PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میتونم فایل فرستاده شده با بلوتوث به گوشی دیگه رو پیدا کنم؟

V E S T A
05-07-2009, 20:23
سلام

بچه یه اتفاقی افتاد و گوشی من گم شد یه نفر برام پیدا کرد و تونستم پس بگیرمش الان که از رو more device

بلوتوث نگا میکنم یه اسم نا آشنا توش هس... من فک میکنم اون کسی که گوشیمو پیدا کرده از گوشیم چیزی با

بلوتوث برا خودش فرستاده ...

چطور میتونم بفهمم چه فایلی با بلوتوث رد و بدل شده ..نرم افزاری هست بشه اینو فهمید؟ من باید چیکار کنم ؟:41:

تو رو خدا کمک کنید...نگرانم عکس یا فایلی که مربوط به خودمه رو بلوتوث کرده بهشه:41: زمان تحویل دادن گوشیم

هم بهم گف اگه بخواین گوشیه خودمو ببینین ولی من نگا نکردم..:41::41:

کمک:37:

Hamid110
08-07-2009, 00:52
سلام . .

فکر نکنم همچین برنامه ای باشه . .

بهترین کار اینه که شما بهش بگی . . میدونی چیزی از توی گوشیش بلوتوث کرده . . و خودش بهتون بگه . . البته اگه بشناسیدش . .

V E S T A
08-07-2009, 22:40
سلام . .

فکر نکنم همچین برنامه ای باشه . .

بهترین کار اینه که شما بهش بگی . . میدونی چیزی از توی گوشیش بلوتوث کرده . . و خودش بهتون بگه . . البته اگه بشناسیدش . .

سلام

بله محل کارشون رو میدونم ...ولی مطمئن نیسم اون بوده فایل رو رد وبدل کرده یا نه...:41:

ممنون آقا حمید:11:

کاش میشد تاریخ برقراری ارتباط هر کدوم از divise ها رو یجور فهمید...اون موقع میشد مطمئن شد اون روز

بلوتوثی رد و بدل شده یا نه..

m.s.f
08-07-2009, 22:45
دوست من تقریبا میشه گفت همچین چیزی نیست

انشالله که مشکلی نباشه و حل شه

caca_caca888
08-07-2009, 22:53
همچنین برنامه ای وجود نداره یا لااقل من که نشنیدم!
ولی ایشالله مشکلی نیست.
اگه طرف آشنا نبوده باشه(یعنی نشناستت ) زیاد مشکلی نیست. انقدر گوشی دزدیده میشه که توش پر عکس خانوادگی هست . یعنی انقدر زیاد شده که دیگه عین قدیما پخش نمیشه.یه بار گوشیه یکی از دخترای فامیلای مارو دزدیدند که از همه عکس داشت .از خودش از ما از عروسی ها و ...:31: