PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هاست مجانی php برای rapidleech

omid-p30
06-07-2009, 07:49
سلام.

من برای اجرای خودکار دانلود شبانه توسط idm نیاز به لینک های مستقیم دارم. تو یکی از تاپیک ها بهم گفتند که میتونی یک هاست مجانی php بگیری و rapidleech روش بریزی تا بتونی اتومات کار کنی.

حالا میشه توضیح بدید چه طور میشه این کار ها رو انجام داد ؟ چون کلمات هاست php و rapidllech رو اولین باره میشنونم.

متشکر.

farzadshekoohi
06-07-2009, 09:05
با سلام خدمت شما دوست عزیز . ببینید فکر نکم سایت مجانی وجود داشته باشه که رپید لچ رو ساپورت کنه . چون تو اکثر هاست ها ادمینش استفاده از رپید لچ رو ----- میکنه . میمونه که بری هاست بخری البته همه هاست ها هم پشتیبانی نمی کنند . و باید هاستتون پهنای باند زیادی نیز داشته باشه .
اگه تو کار وب سایت هستی بدردت میخوره و باید یک هاست بخری که ماهی 3.000 تومان پات در میاد ( که با اون هم سایتت رو راه انداختی و هم از رپید استفاده می کنی ) .
ولی اگه تو کار دانلود هستی اون هم از رپید راحت برو یک اکانت بدون پوینت بخر 7.000 تومان و با یکی از دوستات استفاده کنید که پات میوفته 3.500 تومان ( من خودم یک مدت رپید لچ کار کردم اما دیدم هم وقت گیر هست و هم دردسر داره . دیگه شروع کردم اکانت خریدم )

omid-p30
06-07-2009, 09:23
ممنون. ولی الان به نظرم رسید که اشکال از دانلود شبانه صبا نت باشه. تو روز هیچ مشکلی ندارم و سرعتش کاملا راضی کننده هست و idm هم هیچ گیری نمیده اما وقتی لینک ها رو میگذارم تو idm حتی لینک مستقیم رو فردا که بلند میشم میبینم تو کل 4 ساعت چیز زیادی رو دان نکرده هیچ ، همون رو میخوام رزیوم کنم ارور میده و از این حرف ها. فکر کنم دوره بعد یک سرویس پر حجم تر بگیرم همون روز لینک ها رو دان کنم و مشکلی نداشته باشم.