PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور کارت شبکه

_ermia
06-07-2009, 11:45
سلام دوستان

من سی دی درایورهای کامپیوترم گم شده، البته تو خونس اما پیداش نمی کنم!
سی دی درایورها که گم شده بود، می خواستم ویندوز نصب کنم، واسه همین با برنامه DriverMax از درایورها بک آپ گرفتم.
اما وقتی ویندوز نصب کردم و درایورها رو از روی همون بکاپ نصب کردم، همه چی نصب شد الا کارت شبکه.
احتیاج شدیدی هم بهش دارم.
تو details هم که میرم اصلا اسمی و مدلی ازش ننوشته که لااقل از اینترنت بتونم دانلود کنم. (یه عکس ازش گذاشتم) فقط نوشته Ethernet Network Controller
وقتی هم گزینه update driver رو میزنم و میگم از اینترنت سرچ کن، چیزی پیدی نمیکنه (نمی دونم چون ویندوز اورجینال نیست پیدا نمیکنه؟)

کسی میتونه راهنمایی کنه بگه چی کار کنم؟ چطوری درایورشو پیدا کنم؟ خیلی گیرم
ممنون از همگی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IceLord
06-07-2009, 11:55
سلام عزیز

ببین روی خود کارت شبکه می تونی اسمش رو پیدا کنی؟
چون بدون داشتن اسم و مدل نمیشه کاری کرد.

Kianoosh
06-07-2009, 12:24
سلام دوستان

من سی دی درایورهای کامپیوترم گم شده، البته تو خونس اما پیداش نمی کنم!
سی دی درایورها که گم شده بود، می خواستم ویندوز نصب کنم، واسه همین با برنامه DriverMax از درایورها بک آپ گرفتم.
اما وقتی ویندوز نصب کردم و درایورها رو از روی همون بکاپ نصب کردم، همه چی نصب شد الا کارت شبکه.
احتیاج شدیدی هم بهش دارم.
تو details هم که میرم اصلا اسمی و مدلی ازش ننوشته که لااقل از اینترنت بتونم دانلود کنم. (یه عکس ازش گذاشتم) فقط نوشته Ethernet Network Controller
وقتی هم گزینه update driver رو میزنم و میگم از اینترنت سرچ کن، چیزی پیدی نمیکنه (نمی دونم چون ویندوز اورجینال نیست پیدا نمیکنه؟)

کسی میتونه راهنمایی کنه بگه چی کار کنم؟ چطوری درایورشو پیدا کنم؟ خیلی گیرم
ممنون از همگی

شما کلا دیوایس رو آنیستال کن بعد از اد ریموم هارد ور امتحان کن .بعدش اینکه مدل چیه؟یه سری نرم افزار هستند مثل درایور دیتکت یا آپدیت درایو و اسکن درایو و ....که سیستم رو چک می کنن بعد اگه درایوری قدیمی یا نباشه لینک درایور جدید رو بهت می گه اگه موجود باشه فقط دردسر درسترسی و ثبت نامش زیاده برخیش هم پولی هستند

alihacker2008
06-07-2009, 12:25
ببين عزيزبرادر شما نرم افزار Driver Checker رودانلودكن تو گوگل راحت پيدا مي كني بعد به طورخودكارجديدترين درايورهارو برات پيدا ونصب مي كنه خودم هم امتحان كردم خيلي فوق العادست

_ermia
06-07-2009, 14:52
سلام عزیز

ببین روی خود کارت شبکه می تونی اسمش رو پیدا کنی؟
چون بدون داشتن اسم و مدل نمیشه کاری کرد.

کارت شبکه کدومه؟:41: یعنی از ایناس که شبیه اسلات؟ هست؟ پورتی که کابل شبکه رو میزنم نوشته بود
AMP 0633A1 اشتباه نگاه کردم؟

شما کلا دیوایس رو آنیستال کن بعد از اد ریموم هارد ور امتحان کن .بعدش اینکه مدل چیه؟یه سری نرم افزار هستند مثل درایور دیتکت یا آپدیت درایو و اسکن درایو و ....که سیستم رو چک می کنن بعد اگه درایوری قدیمی یا نباشه لینک درایور جدید رو بهت می گه اگه موجود باشه فقط دردسر درسترسی و ثبت نامش زیاده برخیش هم پولی هستند

راه اولش رو که گفتیم کردم، نشد
نمی دونم مدلش چیه، نمیدونممم از کجا بفهمم

ببين عزيزبرادر شما نرم افزار Driver Checker رودانلودكن تو گوگل راحت پيدا مي كني بعد به طورخودكارجديدترين درايورهارو برات پيدا ونصب مي كنه خودم هم امتحان كردم خيلي فوق العادست

