PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل و ارور در ديدن كليپ تصويري آنلاين

zeos
03-07-2009, 02:01
You either have Javascript turned off or you do not have the latest version of the Flash player.
Go here to get the latest version
ببخشید اگر اینجا جاش نیست ولی نمیدونم کجا بپرسم اینو .
من این پیغام برام مدتیه ظاهر میشه برای دیدن کلیپ هایه انلاین تصویری.درصورتی که قبلا این مشکلو نداشتم.الیته با بعضی سایتا این مشکلو دارم. در صورتی که نه جاوا اسکریپم خاموشه و نه از ورژن قدیمیه فلاش پلیر استفاده میکنم.اونم بروزه. جاوا رو هم خاموش کردم باز هم تاثیری نداشت.ممنون میشم یکی بگه چی کار باید بکنم تا درست شه و بتونم بصورت انلاین ویدیو نگاه کنم

zeos
07-07-2009, 15:35
به کل تعطیله :thumbsdow
بعنی بعده 10 روز هیچ کی جواب این سوالو نداشت؟

ravi
11-07-2009, 02:24
منم با اپرا همين مشكلو دارم

parsa205
11-07-2009, 11:11
You either have Javascript turned off or you do not have the latest version of the Flash player.
Go here to get the latest version
ببخشید اگر اینجا جاش نیست ولی نمیدونم کجا بپرسم اینو .
من این پیغام برام مدتیه ظاهر میشه برای دیدن کلیپ هایه انلاین تصویری.درصورتی که قبلا این مشکلو نداشتم.الیته با بعضی سایتا این مشکلو دارم. در صورتی که نه جاوا اسکریپم خاموشه و نه از ورژن قدیمیه فلاش پلیر استفاده میکنم.اونم بروزه. جاوا رو هم خاموش کردم باز هم تاثیری نداشت.ممنون میشم یکی بگه چی کار باید بکنم تا درست شه و بتونم بصورت انلاین ویدیو نگاه کنم
از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده میکنی؟؟؟

ravi
16-07-2009, 00:41
من از ف....ت....ر.... استفاده مي كنم

zeos
16-07-2009, 12:37
من هم از فیلتر شکن هم از وی پی ان استفاده کردم ولی بازم همین مشکلو داشته.نمیدونم چش شده در صورتی که بعضی سایتای دیگه راحت برام اجرا میکنه