PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماشينهايي مثل ميتسوبيشي (گالانت)يا گلف92 چطورن؟با 7تومن چي بگيرم؟؟؟

sourena
04-07-2009, 15:57
سلام دوستان عزيز....
من در درجه اول دنبال يه پاترول 2در هستم كه تاپيكش رو هم زدم!
ولي آگهيهايي باقيمتهاي باور نكردني ديدم مثل ميتسوبيشي گالانت 6.800 يا گلف 92 5.200....چه جور ماشينايي هستن؟لوازمشون گير مياد؟ارزونه؟گرونه؟چه جوريه؟ به نظرتون با 6-7 تومن چي بگيرم؟ سمند هم ميتونم بگيرم!ولي خب خزه....تاكسيه!
دوستان عزيز هر كسي هر اطلاعاتي داره كمك كنه!!!قول ميدم ماشين گرفتم يه بوق به افتخار همتون بزنم:31:

mm00
04-07-2009, 16:26
با 6 تومان سمندم میتونی بگیری؟! عجب
لوازم اون ماشین هاییم که گفتی کم گیر میاد و گرون !

amir_rahmani
04-07-2009, 16:31
با 6 تومن پراید هم نمی دهند چه برسه به سمند......
به نظر من گالانت بگیر....

rami_hemi
04-07-2009, 17:37
این گالانتی که گفتن 6 تومن واقعا ببین چی به روزش اومده که شده این قیمت
گالانت GLS پایینتر از 8 تومن یعنی جنازه supersalon هم در این حدود یعنی 8-9 تومن خوبش و سر پاش رو میتونی پیدا کنی که واقعا راه میره نه اینکه نماش گالانت باشه البته اینم که میگن لوازم ندارن دروغ محضه اگه از نظر موتور مشکل پیدا کردی میتونی با یه تعویض موتور با مدل بالاتر همه چیز رو حل کنی ولی خب نسبت به پراید و بقیه بر و بچز قطعاتش گرونتره ولی ارزش داره
لنسر 6.5 فقط مراقب باش GL نباشه اگه هم باشه تمیزش باشه glx بهتره و با 7 تومن واقعا تمیزش رو میشه پیدا کرد.
گلف 92 رو هم باید بری ببینی با این قیمتا خب معمولی میشه پیدا کرد نه خوب نه بد معمولی ماشین خوبی هستش مثل گالانت و لنسر هم قاتبلیت تیون بالایی داره .
در مورد سمند با این قیمت از این گرونتراش جنازه هستن چه برسه به این حتما مثل 405 پسر دایی من صدای تراکتور میده
پاترول رو هم میتونم توصیه کنم Z24 موتور خوبی هستش ولی با مصرف بالا و خرج پایین هنوزم قطعاتش پیدا میشه .
دو در باشه ماشین واقعا محشره با این قیمت هم خوبش رو پیدا میکنی
پس همین نتیجه میگیریم که بین لنسر و گلف و پاترول یکی رو با یان قیمت انتخاب کن
البته کاش دقیقا بگی واسه چی میخوای ماشین رو؟

sourena
04-07-2009, 22:11
آقا سمند 7.100 ... 6.900
گالانت هم بين 6.500 تا 7 تومن!
راهنماي همشهري رو بگيريد....همش هست والا!دروغ نميگم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

والا برا عشق و حال ميخوام!برا رفيق بازي و گشت و گذار!:31:
مسافرت هم دوست دارم برم...
قبلا يه هاچ بك 76 داشتم كه فروختم تا لوگان بگيرم ولي پولم جور نشد:41:
حالا در به در پاترولم.........همون پاترول به نظرم خوبه!نه؟؟؟

steps
05-07-2009, 10:39
به نظر من لنسر بگیر لوازم هم داره

poria_mc
05-07-2009, 11:19
به نظر من گلف از همه شون بهتره!
لنسر و گالانت هایی که هست به قول رامین واقعا جنازه اند! یه مدت فرشاد دنبال لنسر میگشت! من خودم کلی براش پیدا کردم اما خوب هر کدوم یه مشکلاتی داشتن! اما گلف ها به نسبت هم خرجشون کمتره هم لوازمشون بیشتره هم سرپا ترن!:31:
فکر بنزین پاترول رو هم بکن که واقعا خرجش کمرشکنه!