دانلود کردم آخرین ورژنشو، اما device ای که نصب نشده و ناشناخته باشه، پیدا نکرد، در صورتی که تو عکس کنار Ethernet Network Controller علامت سوال هست، یعنی اصلا نشناختتش

بچه ها ممنون که از وققتون میذارید واسه راهنمایی
امکانش هست کارت شبکه سوخته باشه؟ اصلا ممکنه بسوزه؟ چطوری ممکنه بسوزه و از کجا باید فهمید سوخته؟

Kianoosh
06-07-2009, 16:12
امکانش هست کارت شبکه سوخته باشه؟ اصلا ممکنه بسوزه؟ چطوری ممکنه بسوزه و از کجا باید فهمید سوخته؟

امکانش هست ولی در اون صورت اکثرا درایورش نصب میشه و کار نمی کنه!یا اگه نشه حین نصب سیستم ریست میشه (صفحه آبی مرگ)

شما از دیوایس منجر روش راست کلیک کن و اسکن فور هاردور....رو بزن بعد از شاخه پراپرتیز ببین مدل و منوفکترش رو چی نوشته؟نامشخص؟ زیرش تو استو چی نوشته؟ بعدش برو آپدیت درایور و تیک سرچ و کانکت اینتر نت رو هم بزن ببین درایوی پیدا میشه؟

_ermia
06-07-2009, 17:44
شما از دیوایس منجر روش راست کلیک کن و اسکن فور هاردور....رو بزن بعد از شاخه پراپرتیز ببین مدل و منوفکترش رو چی نوشته؟نامشخص؟ زیرش تو استو چی نوشته؟

کاری که کگفتید کردم، اون چیزی که نوشته دقیقا عکسش رو تو پست اول گذاشتم

بعدش برو آپدیت درایور و تیک سرچ و کانکت اینتر نت رو هم بزن ببین درایوی پیدا میشه؟

تو پست اول گفتم، این کا رو هم انجام دادم ولی از اینترنت چیزی پیدا نکرد،
نمی دونم چون برای پیدا کردن درایور از اینترنت، باید از ویندوز آپدیت کمک بگیره و ویندوز من اورجینال نیست پیدا نمیکنه یا دلیل دیگه ای داره

_ermia
07-07-2009, 11:06
بچه ها تو کیس رو که نگاه کردم، 2 تا کارت بیشتر نیست، یکی کارت گرافیک یکی هم مال مودمه
پورت شبکه هم تو یه بسته مربع شکل فلزی با 2 تا پورت usb یه جا قرار گرفته، کارت شبکه ای ندیدم!
چیکار کنم :(

IceLord
07-07-2009, 13:37
بچه ها تو کیس رو که نگاه کردم، 2 تا کارت بیشتر نیست، یکی کارت گرافیک یکی هم مال مودمه
پورت شبکه هم تو یه بسته مربع شکل فلزی با 2 تا پورت usb یه جا قرار گرفته، کارت شبکه ای ندیدم!

سلام دوست عزیز

کارت شبکه شما Onboard هست.
داخل سی دی مادربرد شما حتما درایورش هست.

اگر پیدا نکردی مدل مادربردت رو بگو تا درایورش رو پیدا کنم.

MaSoUd555
07-07-2009, 13:52
icelord جان ایشون میگن درایورها رو نمیتونن پیدا کنن

آره IceLord درست میگه الان مین بردهای جدید همشون کارت شبکه دارن که با درایور مادر برد کارت شبکه هم نصب میشه

شما برو این خدمات کامپیوتری ها مدل مینتو بده حتما درایورشو دارن

_ermia
07-07-2009, 14:21
سلام دوست عزیز

کارت شبکه شما Onboard هست.
داخل سی دی مادربرد شما حتما درایورش هست.

اگر پیدا نکردی مدل مادربردت رو بگو تا درایورش رو پیدا کنم.

IceLord عزیز، دقیقا امروز صبح به همین نتیجه رسیدم! سی دی هاشم که نا پدید شدن،
واسه همین اول با برنامه CPU-Z چک کردم دیدم مدل مادربور رو زده NVIDIA خلاصه سرچ کردم nForce Ethernet Controller و بعد تو سایتش که لینکش رو گذاشتم، یه گزینه ای برای چک کردن کامپیوتر داشت که ببینه محصولی از nvidia پیدا میکنه یا نه، که پیدا کرد و بسته ای با حجم حدود 50 مگ دانلود کردم. الانم از طریق پورت شبکه کانکتم :20:
خیلی خیلی ممنون که پیگیری و راهنمایی کردید :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IceLord
07-07-2009, 14:27
خوشحالم که مشکلتون حل شد.

موفق باشید...

Kianoosh
07-07-2009, 20:05

سلام برادر زودتر می گفتی کارتت انبرده خب!

موفق باشی