PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شروع خودکار دانلود یه فایل

omid81
05-07-2009, 02:27
سلام
میخواستم ببینم میشه با Internet Download Manager 5.17 کاری کرد که مثلاً دانلود یه فایل تموم شد ؛ خودکار دانلود یه فایل دیگه ای رو شروع کنه ؟ میشه ؟ اگه اره چجوری ؟
مثلاً همین فیلم ها که به صورت پارت پارتی اند . به طور مثال پارت 1 که تموم شد ، پارت 2 شروع به دانلود شدن بشه ...

اگه با نرم افزار های دیگه ای میشه ؛ معرفی کنید لطفاً ...

(امیدوارم جای درستی سوال پرسیده باشم!)
مرسیـ

ask_bl
05-07-2009, 04:15
سلام
میخواستم ببینم میشه با Internet Download Manager 5.17 کاری کرد که مثلاً دانلود یه فایل تموم شد ؛ خودکار دانلود یه فایل دیگه ای رو شروع کنه ؟ میشه ؟ اگه اره چجوری ؟
مثلاً همین فیلم ها که به صورت پارت پارتی اند . به طور مثال پارت 1 که تموم شد ، پارت 2 شروع به دانلود شدن بشه ...

اگه با نرم افزار های دیگه ای میشه ؛ معرفی کنید لطفاً ...

(امیدوارم جای درستی سوال پرسیده باشم!)
مرسیـ
سلام، بله با Internet Download Manager میشه راحت این کار رو کرد. فقط کافی فایل هایی رو که میخواین دانلود کنین رو به لیست اضافه کنین و در صف (Queue) قرارشون بدین (1) ،بعد میتونین صف رو تغییر بدین و اولویت ها رو هم جابجا کنین ،با انتخاب گزینه Start Queue در بالا (2) تمام فایلهایی که در صف قرار دارند به ترتیب شروع به دانلود میشوند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid81
05-07-2009, 07:43
از Rapidshare هم میشه اینجوری ... ؟

-ببینید درست میگم ؟ : من میخوام فایل 2 بعد از فایل 1 دانلود بشه . فایل 1 رو مثه همیشه دان میکنم . فایل دو رو بعداً دانلود شود میزنم . بعد از پنجره ی باز شده انتخاب میکنی که صف اصلی باشه یا ...

اره ، اینجوریه ؟

Ghaioom
05-07-2009, 09:42
سلام
از سایت RapidShare با RapidShare Plus میتونی اینکارو بکنی.
اینم لینکش حجمش خیلی کمه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ask_bl
05-07-2009, 09:44
سلام ،بذارید کامل توضیح بدم :
شما وقتی که یه فایل رو گذاشتید تو صف هر موقع کلید شروع Start Queue رو بزنید شروع میکنه به دانلود کردن فایل هایی که تو صف قرار دارند که برای جا به جا کردن فایلها که کدوم زودتر دانلود بشه و کدوم آخر از همه باید برین به این قسمت (مربع قرمز) :

و در قسمت بالا Files in the Queue رو انتخاب کنید ،این ترتیبی هست که شروع به دانلود میکنه حالا شما میتونین با بالا و پایین بردن فایلها ترتیب رو عوض کنین .(در ضمن بهتر است که فایلهاتون مستقیم باشن،چون که اگر یکی از فایلها خطا بگیره دیگه بقیه ی صف رو ادامه نمیده)

در ضمن با کلیک راست کردن روی هر فایل و انتخاب گزینه Add to queue و بعد Main doenload queue میتونین یه فایل رو به صف اضافه کنین .

omid81
05-07-2009, 11:07
-ببینید درست میگم ؟ : من میخوام فایل 2 بعد از فایل 1 دانلود بشه . فایل 1 رو مثه همیشه دان میکنم . فایل دو رو بعداً دانلود شود میزنم . بعد از پنجره ی باز شده انتخاب میکنی که صف اصلی باشه یا ...

اره ، اینجوریه ؟

اینی که من گفتم درست بود یا نه ؟

اخه من هر کار میکنم هر دو با هم دانلود میشن! :((

ask_bl
05-07-2009, 11:34
اینی که من گفتم درست بود یا نه ؟

اخه من هر کار میکنم هر دو با هم دانلود میشن! :((
خوب اگه دو تا با هم دانلود میشن تو این قسمت تعداد فایلها رو باید 1 بکنین.

max_3d
01-09-2009, 10:11
سلام، بله با Internet Download Manager میشه راحت این کار رو کرد. فقط کافی فایل هایی رو که میخواین دانلود کنین رو به لیست اضافه کنین و در صف (Queue) قرارشون بدین (1) ،بعد میتونین صف رو تغییر بدین و اولویت ها رو هم جابجا کنین ،با انتخاب گزینه Start Queue در بالا (2) تمام فایلهایی که در صف قرار دارند به ترتیب شروع به دانلود میشوند :

عکس دیده نمیشه لطفا تصحیح شود منم با idmمشکل دارم

max_3d
01-09-2009, 10:12
سلام ،بذارید کامل توضیح بدم :
شما وقتی که یه فایل رو گذاشتید تو صفهر موقع کلید شروع Start Queue رو بزنید شروع میکنه به دانلود کردن فایل هایی که تو صف قرار دارند که برای جا به جا کردن فایلها که کدوم زودتر دانلود بشه و کدوم آخر از همه باید برین به این قسمت :

و در قسمت بالا Files in the Queue رو انتخاب کنید ،این ترتیبی هست که شروع به دانلود میکنه حالا شما میتونین با بالا و پایین بردن فایلها ترتیب رو عوض کنین .(در ضمن بهتر است که فایلهاتون مستقیم باشن،چون که اگر یکی از فایلها خطا بگیره دیگه بقیه ی صف رو ادامه نمیده)

در ضمن با کلیک راست کردن روی هر فایل و انتخاب گزینه Add to queue و بعد Main doenload queue میتونین یه فایل رو به صف اضافه کنین .
همچنین این هم دیده نمیشه

ask_bl
01-09-2009, 10:22
اصلاح شدند