PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت صدا در ویندوز 7

amir_malas
06-07-2009, 13:03
سلام....

کمک فوری میخواستم!!!!

من ویندوز 7 رو نضب کردم...خودش همه درایورهامو نصب کرد اما صدا رو نصب نکرد....

cd مادربرد رو هم که میذازم میگه نمیشه....

مدل مادربوردم P5PL2-E هست.... Intel 945 Chipset Support هم یه جای دیگش نوشته!!!

حالا چی کار کنم؟؟؟؟

Payman_62
07-07-2009, 03:33
سلام.
منم همین مشکل رو داشتم. البته با یه مادر برد دیگه.
برو تو سایتش سرچ کن درایور جدید رو دانلود کن.
درایوری که من دانلود کردم هم واسه 32 بیت کار کرد هم 64.

elham5892
09-07-2009, 12:40
آقا اگه ممکنه یکی کمک کنه من هم صدا ندارم
آدرس سایت ونحوه دانلود درایور ؟

JING3LKHAN
09-07-2009, 13:10
عزیز اگه درایور قبلیش realtek هست درایور جدیدشو از اینجا دانلود کن حل میشه.
علت مشکل هم از سرویس پک هست که درایور قدیمیه شما با سرویس پک قدیمی کار میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zacree1360
13-07-2009, 21:47
دوستان چطور باید صدا دالبی در سون پخش کرد؟
کارت صدام شش کانله آنورک asus m2n-e است.
و باندام و 5 باند دالبی است
تو سون فقط دوتا از باندای من صدا دارن؟
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

حيرو
23-09-2009, 14:08
سلام من ويندوز سون رو نصب كردم اما صدا نداره

DJ POLESTAR
23-09-2009, 22:45
اونایی که با کارت صدا تو 7 مشکل دارن جوابشو چند تا از دوستان زحمت کشیدن گفتن یه بار دیگه من میگم:
اگه کارت صداتون OnBoard باشه یعنی مادربورد خودش بطور مجزا داشته باشه, برید سایت شرکت سازنده مادربوردتون و جدیترین درایو کارت صداتون رو واسه ویندوز ویستا یا 7 (همون ویستا هم جواب میده) دانلود کنید.
اگر هم کارت صداتون بطور سخت افزار جداگانه هست اینبار برید سایت شرکت سازنده کارت صداتون و از اونجا دانلود کنید.
تمام

sadeghian2009
15-03-2010, 23:37
سلام ، من یه مشکل بسیار بزرگ داشتم .
من ویندوز 7 رو نصب کردم ولی صداش اصلا نمی یاد .
نوع مادربردم هم M2N-MX SE : Asus هست و به سایتش هم که می رم اصلا سردرنمیارم که چی رو باید دانلود کنم .
خواهشا کمک کنید
کمک سریع میخوام

zeskam
08-04-2010, 09:48
سلام
برای حل مشکل صدا. دو کار رو انجام بدید.

1- نصب آخرین درایور کارت صدا از سایت سازنده.

اگر صدا برنگشت کار دوم رو انجام بدید:

2- فیش اسپیکرتون رو از جای قبلی خودش در بیارید و به جک مربوط به اسپیکر های جلویی سیستم وصل کنید.

توی مادربورد های گیگابایت باید رنگش سبز باشه.

کلا این فیش رو توی همه جک ها بکنید بالاخره یکیشون صدا از توش در میاد:31:

خوب دیگه. حالا دیگه حالشو ببرید. فقط موسیقی های مستحجن گوش ندید :8: که اینجوری بشید :8:.

شوخی کردم. فعلا بای...

youssof
13-04-2010, 01:46
سلام.1-اول برید ویندوز اکس پی نصب کنیدبعلاوه تمامی درایورها.اگه ویندوزدارک ادیشن باشه که خیلی خوبه.2-با برنامهdouble driverکه حجمش حدود 1.5مگه از تمامی درایورها نسخه پشتیبان تهیه کنیدو جایی اونو ذخیره کنید.3-ویندوز سون نصب کنید و بااستفاده از این برنامه درایورهایی که ویندوز سون نمیشناسه رو براحتی برگردونید.4-حالشو ببرید5-منو دعا کنید6-موفق باشید

C0OPeR
17-04-2010, 10:35
من اين مشكل رو بارها روي سيستم هاي مختلف تست كردم و اكثرا مشكل با مادربرد هاي asus بوده يا چيپست هاي realtek ...
بهترين كار اينكه بريد درايور ويستا رو دانلود كنيد . اگه ويندوز 32 بيتي هستش همون نسخه درايور ويستا 32 بيتي رو دانلود كنيد

MOHRIT
17-04-2010, 12:20
درایور جدید کارت صدا رو از لینک زیر دانلود کنین و مطمئن باشید مشکل حل میشه البته برای هر ویندوز خودش نوشته دقت کنید

Y.F
23-04-2010, 14:30
bacheha mer30 moshkele manam hamine

mahtab_6415
14-09-2010, 17:36
سلام من ویندوز سون نصب کردم خودش کارت صدا را نصب کرده ولی هیچ صدایی ازش در نمی آید هر جای ویندوز که مربوط به صدا هم میشه چک کردم فیش ها را هم جابه جا کردم ولی هیچ فایده ای نداره لطفا راهنماییم کنید خیلی اعصابم بهم ریخته است .

mehrdadgh4
12-01-2011, 12:49
سلام.منم تقریبا مشکلم مثل بقیه بچه هاست.ویندوز ۷ نصب کردم.صدا رو نصب کرده و الان از طریق مادربورد صدا رو می گیرم ولی من میخوام کارت صدام رو نصب کنم هرچی هم خودش توی اینترنت سرچ میزنه چیزی پیدا نمیکنه.
می خواستم ببینم کسی هست درایور نصب این کارد صدا رو داشته باشه ؟ ممنون میشم.
مشخصات sound card:

ESS-1938 4-channel PCI sound card

اینم عکس از پیغام ویندوز :

S!LENCE
24-03-2011, 20:12
سلام من ویندوز سون نصب کردم خودش کارت صدا را نصب کرده ولی هیچ صدایی ازش در نمی آید هر جای ویندوز که مربوط به صدا هم میشه چک کردم فیش ها را هم جابه جا کردم ولی هیچ فایده ای نداره لطفا راهنماییم کنید خیلی اعصابم بهم ریخته است .

سلام دوستان
سیستم یکی از آشناهای ما هم دقیقا همین مشکلو داره. حتی درایورو پاک کردم که بعد از ریست دوباره ویندوز صدا رو شناخت و نصب کرد (صدا آن بورده). وقتی صدایی پخش میشه، اون نمایشگر صدای گوشه پایین سمت چپ ویندوز قشنگ بالا پایین میره ولی صدایی از اسپیکرا در نمیاد. با اسپیکر دیگه ام امتحان کردیم نشد. در ضمن این سیستمه 1 گیگ رم داره و سی پی یو دوال. آیا مشکل میتونه از پایین بودن سیستم باشه؟
ممنون

dan5106
08-05-2011, 10:39
بلاخره صداش در اومد
همتونو دوست دارم!:8:

maleknet63
02-06-2011, 04:12
سلام

به هنگام پخش فایل های صوتی و تصویری من صدا دریافت نمیکنم
نگاه کردم درایو مربوطه هم نصب بود
صداهای که مربوط به اخطار یا اعلان های ویندوز هست شنیده میشه اما
صداهای دیگه نه

