PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lord or king or quantum

sajjadgameactor
02-07-2009, 13:44
بچه ها به نظر شما کدوم یک از این مجموعه ها بهتره
من خودم لرد و کینگ رو داشتم لرد منظم تره ولی کینگ جذاب تره و بعضی وقتا یه چیزی گیرت میاد که جاهای دیگه نیست کوانتوم هم فکر میکنم که جدیده و16 دی وی دی و خیلی داره تبلیغ میکنه
شما چی رو میپسندید

sajjadgameactor
02-07-2009, 13:50
لطفا اگه رای میدید دلیلتون رو هم بگید یا نظرتون

saeedtahami
02-07-2009, 13:52
از نظر اینکه کدوم بهتره
خوب هر کدوم جدیدتره بهتره
چون هر چی که باشه بازم نرم افزاراش آپدیت تره (جدیدتره)
من خودم هم لرد رو دارم و هم گردو رو ولی چون گردو جدیدتره مثلا توی اون FireFox 3 هستش ولی توی لرد ورژن 2.5 چون قدیمی تره
اگه هم از نظر اوتورنش میگین من که اصلا زیبایی برام مهم نیست فقط نرم افزار هاش برام مهمه

sajjadgameactor
02-07-2009, 13:54
از نظر اینکه کدوم بهتره
خوب هر کدوم جدیدتره بهتره
چون هر چی که باشه بازم نرم افزاراش آپدیت تره (جدیدتره)
من خودم هم لرد رو دارم و هم گردو رو ولی چون گردو جدیدتره مثلا توی اون FireFox 3 هستش ولی توی لرد ورژن 2.5 چون قدیمی تره
اگه هم از نظر اوتورنش میگین من که اصلا زیبایی برام مهم نیست فقط نرم افزار هاش برام مهمه

من اسمش رو نشنیدم میشه بیشتر توضیح بدی

scorpion818
02-07-2009, 16:54
به نظر من هیچ کدوم! فقط یه خط ADSL! بعدش هرچی بخواهی توی نت خیلی راحت پیدا می کنی و استفاده می کنی تازه اون هم آخرین ورژن.

ALt3rnA
02-07-2009, 16:59
خوب مسلمه كه لرد از كينگ بهتر هست
كوانتوم رو هم تازه از همين پيسي سفارش دادم رسيد بهم نظرمو ميگم ولي چيز خوبي به نظر مياد

در حال حاضر كوانتوم از همه جديد تره پس توصيم به شما همين كوانتومه

sajjadgameactor
02-07-2009, 18:09
به نظر من هیچ کدوم! فقط یه خط ADSL! بعدش هرچی بخواهی توی نت خیلی راحت پیدا می کنی و استفاده می کنی تازه اون هم آخرین ورژن.
درسته ولی باید همیشه یه منبع کامل رو تو خونه داشته باشی خیلی چیزا مثل ویندوز هم که نمیشه دانلود کرد تازه محدودیت حجمی و ان تا مشکل دیگه مخصوص ایران شدنی نیست

خوب مسلمه كه لرد از كينگ بهتر هست
كوانتوم رو هم تازه از همين پيسي سفارش دادم رسيد بهم نظرمو ميگم ولي چيز خوبي به نظر مياد

در حال حاضر كوانتوم از همه جديد تره پس توصيم به شما همين كوانتومه

منم نظرم همینه که جدیدترین بهتره ولی 16:18:تا دیویدی خیلی پراکندست و هر چی بخوای میبینی هی باید دنبال یه دی وی دی دیگه بگردی
اگه بدستت رسید بگو کهاز لحاظ دسته بندی و راحتی کار و مخصوصا کرک در چه وضعیه

.:HAMED:.
03-07-2009, 12:21
من کوانتوم خریدم
عالیه
غرق در نرم افزار
کینگ هم داشتم حالمو بد میکرد
لرد هم به کوانتوم نمیرسه
پس QUANTUM والسلام

sajjadgameactor
03-07-2009, 13:37
من کوانتوم خریدم
عالیه
غرق در نرم افزار
کینگ هم داشتم حالمو بد میکرد
لرد هم به کوانتوم نمیرسه
پس QUANTUM والسلام

توضیحاتش در مورد برنامه ها چه طوره

میشه یه عکس از منوش بگذاری:10:

Dreamland
03-07-2009, 13:44
این کوانتوم رو dvd 9 هست یا 4.7 ؟
آخه کینگ dvd 9 هست . اتورانش هم خیلی قشنگ و کامله (آموزش کرک کردن هم داره)
کوانتوم هم اینجوریه؟

Benygh
03-07-2009, 14:14
من همه رو دارم و تا حالا هم همه ی مجموعه ها رو گرفتم .. حتی گردو ... کینگ خیلی خوب بود ولی بعد ها با اومدن لرد کارش خراب شد ...
گردو هم جالب بود ولی به اینها نمیرسید ..
کوانتوم رو هم خریدم هنوز پست گرامی بعد از 4 روز نیاورده !
ولی اگر قرار باشه به محتویات نگاه کنیم کوانتوم کامله ولی باید دید محطیش چطوره و ...

sajjadgameactor
03-07-2009, 18:14
من همه رو دارم و تا حالا هم همه ی مجموعه ها رو گرفتم .. حتی گردو ... کینگ خیلی خوب بود ولی بعد ها با اومدن لرد کارش خراب شد ...
ولی اگر قرار باشه به محتویات نگاه کنیم کوانتوم کامله ولی باید دید محطیش چطوره و ...

اخه 16 تا دی وی دی ادم توش گم میشه:24::24::24:

به نظر من بهتره که برنامه های اصلی و همگانی توی 4-6 دی وی دی جدا فروخته بشه اخه مگه چند نفر از کسایی که این پک رو میخرن برنامه نویسی پیشرفته میخوان:9:کمتر از 0.00001 :17:در صورتی که 8-10 از دی وی دی ها برنامه های تخصصی(توی کوانتوم):32:
حتی توی اون لردی که من دارم(8 تا دی وی دی) دو تا از دی وی دی هاش رو توی این دو سال دس نزدم:19:

Arashdn
03-07-2009, 20:13
آخرش کدوم؟
کوانتم یا لرد؟

sajjadgameactor
03-07-2009, 22:55
آخرش کدوم؟
کوانتم یا لرد؟

هنوز کسایی که کوانتوم رو سفارش دادن بهشون نرسیده بذار اونا بگیرن(پیش مرگ ما میشن:31::thumbsup:) بعد بیان یه توضیحی بدن

04-07-2009, 00:30

کوانتوم عالیه
من الان سه روزه که دفترچه شو میخونم

mkIANI_en
04-07-2009, 10:56
سلام دوستان عزیز
به نظر من لرد خیلی بهتر از کینگه (من خیلی بدم میاد هر نرم افزاری که نصب کنم صد جاش اسم شرکت رو بنویسه که کینگ اینجوریه ) لرد فقط بعظی کرک هاش اسمش رو نوشته درکل نرم افزار های لرد دسته بندیش بهتره و کامللللتر
کوانتم هم هنوز نخریدم !!!!!
(البته اولویت جدید بودن مقدم بر همه این دلیلاست)

sajjadgameactor
04-07-2009, 20:08
کوانتوم عالیه
من الان سه روزه که دفترچه شو میخونم

بابا دفترچش رو چی کار داری خودش چه طوره:33:

سلام دوستان عزیز
به نظر من لرد خیلی بهتر از کینگه (من خیلی بدم میاد هر نرم افزاری که نصب کنم صد جاش اسم شرکت رو بنویسه که کینگ اینجوریه ) لرد فقط بعظی کرک هاش اسمش رو نوشته درکل نرم افزار های لرد دسته بندیش بهتره و کامللللتر
کوانتم هم هنوز نخریدم !!!!!
(البته اولویت جدید بودن مقدم بر همه این دلیلاست)

درسته جدید بودن حرف اول رو میزنه به شرطی که کار باش راحت باشه و اعصاب خورد کن نباشه

راستی چنین مجموعه هایی فقط مختص ایرانه دیگه:31: به قول خودشون روش نوشتن که قیمتش تو خارج بیشتر 1 میلیون دلاره

04-07-2009, 20:50
بابا دفترچش رو چی کار داری خودش چه طوره:33:

درسته جدید بودن حرف اول رو میزنه به شرطی که کار باش راحت باشه و اعصاب خورد کن نباشه

راستی چنین مجموعه هایی فقط مختص ایرانه دیگه:31: به قول خودشون روش نوشتن که قیمتش تو خارج بیشتر 1 میلیون دلاره
خودش هم سلام میرسونه:خخخ
عالیه
همش دارای سریال و کرک هستن(کرک میشن)

Benygh
04-07-2009, 20:52
اتوران خیلی ساده و شیکه ! همه چیز دمه دسته ... عین سایر محصولات پی سی ...
میشه گفت عالیه ... همه ی برنامه ها رو هم داره ...

04-07-2009, 21:02
.............

Benygh
04-07-2009, 22:48
.............
معنای این نقطه ها از نظر من نداشتن راهنما در اتوران و ... لیست نرم افزار ها واسه سرچ سریع و ...
این خیلی بده !!! روش کرک و ...
نظرم کمی عوض شد ... ولی از نظر محتویات عالیه !

پوریا خان
04-07-2009, 23:23
من خودم از کینگ استفاده می کنم
راحته راهنما داره و پشتیبانی نسبتا خوبی داره
سالی دو سه بار ورژن جدیدش میاد پس برنامه هاش آپدیت هست
ورژن 2009 اون 16 تا دی وی دی هست
لرد رو یه دفعه دیدم زیاد خوشم نیومد

sajjadgameactor
06-07-2009, 16:36
من خودم از کینگ استفاده می کنم
راحته راهنما داره و پشتیبانی نسبتا خوبی داره
سالی دو سه بار ورژن جدیدش میاد پس برنامه هاش آپدیت هست
ورژن 2009 اون 16 تا دی وی دی هست
لرد رو یه دفعه دیدم زیاد خوشم نیومد

منم کینگ رو ترجیح میدم ولی میخوام به روز باشه زیاد هم نمیتونم منتظر بمونم تا شماره بعدی بیاد

اخرین شماره ی کینگ:6: دقیقا مال کی هست و شماره ی بعدی کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

06-07-2009, 16:38
یحتمل سال 2011

soroush1362
06-07-2009, 17:02
دوستانی که کینگ دارن لطفا بگن که مثل لرد سرچ داره که 1 تیکه از اسم برنامه رو تایپ کنی و نشون بده توی کدوم DVD هست؟
ممنون :20:

waltz
06-07-2009, 17:43
من همشونو امتحان کردم تا رسید به کوانتوم؟
کینگ تا چند سال قبل خوب بود مثل همون دیپلمات که ناپدید شده اینم دیگه جوابگو نیست
لورد نسبتا کامله یعنی نیاز ابتدایی رو برطرف میکنه فقط از لحاظ آپدیت نرمافزاری نسبت به تاریخ انتشارش عقب تره
گردو هم مث لورد فرق زیادی با هم ندارن
کوانتوم یه جورایی کامله البته نه صد در صد ولی معلومه که روش کار شده از نظر آپدیت هم خوبه به نظر من بهتره به
جای اون تا dvd آخرو جاش رو با برنامه های مفیدتر پر کنن نمیدونم کدوم dvd بود در مورد نرم افزار های موسیقی و
Music sequencer بود اونش چنگی به دل نمیزد خیلی ناقص بود به نظرم تو ورژن های بعدی این بخش کاملتر شه بهتره
مخصوصا در رابطه با vst و vsti مربوطه.....................

iload
06-07-2009, 20:06
سلام

آقا یکی از اوتورانش عکس بده بینیم چی شکلی ؟

waltz
06-07-2009, 21:22
خدمت شما دوست عزیز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajjadgameactor
07-07-2009, 14:32
خدمت شما دوست عزیز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس راهنماش کجاست:13: کجا در مورد ویژگی های برنامه توضیح داده(منظورم مثل لرد هست)

iload
07-07-2009, 15:59
فکر میکنم تو دفترچه جدا باشه !

