PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG GC900 Viewty Smart پديده ای ساكت

4870x2
04-07-2009, 13:38
خوب ديدم يه مقاله از اين گوشي بنويسم تا باهاش اشنا بشين

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين گوشي يك گوشي زيبا و داراي دوربين 8 مگاپيكسلي هستش
خوب از دوربين شروع مي كنيم دوستان يكم شاد بشن:5:
دوربين 8 مگاپيكسلي با لنز اشنايدر كروزناخ به همراه تاچ فوكوس+فوكوس خودكار +فوكوس دستي+فلش پر قدرت PLED+تشخيص چهره 3 نفر به صورت هم زمان+تشخيص لبخند+تشخيص پلك زدن+ISO 1600 + لرزش گير هوشمند+هماهنگي خودكار دوربين با محيط اطراف + تاچ شات+ بیوتی شات+ آرت شات+ برست مود + عکاسی مسلسل (مستمر):31:
فيلم گرفتن هم با اين گوشي امكان پذير شده است تا با وضوح WVGA با رزلوشون 480×720 پیکسل در 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA در 120 فریم در ثانیه به صورت سلو موشن و تایم-لیپس فيلم بگيريد
عكس از اينفرس دوربين و دو عكي هم از لنز گوشي
و صفحه نمایش 3 اینچ تاچ اسکرین از نوع خازنی با وضوح WVGA و رزولوشن 480x800 پیکسل و ساپورت 16 میلیون رنگ، مالتی تاچ و تشخیص دست خط
بعد از دوربين ميريم بر سر اينفرس گوشي
اين گوشي به اينفرس S-CLASS الجي برخوردار هستش كه در خود 4 دسكتاپ متفاوت دارد
از ديگر امكانات گوشي جديد الجي ميتوان به پخش DI 30fps, H.263/4, MPEG4, Divx, Xvid نام برد
حافظه داخلي گوشي 1.5 گيگابايت و قابليت ارتقا تا 32 گيگ را بوسيله كارت حافظه دارد:27:
از ديگر تكنولوژي هاي اين گوشي ميتوان به فناوری Wi-Fi 802.11 b/g + فناوری صدای Dolby Digital در انحصار الجی + دارای سنسور های Accelerometer و Proximity + فناوری 3G با خطوط اینترنت پرسرعت HSPDA تا 7.2 مگابایت + باتری 1000 میلی آمپر، تا 330 ساعت استند بای و 5.5 ساعت مکالمه + اسپیکر استریو و خروجی تلویزیون + پشتیبانی از USB نسخه 2.0 و بلوتوث نسخه 2.1 با ساپورتA2DP نام برد
همچنين در تازه ترين اخبار از پشتيباني از بازي ها 3D و داشتن شتاب دهنده گرافيكي در اين گوشي خبر ميرسد

4870x2
04-07-2009, 13:42
عكس هاي بيشتر

Lamanta
13-07-2009, 12:26
سیستم عامل داره ؟
پردازندش چیه ؟
بیاد ایران قیمتش چقدر میشه حدودا !؟

:31:

smart00boy
27-07-2009, 15:20
صفحه نمایش 3 اینچ تاچ اسکرین از نوع خازنی با وضوح WVGA و رزولوشن 480x800 پیکسل و ساپورت 16 میلیون رنگ، مالتی تاچ و تشخیص دست خط

چی؟ مالتی تاچ ....شتر در خواب بیند پنبه دانه...........ال جی خودش رو بکشه نمی تونه همچین کاری بکنه

4870x2
27-07-2009, 15:26
چی؟ مالتی تاچ ....شتر در خواب بیند پنبه دانه...........ال جی خودش رو بکشه نمی تونه همچین کاری بکنه
به نقل از جي اس ام ارينا:
LG GC900 Viewty Smart key features
3" 16M-color capacitive TFT touchscreen of WVGA resolution (480 x 800 pixels)
S-Class Touch UI
Quad-band GSM/GPRS/EDGE support
3G with HSDPA (7.2 Mbps)
Wi-Fi and GPS receiver with A-GPS
8 megapixel autofocus camera, Schneider-Kreuznach optics, LED flash, manual focus, geotagging, image stabilization, multi face detection (up to 3), smile detection
D1 (720x480 pixels)@30fps, VGA@30fps, QVGA time-lapse and slow-mo video recording
1.5GB flash storage, microSD card slot (up to 32GB)
Hot-swappable microSD card slot
USB Mass Storage, TV out
Bluetooth 2.1 with A2DP
Accelerometer for screen auto rotate
Multi-touch input
DivX and XviD support
FM radio with RDS
Dolby for Mobile audio enhancement
Office document viewer
Smart dialing

Michael Ropy
27-07-2009, 15:30
چی؟ مالتی تاچ ....شتر در خواب بیند پنبه دانه...........ال جی خودش رو بکشه نمی تونه همچین کاری بکنه این چه حرفیه! این گوشی و گوشیهای آرینا و کریستال + گوشی BL40 که هنوز نیومده مالتی تاچ هستند. ویدیو هاش هم هست. یه چیز جالبه نمی دونم چرا فقط الجی و اپل + اچ تی سی توی گوشی هیرو مالتی تاچ دارند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smart00boy
27-07-2009, 16:02
چه جالب اصلا" فکر نمی کردم ال جی بتونه جلوتر از خیلی از شرکت های دیگه این کار رو بکنه ..........واقعا" آفرین به ال جی

smart00boy
27-07-2009, 16:06
حالا یه سوال سیستم عامل این گوشی چیه؟

چون من یه جا خوندم که نوشته بود ویندوز موبایل 7 توانایی ساپورت مالتی تاچ رو داره منم گفتم پس خلاف اون چیزی که فکر میکردم مالتی تاچ مربوط به سیستم عامله نه سخت افزار و چون اچ تی سی هیرو هم سیستم عامل جدیدی داشت گفتم حتما" به خاطر اون میتونه ساپورت کنه ولی حالا با دیدن این مطلب جا خوردم حالا آخرش مربوط به سخت افزاره (صفحه نمایش ) یا سیستم عامل؟

zigzal
28-07-2009, 10:44
گوشی خوبیه ؟
فکنم سیستم عامل نداشته باشه ؟؟
به نظر من که تنها ایرادش فلش دوربینش ؟؟

Michael Ropy
28-07-2009, 12:33
حالا یه سوال سیستم عامل این گوشی چیه؟

چون من یه جا خوندم که نوشته بود ویندوز موبایل 7 توانایی ساپورت مالتی تاچ رو داره منم گفتم پس خلاف اون چیزی که فکر میکردم مالتی تاچ مربوط به سیستم عامله نه سخت افزار و چون اچ تی سی هیرو هم سیستم عامل جدیدی داشت گفتم حتما" به خاطر اون میتونه ساپورت کنه ولی حالا با دیدن این مطلب جا خوردم حالا آخرش مربوط به سخت افزاره (صفحه نمایش ) یا سیستم عامل؟

متاسفانه سیستم عامل نداره (هر سه تا گوشی!). پلتفرم جاوا با اینترفیس اس کلاس هست.

4870x2
28-07-2009, 14:59
به نظر من که تنها ایرادش فلش دوربینش ؟؟
البته اين گوشي led نيستش و pled هستش كه قدرتي برابر با زنون داره و همچنين بر خلاف زنون ميتونه در حالت فيلمبرداري هم روشن بمونه:دی

smart00boy
29-07-2009, 09:14
آقا چرا اینجا کسی جواب ما رو نمیده....

کدومشون باعث مالتی تاچ بودن گوشی میشن؟---سیستم عامل یا سخت افزار؟

edi138485
29-07-2009, 16:06
آقا چرا اینجا کسی جواب ما رو نمیده....

کدومشون باعث مالتی تاچ بودن گوشی میشن؟---سیستم عامل یا سخت افزار؟
1 -سخت افزار : صفحات تاچ از نوع مقاومتي نميتونن مالتي تاچ باشند
اما صفحات خازني( الكترو استاتيك ) و مادون قرمز ( نسل متفاوت تاچ ) اين امكان رو فراهم ميكنند
2 -اما حتي با وجود سخت افزار مناسب برخي سيستم هاي عامل مثل ويندوز موبايل (البته تا نسخه 6.5)و سيمبيان امكان مالتي تاچ بودن رو ندارند
3 - مكانيزم مالتي تاچ در بازي ها فقط در انحصار اپل است ( قبالش رو زده بنام خودش)

smart00boy
02-08-2009, 19:32
اول از توضیح شما ممنونم و دوما" خوب این ال جی سیستم عامل نداره پس باید مالتی تاچ رو ساپورت نکنه(دوباره رفتیم سر خونه اول)

hasanmotori
02-08-2009, 20:25
اول از توضیح شما ممنونم و دوما" خوب این ال جی سیستم عامل نداره پس باید مالتی تاچ رو ساپورت نکنه(دوباره رفتیم سر خونه اول)

bebin multi touch 2chiz lazem dare
1 sakht afzar
2 narm afzar
hala in 2tasho dare dige kari be system amel nadare

