PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه یک اسپمر شویم

WooKMaN
18-02-2006, 22:26
مواد و وسایل موردنیاز:
۱- یک نرم افزار ایمیل جمع کن! (میتوانید در این سایت برنامه Listawy و چند نرم افزار دیگر را دانلود کنید)
۲- Notepad که خوشبختانه روی همه ویندوزها هست.
۳- یک نرم افزار ارسال ایمیل مثل Outlook
۴- یک حساب ایمیل با مشخصات عادی و قابلیت pop3 با اسم غیرواقعی(سعی کنید از سایتهای معروف ایمیل نگیرید زیرا این سایتها برای ارسال ایمیل شما را محدود میکنند سعی کنید از همین سایتهای درب و داغون ایرانی ایمیل بگیرید)
۵- اقامت در کشوری که قوانینی بر ضد اسپم نداشته باشد (مثل آمریکا یا ایران)
۶- اندکی حوصله، IQ و جیگر!!
مراحل کار:
۱- نرم افزار ایمیل جمع کن را آتیش کنید (در قسمت extractor بروید) و آدرس چند صفحه پر ایمیل مثل صفحات فروم یا نظرخواهی را بهش بدهید تا آدرسهای ایمیل را در آنها بیابد و در یک فایلTXT ذخیره کند.
۲- فایل حاوی ایمیلها را در Notepad باز کنید.سپس ایمیلها را یکی یکی بررسی کنید.اگر ایمیلی را دیدید که تقلبی به نظر میرسد، از لیست حذفش کنید.این کار برای پیشگیری از ارسال نامه های برگشتی انجام میپذیرد.
۴- برنامه ایمیل خود را باز کنید و تمام این ایمیلها را تحت یک Group ذخیره کنید.
۵- تنظیمات pop3 اکانت ایمیل خود را در برنامه ایمیل اعمال کنید.
۶- در نرم افزار ایمیل خود یک پیام جدید (همان پیامی که میخواهید برای ملت ارسال کنید) بنویسید و گروه ایجاد شده را به عنوان دریافت کنندگان این ایمیل معرفی کنید.
۷- به اینترنت وصل شوید و ایمیلها را ارسال کنید.
;)

soleares
09-08-2006, 16:21
مثلا براي چند نفر ميره ؟

بيشتر از 1000 نفر !

ALt3rnA
10-08-2006, 18:03
Listawy رو از کجا بیاریم؟؟؟

soleares
17-08-2006, 12:01
ووووووووووووووووووكمن چرا جواب نميدي ؟
اون اسپمر ايراني براي 200 هزار نفر فرستاده بود .

amintnt
16-09-2006, 03:56
چه باحال.جدا به درد ميخوره.اما خوب اينقدر اسپم توي ياهو ديدم كه حالم به هم ميخوره.من مثلا يه ايميل جديد ساختم كه سه نشه و بعد پر اسپم بشه. توي يه چندتا سايت با اين ايميل ثبت نام كردم كه نامردا فروختن به اين اسپمر ها.اما خوب كار جالبيه ها.بذار ما هم يه بار اسپمر بشيم.!!!!!

WooKMaN
16-09-2006, 19:21
چه باحال.جدا به درد ميخوره.اما خوب اينقدر اسپم توي ياهو ديدم كه حالم به هم ميخوره.من مثلا يه ايميل جديد ساختم كه سه نشه و بعد پر اسپم بشه. توي يه چندتا سايت با اين ايميل ثبت نام كردم كه نامردا فروختن به اين اسپمر ها.اما خوب كار جالبيه ها.بذار ما هم يه بار اسپمر بشيم.!!!!!
بذار يه بار مزش بره زير دندونت .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
16-09-2006, 20:51
اینم شانس ماست نوید جون
98 درصد این نرم افزار 5.2 مگابایتی ( Listawy ) رو گرفته بودم که دیسکانکت شدم!
هیییییییییییییییییییییییی ییییییی ییییییییییییییییییییییی ییی یی یییییییی ی
( مثلا صدای گریه هست!!! )
دوباره دارم میگیرمش

WooKMaN
16-09-2006, 22:53
اینم شانس ماست نوید جون
98 درصد این نرم افزار 5.2 مگابایتی ( Listawy ) رو گرفته بودم که دیسکانکت شدم!
هیییییییییییییییییییییییی ییییییی ییییییییییییییییییییییی ییی یی یییییییی ی
( مثلا صدای گریه هست!!! )
دوباره دارم میگیرمش
عزيزدل خودت رو ناراحت نكن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... پيش مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ولي حواست باشه يه موقع نشي اسپمر واقعي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

my friend
16-09-2006, 23:14
اتفاقا خیلی دوست دارم یه اسپمر واقعی بشم.
میخوام رکورد رو بشکونم ، بیشتر از 50 میلیون ایمیل میخوام بفرستم!!!!!!!!!!1

شوخی کردم!

از فردا خبر میرسه که کاربرای پی سی ورلد همه اسپمر شدن و میان میبرندشون حلفدونی!!!

Majid_21
12-11-2006, 04:48
همه چی رو گفتی ! ولی اگر بخواهیم هدر ایمیل رو تغییر بدیم چی ؟ مثلاً اگر بخواهیم با یک سرور اینکار و بکنیم ولی آی پی سرور بلوک نشه .. .. یا بالک خور نشه .. کلا راهی هست که بشه هدر ایمیل رو هم تغییر داد؟

my friend
12-11-2006, 14:29
اینجوری تاپیک های زیر خاکی بیرون کشیده میشن!

بیخیال...

کسی یه سرویس دهنده ایمیل میشناسه که بتونم اسپم بفرستم؟
یعنی به تعداد نامه ها گیر نده...

f4l2z4d
18-12-2006, 23:57
میشه 1 نمونه از این سایتای درب و داغونو معرفی کنی ؟!

my friend
19-12-2006, 08:52
تمامی نظر سنجی های وبلاگ ها و ... که توش زیاد آدرس ایمیل پیدا میشه...

Master
01-02-2007, 11:09
فرتونگ الان اگه بخای اسپمر بشی باید کوه قاف رد کنی ووو

دوتاایمیل شبیه هم بهیه مظمون باشه ..ای پی چکک فرتونگ بلاک میشه ... اگه اینجوری بود که ملت تاالان هرچی سرور میل بود ترکونده بودن

ya30n
22-02-2007, 20:52
جالب بود
ولي بدون استفاده از اين برنامه ها من يه بار تونستم
15000 تا ايميل بفرستم.
حدود 3000 تا ايميل تو خبرنامه سايتم هست.بقيه هم كه ديگه (:‌ (: (:

AliROCK
22-02-2007, 21:05
smart serail mail از طرفه هر کی بخوای اسپم میفرسته البته باید هاست و دومین داشته باشی
همش هم تو inbox میره حتی ماله یاهو

danyel
23-02-2007, 06:08
من كه نفهميدم خيلي كلي صحبت كرديد نرم افزار هم كه توضيح نداديد لينكشم كه قربونش برم
ميشه يكي قدم به قدم توضيح بده