لطفا راهنماییم کنید
لطفعلی خان قاجار
08-06-2011, 13:19
سلام
ویندوز سون دارم بعلاوه اینکه از ابتدا که ویندوز رو ریختم صدا کار میداد اما الان صدا نامفهومه یا اینکه فقط آهنگ میاد ولی صدای خواننده نمیاد و یا یه حالتی مثل لوله پولیکا صدا داره !
مشکل رو چجوری میشه حل کرد ؟
لطفن راهنمایی بفرمایین !:11:

jafarian
08-06-2011, 13:29
سلام
ویندوز سون دارم بعلاوه اینکه از ابتدا که ویندوز رو ریختم صدا کار میداد اما الان صدا نامفهومه یا اینکه فقط آهنگ میاد ولی صدای خواننده نمیاد و یا یه حالتی مثل لوله پولیکا صدا داره !
مشکل رو چجوری میشه حل کرد ؟
لطفن راهنمایی بفرمایین !:11:

شمااون پایین تسکبارروی آیکن صدای خودت دوبارکلیک کنید تا اجرابشه بعدش به قسمت Sound Effects برین ببینید ازاون قسمت تنظیمات صدای سیستم تغییرندادین یا دستی تعییر بدین ببینید تو پخش صدا تغییری ایجاد میشه دیدین نشد درایورصدای خودتون باربرنامه your uninstaller کامل پاک کنیدازنوع درایورصدا رو نصب کنید اگربتونید درایوصدا روآپدیت کنید بهتر:20:

لطفعلی خان قاجار
08-06-2011, 13:57
شمااون پایین تسکبارروی آیکن صدای خودت دوبارکلیک کنید تا اجرابشه بعدش به قسمت Sound Effects برین ببینید ازاون قسمت تنظیمات صدای سیستم تغییرندادین یا دستی تعییر بدین ببینید تو پخش صدا تغییری ایجاد میشه دیدین نشد درایورصدای خودتون باربرنامه your uninstaller کامل پاک کنیدازنوع درایورصدا رو نصب کنید اگربتونید درایوصدا روآپدیت کنید بهتر:20:

میگم که با 2 بار کلیک این قسمت Sound Effects نمیادش !!! :13:چیجوری بیارمش ؟؟؟
چیجوری درایور خودمو پیدا کنم ؟؟؟
برند مادربرد msi هستش و مدلش k9vgm-v !

jafarian
08-06-2011, 15:10
واسه دریافت درایورصدای مین خودتون به داخل آدرس پایین برین اول قبلی رو پاک کنید بعد اینو نصب کنیدالبته قبلش به این مسیر برین .

control panel

hardware and sound

sound

بعد روی گزینه speaker دوبارکلیک کنید

enhancements

بعدش تیک گزینه Disable all sound effects
بزنید ببینید تاثیرداره رو پخش صدا

لینک دانلود درایورصدا

rafi2011
17-09-2011, 23:41
سلام. من 7 دارم کارت صدام هم pci هست .windows 7 که خودش نمیشناسه .driver هام هم ماله xp هست اگه driver ماله 7 دارید link بدید ممنون میشم

amirhos_m
06-01-2012, 17:05
سلام به همگی
منم مشکل نصب کارت صوتی داشتم و دنبال راه حل بودم که با این تاپیک مواجه شدم
مدل مادربوردم هم asus m2n هست که درایورهاش پیدا میشد ولی باز نمیشناخت، برنامه ی realtalk هم نتونست چاره ساز باشه، دریغ از اینکه این مدل با realtalk کار نمیکنه و برنامه SoundMAX نیاز داره، که با نصب اون حل شد. :46:

zohreh.e1991
03-04-2013, 19:17
سلام. من هم مشکل نصب نشدن صدا تو ویندوز سون رو دارم ولی نمیدونم مدل مادربرد کامپیوترم چیه...میشه کمکم کنید.ممنون

Beta
03-04-2013, 19:38
کارت صدا از Realtek خارج نیست!
تست کنید !
Realtek High Definition Audio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadronaldo
23-04-2014, 20:54
سلام من هم ویندوز 7 نصب کردم ولی صدایی از اسپیکر بیرون نمیاد لطفا کمک کنید مادر بوردم هم p5pl2-e هست در ضمن در اون سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم ولی نمی دونم باید چکار کنم :n28::n28::n28::n28::n28::n28::n30::n30::n14::n14: :n14::n14::n03::n03::n03: