PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با راه اندازی وایرلس DELL INSPIRON 1545

adel28
04-07-2009, 14:21
یه لبتاپ دل مدل DELL INSPIRON 1545 گرفتم، الانم می خوام به اینترنت وایرلیس وصلش کنم.
ولی AP در محدوده من پیدا نمیکنه. در صورتی که قبلا با یه لبتاپ دیگه داشتم از اینترنت وایرلس استفاده می کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن موقع راه اندازی درایورهای وایرلس که کلا 4 تا هستش:

یکیش نصب نمیشه و پیغام خطای زیر رو میده:

توضیحات:
1- روی این مدل دکمه ای واسه ON یا OFF کردنش پیدا نکردم.
2- تو بایوز نگاه کرم ENABLE هست.

لطفا راهنمایی فرمائید.

adel28
04-07-2009, 22:26
با جستجوهایی که کردم انگاری فقط واسه ویندوز xp این مشکل وجود دارد.
کسی راهی نمی شناسه جلو پامون بزاره؟!؟

H@mid-Vista
04-07-2009, 22:45
ريشه اين قضيه يكي از موارد زير است:

1-دريور شما نامتناسب هست كه راهش اينه كه پشت نوت بوك يك سري برچشب هست كه مدل وايرلس تو اون هست كه مي توني از ليست درايور انتخاب كني

2-نوت بوك شما چراغ وايرلس اره آيا به صورت متناوب چشمك ميزنه كه بعني داره واسه شبكه سرچ مي كنه؟

3-نسخه ويستا را بريزين ببينين جواب ميده ويستا معمولا خودش همه وايرلسها را مي شناسه

adel28
05-07-2009, 13:49
1- من درایورش رو از سایت خود دل با توجه به مدل لبتاب دانلود کردم ولی همون مشکل رو داره.
2- اصلا این مدل نه چراغی داره و نه کلیدی واسه فعال کردن وایرلس. (فقط F2)
3-تست نکردم ولی می خوام ویندوز XP باشه

pouryia pouryia
05-07-2009, 14:14
سلام
من دستگام 1640
من هم برای نصب وایرلس مشکل داشتم هر چیم شرکت زنگ می زدم راهنمای که می کردن به درد نمی خورد تا یه دفعه فرمت ویندوزم رو موقعه نصب فارسی نکردم و همون uk گذاشتم و دیدم نصب شد و کانالهاش شناخت اگر دوست داشتی ازمایش کن اگر مشکلت حل شد بگو در ضمن فکر می کنم برای راه اندازی کلید f2 اول باید کویک سیت رو دستگاهت نصب باشه و پیش نهاد می کنم قبل از نصب وایرلس اول از روشن بودن وایرلس مطمئن باش برای من که کلید روشن خاموش شدنش بصورت یه دکمه لسمی در کنار کلید ها مدیا پلیرم قرار داره موفق باشی

adel28
05-07-2009, 19:10
سلام
من دستگام 1640
من هم برای نصب وایرلس مشکل داشتم هر چیم شرکت زنگ می زدم راهنمای که می کردن به درد نمی خورد تا یه دفعه فرمت ویندوزم رو موقعه نصب فارسی نکردم و همون uk گذاشتم و دیدم نصب شد و کانالهاش شناخت اگر دوست داشتی ازمایش کن اگر مشکلت حل شد بگو در ضمن فکر می کنم برای راه اندازی کلید f2 اول باید کویک سیت رو دستگاهت نصب باشه و پیش نهاد می کنم قبل از نصب وایرلس اول از روشن بودن وایرلس مطمئن باش برای من که کلید روشن خاموش شدنش بصورت یه دکمه لسمی در کنار کلید ها مدیا پلیرم قرار داره موفق باشی

گفتم که هیچ کلیدی چه مولتی مدیا، چه وایرلس و ... روی این سری از لبتاپ های دل وجود نداره.

pouryia pouryia
05-07-2009, 21:10
شما تغییر فرمت و نصب کویک ست و زدن اف 2 رو هم امتحان کردی البته دوست عزیز خود من در حد یه مبتدی می دونم اولشم عرض کردم این کاری رو که گفتم مشکل من حل شد

مهدیتی
24-01-2010, 10:16
سلام
همگی خسته نباشید
شما باید گزینه چهارم یعنی
Intel Intel WIFI5100
رو نصب کنید چون گزینه های دیگه برای کارت های مینی کارته ولی این مال کارت وایی فایی

J.Damon
28-08-2010, 12:37
نمی دونم انی بحث حل شده یا نه ولی با جستجوهائی که من کردم به این نتیجه رسیدم که دوستمون درست می گن شما زبان تون رو به uk تغییر بدین اگه جواب گرفتین به ما هم خبر بدین چون من حالا دسترسی به وایرلس ندارم ولی ولی با دل 1545 این مشکل رو داشتم . ضمنا" خیلی جاها نوشته بودن که لازم به نصب دوباره نیست حالافقط کافیه زبان رو تغییر بدین . یه امتحانی کنین به ما هم خبر بدین . ضمنا" من تو ویندوز ویستا این مشکل رو داشتم که حل شد ولی یادم نمیاد زبان رو چه طوری تنظیم کرده بودم . مثل شکل زیر :
شاید به درد کسائی کهی این مشکل رو دارن یا خواهند داشت بخوره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]