amir_rahmani
05-07-2009, 11:26
حالا که این جوری شد برو گلف یا لنسر سرپا بگیر..........

sourena
05-07-2009, 11:58
دوستان امروز صبح با چند نفر كه گلف داشتن حرف زدم...گفتن به خاطر خرجش فروختن!
بابام هم نميذاره لنسر بگيرم....ميگه لگنه!
ولي اصلا مشكل بنزين ندارم خدارو شكر!همين الانشم يه كارت سوخت دستمه 1500 تا داره!من فقط ميخوام بعدا پشيمون نشم.....براي همين مشورت ميكنم....چون يه هاچ بك داشتم كه پشيمونم كرد!

D r i v e r
05-07-2009, 23:06
دوستان امروز صبح با چند نفر كه گلف داشتن حرف زدم...گفتن به خاطر خرجش فروختن!
بابام هم نميذاره لنسر بگيرم....ميگه لگنه!
ولي اصلا مشكل بنزين ندارم خدارو شكر!همين الانشم يه كارت سوخت دستمه 1500 تا داره!من فقط ميخوام بعدا پشيمون نشم.....براي همين مشورت ميكنم....چون يه هاچ بك داشتم كه پشيمونم كرد!

گلف اگه رو به راه باشه چه خرجی میخواد داشته باشه آخه؟؟
ماشین ساده ای هست
و لوازمشم تهران گیر میاد
فقط اگه خواستی گلف بگیری 1.8 بگیر که حداقل یه خورده بهتر راه میره :11:

rami_hemi
06-07-2009, 17:23
خیلی میبخشی ها بابای شما لنسر ندیدن که میگه لگنه حتما باباتونم پارس دارن یا زانتیا
ولی من ماشین سر حالتر از این لنسر ندیدم البته اینم بگن خیلی چیزاش با پروتون ویرا مشترکه .
گلف هم مثل یکی از کم خرجترین و سخت جونترین ماشینای آلمانی هستش خاصیت یه ماشین آلمانی یعنی دوام و کیفیت سواری اقتصادی بودن و دوام یک فولکس واگن رو داره بهتره دنبال تر تمیزش بگردی .
خب مشکل بنزین توی اینا فقط پاترول داره اونم 1500 تا رو عین آب خوردن میبره بالا .البته اینایی که بالا گفتی خیلی باید بگردی تا تر و تمیزش رو پیدا کنید.
حیف شد اون گلف یشمی که من دنبالش بودم ماشین بود واقعا

sourena
06-07-2009, 17:27
باباي من نگفت همه لنسرها لگنه!گفت اينايي كه آگهي كردن با اين قيمت لگنه! اشتباه برداشت كردي.....

rami_hemi
06-07-2009, 17:42
اها ازا اون نظر
خب تا ماشین رو نبینی هیچی نمیشه گفت البته ایشونم درست گفتن ماشین یکه خوب باشه مشتری پاش نشسته حتما در کل اگه بخوای با این پولی که گفتی یه ماشین غیر از پراید بخری باید بگردی .راستی میتونی یه آمریکایی توپم بخری مثلا یه کامارو یا یه بیویک ریورریا مدل 74 پلاک ملی سند و بیمه همه چیز توپ توپ 3.5 تومن

Farshadd
07-07-2009, 20:39
با 8 تومن میشه لنسرGLX تمیز پیدا کرد.

تاکید میکنم اگر لنسر گرفتید حتما GLX بگیرید.

در مورد اینکه آگهی های همشهری درسته یا نه شما میتونید اول تلفنی باهاشون حرف بزنید اگه مدعی شدن ماشینشون خیلی تمیزه و ... باهاشون قرار بذارید.

:12: