PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در explod

علي طهماسبي
04-07-2009, 19:01
با تشكر يكي از دوستانم به تازه گي يك كارت گرافيك جديد گرفت بعد از نصب كارت گرافيك فهميد كه بعضي از افكتهاي اكسپلود مشكي مي زنه يعني به افكت كه مي رسه سياه ميشه با تنطيماتي كه در XplodePro Config انجام دادم وقتي تنظيم تب 3d render رو از روي كارت بر مي داريم و برروي RGB قرار مي دهيم افكت مشكلي ندارد ولي وقتي بر روي كارت گرافيك قرار مي دهيم دوباره خراب (سياه) مي شود نمي دونم مشكل از كجاست لطفا راهنمايي كنيد

power2e
06-07-2009, 01:33
منم این مشکل رو 2 سال پیش داشتم اکسپلودم رو رو سیستمهای پایینتر از خودم نصب کردم جواب میداد کارتم رو عوض کردم تغییری نکرد دیگه بی خیال اکسپلود شده بودم اما اکسپلود جدید که اومد رو 4.6 و 5 نصب کردم مشکلی نداشتم

علي طهماسبي
06-07-2009, 09:31
يعني منتظر اكسپلود 5 باشيم

power2e
07-07-2009, 00:53
منظورم این نبود فکر کردم اکسپلود 4.1 رو داری من وقتی این ورژنش رو رو ادیوس 4 میریختم مشکل داشت شرکت نسل جوان تو تبلیغات سایتش زده اکسپلود جدید با برطرف کردن نقص نصب بر روی 5 نمیدونم حالا ورژنش جدید شده یا فایل پلاگ اینش رو تو پوشه پلاگین ادیوس 5 اکسترا می کنه .
اکسپلودش رو بعد از نصب کارت گرافیک نصب کرده؟
البته این مشکل اون موقع هم رو کارتای geforce هم ati دیده میشد در واقع با چند تا نفر دیگه که این مشکل رو داشتن دنباله اشکال گشتیم اما نتیجه نگرفتیم

ma4nafar
07-07-2009, 01:24
یه آموزش کوچولو برای چگونگی استفاده از Canopus.Xplode.Pro.v4.04 میزارید تا طریقه استفاده از اون را یاد بگیریم .
واینکه بگید اون را باید در کجا نصب کنیم در فایل ادیوس یا در بخش پلاگینهای ادیوس ؟

ممنون میشم

علي طهماسبي
07-07-2009, 15:23
شرکت نسل جوان تو تبلیغات سایتش زده اکسپلود جدید با برطرف کردن نقص نصب بر روی 5 نمیدونم حالا ورژنش جدید شده یا فایل پلاگ اینش رو تو پوشه پلاگین ادیوس 5 اکسترا می کنه .

من اون پلاگينهارو خريدم اكسپلود 4.3 داره كه من اكسپلود 4.5 رو دارم و توضيحي كه در پايين مي دم رو انجام بدهي مشكل نصب اكسپلود رو روي اديوس 5 رو رفع مي كني

یه آموزش کوچولو برای چگونگی استفاده از Canopus.Xplode.Pro.v4.04 میزارید تا طریقه استفاده از اون را یاد بگیریم .
واینکه بگید اون را باید در کجا نصب کنیم در فایل ادیوس یا در بخش پلاگینهای ادیوس ؟

اكسپلود4.5 رو وقتي نصب مي كني به صورت اتوماتيك بر روي اديوس 4.6 نصب ميشه و در قسمت ترانزيشنهاي اديوس قابل دسترسيه اگه بخواي براي اديوس 5 استفاده كني بايد پلاگينهاشو از پوشه پلاگين اديوس 4.6 را توي پوشه پلاگينهاي اديوس 5 كپي كنيد فقط همين موفق باشيد

masoudtr
07-07-2009, 16:37
من رو ادیوس 4.5
اکسپلود را نصب میکنم ترانزیشن هاش همه از مدل الفا است
نمیدونم ورژن اش چنده اینی که شما نصب میکنید بجز الفا چیزای دیگه هم داره یا نه؟
فقط اینا را داره
شما بیشتر دارین یا نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

power2e
08-07-2009, 00:19
آره 3d object و standard رو هم داره و به keyers گزینه composer رو هم اضافه میکنه که جلوه های جالبی توشه

علي طهماسبي
08-07-2009, 09:40
دوستان عزيز مشكلي كه داشيم حل شد حتما مي پرسيد چه جوري ؟ براتون مي گم تنها راهش اينه كه از كاتاليست ورژن 3.2 به بالا استفاده شود البته اين براي كسايه كه كارت ATI دارند همگي موفق باشيد

mahyarbadry
09-07-2009, 00:03
با سلام خدمت دوستان خودم دوستان عزیز کلا" ادیوس و کارت های مربوط به آن با کارت ATI بهتر کار می کند گرافیک GFORS مختص انیمیشن و باری . ATI مختص تدوین اما می توان با هردو کارتها تدوین کارکرد
برای تدوین بهتر است کارت های زیر استفاده گردد

GFORS CANOPUS 6300
7800 128 mg
5300 128
ATI 9990 اکثریت ورژنها