PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری : پیغام Skip File هنگام نصب ویندوز

poyul
04-07-2009, 00:24
سلام به دوستان :31:

هنگام نصب ویندوز درقسمت کپی فایلها بعد از فرمت کردن تا 2 درصد میره و پیغام Skip File میده.

اینم بگم که سی دی ویندوز هیچ مشکلی ندارد و ضمنا هادر رو هم بدسکتور گیری کردم و مشکلی نداشت،سیستم هم ویروسی نیست.

لطفا کمک کنید.

اینم لیست قطعات :

مادر بورد > elietgroup 945gzt-m
سی پی یو > intel 3000+-775pin
هارد > 80 maxtro -sata2
رم > OCZ 1GIG -bus 667

Kianoosh
04-07-2009, 02:09
سلام دوست عزیز

ویندوزت دیگه بالا نمیومده؟ریپر کردی؟کل هارد فرمت شده؟هارد سالمه؟مطمئنی سیدی سالمی و درایورت؟با یه سیدی دیگه چک کن.پارتیشن جدید؟

poyul
04-07-2009, 10:59
هارد سالمه-3تا پارتشن داره (2 تا 35 گیگ و 1 پارتیشن 10 گیگ که ویندوز داخل پارنیشن 10 گیگه نصبه) سی دی سالمه.سی دی رام هم سالمه.پارتیشن های دیگه جا ندارن.

اگه بایوس مادربورد رو آپدیت کنم درست نمیشه؟؟؟!!!

Kianoosh
04-07-2009, 18:00
هارد سالمه-3تا پارتشن داره (2 تا 35 گیگ و 1 پارتیشن 10 گیگ که ویندوز داخل پارنیشن 10 گیگه نصبه) سی دی سالمه.سی دی رام هم سالمه.پارتیشن های دیگه جا ندارن.

اگه بایوس مادربورد رو آپدیت کنم درست نمیشه؟؟؟!!!

اون ارور به بایوس ربطی نداره شما امتحان بکن ضرری نداره بهعدش به نظر من فرمت کامل و پارتشین جدید.ویندوز رو ریپر نکردی؟فرمت سریع کردی؟اصلا چطور شد اینطور شد؟!

poyul
04-07-2009, 22:32
ممنون از اینکه کمکم میکنی. صفحه آبی معروف اومد و قابلیت ریپیر هم نداشت اینم بگم که تا حالا یه بار هم از فرمت سریع اسفاده نکردم وقتی هم اومدم ویندوز عوض کنم که این بساط پهن شد. دمت گرم یه کمکی کن که خیلی بهش نیاز دارم.

ضمنا کل هارد رو هم نمیتونم فرمت کنم چون اطلاعاتم خیلی باارزشن(این گزینه رو بی خیال شو).

Kianoosh
05-07-2009, 12:35
خواهش.

خب رمهای شما مشکلی نداره؟(دو تا 512 یا یه 1 گیگ؟)امکانش هست با یه رم دیگه چک کنی؟حالا که اطلاعت مهم داری روش و فرمت و پارتیشن ممکن نیست.شما باید یا هاردت رو جدا کنی روی یه سیستم دیگه ببندی اطلاعاتت رو ذخیره کنی اونجا بعدش فرمت و ... یا اینکه یه هارد سالم رو روی این سیستم مستر قرار بدی و ویندوز رو روش نصب کنی.اطلاعاتت رو سیو کنی بعدش مشکل اون صفحه آبی که سخت افزار ی هست و هارد و رم و.. بررسی بشه .

khark11
05-07-2009, 12:54
عين مشكل شما من زياد داشتم، هفته اي يكي مياد مغازه

تو 95 درصد اوقات از دو مشكل خارج نيست :

يا كابل ديتاي هارد شل شده و درست به هارد يا مادربورد وصل نيست و يا اينكه خدا بيامرزه هارد رو !!

حالا حتما مي گي كه هارد سالمه چون فرمت ميشه ولي منم قبول دارم كه فرمت ميشه حتي به عنوان Slave با يه كامپيوتر ديگه ميشه ازش استفاده كرد و ديتا روش ذخيره كرد ولي قابل نصب ويندوز نيست. اينم بگم اين مشكل رو فقط تو هارد هاي مكستور ديدم.

اميدوارم كه كابل ديتاي هارد شل شده باشه يا مشكل دار باشه و هاردتون سالم باشه:20:

poyul
05-07-2009, 13:15
عين مشكل شما من زياد داشتم، هفته اي يكي مياد مغازه

تو 95 درصد اوقات از دو مشكل خارج نيست :

يا كابل ديتاي هارد شل شده و درست به هارد يا مادربورد وصل نيست و يا اينكه خدا بيامرزه هارد رو !!

حالا حتما مي گي كه هارد سالمه چون فرمت ميشه ولي منم قبول دارم كه فرمت ميشه حتي به عنوان Slave با يه كامپيوتر ديگه ميشه ازش استفاده كرد و ديتا روش ذخيره كرد ولي قابل نصب ويندوز نيست. اينم بگم اين مشكل رو فقط تو هارد هاي مكستور ديدم.

اميدوارم كه كابل ديتاي هارد شل شده باشه يا مشكل دار باشه و هاردتون سالم باشه:20:

ضمن تشکر از دوستان به خاطر کمک کردن باید بگم که سیستم قبلی خودم هاردش مکستور بود که همین مشکل رو داشت و چندتا از رفقا هم که همچین مشکلی داشتن هاردشون مکستور بود(این سیستم هم که چنین مشکلی داره مکستور هست).هارد اصلی خودم سامسونگ 320 هست که تا حالا همچین ایرادی پیدا نکرده(بزنم به تخته).

رم سیستم هم یه تک ماژول 1 گیگ OCZ.

poyul
06-07-2009, 14:56
خبری نشد؟؟؟:20:

علي طهماسبي
06-07-2009, 15:07
با سلام به نظر بنده يا سي دي ويندوز خرابه به اين معني كه خش داره يا سي دي رامي كه با اون ويندوز رو مي ريزي ضعيفه يا رمت مشكل داره كه شيارشو عوض كنيد ببينيم چي ميشه ودر آخر پارتيشنت .....
موفق باشي

Kianoosh
06-07-2009, 22:30
خبری نشد؟؟؟

سلام برادر شما با یه سیدی دیگه چک کن یا این سی دی رو تو یه درایو ردیگه که خرابیه اینها رد بشه

بعدش هاردت رو چک کن کابل دیتا و برقش رو بعد هم با یه فلش بوت شو یا هرا د دیگه اطلاعاتت رو ذخیره کن بعدش پارتیشن جدید

poyul
10-07-2009, 15:13
از همه دوستان بخاطر راهنمایی تشکر می کنم.

مشکل از کابل دیتا بود.

ولی تعجب می کنم تا حالا فقط هاردهای مکستور همچین مشکلی رو داشتن.

بازم ممنون،انشا الله جبران کنم.

khark11
12-07-2009, 06:46
كلا پيغام Skip File تو مواردي مياد يه سي دي خراب باشه يا سي دي رام يا كه Setup ويندوز نميتونه به هارد دست يابي صحيح داشته باشه پس نميشه گفت كه فقط هاردهاي مكستور اين مشكل رو داشته باشن، اگه كابل خراب باشه ديگه هر هاردي كه دلش ميخواد باشه فرقي نميكنه، اما مشكل دار بودن يه سري از هاردهاي مكستور خصوصا 160 گيگ هاش هم تاييد ميشه !!

Don Sylar
18-07-2009, 09:51
دوست عزیز اقلب این مشکل از سی دی ویندوز شماست.بیشترین احتمال این است که ویندوزشما دستکاری شده باشد یا یکی از فایلهاش ایراد دارد.ممکن است سی دی ویندوز خش هم داشته باشد ، ولی شما یک سی دی ویندوز ارجینال از یک شرکت معتبر که دستکاری نشده را تهیه و نصب کنید.گاهی اوقات سیسم های رایانه به بعضی از نسخه های ویندوز واکنش نشان میدهد در صورت که شاید در همه سیستم ها اینطور نباشد

Kianoosh
19-07-2009, 04:34
دوست عزیز اقلب این مشکل از سی دی ویندوز شماست.بیشترین احتمال این است که ویندوزشما دستکاری شده باشد یا یکی از فایلهاش ایراد دارد.ممکن است سی دی ویندوز خش هم داشته باشد ، ولی شما یک سی دی ویندوز ارجینال از یک شرکت معتبر که دستکاری نشده را تهیه و نصب کنید.گاهی اوقات سیسم های رایانه به بعضی از نسخه های ویندوز واکنش نشان میدهد در صورت که شاید در همه سیستم ها اینطور نباشد

مهندس جان خوبی!؟:دی

مشکل دوستمون خیلی وقته حل شده و اصلا از این چیزی که فرمودید نبوده!

بعدش هاردت رو چک کن کابل دیتا و برقش

لطفا تو د ادن اسپم!دقت کنید...:دی

از همه دوستان بخاطر راهنمایی تشکر می کنم.

مشکل از کابل دیتا بود.