PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در win rar

alfamix
03-07-2009, 10:59
سلام ....ببخشید من یه مشکلی با یه فایل RAR داشتم....من یه قسمت از یه فیلم 10 PARTY رو دانلود کردم...یعنی فقط پارت اولشو دانلود کردم ...حالا میخوام همون یه قسمت از همون فیلمه که تو پارت اوله رو از زیپ در بیارم...ولی نمیشه...اگه راهی هست زحمتشو برام بکشین.....ممنونم:40::11::40:

mkhavari2000
03-07-2009, 12:07
سلام ....ببخشید من یه مشکلی با یه فایل RAR داشتم....من یه قسمت از یه فیلم 10 PARTY رو دانلود کردم...یعنی فقط پارت اولشو دانلود کردم ...حالا میخوام همون یه قسمت از همون فیلمه که تو پارت اوله رو از زیپ در بیارم...ولی نمیشه...اگه راهی هست زحمتشو برام بکشین.....ممنونم:40::11::40:

تا جایی که اطلاع دارم امکان همچین کاری نیست
چون برنامه winrar فایل اصلی رو با تغییر دادن کد ها به صورتی تعریف میکنه که باید خودش اون ها رو باز کنه و برای باز کردن کد ها هم لازمه که همه فایل هاش موجود باشه.

reza_3722
03-07-2009, 12:26
1. ابتدا winrar رو بر روی سیستم خود نصب کنبد.
2. بر روی پارت 1 راست کلیک کرده و گزینه extract to netpass یا extract here رو انتخاب می کنیم.
3. در پنجره ای که باز می شود از شما آدرس پارت دو رو می خواهد که شما در این مرحله کلیدهای ctrl+alt+delete رو می زنید تا صفحه تاسک منجر ( task manager) باز شود که شما در این پنجره گزینه winrar رو انتخاب می کنید و در پاین صفحه گزینه end task رو می زنید تا winrar بسته شود.
4. حالا فال شما در همان آدرس از زیپ خارج شده است و می توانید تا جائیکه مربوط به پارت 1 می باشد رو مشاهده کنید.
5. برای مشاهده فایل باید از برنامه Jet Audio یا KM Player استفاده کنید.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nw_nk
03-07-2009, 12:45
سلام.

1- بهتر بود در انجمن بحث های نرمافزاری و تاپیک اختصاصی فشرده سازی مطرح می کردید.

2- بارها مطرح شده. کافیه روی فایل کلیک راست کنید و گزینه Extract files رو انتخاب کنید. در کادر حاصل, تیک Keep Broken Files رو پایین سمت چپ بزنید و Ok کنید تا استخراج انجام بشه.

البته به شرطی اینکار ممکنه که شما پارتهارو از اول داشته باشید و فایل مورد نظر (فیلم داخل آرشیو) از همون پارت شما شروع بشه.

موفق باشید.

alfamix
03-07-2009, 13:01
ممنون از همتون....زحمت کشیدین..