edi138485
02-08-2009, 23:54
ببينيد دوست عزيز::10:
اول اين كه براي ساپورت مالتي تاچ حتما بايد سخت افزار مناسب ( صفحه خازني ) رو داشته باشيم
و اگه مكانيزم كنترل گوشي ( چه سيستم عامل چه پايه فلش ) براي مالتي تاچ بودن مشكلي نداشته باشه ..... صلوات
توي اين گوشي چون پلتفرم كنترلي بر مبناي فلش ( يا جاوا ) هست مشكلي با اجراي چند فرمان همزمان نداره
ولي اگه روي همين گوشي وين موبايل يا سيمبين سوار ميكردن ديگه مالتي تاچ بي مالتي تاچ:20:

edi138485
03-08-2009, 00:00
اما انصافا گوشي قشنگيه:40:
بدنه استيلشم مزيد بر علته
اما نميدونم چرا هرچي كليد كنترلي ... از راكر صدا تا كليد شاتر تا... سمت راستشه
شايد يه بدبختي چپ دست بود ؟؟؟:31:
فقط ميتونه راحت مموري عوض كنه !!!!
البته نظر صرفا شخصيه.:5:

smart00boy
03-08-2009, 08:26
ولی سیمبین و وین مو هر دو جاوا رو ساپورت میکنن پس چرا نباید مالتی تاچ داشته باشن؟

شرمنده دوستان اذیت میکنم

Michael Ropy
03-08-2009, 10:10
ولی سیمبین و وین مو هر دو جاوا رو ساپورت میکنن پس چرا نباید مالتی تاچ داشته باشن؟

نه به خاطر سیستم عاملشون هست. هنوز سیمبین و وین مو توی سیستم عاملشون این قابلیت رو نگنجوندن!

شرمنده دوستان اذیت میکنم

خواهش میکنم چه اذیتی!

edi138485
03-08-2009, 14:42

شرمنده دوستان اذیت میکنم

درسته كه جاوا رو ساپورت ميكنند اما با جاوا كه كنترل نميشن !
مثله اين ميمونه كه بگيم شما انگليسي بلدي اما چرا اهل انگليس نيستي !!
سيمبين و وين موب هر دو فقط امكان اجراي برنامه هاي جاوا رو دارند اما سيستم عاملشون يه چيز ديگس

اصولا در حال حاضر فقط گوشي هاي داراي سيستم عامل مك ( آيفون ) و سيستم عامل آندوريد ( مثل هيرو از اچ تي سي )و بقيه گوشي هاي بدون سيستم عامل ( مثل چند مدل ال جي و ... ) و مالتي تاچ هستند و تمام سيستم عامل دارها ( سيمبين ... وين موب 2003 و 2005 و 5 و 6 و 6.1 و6.5 )فاقد پشتيباني مالتي تاچند .

نه اختيار داريد چه اذيتي :10:

arman khan95
14-08-2009, 19:21
بازیاش از کجا گیر میان؟

edi138485
16-08-2009, 16:34
احتمالا تمام بازي هاي جاوا رو كه با رزلوشن صفحش سازگار باشن رو اجرا ميكنه
براي بازي هاي اختصاصي هم بايد به فروشگاه تازه تاسيس الجي اپ استور مراجعه و...
بعد يه سالم كه بازياي كرك شدش بايد پيدا بشه

saman65
17-08-2009, 09:03
1 -سخت افزار : صفحات تاچ از نوع مقاومتي نميتونن مالتي تاچ باشند
اما صفحات خازني( الكترو استاتيك ) و مادون قرمز ( نسل متفاوت تاچ ) اين امكان رو فراهم ميكنند
2 -اما حتي با وجود سخت افزار مناسب برخي سيستم هاي عامل مثل ويندوز موبايل (البته تا نسخه 6.5)و سيمبيان امكان مالتي تاچ بودن رو ندارند
3 - مكانيزم مالتي تاچ در بازي ها فقط در انحصار اپل است ( قبالش رو زده بنام خودش)

ممنونم بابت توضیحات قشنگتون.

مولتی تاچ بودن 2 جا به کار میاد.که به نظر من مهمترینش تو بازیه.که این امکان رو بهت میده که از دو دستت استفاده کنی و احساس میکنی داری با دسته های PS یا X BOX بازی میکنی.

یکی دیگه هم تو وب گردیه که راحت میتونی جایی رو که میخوای زوم کنی...

زوم کردم رو عکس و ... اینها هم هست

ولی به نظر من همه حالش و استفادش توی همون بازیه:10: