PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظز شما چیست؟ خیلی مهم

farzad.sharifi
03-07-2009, 16:23
سلام دوستان
بنظر شما عاقلانه است که من dell vostro1520 از سایت خود dell از مالزی توسط یکی از دوستانم بخرم( امکانی که سایت dell داره اینه که خودم می تونم قطعاتشو انتخاب کنم) یا اینکه صبر کنم تا بعدا از اینجا بخرم؟

راستی یه سوال : گویا لب تاپ های dell رو فقط از سایت dell میشه خرید؟ پس لب تاپ هایی که وارد بازار ایران میشه قبلا از سایت خریده شده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Pami
03-07-2009, 17:08
سلام دوستان
بنظر شما عاقلانه است که من dell vostro1520 از سایت خود dell از مالزی توسط یکی از دوستانم بخرم( امکانی که سایت dell داره اینه که خودم می تونم قطعاتشو انتخاب کنم) یا اینکه صبر کنم تا بعدا از اینجا بخرم؟

راستی یه سوال : گویا لب تاپ های dell رو فقط از سایت dell میشه خرید؟ پس لب تاپ هایی که وارد بازار ایران میشه قبلا از سایت خریده شده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

اصلا توصيه نميشه دوست عزيز ، چند هفته صبر كنيد هم كامل ايرادها و مزاياهاش معلوم ميشه هم اينكه قيمتش متعادل ميشه و در ضمن خريد حضوري بهترين روش خريد هست

اگه اينهمه لپ تاپ دل كه تو كشور هست رو ميخواستن از سايت دل سفارش بدن كه ديگه احتياجي به نمايندگي و فروشنده نبود ،‌خود دولت مستقيم لپ تاپ ميفروخت !

H@mid-Vista
03-07-2009, 17:41
قويا" توصيه ميشه صبر كنين
به دلايل زير:
1-قيمت اوليه يك محصول رواني هست نه فني
مثلا دل 1545 در بدو ورود كه حدود 6 ماه پيش در بازار ايران خيلي بالاتر از الان بود.
2-خريد از جايي با اين فاصله اون هم با گارانتي بين الملل در ايران به دردسر مي اندازدت
3-چيزي كه از نزديك نديدي خيلي ممكنه جالب نباشه

farzad.sharifi
03-07-2009, 18:26
اگه اينهمه لپ تاپ دل كه تو كشور هست رو ميخواستن از سايت دل سفارش بدن كه ديگه احتياجي به نمايندگي و فروشنده نبود ،‌خود دولت مستقيم لپ تاپ ميفروخت !

من شنیدم ایران رو از داشتن نمایندگی تحریم کرده ، گویا تو اکثر کشور ها dell نمایندگی داره و فقط از طریق نمایندگی اصلی بفروش میرسه اونم فقط از طریق سایت dell و در بازار های خارج dell بصورت آزاد عرضه نمیشه.
ولی درست میگید هنوز 1520 امتحانشو پس نداده . با تشکر

Pami
03-07-2009, 19:48
من شنیدم ایران رو از داشتن نمایندگی تحریم کرده ، گویا تو اکثر کشور ها dell نمایندگی داره و فقط از طریق نمایندگی اصلی بفروش میرسه اونم فقط از طریق سایت dell و در بازار های خارج dell بصورت آزاد عرضه نمیشه.
ولی درست میگید هنوز 1520 امتحانشو پس نداده . با تشکر

تا حدودي حرفتون درسته ، دل تو ايران وارد كننده مستقيم نداره ولي پشتيبان كننده تخصصي داره : زيگورات
مثلا اين حرف در مورد سوني درسته ، وارد كننده مستقيم داره كه همون ايران رهجو هست و تيم تعميرات و پشتيباني كامل زير نظر خود سوني داره ...