07-07-2009, 16:30
راهنماش تو دفتر چه جداگانس
حالا این دی وی دی هشت که میبینین برنامه هاشه تحت ویندوز اما تحت بوت میشه ویندوز ویستا آخرین ویرایش

07-07-2009, 16:32
من همشونو امتحان کردم تا رسید به کوانتوم؟
کینگ تا چند سال قبل خوب بود مثل همون دیپلمات که ناپدید شده اینم دیگه جوابگو نیست
لورد نسبتا کامله یعنی نیاز ابتدایی رو برطرف میکنه فقط از لحاظ آپدیت نرمافزاری نسبت به تاریخ انتشارش عقب تره
گردو هم مث لورد فرق زیادی با هم ندارن
کوانتوم یه جورایی کامله البته نه صد در صد ولی معلومه که روش کار شده از نظر آپدیت هم خوبه به نظر من بهتره به
جای اون تا dvd آخرو جاش رو با برنامه های مفیدتر پر کنن نمیدونم کدوم dvd بود در مورد نرم افزار های موسیقی و
Music sequencer بود اونش چنگی به دل نمیزد خیلی ناقص بود به نظرم تو ورژن های بعدی این بخش کاملتر شه بهتره
مخصوصا در رابطه با vst و vsti مربوطه.....................

نه داری چیکار میکنی!!!!!!!!!!!!
من به خاطر همین امکانات دیویدی 8 خریدمش
یه برنامه میکسaudio داره به اسم FL Studio 8 که خیلی عالی و پرامکاناته(همچنین برنامه اسید و ...)

seeemesooo
07-07-2009, 16:39
لرد6 واقعا عالی بو اما لرد7 به اون خوبی نبود نرم افزارهای کم جحم و زیادی داره که به درد میخوره
کینگ دی وی دی پر کنه وبا چندتا نرم افزار پر جحم وتاریخ گذشته از اسم پر سابقه کینگ استفاده میکنه
کوانتم رو امتحان نکردم

mostafa akbari
07-07-2009, 17:12
من کوانتوم را جدیدا خریدم و همچنین سه تا ورژن آخر لرد ها را و هر کدوم مزایا و معایب خودشون را دارند مثلا

اتوران لرد خیلی بهتره چون توضیحات هر برنامه را به فارسی توش داره هرچند برای همه برنامه ها کامل نیست ولی باز هم خوبه قابلیت سرچ داره عکس محیط هر برنامه را داره و همچنین راهنمای رجیستر یا کرک هر نرم افزار را به صورت جداگانه آخر توضیحات هر برنامه هست ولی اتوران کوانتوم بسیار ابتدایی و بدون هیچ توضیح و قابلیت جستجو و ...

نرم افزارهای کوانتوم نسبت به تاریخ انتشارش بسیار بروز تره در مقایسه با لرد و شاید به همین خاطره که برای کار رو اتوران وقت کم میارند.

دفترچه راهنمای هر دو تقریبا در یک سطحه و اکثر توضیحات ناقص یا نا مفهومه.

توی کوانتوم بعضی از نرم افزارها البته خیلی کمشون موقع نصب یه فایل را نمیتونند پیدا یا اکسترکت کنند و برنامه نصب نمیشه مثلا microsoft virtual pc و دو سه تا دیگه که من باهاشون مشکل داشتم اما توی لرد حداقل من به موردی برخورد نکردم

سریال کیجن یا کرک نرم افزار تو کوانتوم داخل پوشه خود نرم افزاره ولی لرد احتیاج به عملیات اکروباتیک داره تا یه سریال را بتونی ازش کپی کنی

dvd لرد نقره ایه ولی کوانتوم معمولی

بسته بندی هر دو افتضاحه جعبه های کوانتوم که بعد از دو سه بار استفاده همه پایه هاش شکست و راهی سطل زباله شد لرد هم که اصلا حرفشا نزن اگه بجای این جعبه های مزخرف همه را میزاشتن تو یه کیف 20 تایی بهتر بود .کاری که من کردم.

در کل اگر کاربر حرفه ای هستید و با اکثر نرم افزاها آشنایید یا حوصلتون مثل من زیاده برید کوانتوم بخرید اگر هم هیچ کدوم نیستید لرد بخرید .

فعلا کوانتوم تا ببینیم ورژن بعدیه لرد چیه.

sajjadgameactor
07-07-2009, 17:25
من کوانتوم را جدیدا خریدم و همچنین سه تا ورژن آخر لرد ها را و هر کدوم مزایا و معایب خودشون را دارند مثلا

اتوران لرد خیلی بهتره چون توضیحات هر برنامه را به فارسی توش داره هرچند برای همه برنامه ها کامل نیست ولی باز هم خوبه قابلیت سرچ داره عکس محیط هر برنامه را داره و همچنین راهنمای رجیستر یا کرک هر نرم افزار را به صورت جداگانه آخر توضیحات هر برنامه هست ولی اتوران کوانتوم بسیار ابتدایی و بدون هیچ توضیح و قابلیت جستجو و ...

نرم افزارهای کوانتوم نسبت به تاریخ انتشارش بسیار بروز تره در مقایسه با لرد و شاید به همین خاطره که برای کار رو اتوران وقت کم میارند.

دفترچه راهنمای هر دو تقریبا در یک سطحه و اکثر توضیحات ناقص یا نا مفهومه.

توی کوانتوم بعضی از نرم افزارها البته خیلی کمشون موقع نصب یه فایل را نمیتونند پیدا یا اکسترکت کنند و برنامه نصب نمیشه مثلا microsoft virtual pc و دو سه تا دیگه که من باهاشون مشکل داشتم اما توی لرد حداقل من به موردی برخورد نکردم

سریال کیجن یا کرک نرم افزار تو کوانتوم داخل پوشه خود نرم افزاره ولی لرد احتیاج به عملیات اکروباتیک داره تا یه سریال را بتونی ازش کپی کنی

dvd لرد نقره ایه ولی کوانتوم معمولی

بسته بندی هر دو افتضاحه جعبه های کوانتوم که بعد از دو سه بار استفاده همه پایه هاش شکست و راهی سطل زباله شد لرد هم که اصلا حرفشا نزن اگه بجای این جعبه های مزخرف همه را میزاشتن تو یه کیف 20 تایی بهتر بود .کاری که من کردم.

در کل اگر کاربر حرفه ای هستید و با اکثر نرم افزاها آشنایید یا حوصلتون مثل من زیاده برید کوانتوم بخرید اگر هم هیچ کدوم نیستید لرد بخرید .

فعلا کوانتوم تا ببینیم ورژن بعدیه لرد چیه.

به نظرت ورژن بعدی لرد چند ماه دیگه میاد اخه من حوصله ندارم تو دفترچه دنبال برنامه ها بگردم :41:

mostafa akbari
08-07-2009, 06:32
یکی از دوستام زنگ زده بود بهش گفته بودند تا یک ماه آینده.

sajjadgameactor
08-07-2009, 09:09
یکی از دوستام زنگ زده بود بهش گفته بودند تا یک ماه آینده.

اگه درست باشه من منتظر میمونم امیدوارم لرد 16 دی وی دی نشه:41:

sajjadgameactor
08-07-2009, 16:45
ادرس سایت لرد رو کسی بلد هست

ALt3rnA
08-07-2009, 16:58
خوب به جز اين سه تا
مجموعه ي MRT هم هست
كه بخصوص مجموعه ي ويندوزش از همه ي اينا كامل تره .
و نرم افزار هاي متفرقه زياد داره
البته هنوز كوانتوم بدستم نرسيده ....
تازه ديروز از پي سي زنگ زدن گفتن برات ميفرستيم
حتما رسيد خبر ميدم

tekken god
08-07-2009, 17:15
سلام

به نظرت ورژن بعدی لرد چند ماه دیگه میاد اخه من حوصله ندارم تو دفترچه دنبال برنامه ها بگردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگه لرد سرچ نداره ؟
من کینگ دارم ( :-& ) با این حال سرچ داره .
علاوه بر بدی هایی که داره .
راستی ، این لرد و کوانتوم که مثل کینگ خسیس بازی در نیاوردن ؟
آخه کینگ فایل هاشو مخفی کرده آدم مثلاً می خواد یه برنامه بده دوستش تو نت هم گیر نمیاد فقط تو کینگ هست و ....

waltz
08-07-2009, 19:44
نه داری چیکار میکنی!!!!!!!!!!!!
من به خاطر همین امکانات دیویدی 8 خریدمش
یه برنامه میکسaudio داره به اسم FL Studio 8 که خیلی عالی و پرامکاناته(همچنین برنامه اسید و ...)

عزیزم من کاری نمیکنم fl studio رو تو هر پکی یا مجموعه نرم افزاری میتونی راحت گیر بیاری اونقد این برنامه محبوب
که همه شرکت هایی که برنامه هایی بدین سبک و سیاق میدن بیرون ازش نمیتونن براحتی بگذرن

منظور بنده این بود که این قسمت کاملتر شه

manreza71
08-07-2009, 21:45
دوستان من به برنامه هایی نیاز دارم که با یک کلیک نصب بشن یا همون silent install باشند
مثل office , photoshop و...

یعنی برنامه ها سریال نخوان والبته کامل باشن

آیا کوانتوم چنین امکاناتی داره یا نه
ممنون میشم اگه جواب بدید

Arashdn
10-07-2009, 08:34
آخرش لرد یا کوانتوم؟؟؟؟؟؟

alex_pk
10-07-2009, 09:00
کوانتوم رو هنوز ندیدم ولی بین Lord و کینگ

lord رو انتخاب میکنم....
(حسش نیست برتری هاش رو بگم...!)

یه پیشنهاد هم میکنم برای دوستانی که هر سری این نرم افزار ها رو خریداری میکنن .
.میتونن از دانلود آفلاین استفاده کنن حداقل روزی چند گیگ نرم افزار گیرشون میاد که
آخرین آپدیت هاست.این پک های نرم افزاری هم برنامه هاش 1 ماهه بعد _ شاید هم
کمتر _ ورژن جدیدشون میاد بیرون.ولی با آفلاین آخرین ورژن هارو می گیرید.

10-07-2009, 14:50
اح میثمی تو که اکثرا حسشو نداری که
منم لرد رو ندیدم ولی بین کینگ و دیپلومات و ... کوانتوم بهترینه
همچنین من این دانلود آفلایلو بپرسم نمیدونم چطوریه

sajjadgameactor
11-07-2009, 09:33
دوستان من به برنامه هایی نیاز دارم که با یک کلیک نصب بشن یا همون silent install باشند
مثل office , photoshop و...

یعنی برنامه ها سریال نخوان والبته کامل باشن

آیا کوانتوم چنین امکاناتی داره یا نه
ممنون میشم اگه جواب بدید

بابا تودیگه کی هستی برنامه ی 500 دلاری رو داری مفتی میگیری زورت میاد یه کرک کوچولو هم نصب کنی:4:

آخرش لرد یا کوانتوم؟؟؟؟؟؟
اگه بتونی 1 ماه دیگه صبر کنی تا لرد جدید بیاد فک کنم لرد بهتره من که نمیتونم یه ماه بمونم بدون هیچ چی(لرد قبلیم به وسیله ی یک عدد نیمچه ادم 6 ساله به جسد تبدیل شد:31:) شاید مجبور بشم کوانتوم بگیرم تازه رفتم بازار ولی هنوز کوانتوم تو اهواز نیومده

کوانتوم رو هنوز ندیدم ولی بین Lord و کینگ

lord رو انتخاب میکنم....
(حسش نیست برتری هاش رو بگم...!)

یه پیشنهاد هم میکنم برای دوستانی که هر سری این نرم افزار ها رو خریداری میکنن .
.میتونن از دانلود آفلاین استفاده کنن حداقل روزی چند گیگ نرم افزار گیرشون میاد که
آخرین آپدیت هاست.این پک های نرم افزاری هم برنامه هاش 1 ماهه بعد _ شاید هم
کمتر _ ورژن جدیدشون میاد بیرون.ولی با آفلاین آخرین ورژن هارو می گیرید.

دانلود افلاین منظورت همون با دیش هست دیگه:exclamati

alex_pk
11-07-2009, 10:02
کوانتوم تو اهواز نیومده

میتونی از همین سایت سفارش بدی:

کوانتوم ورژن 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 478e8__oadest=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود افلاین منظورت همون با دیش هست دیگه
بله.

sajjadgameactor
11-07-2009, 10:11
میتونی از همین سایت سفارش بدی:

کوانتوم ورژن 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 478e8__oadest=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من الان یه هفته است 7 تا بازی (البته از جای دیگه) سفارش دادم هنوز نیومده اگه قراره یه ماه صبر کنم تا بیاد خوب میرم یه ماه دیگه همون لرد رو میخرم:10:

ALt3rnA
12-07-2009, 01:05
خوب بلاخره کوانتوم رسید بهم
نرم افزار هاش واقعا فوق العاده ان
یه سر و گردن از بقیه ی رقبا بالتره ولی توضیحات و اتورانش ضعیفه

sajjadgameactor
12-07-2009, 09:14

چند روز طول میکشه تا بفرستن؟؟؟

12-07-2009, 11:09
نهایت 4 روز

12-07-2009, 11:11
توضیحاتش هم عالیه
اینا صرفه جویی کردن توضیحاتشو زدن تو دفترچه جداگانه
چون در غیر ایطور باید اتورانی اندازه کل صفحه مانیتورمون باید درست میکردن

ALt3rnA
12-07-2009, 11:30
برای من حدود یه هفته .
البته شفارش من یکم زیاد بود همین یکی نبود که . کلا من عمده ای ازیسی میخرم (یکی دو تومنی فک کنم تا به حال سود رسونده باشم بشون ! :دی )

amirara
12-07-2009, 12:20
كوانتوم خيلي خوبه اگر امكان جستجو مثل لرد را داشت ديگه حرف نداشت

smran
12-07-2009, 17:46
به لرد رای دادم.
از نظر زیبایی کینگ بهتره. ولی دیر به دیر میاد.
از نظر محیط کاربری لرد که خوب اصل هم همینه از نظر من. چون دست هر کسی بدی. خودش میفهمه داستان چیه.
از نظر نرم افزاری که خوب هر کدوم جدیدتره.
کوانتوم جدیدرو هنو ندیدم، سفارشم ندادم هنوز.
کوانتوم قبلیرو همون موقعی که اومده بود گرفته بودم. خوب بود. این یکی رو هم فعلا لازم ندارم.

sajjadgameactor
14-07-2009, 10:49
فهمیدم چرا کوانتوم راهنما رو فقط تو دفترچه گذاشته چون باعث جلوگیری از کپیرایت میشه معمولا افرادی از کپی استفاده میکنن که زیاد از کامپیوتر سر در نمیارن بنابراین بدون راهنما دیگه کار با مجموعه براشون خیلی سخت میشه:3:

sajjadgameactor
16-07-2009, 18:45
کسی سایت کینگ رو بلده:33:
راستی دو نوع کینگ من پیدا کردم یکی پرنیان یکی پرند کدوم اصلیه؟؟؟

16-07-2009, 18:50
پرند.............

sajjadgameactor
19-07-2009, 08:55
نظر من عوض شد دوباره میخوام کینگ بگیرم جدید هم هست مال ماه june هم هست که میشه کمتر یک ماه پیش ویندوز ویستا سرویس پک 2 و اینترنت اکسپلر8 رو داره بنابراین از جدید بودن با کوانتوم برابره خوبیش اینه که 8 تا دی وی دی هست و کمتر مجبوری دی وی دی عوض کنی و بگردی سرچ هم داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Samba
19-07-2009, 19:16
منظورتون از کینگ ، کینگ پرنیانه یا پرند؟؟

من که پرنیان رو دارم چیز خوبیه ولی به پای لرد نمی رسه

Just Quantom

مطلق السلطنه
19-07-2009, 19:23
سوالي داشتم!
مثلا همين مجموعه كوانتوم(يا بقيه چون كار همشون يكيه!)!
قيمت كل نرم افزار هايي كه داره با حساب قانون كپي رايت(!) مثلا توي آمريكا به طور تقريبي چند تومنه؟!!

iload
21-07-2009, 13:34
آقا من یه سوال داشتم اینم مثل کینک کرک ها و نصب برنامه رو مخفی میکنه . من یه سری میخواستم به یکی از دوستام یه برنامه بدم یه روز طول کشید تا برنامرو از توش در بیارم بهش بدم . خیلی ناجور !؟ کوانتم هم مثل کینگ ؟ یا لرد که برای دسترسی به کرکا باید حتما از اوتورانش بزنیم تا بیاد . یه سری اوتورانش نمیومد منم بیکرک مونده بودم !؟؟؟

iload
22-07-2009, 23:36
کسی نیست به من جواب بده ؟
2 روز پست زدم !

23-07-2009, 08:32
آقا من یه سوال داشتم اینم مثل کینک کرک ها و نصب برنامه رو مخفی میکنه . من یه سری میخواستم به یکی از دوستام یه برنامه بدم یه روز طول کشید تا برنامرو از توش در بیارم بهش بدم . خیلی ناجور !؟ کوانتم هم مثل کینگ ؟ یا لرد که برای دسترسی به کرکا باید حتما از اوتورانش بزنیم تا بیاد . یه سری اوتورانش نمیومد منم بیکرک مونده بودم !؟؟؟

والا من خودم که از این مجموعه استفاده میکنم چنین چیزی ندیدم
یعنی هیچیش مخفی نیست
کرکها و کد ها و سریالها همه قابل رویت هستش میشه کپیش کرد

23-07-2009, 08:36
سوالي داشتم!
مثلا همين مجموعه كوانتوم(يا بقيه چون كار همشون يكيه!)!
قيمت كل نرم افزار هايي كه داره با حساب قانون كپي رايت(!) مثلا توي آمريكا به طور تقريبي چند تومنه؟!!

حالا اگه کوانتومو بگین این محصول مال خود پیسی ورلده.یعنی خودشون جمع آوری کردن.حالا تو آمریکا عرضه نشده که ببینیم قیمت مقطوعش چنده
(البته تو آمریکا هم سیستم و هم نرم افزار هاش عالین)

iload
23-07-2009, 14:28
والا من خودم که از این مجموعه استفاده میکنم چنین چیزی ندیدم
یعنی هیچیش مخفی نیست
کرکها و کد ها و سریالها همه قابل رویت هستش میشه کپیش کرد

کوانتوم رو میگید دیگه ؟
من میخواهم نرم افزار ها رو تو شبکه که 20 سیستم شیر کنم . :8:

23-07-2009, 14:39
واضحتر بگو

88x88
23-07-2009, 15:27
من هم به لرد رای دادم.
کینگ توی این اخرین ورژنیش که من دارم (اولین سری 2009 ش) از نظر اوتو رانی شاهکار کرد. ولی باز هم ایرادات قبلی رو داشت. مثلا من یکی که حالم از اهنگایش که به صورت خودکار روشن می شه به هم می خوره. هر دفعه اتو رانش رو باز کردم مجبور شدم برم قطع کنم اهنگشو.
ایراد دیگه ی کینگ که به نظرم باعث می شه از همه ی اینا ی دیگه عقب تر باشه ، سیاستش توی برنامه انتخاب کردن و معرفیه اوناس. برنامه های کینگ یک مشت برنامه ی اسم و رسم دارن که هی اخرین ورژن هاشون رو بر می داره می چپونه توی یه مشت دی وی دی و می ندازه به مردم.بد تر از اون معرفی ایناس. یعنی همون توضیح فارسی. یکی از این توضیحاتی رو که برای برنامه های که باهاش اشنایید بخونید می فهمید چی می گم. مثلا:« این برنامه با الگوریتم اختصاصی خود توانسته قدرت بالا ی را برای استفاده کننده های ان به ارمغان بیاورد...»
انگار داره تبلیغ برنامه رو می کنه.
اینا نمی فهمن که وقتی کالاشون رو خریدیم دیگه نیازی به تبلیغ الکی نیست و باید قابلیت هاشو خیلی ساده بیان کنن.
از این نظر لرد خیلی جلو تره.
توضیحات فارسی لرد عملا چیزای رو می گفت که من می خواستم.قابلیت های برنامه و کارای که می کنن.
من یه بار یه برنامه می خواستم که یه کار مشخص صوتی انجام بده، دو ساعت برنامه های مختلف کینگ رو گشتم و ریختم و امتحان کردم، اخرش هم فقط مدل های مختلف بازار یابی رو یاد گرفته بودم.
البته از نظر به روز بودن برنامه به نظرم کینگ جلو تره.

کوانتوم رو کار نکردم.
ولی برنامه های که توی تبلیغاتش دیدم شاهکار بودن.
مثلا من توی هیچ پک دیگه ای در زمینه ی سه بعدی زی -براش و سافت ایمیج و مودو پیدا نکردم. یا در زمینه ی ریاضی برنامه ی متلب رو نوی پک نرم افزاری ندیدم که گویا توی کوانتوم هستن.
پس به نظر کوانتوم خیلی جلو میاد. ولی چون کار نکردم نمی تونم مطمئن باشم.

23-07-2009, 16:18
دوست 88 ، کوانتوم تصویب شد

sajjadgameactor
25-07-2009, 10:21
من امروز میرم کینگ رو بگیرم و اگه تو بازار پیدا نکردم کوانتوم رو سفارش میدم

sajjadgameactor
25-07-2009, 21:27
من امروز میرم کینگ رو بگیرم و اگه تو بازار پیدا نکردم کوانتوم رو سفارش میدم

رفتم ولی نگرفتم البته کینگ که اصلا نبود ولی یه مجموعه جدید بود اسمش اپل بود به هر حال نکته ی مهم اینه که گفتن لرد جدید چهارشنبه میاد:8:

iload
27-07-2009, 14:47
سلام
یه جا هست که 20 سیستم که باهم شبکه شدند من میخواستم نرم افزار ها رو توش شیر کنم آیا فایل ها ی کونتوم باز که من این کار رو انجام بدم ؟

27-07-2009, 18:40
آره چند بار بگیم
بعله دوست عزیز فایل های کوانتوم ویرایش دوم باز هستش میتونی شایر کنی و برداری

ali20146
28-07-2009, 11:43
به نظر منم لرد بهتره
چون توضیحات کاملی در مورد نرم افزار هاش داده وهم چنین امکان سرچ بسیار قوی که داره

lord_ashkan_z
28-07-2009, 23:06
کینگ برنامه هایش خیلی خوبه؛ منظورم این هست که کمتر مشکل دارند. مثلا از جدیدترین نسخه های موجود اونهایی که باگ کمتری دارند را قرار میده(البته بقیه هم همین جوری هستند ولی نه به اندازه ی کینگ)
ولی مشکل اساسی ای که داره اینه که فایل ها پنهان شده اند و اگر دیسک شما خش دار شود و بخش کوچکی از فایل Auto Run از لود نشه کل دیسک بر باد رفته ...! :21: (شکلک را شانسی زدم :دی)
در ضمن کینک شامل برنامه های حجیم هست پس تعداد کل برنامه به خصوص برنامه های کم حجم و کاربردی کمتری دارد

در مورد کوانتوم هم مشکل اساسی ای که داره این هست که مثل لرد جستجو در لیست برنامه ها را ندارد.( که البته مشکل کینگ هم هست)

من الان از هر سه محصول دارم...
ولی خودم لرد را ترجیح میدم. چون مثل کوانتوم برنامه های کاربردی زیادی داره و از همه مهمتر خیلی راحت برنامه ی مورد نظرم را پیدا می کنم...
و یک مورد دیگر درباره ی لرد اینکه در مورد هر برنامه ای توضیحات داره(این به شما خیل کمک می کنه که از بین برنامه های یکسان کدوم ها را نصب کنی)

freidon
29-07-2009, 10:04
آقا فقط لرد
چون تنوع برنامه داره

afshin316
29-07-2009, 10:26
لرد از همه بهتره بخصوص تو ور‍ن جديد 8 دو عدد دي وي دي آموزشي به صورت رايگان قرار داده
و همچنين امكان سرچ نرم افزار داره

sajjadgameactor
29-07-2009, 17:57
لرد از همه بهتره بخصوص تو ور‍ن جديد 8 دو عدد دي وي دي آموزشي به صورت رايگان قرار داده
و همچنين امكان سرچ نرم افزار داره

مگه لرد 8 اومده:18:

sajjadgameactor
12-08-2009, 09:28
بلاخره کینگ 2009 رو گرفتم
از نظر کرک بهتر از بقیه هست و واقعا نرمافزارها رو کرک کرده و نصبشون 80 درصد بدون نیاز به هیچ مراحلی ( حتی بابیلون و اتوکد:40:) در صورتی که لرد بیشتر کرک ها رو جمع کرده یعنی برنامه رو گرفته و بعد از اینترنت یه کرک براش پیدا کرده و سرهمشون کرده
از نظر اتوران روش زیاد کار شده و قشنگ هست ولی من لرد رو ترجیح میدم چون همه چیز رو توی یه صفحه نشون میده ولی کینگ برای هر چیزی باید کلیک کنید:13:
از نظر dvd کینگ 8 تا dvd هست ونقره ای و بعد از خرید متوجه شدم که dvd ها 8.5g هستند:18:و البته یه قفل فیزیکی هم روش هست برنامه ها هم توش نشون نمیده بنابراین کپی نمیشه اگر هم بشه dvd 8.5g برای خرید عموم هنوز خیلی گرون هست و قیمتش به اندازه ی اصل میشه
از نظر برنامه وقتی میخواستم یه ویندوز 64 بیت نصب کنم فهمیدم تو کینگ نیست مبدل ویدیو هاش هم چندان جالب نبود

در کل به نظرم فعلا لرد بهتره:10:

Payman_62
25-08-2009, 17:27
سلام.

در کل همشون مثل همن و یه کاربرد دارن. فقط اتوران و توضیحات و راهنماشون میتونه از بقیه متمایزشون کنه. من قبلا کینگ داشتم که راضی بودم. حالا کوآنتوم 2 رو گرفتم که خیلی عالیه. تنوع برنامه هاش حرف نداره. ولی لرد و کینگ و گردوی جدید رو ندارم که بخوام با هم مقایسه شون کنم. ولی اینو بگم کوآنتوم هم اتوران داره که برنامه هارو لیست میکنه تا نیازی به گشتن دنبال برنامه نباشه. هم دفترچه راهنما داره. در کل خیلی عالیه.

farshadcam
07-11-2009, 11:14
سلام
من کینگ دارم ولی help خیلی از نرم افزارهاش رو حذف کرده . زنگ زدم بهشون گفت برای اینکه حجمش کم بشه حذف میکنیم.

بقیه هم این کار رو میکنند؟ به نظر من نرم افزار بدون HELP به درد نمیخوره.

between2mirrors
19-11-2009, 14:17
مطمئنا لرد بهتره
هیچ وقت به جای لرد اپل نخریدددددد.
ویندوز که نداره و هیچ کدوم از سی دی هاش بوتیبل نیست.
در ضمن روش اپله توش هلو!!!

Arashdn
27-11-2009, 16:23
آقا من یه مجموعه نرمافزاری میخوام که
1- نرم افزار هاش بروز باشه
2- اتورانش سرچ داشته باشه
3- برنامه هاش توضیح داشته باشن
به نظرتون
لرد؟
کینگ پرند؟
کینگ پرنیان؟
کوانتوم؟

Переклад не
27-11-2009, 21:25
آقا من یه مجموعه نرمافزاری میخوام که
1- نرم افزار هاش بروز باشه
2- اتورانش سرچ داشته باشه
3- برنامه هاش توضیح داشته باشن
به نظرتون
لرد؟
کینگ پرند؟
کینگ پرنیان؟
کوانتوم؟

من کوانتوم ویرایش نهایی رو بهتون پیشنهاد میکنم
که کار خوده p30world میباشد و برنامه هاشم توی یک دفترچه کاملا توضیح داده شده اند
بعلاوه اینکه در پشت هر مجموعشون توضیح کوچکی درباره نرم افزار های موجود داده

Arashdn
30-11-2009, 15:28
کسی نظر دیگه نداره؟

D o l f i n
30-11-2009, 16:22
من هم کینگ داشتم هم لرد و هلو و هم کوانتوم
1:لرد
2:کوانتوم
3:هلو
4:کینگ

Arashdn
30-11-2009, 17:35
آخرش لرد بگیرم یا کوانتوم؟ لرد دی وی دی هاش کمتره (10 تا)

Переклад не
30-11-2009, 22:40
لرد بگیر
کوانتوم خوبه ولی شاید اکثر برنامه هاش به دردتنخوره

mahramasrar2
01-12-2009, 11:17
من لورد و كينگ رو دارم ولي كوانتوم رو ندارم
هر كس مي خواد كوانتوم رو با من share كنه pm بزنه
هزينه اش از سبد خرديد نرم افزار ماهانه ام خيلي بيشتره !

Arashdn
01-12-2009, 13:42
اتوران کوانتوم بهتره یا لرد؟

Arashdn
03-12-2009, 06:31
اتوران کوانتوم بهتره یا لرد؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad_60
04-12-2009, 18:47
سلام من لرد 2008 دارم خیلی از پچ هاش یا کرک هاش نصب نمیشه فکر کنم کینگ ازاین نظر بهتر باشه
ولی تو کینگ نمیشه سورس نرمافزاری رو کپی کرد فقط باید از روی دی وی دی نصبش کرد حالا تصمیم با خودتونه

P4350
13-12-2009, 20:52
کینگ 2010 رو که بگیری تازه می فهمی مجموعه نرم افزاری یعنی چی
شرکت های دیگه مثل LORD , GERDOO و ... هرچی برنامه تو اینترنت هستو میزارن, در صورتی که شما هم مثل من خیلی وقت نداری که دنبال یه برنامه خوب و سالم و رجیستر شده بگردی
کینگ اومده بهترین و کاربردی ترین و جدیدترین برنامه هارو گذاشته
تازه از همه مهمتر اینکه همه برنامه هاشون 64 بیتی رو ساپورت میکنه

P4350
13-12-2009, 20:55
شرکت هایLORD , GERDOO و ... هرچی برنامه تو اینترنت هستو میزارن, در صورتی که شما هم مثل من خیلی وقت نداری که دنبال یه برنامه خوب و سالم و رجیستر شده بگردی
کینگ اومده بهترین و کاربردی ترین و جدیدترین برنامه هارو گذاشته
تازه از همه مهمتر اینکه همه برنامه هاشون 64 بیتی رو ساپورت میکنه

P4350
15-12-2009, 17:53
چند روز پیش کینگ 2010 رو خریدم. وقتی با نصب برنامه کورل به مشکل خوردم فکر کردم اینم عینه لورد و گردو هست و هیچگونه راهنمای درستی نداره.
اما دیدم هر برنامه ای که نیاز به اکتیو شدن داره، کنارش یه فیلم آموزشی هست که از اول تا آخر مراحل نصب و فعال سازی رو توضیح داده.
از این به بعد قصد دارم فقط کینگ بگیرم و راحت باشم.

P4350
15-12-2009, 18:07
من کسپر اسکای 2010 دارم و از روی مجموعه کینگ نصب کردم
هر زمان که کیلیدش مشکل پیدا میکنه ، یه کیلید جدید و سالم را در سایتشون قرار میدن و ظرفه یک دقیقه میگیرم و برنامه اکتیو میشه
تازه دفعه اول که زنگ زدم شرکت، گفتن که کیلید های همه برنامه هاشونو از قبیل آنتی ویروس ها حداقل تا 2 سال پشتیبانی میکنن
در صورتی که اگه شما نسخه اصلی کسپر اسکای رو بخری تا 1 سال پشتیبانی میشی!

zable
20-12-2009, 21:40
فکر کنم دوستان بر اساس تعداد برنامه ها نظر دادن!!!یعنی فکر کردن که هر چی برنامه بیشتر باشه بهتره،خب از اون نظر منم با نتیجه موافقم ولی از لحاظ محتوی کاملاً نتیجه بر عکسه،این قضیه با خریدن اکثر مجموعه ها بهم ثابت شده پیشنهاد میکنم شمام تست کنین ...

ashkanziyari
21-12-2009, 01:43
بله کینگ این امکان رو داره که توی هرِ dvd می تونی خیلی راحت هر برنامه ای رو که می خوای بزنی دقیقا بهت می گه تو کدوم dvd و کدوم part هستش

Ship Storm
21-12-2009, 16:25
ادامه این مبحث نظر سنجی رو در تاپیک زیر پیگیری کنید
...
..
.
شما از کدام بسته نرم افزاری استفاده می کنید؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])