انجام کارهای گروه Decepticon استفاده می کند . . . . .
داستان هم تعریف نمی کنم تا همه ببینند بعد. گروه Autobots هم شکست نمی خورند بلکه ضربه سختی به گروه Decepticons وارد می کنند.
Star Surem چیه دیگه STARSCREAM

Leon-117
15-07-2009, 12:50
سلام.محل تنظيمات اصلي گرافيك بازي كجاست؟
بازي گرافيكش خيلي اومده پايين نه سايه اي نه چيزي.نمي دونم چرا اينجوري شد.

arash2006
15-07-2009, 18:51
موقع نصب سریال میخواد کسی سریالش رو داره

Turok-71
22-07-2009, 02:14
این بازی رو تموم کردم.
یک بازی کاملا متوسط هستش که از اکتیویژن بعید بود همچین بازی.
و به هیچ وجه به خوبی فیلمش طراحی نشده.

mehdy.z
23-07-2009, 19:45
این چیه که activision داده بیرون گرافیک بازی که در برابر بازیهای امروزی واقعا ضعیفه!!ولی از همه بدتر کنترلشه بابا این بازی که اصلا نمیشه کنترلش کرد این همه کلید رو با هم میگه بزن انگشتای آدم به هم گره میخوره :18:
بدتر از همه اینه که توی سیستم من یکی که اصلا کنترلش با اینکه توی setting عوض میشه ولی توی بازی تغییری نمیکنه!!مال شماها هم اینجوریه؟؟

pedram_sad
23-07-2009, 22:04
یکی از اشغالترین بازی هایی بود که release شده بود اگه بشه اسمش رو بازی گذاشت
یک port ضعیف و بی ارزش که فقط فکرم رفت پیش اون مقدار برقی که dvd-writer ام از power برای خوندن dvd های این بازی هدر داد

Leon-117
24-07-2009, 10:07
باباحرفايي ميزنين ها!!!اكثر بازي هايي كه از رو فيلم ميسازن چرتن به جز چندتا باز صدرحمت به هري پاتر اون بهتر بود.بازي قبلي هم بهتربود آدم ميخواد شبيه جت بشه انگشتاش ميشكنه كه بعد يه مدت.حيف اون پولي كه برا اين بازي دادم.

mehdy.z
24-07-2009, 11:42
دوستان نگفتین:

بدتر از همه اینه که توی سیستم من یکی که اصلا کنترلش با اینکه توی setting عوض میشه ولی توی بازی تغییری نمیکنه!!مال شماها هم اینجوریه؟؟

Leon-117
24-07-2009, 14:08
برا من اين مشكلو نداشت ديگه.

pedram_sad
24-07-2009, 21:51
دوستان نگفتین:
منم اون چند دقیقه ای که رو سیستمم نصب بود همچین bug نداشتم

gigi_alex
25-07-2009, 14:42
بچه ها من بازی رو دانلود کردم .
serial number میخواد . اگه کسی داره لطف کنه اینجا بده تا ما هم بتونیم نصبش کنیم.
هرچی هم توی Iso بازی گشتم پیدا نکردم .

capitan prise
25-07-2009, 21:04
بچه ها من بازی رو دانلود کردم .
serial number میخواد . اگه کسی داره لطف کنه اینجا بده تا ما هم بتونیم نصبش کنیم.
هرچی هم توی Iso بازی گشتم پیدا نکردم .

بفرمایید کرک مناسب داری؟
SN:5XX4-4VAH-3ZH6-5175-29C4

dashmojtaba
22-08-2009, 23:16
دوستان این بازی رو تازه خریدم به قیمتی بسیار بالا ولی انگار سرم کلاه رفته!!! بازیش صدا نداره کسی میتونه کمکم کنه؟